Jak získat spoustu přátel

Mít dobré přátele je velmi prospěšné pro vaše fyzické i duševní zdraví. Sociální vztahy vás naučí komunikovat s různými typy lidí, pomohou vám zjistit, kdo jste, a inspirují vás k dosažení vašich cílů. Přátelství dokonce vytváří stejné mozkové reakce jako léky tlumící bolest, což lidem pomáhá snáze se vyrovnat s fyzickými onemocněními. Získat spoustu přátel je věcí zvládnutí tří oblastí: setkat se se spoustou lidí, proměnit je v přátele a udržet si přátele, které si vytvoříte, tím, že budete sami dobrými.

Část 1 ze 3: Hledání míst pro seznámení s novými lidmi

 1. Obrázek s názvem Připojte se ke 4H, krok 5

  1 Přidejte se k více klubům. Mimoškolní aktivity jsou skvělým místem pro setkávání lidí s podobnými zájmy. Připojte se k co největšímu počtu klubů, ale nezapomeňte se účastnit pouze těch, o které máte skutečný zájem. Pokud už nejste ve škole, podívejte se do místních novin nebo týdeníků, kde najdete kluby ve vašem městě by se rád připojil.
  • Pokud ovládáte cizí jazyk, připojte se k francouzskému, španělskému nebo německému klubu. Poznáte nejen nové přátele, ale také lidi, se kterými si procvičíte své jazykové znalosti!
  • Vyzkoušejte kapelu. Školní kapely jsou docela velké a nabízejí širokou základnu potenciálních přátel a existuje tolik různých nástrojů, že si určitě najdete ten, na který rádi hrajete.
  • Pokud rádi zpíváte, přidejte se do klubu glee nebo do pěveckého sboru.
  • Rádi přesvědčujete ostatní o svých názorech? Vyzkoušejte diskusní klub. Nejen, že se setkáte s lidmi ve vaší škole, ale také se můžete zúčastnit debatních soutěží a potkat děti z jiných škol, jako jste vy.
  • Pro dospělé má vaše město bezpochyby taneční skupiny, pěvecké skupiny, kapely, které potřebují nové členy, a další příležitosti pro setkání s novými lidmi ve vaší oblasti.


 2. Obrázek s názvem Udělejte si střední školu

  2 Připojte se ke sportovnímu týmu. Stejně jako některé školní akademické týmy, sportovní týmy hrají jiné školy, a tak vám dávají šanci cestovat mimo vaše město a setkat se s dětmi z jiných oblastí se stejnými zájmy. Členové týmu také obvykle společně cvičí několikrát týdně, a to je dost času na to, aby si vytvořil silné vazby se svými spoluhráči.
  • Vyzkoušejte si ve škole fotbalové, baseballové nebo tenisové týmy. Pokud vaše škola nemá sport, který vás baví, hledejte sousedské ligy.
  • Většina měst má místní skupiny, které se scházejí, aby si procvičily a hrály ležérnější sporty, například Ultimate Frisbee nebo volejbal. Podívejte se do místních novin, webových stránek města nebo proveďte webové vyhledávání konkrétního sportu ve vašem městě.
  • Pokud jste žena, můžete ve svém městě hledat týmy pro derby. Jedná se o kontaktní sport, takže ne pro nesmělé. Také může být drahé se připojit, ale je to spousta zábavy a představí vám celou skupinu nových žen.
 3. Obrázek s názvem Porozumění základnímu karate Krok 8 Bullet1

  3 Vyzkoušejte nové aktivity. Zajděte do místní horolezecké tělocvičny nebo trapézového klubu. Zúčastněte se festivalu jídla nebo hudby. Začněte chodit na hodiny hudby nebo herectví. Přihlaste se na hodinu fitness ve své tělocvičně nebo na hodinu umění v místním muzeu nebo galerii.
  • Spousta organizací nabízí bezplatné nebo levné kurzy k přilákání nových klientů. Hledejte příležitosti v místních novinách nebo na internetu.
  • Některá místa vám umožní zúčastnit se lekcí nebo demonstrací zdarma, pokud se přihlásíte jako dobrovolník a pomůžete s nastavením nebo úklidem poté.
 4. Obrázek s názvem Vycvičit štěně Pitbull Krok 20

