Jak pro vás najít perfektní džíny

Dokonalé džíny jsou základem každého šatníku a měly by být pohodlné a lichotivé. S vaším jedinečným tvarem těla a smyslem pro styl může být těžké najít pár, který je tak akorát. Naštěstí pro každou postavu, ať už jste muž nebo žena, existuje lichotivý střih a také správný způsob, jak přistoupit k nakupování vašich dokonalých džín.

streamování po velké síti bez kabelu

Metoda 1 ze 3: Doplnění ženských postav

 1. Obrázek s názvem Najděte perfektní džíny pro vás Krok 1

  1 Pokud máte tvar jablka, noste zúžené kotníkové džíny. Pokud je vaše horní část těla křivější než spodní část, rozhodněte se pro zúžené kotníky nebo úzké džíny. Tyto styly zdůrazňují tenké nohy.
  • Jako další možnost můžete spárovat úzké džíny s plyšovým topem, abyste vytvořili rovnováhu.
  • Pokud jste štíhlejší a chcete vytvořit křivku, noste džíny s nízkým střihem, a pokud máte zakřivený tvar jablka, noste výškové džíny.


 2. Obrázek s názvem Najděte perfektní džíny pro vás Krok 2

  2 Pokud máte postavu přesýpacích hodin, jděte do hubených světlic. Pokud má vaše prsa a boky průměr v průměru a máte užší pas, úzké džíny obepnou vaše křivky, zvýrazní váš tvar a dodají pocit rovnováhy.
  • Skinny světlice s vysokým vzestupem začnou přímo v nejužší části pasu, což zvýrazní váš štíhlý střed.
  • Pořiďte si džíny se středně velkými zadními kapsami, které nejlépe doplní váš zadek.
 3. Obrázek s názvem Najděte perfektní džíny pro vás Krok 3

  3 Získejte strečový denim s dlouhými švy, pokud máte tvar hrušky. Pokud jste ve spodní části více zakřivení než nahoře, pořiďte si strečové džíny s dlouhými švy, které vám dodají elegantní siluetu a zdánlivě prodlouží vaše nohy.
  • Chcete -li vytvořit rovnováhu, zvolte buď bootcut, nebo široké světlice.
  • Zlikvidujte svrchní část muffinu vysokými náběhy.
 4. Obrázek s názvem Najděte perfektní džíny pro vás Krok 4

  4 Pokud máte atletický tvar, vytvářejte křivky pomocí světlic. Když máte zpevněné, atletické tělo, vypadá to skvěle, když do stehen a zad přidáte křivku. Zkuste si obléknout elegantní džíny nebo bootcut džíny, abyste vytvořili pěknou siluetu a zvýraznili své jemné křivky.
 5. Obrázek s názvem Najděte perfektní džíny pro vás Krok 5

  5 Pokud máte chlapecký, supermodelkovitý tvar, noste džíny s přítelem nebo zvonem. Štíhlejší jean bude vypadat skvěle na těch, kteří mají delší nohy a rovnější boky. Rozšířené nebo zvonové džíny také vylepšují tento typ postavy, zvláště pokud máte malou zadní část.
  • Delší vnitřní švy vám dodají elegantní a čistý vzhled.
 6. Obrázek s názvem Najděte perfektní džíny pro vás Krok 6

  6 K vyvážení dlouhých nohou noste nízké džíny. Pokud máte delší nohy a chcete vytvořit rovnováhu s horní polovinou těla, bude nošení v nízkých výškách vytvářet iluzi delšího trupu. Chcete -li se pochlubit dlouhými nohami, udělejte opak a místo toho noste výškové metry.
 7. Obrázek s názvem Najděte perfektní džíny pro vás Krok 7

