Jak se dívat na Zlaté glóby 2021 bez kabelu

Hostitelé Tina Fey (L) a Amy Poehler se účastní 72. výroční ceny Zlatý glóbus

Getty Hostitelé Tina Fey (L) a Amy Poehler se účastní 72. výroční ceny Zlatý glóbus

78. ročník Zlatých glóbů se koná o něco později, než obvykle v roce, ale show musí pokračovat. Přehlídka výročních cen se vysílá živě v neděli 28. února ve 20 hodin. ET/PT na NBC.

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat streamování Zlatých glóbů 2021 online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NBC (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete 2021 Golden Globes sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


AT&T TV

Můžete sledovat živý přenos NBC (live na většině trhů) a Více než 65 televizních kanálů prostřednictvím televize AT&T. NBC je součástí každého balíčku kanálů, ale balíčky Choice a výše jsou zahrnuty s HBO Max a NBA League Pass bezplatně a jakýkoli balíček můžete vyzkoušet zdarma se 14denní zkušební verzí:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžete 2021 Golden Globes sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos NBC (živě na vybraných trzích) a 40 dalších televizních kanálů. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější streamovací služba s NBC a svůj první měsíc můžete získat za pouhých 10 $:

Získejte Sling TV

ortéza pro laterální epikondylitidu

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete 2021 Golden Globes sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 50 hodinami cloudového DVR.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete 2021 Golden Globes sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled Golden Globes 2021Hrát si

Projevy přijetí Tiny Fey a Amy Poehler - Ceny Zlatý glóbus Podívejte se na děkovné řeči Tiny Fey a Amy Poehlerové za nejlepší herečku v hudebním nebo komediálním televizním seriálu za jejich práci na 30 Rock and Parks and Recreation. Přihlaste se k odběru Více: bit.ly/NBCSub Stream na Peacocku: bit.ly/StreamPeacock NBC ON SOCIAL: YouTube: youtube.com/nbc Twitter: Twitter.com/NBC Facebook: Facebook.com/NBC Instagram: instagram.com/nbc Najděte upoutávky NBC, hlavní body epizod,… 2021-02-26T23: 00: 01Z

Tina Fey a Amy Poehler jsou zpět jako hostitelé Zlatého glóbu po jejich úspěšném běhu v letech 2013 až 2015 jako konferenciéři. Oba jsou vítězi Zlatého glóbu a Emmy a měli by znovu zbořit dům svými vtipnými hostitelskými povinnostmi.

The Zlaté glóby před show začíná v 19 hodin ET/16:00 PT na NBC, zatímco Živě z E! Zlaté glóby předpremiéra začíná o hodinu dříve, v 18 hodin ET/15:00 PT. Podle tiskové zprávy NBC:

Zlaté glóby před show na NBC pořádané Jane Lynch a Susan Kelechi Watson představí živé rozhovory se spoustou nominovaných, protože se do konverzace s našimi hostiteli i mezi sebou zapojí hvězdy z celého světa. Hodinové televizní vysílání navíc nabídne nejpamátnější, nejzábavnější a nesmazatelné okamžiky v historii Zlatého glóbu.

Přes na E !, Giuliana Rancic a speciální host co-hostitel Karamo titulek Živě z E !: Zlaté glóby , přináší divákům ty nejspontánnější a nejpravdivější rozhovory z Beverly Hilton s největšími hollywoodskými hvězdami a nominovanými. Spojením Rancice a Karama bude korespondent ve stylu E! Zanna Roberts Rassi a Erin Lim, hostitel E! Zprávy' Zchátralost .

Zahájení pokrytí dne ve 13 hodin PT / 16:00 ET, oceněná herečka Sarah Hyland se připojuje k E! Nině Parker, Erin Lim a stylistovi Bradu Goreski na Živě od E !: Odpočítávání ke Zlatým glóbům jak odpočítávají 20 nejlepších momentů, kdy se show zastavila na červeném koberci.

Jakmile obřad skončí ve 20 hodin PT / 23:00 ET, experti na popkulturu Rocsi Diaz, Naz Perez a Tanya Rad společnosti iHeart Media rozebírají hlavní momenty noci, včetně překvapivých výher a urážek a nejzajímavějších projevů během Živě z E !: Zlatý glóbus po večírku .

Pro digitální pokrytí Živě z E! Stream: Zlaté glóby digitální show se vrací na @enews Twitter, eonline.com a E! Zprávy aplikace v 16 hodin PT / 19:00 ET, představovat Denní pop Spoluhostitel Justin Sylvester a expert na popkulturu Naz Perez.

78. ročník Zlatých glóbů bude od roku 2020 ocenit ty nejlepší ve filmu a televizi, včetně ocenění Jane Fonda Cenou Cecila B. DeMilla za mimořádné zásluhy o svět zábavy a ocenění Normana Leara Cenou Carol Burnett za mimořádné zásluhy o televizi na nebo mimo obrazovku.

Vysílání Zlatých glóbů 2021 v přímém přenosu v neděli 28. února od 20 hodin do 11 hodin ET/PT na NBC.

tenisky online

Populární Problémy

Vanderbilt a Louisville se v neděli setkají v College World Series. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Jak zvládnout přátelství za příznivého počasí. Skutečný přítel je vždy k dispozici, aby vám pomohl, v době vítězství i krize. Existují však někteří přátelé, kteří tam jsou jen za šťastných okolností. Může být obtížné zvládnout tyto typy ...

Dnes večer je 'Hollywoodská párty roku'. I když nemáte kabel, stále máte pozvánku. Zlaté glóby můžete sledovat online.

Novak Djokovic přijel do Japonska na olympijské hry v Tokiu 2020 a vypadá stejně sebevědomě jako kdykoli předtím.

Je přirozené být nervózní z francouzského líbání s někým, zvláště pokud jste to ještě neudělali. Nemusíte si však dělat starosti, protože i když se to může zdát komplikované, ve skutečnosti je to docela jednoduché a přirozené. Francouzský polibek ...