  4 Začněte navštěvovat nová místa. Vyzkoušejte jinou kavárnu nebo místní restauraci, než do které obvykle chodíte. Zajděte si zahrát kapelu na místo, kde jste nikdy předtím nebyli. Vezměte svého psa do sousedního psího parku, nebo si půjčte sousedův a nabídněte mu, že mu ho venčí.
  • Podívejte se na místní noviny nebo místní kulturní web, kde najdete seznamy akcí ve vaší oblasti.
  • Další místní akce najdete na nástěnkách v kavárnách a restauracích.
  • Vysoké školy obvykle mají v kampusu nástěnky, kde lze inzerovat místní akce a schůzky.
 5. Obrázek s názvem Rostlinný chřest Krok 8

  5 Dobrovolně někde jinde. Existuje téměř nekonečný seznam míst, která potřebují dobrovolníky, takže si najděte takové, které vyhovuje vašim zájmům, a vydejte se jednou týdně na několik měsíců.
  • Útulky pro zvířata vždy potřebují pomoc, stejně jako útulky pro bezdomovce a potravinové banky.
  • Najděte si organizaci, která vysazuje stromy nebo uklízí veřejné parky, pokud chcete pomoci životnímu prostředí.
  • Dobrovolně čtěte dětem nebo navštivte domovy důchodců.
  • Podívejte se také do místní nemocnice na potřeby dobrovolníků.
 6. Obrázek s názvem Získejte práci v umělecké galerii Krok 9

  6 Získejte novou letní práci nebo brigádu. Pokud se nemůžete spojit s lidmi ve vaší škole nebo hlavním zaměstnání, najděte si dočasné zaměstnání na místě, kde můžete dělat něco, co máte rádi, a setkávat se s lidmi ve vašem věku.
  • V létě můžete plavčíka nebo pracovat v eventové společnosti, která pomáhá plánovat velké speciální akce, jako jsou koncerty a festivaly.
  • Získejte práci v místním hobby obchodě a seznamte se s ostatními s podobnými zájmy. Obchody s hrami, obchody se sportovním zbožím a obchody s řemesly/uměním jsou skvělými místy pro nalezení dalších, kteří rádi dělají totéž, co vy.
  • Najděte si práci v restauraci nebo restauraci, kde se potulují místní. Pravděpodobně potkáte další z vašeho okolí, které jste dosud neměli možnost poznat.
 7. Obrázek s názvem Získání a udržení zaměstnání Krok 4

  7 Připojte se k více sociálním sítím. Profil na Facebooku a Instagramu má téměř každý, ale existuje spousta dalších sítí s konkrétnějšími zájmy nebo zaměřeními, ke kterým se můžete připojit také. Nebo se jednoduše připojte ke skupinám ve svých stávajících sítích a najděte ve svém okolí více lidí, kteří mají rádi stejné aktivity nebo mají podobné hodnoty.
  • Zkuste LinkedIn a získejte profesionální přátele. Pinterest je skvělý pro hledání lidí s podobnými zájmy, jako je tvorba nebo vaření.
  • Připojte se k online skupinám her, které rádi hrajete, jako je World of Warcraft nebo Minecraft.
  • Najděte facebookové skupiny pro místní náboženská setkání, neformální sportovní týmy nebo aktivisty. Zveřejňujte pravidelně na stránce skupiny, aby vás všichni mohli trochu lépe poznat.
  reklama

Část 2 ze 3: Přístup k novým lidem

 1. Obrázek s názvem Chovej se jako gentleman Krok 4

  1 Začněte konverzaci s osobou vedle vás. Ať už jste kdekoli - hra, praxe, klubová schůzka, místní kavárna, třída - je pravděpodobné, že ve vašem okolí je někdo, koho ještě nemůžete potkat. Otevřete konverzaci o tom, co se děje kolem vás.
  • Po vyučování se zeptejte člověka vedle vás: „Co si myslíš o té lekci/testu/diskusi?“
  • Ve španělském klubu požádejte jinou osobu o doporučení nejlepší tapas restaurace ve vaší oblasti. Nebo se zeptejte, jestli znají místo, kam byste si mohli zajít společně procvičit španělštinu s rodilými mluvčími.
  • Na koncertě se zeptejte svého souseda: „Už jste viděli tuto kapelu?“ nebo požádejte o doporučení podobných skupin, které poslouchají a které by se vám také mohly líbit.
  • Během tréninku na týmové sporty nebo činnosti požádejte nového známého o tipy na lepší výkon.
 2. Obrázek s názvem Buďte šťastní, i když jste sami, krok 5

