Jak létat na Niagarské vodopády

Niagarské vodopády jsou hlavní turistickou destinací v Kanadě a ve Spojených státech, která každoročně přitahuje miliony turistů. Niagarské vodopády se nacházejí mezi 2 velkými městskými oblastmi: Toronto, Ontario, Kanada na severu a Buffalo, New York, USA na jihozápadě. Do 1,5 hodiny jízdy od Niagarských vodopádů se nacházejí 4 hlavní letiště, která slouží těmto oblastem. Nezapomeňte vzít v úvahu své potřeby cestujícího, určit období, kdy byste chtěli navštívit vodopády, a poté si rezervovat výlet!

Metoda 1 ze 3: Výběr letiště

 1. Obrázek s názvem Fly to Niagara Falls Krok 1

  1 Leťte na mezinárodní letiště Toronto Pearson mimo USA nebo Kanadu. Pokud přijíždíte z jiné země, budete muset letět na mezinárodní letiště. Cestování na mezinárodní letiště Toronto Pearson International Airport (YYZ) vám také ušetří starosti s procházením druhé hranice, pokud plánujete navštívit kanadské vodopády.
  • Mezinárodní letiště Toronto Pearson je také dobrou volbou, pokud cestujete z USA nebo Kanady, protože toto letiště bude mít na výběr spoustu letů.
  • Toto letiště je vzdálené 1,5 hodiny jízdy od Niagarských vodopádů.


 2. Obrázek s názvem Fly to Niagara Falls Krok 2

  2 Vyberte letiště Billy Bishop Toronto City z USA nebo Kanady. Na menším letišti můžete najít dobrou nabídku. Mějte však na paměti, že Billy Bishop Toronto City Airport (YTZ) nemá mezinárodní lety kromě mezi USA a Kanadou, takže to nebude dobrá volba, pokud přijíždíte z jiné země.
  • Toto letiště je vzdálené 1,5 hodiny jízdy od Niagarských vodopádů.
 3. Obrázek s názvem Fly to Niagara Falls Krok 3

  3 Fly North C Munro Hamilton International Airport from North America. Toto je menší letiště, ale nabízí spoustu letů v rámci Severní Ameriky. Zkontrolujte, zda můžete získat výhodnou letenku na mezinárodní letiště Johna C Munra Hamiltona (YMC).
  • Toto letiště je vzdálené asi 1 hodinu od Niagarských vodopádů.
 4. Obrázek s názvem Fly to Niagara Falls Krok 4

  4 Podívejte se na Buffalo Niagara International Airport (BUF), abyste viděli americké pády. Je to skvělá volba, pokud letíte z USA, nebo pokud chcete navštívit pouze americkou stranu Niagarských vodopádů. Mějte na paměti, že k překročení hranic a návštěvě kanadské strany Niagarských vodopádů budete potřebovat cestovní pas.
  • Toto letiště je vzdálené 45 minut od Niagarských vodopádů.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Plánování, kdy navštívit Niagarské vodopády

 1. Obrázek s názvem Fly to Niagara Falls Krok 5

  1 Navštivte Niagarské vodopády od června do srpna, abyste získali nejúžasnější výhledy. Pády budou v letních měsících nejaktivnější a nejkrásnější a počasí bude teplé. Teploty se obvykle v létě pohybují od 70 do 80 ° F (21 až 27 ° C) kolem Niagarských vodopádů. Pády budou během této doby docela přeplněné, protože je hlavní sezóna, ale pokud navštívíte v tomto ročním období, budete mít na výběr více atrakcí.
  • Mějte na paměti, že toto je nejdražší doba roku k návštěvě Niagarských vodopádů. Zarezervujte si let a hotel s dostatečným předstihem, abyste zajistili nejlepší možnou nabídku.
 2. Obrázek s názvem Fly to Niagara Falls Krok 6

  2 Jděte na konci jara nebo na začátku podzimu, abyste měli méně davů a ​​chladnější počasí. Pokud nejste příznivcem teplého počasí a davů, naplánujte si let k Niagarským vodopádům během pozdních jarních nebo počátečních podzimních měsíců, například během dubna, května, září nebo října. Během těchto měsíců je počasí stále natolik mírné, že je venku a některé atrakce mohou být stále otevřené.
  • Uvědomte si, že některé atrakce se mohou během špatného počasí zavřít během začátku podzimu a pozdních jarních měsíců. Silný déšť, sníh, vítr a chladné teploty jsou v těchto měsících stále běžné, takže návštěva v této době je trochu riskantní.
 3. Obrázek s názvem Fly to Niagara Falls Krok 7

