Niemann porazí Hoshino v play off a vyhraje Australian Open. Buhai obhajuje ženský titul

Joaquin Niemann z Chile porazil na druhé jamce play-off Japonce Rikuyu Hoshino a v divokém finálovém dni vyhrál mužský titul Australian Openrick and morty season 4 epizoda 2 sledujte online zdarma

SYDNEY (AP) – Joaquin Niemann z Chile porazil na druhé jamce play off Japonce Rikuyu Hoshina a v divokém finálovém dni vyhrál mužský titul na Australian Open.Niemann zahrál eagle na druhé extra jamce poté, co v neděli na hřišti The Australian kvůli poryvům větru řada soutěžících vyklouzla na zadní devítce.

Počínaje dnem o čtyři rány zaostával Niemann – jedna z největších posil odštěpené ligy LIV Golf – ve výborném závěrečném kole se skóre 5 pod par 66 a skončil se skóre 14 pod 271, když se vyšplhal na čelo tabulky a obsadil. vedení klubovny.

Hoshino, který se minulý týden umístil na druhém místě za Min Woo Lee na Australian PGA Championships, předvedl na posledních jamkách několik patů spojky a zakončil se 70, aby se dostal do play off s výsledkem 14 pod.Lee zahrál 72 a skončil na třetím místě s výsledkem 12 pod po frustrujícím dni na greenech uhasil jeho naděje na vítězství v týdnech zády k sobě, přestože se přes noc dělil o vedení s Hoshinem.

pravidla badmintonové hry
Niemann porazí Hoshino v play off a vyhraje Australian Open. Buhai obhajuje ženský titul
/

Bývalá světová jednička Adam Scott vypadal, že se řítí k nepravděpodobnému vítězství, když se vyšplhal na 14 pod a dostal se do úplného vedení se zbývajícími třemi jamkami, ale svůj odpal z odpaliště zahrál mimo hrací plochu na sedmiparu 4 – po zahájení svého kola. 10. – a byl nucen se spokojit s trojitým bogey, které ukončilo jeho naděje.

Scott skončil na děleném čtvrtém místě s Angličankou Laurie Carterovou (68) a Grantem Forrestem (68) ze Skotska tři rány za vedoucími se skóre 11 pod na turnaji v Sydney, který zahrnuje mužské a ženské pole a hraje se na dvou místech.Cam Smith, který usiluje o první titul na Australian Open, bude muset počkat další rok poté, co zahrál ve finálovém kole 70, aby skončil s výsledkem 7 pod a na děleném 17. místě v neuspokojivých čtrnácti dnech pro šampiona British Open z roku 2022, který také minul. cut na australském PGA Championships minulý týden.

Ashleigh Buhai dříve odrazila rychle finišující Minjee Lee a stala se první ženou, která vyhrála postupné tituly Australian Open od pětinásobné major šampionky Yani Tseng v roce 2011.

nejrychlejší podání stolního tenisu

Buhai zahrál 15 parů a tři bogey za 75 a skončil s výsledkem 9 pod 280 a o jeden úder před Leem v nervózním závěru pro 34letého Jihoafričana.

Lee zaostával o čtyři rány a pět jamek do konce a snížil Buhaiovo vedení na pouhou jednu předposlední poté, co šampion British Open z roku 2022 našel vodu na 17. místě.

Buhaiové však stačil dva putt za par na 18. místě, protože Lee ve svém vynikajícím kole za 69 v náročných podmínkách nedokázala najít deváté birdie.

Dvojnásobná vítězka majoru Jiyai Shinová z Jižní Koreje měla těžký den se 77, když vyklouzla ze sporu a dostala se na dělené třetí místo s krajankou Jenny Shin se skóre 4 pod 285.

Místní dvojice Hannah Green (70) a Stephanie Kyriacou (73) byly dělené na pátém místě o další ránu zpět.

nintendo s tenisem

___

AP Golf:

https://apnews.com/hub/golf