Jak se připravit před školou P.E. (Dívky)

Když si představíte den v P.E. třídy, možná by vás zajímalo, co můžete udělat, abyste byli připraveni na všechny fyzické aktivity, sporty a pocení. Protože z předchozí hodiny zamíříte rovnou do tělocvičny, budete se muset rychle naučit, jak se dostanete do šatny! Existuje několik jednoduchých způsobů, jak se můžete rychle připravit na hodinu tělocviku, pokud jde o oblečení, vlasy a líčení a obecnou hygienu.Část 1 ze 3: Změna pro P.E.

 1. 1 Vyberte si oblečení do tělocvičny. Zkontrolujte si počasí, abyste se ujistili, že vám v oblečení, které si vyberete, nebude příliš zima ani horko, zvláště pokud budete chodit ven. Nezapomeňte si přinést vrstvy v případě, že je zima. Většina škol na tílka nedá dopustit, takže s tričkem a kraťasy nebo tepláky.
  • Noste prodyšné oblečení volného střihu.
  • Podobně by vaše tričko nemělo omezovat, ale ani by nemělo být příliš volné. Trička mohou být zábavná ... noste grafické tričko nebo si vezměte jasné barvy, pokud to chcete zamíchat!
  • Zkontrolujte štítek ... Nenoste všechno bavlněné oblečení, protože bude absorbovat váš pot, a mokré tričko na kůži není ideální! Noste látky, které vás udrží v suchu, jako je CoolMax nebo Dri-FIT.
 2. 2 Noste sportovní podprsenku. Zapínání běžných podprsenek je nepohodlné. Nošení sportovní podprsenky vám zajistí pohodlí při cvičení. Nezapomeňte si po hodině tělocviku obléknout běžnou podprsenku, abyste po celý školní den nezapáchali jako zpocená sportovní podprsenka!
 3. 3 Oblečte si tělocvičnu. Pokud je vaše tělocvična ráno, oblečte si tělocvičnu před školou, abyste se do ní nemuseli převlékat, až tam dorazíte. Jinak si je rychle oblékněte do šatny ve škole. Pokud jsinepohodlné převlékání před ostatními, přejděte do soukromé části šatny a převlékněte se.
  • Poté, co si obléknete košili, nezapomeňte použít dostatek deodorantu.
  • Můžete také nosit tělocvičnu do školy ve dny, kdy máte P.E. takže se nemusíte měnit.
 4. 4 Mějte nohy zakryté. Ano, budete se převlékat do obuvi do posilovny, ale snažte se nenechat bosé nohy dopadnout na podlahu. Chytání bradavic ze šaten je běžnější, než si možná myslíte, takže je nejlepší si zakrýt nohy. Je také zdvořilý a respektuje ostatní lidi, kteří mohou mít hygienické problémy, pokud jde o šatny.
 5. 5 Vyměňte si ponožky. Pokud nechcete, aby vaše nohy byly po zbytek dne páchnoucí, převlékněte se do nových ponožek na hodiny tělocviku a poté se hned po tělocviku převlékněte zpět do svých ostatních ponožek.
 6. 6 Obujte si tělocvik. Noste sportovní tenisky, které jsou na nohou pohodlné. Posaďte se na lavičku a obujte si tenisky a ponožky a ujistěte se, že se bosé nohy nedotýkají špinavé podlahy pokryté zárodky. Pevně ​​šněrujte tenisky do dvojité mašle, abyste při sportu nebo běhu nezakopli o tkaničky!
  • Nenoste žabky, ploché boty, nazouvací boty nebo jiné boty, které by při fyzických aktivitách mohly spadnout, protože by to mohlo vést ke zranění.
 7. 7 Sundejte si všechny šperky, které máte na sobě. Vložte své šperky do malého sáčku a uložte si jej do skříňky během hodiny tělocviku. Můžete dokonce umístit sloupek náušnic přes knoflíkový otvor a poté zapnout zadní konec. Tím zajistíte, že během fyzické aktivity nespadnou a snadno je najdete v tašce, ve které je držíte.