  3 Naplánujte si výlet v zimních měsících za levné hotelové jízdné. Pokud navštívíte v zimních měsících (listopad až březen), můžete získat skvělé nabídky na hotelové pokoje v okolí Niagarských vodopádů. Je to také skvělá volba, pokud chcete vidět, jak vypadají pády v zimě. Zbytek času můžete strávit nakupováním v Niagarských vodopádech, návštěvou kasina, poznáváním sousedních měst Buffalo a Toronto a dobrým jídlem.
  • Mějte na paměti, že pokud navštívíte v zimních měsících, některé z atrakcí budou uzavřeny, například jízda lodí Maid of the Mist. Pokud máte srdce na to, abyste jezdili blízko pádů nebo dělali něco jiného, ​​co v chladném počasí nezvládnete, pak v zimě nenavštěvujte.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Rezervace výletu

 1. Obrázek s názvem Fly to Niagara Falls Krok 8

  1 Podívejte se na letenky několik měsíců předem, abyste zjistili nejlepší nabídky. Nákup letenek alespoň 7 týdnů před cestou je skvělý způsob, jak získat nejnižší možné jízdné, takže se začněte dívat několik měsíců před plánovaným cestováním. Začněte se dívat na letenky 1 až 2 měsíce před plánovaným nákupem letenek a svůj nákup proveďte asi 3 měsíce před plánovaným návštěvou Niagarských vodopádů.
  • Ke kontrole letenek můžete použít web pro porovnávání letenek nebo navštívit webové stránky jednotlivých leteckých společností.
  • Pokud cestujete z velmi daleké vzdálenosti, pak budete pravděpodobně muset k Niagarským vodopádům podniknout několik letů. Možná budete moci ušetřit peníze zakoupením každého z těchto lístků jednotlivě, nebo může být levnější koupit je společně.
 2. Obrázek s názvem Fly to Niagara Falls Krok 9

  2 Plánujte cestovat v úterý, ve středu nebo v sobotu. Toto jsou nejlevnější dny na létání, rezervujte si tedy lety na tyto dny v týdnu, pokud je to možné. Ranní lety mohou být také levnější než odpolední nebo večerní lety.
  • Pokud například plánujete dlouhý víkendový výlet, můžete v sobotu letět k Niagarským vodopádům a v úterý letět zpět. Na týdenní výlet poletíte ve středu k Niagarským vodopádům a následující úterý odletíte zpět domů.
 3. Obrázek s názvem Fly to Niagara Falls Krok 10

  3 Zarezervujte si hotelový pokoj alespoň 2 měsíce předem, abyste získali výhodnou nabídku. Ať už plánujete zůstat v tradičním hotelu nebo na Airbnb, rezervujte si svůj pokoj s dostatečným předstihem. Naplánujte si rezervaci přibližně ve stejnou dobu, kdy kupujete letenky.
  • Dávejte pozor na rozdíl v cenách z týdne na týden. Pokud se koná událost nebo se díváte na rušnou část sezóny, může být cena za ubytování vyšší než obvykle.
 4. Obrázek s názvem Fly to Niagara Falls Krok 11