  7 Prodloužené drobné nohy se super skinny džíny s vysokým pasem. Super skinny džíny zvýrazní vaši drobnou postavu, zatímco vysoký pas vytvoří iluzi délky. Vyhněte se nošení pytlovitých džín; utopí se a zakryjí váš malý rámeček.
  • Zkuste spárovat džíny s klínkem na podpatku, aby vaše nohy vypadaly ještě déle.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Lichotivé typy mužského těla

 1. Obrázek s názvem Najděte perfektní džíny pro vás Krok 8

  1 Pokud jste štíhlejší, noste rovné nohavice. Pokud máte celkově štíhlejší svaly, plošší hrudník a jste relativně úzcí, pak rovné vzpažení nohou vám poskytne dokonalé množství prostoru.
  • Široké nohavice nebo volné džíny budou vypadat příliš volně.
  • Vysoké stoupání může způsobit, že váš zadek bude vypadat plochý.
 2. Obrázek s názvem Najděte pro sebe dokonalé džíny, krok 9

  2 Pokud máte atletickou postavu, vyzkoušejte tenký střih, rovnou nohu nebo bootcut. Muži se štíhlým pasem, svalnatými nohami a svalnatým zadkem vypadají nejlépe v kterémkoli z těchto stylů s nízkým vzestupem.
  • Pytlovité džíny skryjí vaše svalnaté nohy.
  • Uvolněné fit džíny způsobí, že vaše spodní polovina bude vypadat větší než vaše horní polovina.
 3. Obrázek s názvem Najděte perfektní džíny pro vás Krok 10

  3 Pokud jste svalnatí, jděte do uvolněného střihu s širší nohou. Podsadití muži, kteří navštěvují tělocvičnu, se nejlépe hodí uvolněně s velkými hlubokými kapsami. Tento džínový styl je to správné množství, které skvěle sedí, a odvede dobrou práci při zdůrazňování svalnatých nohou, aniž by vypadal příliš upjatě.
  • Díky džínám Bootcut budete vypadat širší, než ve skutečnosti jste.
  • Skinny džíny budou extrémně těsné na vašich nohách a zádech.
 4. Obrázek s názvem Najděte perfektní džíny pro vás Krok 11

  4 Pokud máte široké boky nebo velký pas, noste volné a uvolněné džíny. Pokud jste trochu širší kolem boků nebo střední části, volné nebo uvolněné džíny vytvoří rovnováhu přidáním určitého objemu do spodní poloviny těla.
  • Vyhněte se úzkým džínům a nízkým džínám.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Nakupování džínů

 1. Obrázek s názvem Najděte perfektní džíny pro vás Krok 12

  1 Vyzkoušejte si všechny džíny, než je koupíte. Různí návrháři různě upravují své džíny, což znamená, že vaše velikost může mezi značkami kolísat. Každý návrhář má navíc jinou představu o tom, jak by měly styly vypadat. Jeden pár riflí může jen trochu vzplanout, zatímco jiný pár od jiného návrháře může vzplanout hodně.
 2. Obrázek s názvem Najděte perfektní džíny pro vás Krok 13

  2 Vyberte si řadu značek a stylů, které si můžete vzít do šatny. Zkuste toho co nejvíce a studujte se v zrcadle v šatně, abyste získali důkladnou představu o tom, co odráží váš osobní styl a nejvíce vám lichotí.
 3. 3 Najděte si značku, která dobře padne vašemu tělu. Poté, co si vyzkoušíte džíny několika značek, určete, které vám nejvíce vyhovují. Pokud milujete způsob, jakým jeden pár sedí, můžete si koupit několik stylů nebo výplachů od tohoto návrháře.
  • Vezměte na vědomí, jaká velikost vám dobře sedí, abyste mohli objednejte si džíny online od této značky do budoucna.
 4. Obrázek s názvem Najděte perfektní džíny pro vás Krok 14