  2 Často se usmívejte. Lidé se rádi pohybují kolem ostatních, kteří vypadají spokojeně, a s úsměvem ukazují, že vás zajímá konverzace a lepší znalost této osoby.
  • Usmívejte se celým obličejem, nejen rty. Cvičte v zrcadle, pokud nejste přirozeně usměvavý člověk, abyste se ujistili, že poznáte, že se usmíváte, pouhým pohledem do očí.
  • Buďte upřímní, když se usmíváte, ne falešní. Pomáhá cítit se pohodlně ve svém okolí, a proto je důležité vyhledávat pouze činnosti a skupiny, o které máte skutečný zájem.
 3. Obrázek s názvem Chovej se jako gentleman Krok 11

  3 Poslouchejte víc, než mluvíte. Zeptejte se osoby, se kterou se chcete spřátelit, na otázky o sobě, místo aby ovládali konverzaci. Ukažte, že vás opravdu zajímá lépe je poznat a s největší pravděpodobností s vámi budou chtít dál mluvit.
  • Snažte se je poslouchat alespoň třikrát tolik, kolik mluvíte. Nezanedbávejte však ani odpovědi na otázky, které vám položí!
  • Až budete na řadě, promluvte, nabídněte vhled do své osobnosti nebo zájmů, abyste jim poskytli pohled na to, kým jste jako osoba.
 4. Obrázek s názvem Buďte přáteli s dívkou, která vás odmítla Krok 9

  4 Pozvěte je na akci nebo výlet na základě vašich společných zájmů. Pokud jste ve sportovním týmu, možná by s vámi chtěli jít na profesionální hru. Po koncertě požádejte budoucího přítele, aby se zúčastnil dalšího, na který se chystáte. Pozvěte svého španělsky mluvícího přítele do té tapas restaurace, kterou doporučili.
  • Pokud řeknou ne, nevzdávejte to, ale také se vyhněte „rande s přítelem“. Počkejte, až příště budete mluvit, abyste je pozvali na jiný výlet.
  • Ne každý se bude chtít potloukat mimo skupinu, kterou oba navštěvujete. To je v pořádku! Jsou tam i další lidé, takže příště zkuste jiného člověka.
  reklama

Část 3 ze 3: Být dobrým přítelem

 1. Obrázek s názvem Impress a Girl Krok 2

  1 Buď otevřený. Nenechte minulé zkušenosti zasahovat do nových přátelství. Zbavte se veškeré zášti nebo zbývajících negativních pocitů, které v sobě máte, podle toho, jak se k vám ostatní chovali v minulosti.
  • Poznejte rozdíl mezi odpouštěním a zapomínáním. Vždy je nejlepší zbavit se negativity, ale je důležité si pamatovat ponaučení z minulých zkušeností, abyste lépe věděli, komu v budoucnosti věřit.
  • Dejte každému šanci ukázat vám, co může nabídnout, bez ohledu na to, zda má jiné náboženské nebo politické přesvědčení než většina lidí, které znáte. S těmito vírami nemusíte souhlasit, ale přesto se z nich můžete poučit.
 2. Obrázek s názvem Get over an Ex Boyfriend Krok 10

  2 Být milý. Lidé se chtějí potloukat kolem ostatních, kteří se k nim chovají hezky a mají ze sebe dobrý pocit. Nabídněte svým přátelům pouze milá a podpůrná prohlášení a naučte se konstruktivně kritizovat, abyste neubližovali pocitům ostatních.
  • Pokud se vůči svému příteli cítíte negativně, zaměřte místo toho svou pozornost na jeho dobré vlastnosti. Reflektujte pozitivní věci o nich zpět na sebe, místo těch negativních.
  • Místo toho, abyste přítele trestali za to, že se nedostavil k plánům, připomeňte mu, jak moc si to užíváte, když jste spolu a že si chcete užít více těch dobrých časů.
 3. Obrázek s názvem Zpracování vztahu s kanceláří Krok 4

  3 Vyhněte se drbům. Nikdy nemluvte negativně o někom za jeho zády, zvláště se společnými přáteli. Drby o vás jako o člověku vypovídají více než o nich.
  • Pokud jeden přítel pomlouvá druhého, řekněte mu něco pozitivního o třetí straně, například „Je opravdu chytrá“ nebo „Moc toho nevím [to, co říkáš], ale vždy tu pro mě byl. ”
  • Drby jsou často známkou závisti a negativního sebeobrazu. Pokud máte přátele, kteří tráví spoustu času povídáním o druhých, možná budete chtít zhodnotit, zda se jedná o lidi, se kterými se chcete potloukat.
 4. Obrázek s názvem Pomoc ostatním Krok 8