  4 Pokud nejste z Kanady, zajistěte si pas 8 týdnů předem. Obdržení pasu po podání žádosti obvykle trvá přibližně 6 až 8 týdnů. Odešlete svou žádost v dostatečném předstihu před plánovanými termíny cest, abyste měli jistotu, že budete moci navštívit Niagarské vodopády.
  • Každá země má jiné pokyny a požadavky na získání pasu. Zjistěte, jaké dokumenty budete potřebovat, a vyplňte žádost podle pokynů.
  • Pokud již máte cestovní pas, zkontrolujte, zda nevyprší jeho platnost před nebo během cesty. Pokud ano, budete muset podat žádost o obnovení.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mohu si vzít taxi z letiště k vodopádům a poté přejít hranice do Kanady pěšky? Ano, pokud máte cestovní pas a příslušná víza (je -li to nutné). V oblasti Niagara Falls/Buffalo jsou čtyři mosty mezi USA a Kanadou - Rainbow Bridge má k vodopádům nejsnadnější přístup.
 • Otázka Pokud jsem americký občan, musím si do Kanady vyřídit vízum? Ne. Pokud jste právě na návštěvě Kanady, budete potřebovat pouze americký pas.
 • Otázka Která je nejlepší cesta do Niagara z Calgary? Můžete buď letět na torontské letiště Pearson nebo do Hamiltonu. Osobně bych šel do Toronta, jednoduše proto, že je k dispozici více možností letu.
 • Otázka Jak dlouho trvá let z Velké Británie do Niagarských vodopádů? Tomboy 1 Asi devět hodin a patnáct minut.
 • Otázka Pokud mám auto, je na letišti k dispozici parkování? Na letištích jsou parkoviště, kde mohou zákazníci před letem nechat svá auta, ale nemusí být vždy k dispozici parkování. Záleží na dni a na tom, kolik lidí se na letiště dopravilo. Obecně budete také muset zaplatit určitý poplatek za každý den, kdy tam necháte auto.
 • Otázka Mohu získat taxi z letiště Buffalo do Kanady? Ne.
 • Otázka Jaké letiště je nejblíže Niagarským vodopádům v Kanadě? Buffalo International. Kód letiště - BUF. V NF je také regionální letiště, ale máte omezené možnosti leteckých společností, které tam létají.
 • Otázka Potřebuje 8měsíční dítě cestovní pas? Carmilly U jiných zemí si nejsem jistý, ale v USA ano. Nepotřebujete si koupit pasovou knihu, ale nabízejí pasovou kartu, která je výrazně levnější. Jediným úlovkem je, že není platný tak dlouho jako standardní cestovní pas a lze jej použít pouze k cestě do Kanady a Mexika.
 • Otázka Potřebuji cestovní pas, pokud letím z Orlanda? Pokud létáte kamkoli na komerční letecké společnosti, je nejlepší mít k dispozici cestovní pas. U některých vnitrostátních letů to možná technicky nebudete potřebovat, ale vždy je dobré ho mít.
 • Otázka Potřebuji víza pro cestu do Kanady z USA? Ano.
Zobrazit více odpovědí Nezodpovězené otázky
 • Potřebují britští občané k návštěvě Kanady vízum?
 • Potřebuje moje dítě cestovní pas do Kanady z NY?
 • Existují přímé lety na mezinárodní letiště v Torontu?
 • Existuje kyvadlová doprava z letiště Buffalo do Niagra Falls?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Před rezervací cesty si prozkoumejte zajímavosti, které vás zajímají. Ujistěte se, že budou k dispozici, když plánujete navštívit.

reklama

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku vzdělávacího obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

dobrá střední tenisová raketa

Populární Problémy

Jak se zbavit bolesti zad. Bolesti zad mohou být docela nepříjemné, ale obvykle odezní po několika týdnech domácí léčby. Jakmile však máte bolesti zad, je pravděpodobnější, že se budou opakovat. Bolest zad může být vyvolána zvedáním břemene nebo ...

S omezenými světelnými zdroji, nízkými stropy a odkrytými trubkami lze sklepy těžko ozdobit. Naštěstí existuje spousta designových řešení, která dokážou rozjasnit i tu nejtemnější místnost. Při dokončování vašeho sklepa je nejvíce ...

The Trendsetters: Top 10 ikonických módních momentů na tenisovém kurtu

Jak chránit klouby během cvičení. Přestože mírné cvičení vašemu tělu prospívá, může při nesprávném provedení zatěžovat klouby. To může vést ke zranění, která z dlouhodobého hlediska mohou způsobit artritidu. Aby byla chráněna vaše ...

Jak si vyrobit šátek. Šátek je všestranný a stylový doplněk. Můžete si jej přivázat na hlavu, abyste si udrželi vlasy, ukázali svou věrnost něčemu nebo dokonce udělali módní prohlášení. Ve špetce jej můžete použít k smrkání, ...

4 mistrovské 1000 milníků čekajících na Federera, Nadala a Djokoviče v roce 2020.