  4 Vyberte si praní a detaily, které odpovídají účelu džíny. Zamyslete se nad tím, kam běžně chodíte a co obvykle chcete dělat. Jste ve svých džínách aktivnější? Nosíte jen džíny s kotníkovými botami a efektním topem? Neustále střídáte oblékání a oblékání džín? Zvažte, kde nosíte džíny a co obvykle děláte, když je nosíte, abyste se rozhodli, ke kterým stylům tíhnete.
  • Pokud jste žena na pláži, můžete si hodně užít džíny v nouzi s lehkým praním.
  • Pokud jste muž, který chodí na spoustu příjemných večeří, možná by vám prospělo pořídit si tmavé džíny, které si můžete obléknout s blejzrem, kravatou a pěkným páskem.
 5. Obrázek s názvem Najděte perfektní džíny pro vás Krok 15

  5 Pohybujte se po šatně s džíny. Udělejte si dobrý pocit z toho, jak by džíny byly pohodlné, kdybyste při jejich nošení prováděli každodenní činnosti.
  • Chodit okolo.
  • Skákat nahoru a dolů.
  • Sedni si.
  • Přehnout.
 6. Obrázek s názvem Najděte perfektní džíny pro vás, krok 16

  6 Zkontrolujte cenovku. Některé značky stojí více než jiné. Znáte svůj rozpočet, než budete nakupovat, a dejte si pozor na cenovku na džínách, než si je vyzkoušíte a příliš se připoutáte. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mám štíhlé boky a téměř žádný zadek, ale silné nohy. Pomozte prosím, protože většina džínů se mi nevejde přes horní končetiny. Stephanie Alexandris, MA
  Magisterský titul, módní obchod, ESMOD Paris Stephanie Alexandris je módní stylistka pro Harper's Bazaar v New Yorku. Je držitelkou magisterského titulu v oboru módní podnikání na ESMOD France a od roku 2008 pracuje jako stylistka. Stephanie Alexandris, MA Magisterský titul, módní obchod, ESMOD Paříž Expertní odpověď Najděte si skvělé džíny, které milujete, a pořiďte si je příliš velké. Poté je vezměte k důvěryhodnému krejčímu a přizpůsobte je svému tělu.
 • Otázka Mám tenké nohy, ale velký pas. Džíny jsou vždy pytlovité v nohách, dokonce i úzké džíny. Jaký styl by mi seděl? Stephanie Alexandris, MA
  Magisterský titul, módní obchod, ESMOD Paris Stephanie Alexandris je módní stylistka pro Harper's Bazaar v New Yorku. Je držitelkou magisterského titulu v oboru módní podnikání na ESMOD France a od roku 2008 pracuje jako stylistka. Stephanie Alexandris, MA Magisterský titul, módní obchod, ESMOD Paříž Expertní odpověď Najděte si skvělý pár skinny džínů, které milujete, a najděte velikost, která odpovídá vašemu pasu. Vezměte je k důvěryhodnému krejčímu a nechte je přiléhat k vašim nohám. Džíny můžete vždy zmenšit, ale obvykle je nemůžete zvětšit.
 • Otázka Co znamenají žloutek na zadní straně džín? Stephanie Alexandris, MA
  Magisterský titul, módní obchod, ESMOD Paris Stephanie Alexandris je módní stylistka pro Harper's Bazaar v New Yorku. Je držitelkou magisterského titulu v oboru módní podnikání na ESMOD France a od roku 2008 pracuje jako stylistka. Stephanie Alexandris, MA Magisterský titul, módní obchod, ESMOD Paříž Odborná odpověď Jho je designový termín odkazující na linii, která se obvykle nachází v horní části kalhot. V tomto případě je to obvykle na zadní straně denimu. Třmeny slouží spíše estetickému účelu než funkčnímu.