  4 Buď nápomocný. Každý někdy potřebuje pomoc, ale ne každý o ni požádá, když ano. Ať už vás váš přítel požádá o pomoc s něčím, nebo víte, že by vám jeho pomoc usnadnila úkol, nabídněte pomoc.
  • Pravděpodobně tu budou pro vás, když budete na oplátku potřebovat pomoc, a ocení sebeobětování, které jste pro ně udělali.
  • Dávejte však pozor, abyste se neroztírali příliš hubeně! Neříkejte „ano“ něčemu, o čem víte, že nemáte čas na to, abyste mu opravdu pomohli, nebo něčemu, v čem se cítíte nepříjemně.
 5. Obrázek s názvem Chovej se jako gentleman Krok 15

  5 Buďte uctiví. Vždy buďte ke svým přátelům upřímní, pokud by jim to neublížilo více než pomohlo. Ukažte vděčnost za jejich přátelství, zvláště když pro vás dělají něco nezištného.
  • Poctivost vede k důvěře, takže je to velmi důležitý aspekt vaší osobnosti, který můžete nabídnout svým přátelům.
  • Nesouhlaste s tím, že budete dělat věci, které vás nezajímají, nebo si myslíte, že je nezvládnete.
 6. Obrázek s názvem Get Up on Time Krok 6

  6 Být spolehlivý. Dodržujte své sliby. Dělejte to, co říkáte, že budete dělat, a buďte tam, kde říkáte, že budete. Zvažte plány, které si s přáteli vytvoříte, stejně důležité jako školní nebo pracovní povinnosti.
  • Pokuste se nerušit plány, pokud nemáte mimořádnou situaci, zejména na poslední chvíli. Každý musí jednou za čas zrušit, ale udělejte z toho výjimku a ne pravidlo.
  • Napište si plány do kalendáře nebo si přidejte připomenutí do smartphonu, abyste nezapomněli!
 7. Obrázek s názvem Be in Your Happy Place Krok 9