 • Otázka Jak poznám velikost svých džín? Džíny by se vždy měly cítit pohodlně jako druhá kůže. Některé značky běží malé, zatímco jiné mohou odpovídat velikosti nebo velké. Záleží na marketingu značky a zákaznících. Bohužel to znamená, že byste si džíny měli před koupí vždy vyzkoušet (nebo se ujistit, že vám peníze snadno vrátí, pokud se rozhodnete koupit a vyzkoušet doma).
 • Otázka Jak nosíte džíny, které nemají poutka na opasek? Pokud chcete nosit džíny, které nemají poutka na opasek, pak k nim nenoste pásek. Pokud vám nejvíce vyhovuje nosit s džíny opasky, kupujte si pouze džíny, které mají poutka na opasek.
 • Otázka Pokud bych měl jít nakupovat, proč je většina riflí spíše rovných než obyčejných nebo volných střihů? Tenké džíny (hubené, rovné nohavice atd.) Můžete vídat o něco častěji než volné styly, protože mohou být o něco oblíbenější a trendy. Volnější a uvolněnější střihy rozhodně existují, možná budete muset zkusit hledat v obchodech s oblečením, které jsou trochu méně zaměřené na trendy.
 • Otázka Moje výška je kolem 5'3 a nemám křivky. Jaký typ džín a jaké odstíny bych měl nosit? Vždy noste džíny s vysokým pasem, abyste vytvořili iluzi křivek. Noste jasné barvy, protože tmavé barvy skrývají křivky, zatímco světlé barvy je předvádějí.
 • Otázka Co když mi přijde většina džín buď příliš těsných a nepohodlných, nebo neatraktivně volných? Mnoho lidí s tím bojuje; když zkoušíte džíny a nemáte štěstí, je to obvykle proto, že se vám buď nelíbí, jak vypadá, nebo jak se cítí. Pokud se vám líbí, jak štíhlejší džíny vypadají, ale ve volných džínách se cítíte pohodlněji, zaměřte se někam doprostřed. Protože se zdá, že se vám líbí střih těch štíhlejších, zkuste ten střih/styl, ale o číslo nebo dvě větší.
 • Otázka Řekl bych, že mám tvar hrušky, ale moje „načechraná“ kolena je těžké minimalizovat. Existuje nějaký džínový styl, který byste navrhli? Světlé nebo rovné nohavice obvykle vypadají na ženách ve tvaru hrušky úžasně. Světlé džíny mají tendenci se roztahovat kolem kolen a mají tendenci minimalizovat jejich tvar.
 • Otázka Jaký typ a barva džín by se nejlépe hodila k ohlávce? Světlé ohlávky vypadají dobře s tmavými džíny a tmavší topy vypadají hezky se světlejšími odstíny. Skinny a rovné džíny jsou spolehlivé. Nechte top být hvězdou outfitu, ne džíny, a oblékněte si cokoli, abyste se cítili dobře.

Populární Problémy

Jak začít cvičit. Ačkoli téměř každému se líbí myšlenka pravidelně cvičit nebo chodit do posilovny, udržení motivace pravidelně cvičit je jiný příběh. Začít a udržovat trénink může být těžké ...

Vše, co potřebujete vědět o ATP Sofia Open, které začíná dnes.

Jak správně držet jezevčíka. Jezevčíci (také známí jako „psi wiener“) jsou známí pro své dlouhé tělo, krátké nohy a disketové uši. Zatímco tito rozkošní psi jsou skvělými společníky v domácnosti, jejich neobvyklé proporce z nich mohou ...

Jak vyrobit bombu z láhve. „Bomby“ plastových lahví používají kombinaci octa a jedlé sody k vytvoření menší exploze a jsou relativně neškodné, pokud se používají zodpovědně. Tato forma lahvové „bomby“ využívá tlak způsobený ...

Maria Sharapova Melbourne, 17. ledna (IANS) Světová č. 2 Maria Sharapova vyjádřila touhu získat zpět nejlepší umístění vítězstvím v Austrálii.

Roger Federer je opět favoritem, ale existuje spousta hráčů, kteří mohou na letošním Wimbledonu připravit nějaké překvapení.