  7 Buď sám sebou. Nikdy se nepokoušejte změnit své pravé já na jinou osobu. Vyzkoušejte nové aktivity a rozhodněte se, zda se vám líbí nebo ne, ale nedělejte stále něco, co vás nebaví, jen abyste se setkávali s lidmi. Tato tenká pouta nevydrží, jakmile se přestanete snažit být někým, kým nejste.
  • Vždy můžete změnit to, co děláte nebo jak se chováte, ale ne vaši základní osobnost nebo morální přesvědčení.
  • Pokud po vás někdo chce změnit své přesvědčení nebo jednat proti vašemu morálnímu vláknu, není to někdo, s kým byste chtěli nebo s ním chcete být přátelé.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak získám, aby mě lidé měli rádi? Buďte sami sebou a nesnažte se chlubit nebo předvádět. Místo toho se snažte být přátelští, pozitivní a podporující. Když trávíte čas s jinými lidmi, snažte se být odchozí; neodmítejte návrhy všech.
 • Otázka Pokud váš nejlepší přítel pokračoval s jiným přítelem, co můžete dělat? Pokud máte tendenci věnovat veškeré své úsilí jedné osobě, zkuste místo toho navázat několik skvělých přátelství s různými lidmi. Lidé se mění, jak dospívají, a někdy se přátelé rozcházejí. To je v pořádku a neznamená to, že nejsi skvělý přítel. Mít několik blízkých přátel také znamená, že když je někdo zaneprázdněný, máte další osobu, se kterou si můžete posedět.
 • Otázka Jak vzbudíte zájem svých přátel? Ukažte jim, že vás zajímá jejich život, stejně jako váš vlastní. Ujistěte se, že jim dáváte příležitost mluvit o tom, co si myslí a dělají, a buďte dobrým posluchačem. Pokud děláte vždy stejné věci, když se potloukáte, vyzkoušejte si společně nějaké nové aktivity. Vezměte si třídu společně nebo navštivte muzeum a navzájem si předvádějte své oblíbené druhy umění. Vydejte se na baseballový zápas nebo společně navštivte nejnovější, nejtrendovější sportovní komplex. Není pochyb o tom, že vy a vaši přátelé máte seznam věcí, které chcete dělat, a mnoho z nich je pravděpodobně podobných!
 • Otázka Jak se mohu spřátelit se všemi, když jsem ve škole nový? Promluvte si s každým. Usmívejte se hodně a buďte přátelští, ale ne tolik, abyste vtrhli do prostoru všech. Jednejte se zájmem o to, co lidé říkají, zejména o jejich zájmy.
 • Otázka Co mám dělat, když jsem se pokusil získat přátele, ale je to tak těžké? Buď sám sebou. Nesnažte se být přáteli s lidmi, kteří vás nechtějí mít kolem sebe. Nepodceňujte své standardy přátel na začátku (tj. Oblíbeným davem). A konečně, pokud máte potíže s hledáním zajímavých lidí, zvažte přihlášení do tříd nebo klubů souvisejících s vašimi koníčky nebo zájmy; najdete tam mnoho podobně smýšlejících lidí!
 • Otázka Nemám žádné přátele a nikdo nechce být mým přítelem. Jak získám spoustu přátel, kteří o tom uvažují? Jsi dobrý přítel? Přistupujete k ostatním? Někdy cvičením v dělání pěkných věcí a projevováním respektu druhým získává důvěru a loajalitu od ostatních.
 • Otázka Co když lidé už vědí, že jsem divný? Zamyslete se nad tím, co na sobě považujete za „divné“ a zda také ostatní vyjádřili tyto názory. Je to svérázné chování, neobvyklý úhel pohledu, rozdíl v tom, jak se oblékáte nebo vypadáte? Nikdo nedefinuje „divné“ stejně a být odlišný není nic, za co byste se měli stydět! Pokud máte tendenci se chovat způsobem, který lidi odradí, zhodnoťte, jak můžete jednat jinak. Pokud je však vaše „podivnost“ součástí vaší osobnosti, prostě zůstaňte sami sebou a počkejte, až vás za vás ocení ti správní lidé.
 • Otázka Jak přimět lidi, aby s vámi mluvili? Vypadejte upraveně a řekněte zajímavé věci. Zajímejte se o ostatní lidi, nejen se soustřeďte neustále na sebe. Nebo buď mega cool a prostě nejchytřejší člověk venku.
 • Otázka Co když je můj přítel extrémně populární a pokaždé, když se pokusím najít nového přítele, už jsou s mým přítelem nejlepšími přáteli? Zkuste si najít další přátele mimo školu. Pokus o získání dalších nových přátel v kostele, parcích a narozeninách nikdy neuškodí. Kamkoli jdete, můžete si vždy najít nové přátele.
 • Otázka Co když už mám ve škole špatnou pověst (a lidé mě obvykle nenávidí)? Vynahradit. Udělejte spoustu dobrých skutků a přesvědčte spoustu lidí, které jste změnili. Může to chvíli trvat, ale lidé si toho pravděpodobně všimnou. Buďte ke všem milí a zdvořilí, dokonce i k lidem, kteří jsou hrubí. Nebojte se, je možné zcela změnit vaši pověst.

Populární Problémy

Zde je návod, jak můžete sledovat celoživotní vánoční filmy 2019 online bez kabelu.

Jak opravit bolest ramene pro sportovce. Není překvapením, že sportovci často pociťují bolest ramen, protože mají největší rozsah pohybu ze všech kloubů v těle, což je činí zranitelnými. Https://www.shoulderdoc.co.uk/arti ...

Jak používat goniometr. Goniometr je v podstatě úhloměr se dvěma rameny vyčnívajícími z něj a slouží k měření rozsahu pohybu kloubu. Nejčastěji se používají ve fyzické terapii ke sledování průběhu pohybu kloubu. Tam...

Leander Paes říká, že v posledním desetiletí bylo zlepšení tenisové infrastruktury jen okrajové, ale za poslední tři desetiletí rostlo mílovými kroky. Tenisová hvězda říká, že znalosti o kondici a dietě také hodně vzrostly.

Zdá se, že Dominic Thiem, který minulý měsíc utrpěl zranění pravého zápěstí, je na dobré cestě k uzdravení.

Pokud čtete tento článek, možná jste sledovali Královskou svatbu a inspirovala vás nádherná Kate Middleton. Postupujte podle těchto jednoduchých kroků a naučte se začít se chovat více jako ona. Buďte laskaví, milí a zdvořilí. Kate Middleton ...