Část 2 ze 3: Příprava pokožky

 1. 1 Umyjte si obličej pokud jste to ráno neudělali. Mytí obličeje před posilovnou zajistí, že se do otevřených pórů nedostanou další nečistoty a olej, zatímco jste horká a zpocená. Nechtěli byste, aby se vaše póry ucpaly!
 2. 2 Pokud máte málo času, použijte stírání na obličej. Přestože si mytí obličeje zabrání ucpávání pórů, zatímco se potíte, je tento proces časově náročný. Pokud nemáte čas si umýt obličej před začátkem hodiny tělocviku, použijte ubrousek na obličej.
 3. 3 V případě potřeby použijte ošetření na místě. Vyhněte se používání zvlhčovače, protože by vám mohlo stékat po obličeji a do očí, pokud se při hodině tělocviku zpotíte.
  • Rychlepoužít opalovací krémurčené pro sport do viditelných oblastí pokožky, pokud jdete ven.
 4. 4 Udržujte make -up lehký. K oživení obličeje použijte malý nebo žádný make -up a tónovaný balzám na rty. Budete se věnovat fyzické aktivitě, takže pravděpodobně vypotíte část nebo celý make -up. Navíc se vaše póry otevřou, když se váš obličej zahřeje, což by mohlo vést k ucpání pórů make -upem. reklama

Část 3 ze 3: Dělat si vlasy

 1. 1 Na vlasy naneste hloubkový kondicionér. Nastříkejte malé množství hlubokého kondicionéru do dlaně a rychle jej naneste na konečky vlasů, vyhněte se oblasti kořenů. Po hodině tělocviku ji umyjte a pokračujte šamponem. Vaše vlasy budou po hodině tělocviku vypadat lesklé a zvlhčené, takže při rychlé přípravě na další hodinu s nimi nebudete muset mnoho dělat.
 2. 2 Dejte si vlasy do culíku. Natáhněte si vlasy pomocí scrunchie nebo kravaty. Zabalte si vlasy do drdolu, pokud chcete hluboký kondicionér, který jste použili, aby vaše vlasy vypadaly zdravé a zvlhčené. Tímto způsobem budete připraveni pobíhat po tělocviku, aniž by vám vlasy padaly.
  • Není třeba kartáčovat váš culík, aby byl dokonale zbaven nárazů! Pravděpodobně se chystáte to napravit hned po hodině tělocviku, aby vaše vlasy vypadaly na místě po zbytek školního dne.
  • Nasaďte si čelenku, pokud opravdu chcete vyrovnat nerovnosti a udržet vlasy na místě.
  • Uchovávejte další pouta do vlasů ve skříňce v tělocvičně, protože se snadno ztratí.
 3. 3 Zaplést si vlasy. Pokud se chystáte na dívčí vzhled, stáhněte si vlasy dozadu do volného copu, aby vaše vlasy zůstaly během hodiny tělocviku nedotčené. Můžete to vydržet po zbytek dne po posilovně, nebo si rozepnout cop, aby vám vlasy padaly do podmanivých vln. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co mám nosit do P.E.?Paige Bowen, MA, EdM
  Učitel tělesné výchovy Paige Bowen je učitel tělesné výchovy na základní škole Oconee County ve Watkinsville ve státě Georgia. Paige má více než 20 let zkušeností s výukou tělesné výchovy. Byla jí udělena učitelka roku pro základní školu Oconee County za roky 2002-2003. Získala titul B.S.Ed. ve zdravotnictví a tělesné výchově z University of Georgia v roce 1996 a M.Ed. ve vzdělávání raného dětství v roce 2003 ze stejné instituce.Paige Bowen, MA, EdMUčitel tělesné výchovy Expert Odpověď Noste volné oblečení a košile s krátkým rukávem. Je dobré přinést vrstvy pro případ, že by se ochladilo. Ujistěte se také, že nosíte pohodlné tenisky. Vyhněte se botám s otevřenou špičkou, jako jsou žabky nebo sandály, a jakýmkoli botám, které mají velmi vysoký podpatek, jako jsou kozačky.
 • Otázka Pokud máte trochu obavy nebo obavy ze změny, jaký je váš nejlepší tip? Ve třídě tělocviku si můžete vždy najít soukromou oblast, kterou můžete změnit. Pokuste se rozložit oblečení tak, aby bylo připraveno rychle se obléknout. Pamatujte, že ostatní dívky to mohou cítit stejně, takže nejste sami.
 • Otázka Vždy si zapomenu přinést kravaty do vlasů. Co mám dělat, když na hodinu tělocviku zapomenu? Zeptejte se někoho jiného, ​​jestli má náhradní. Může ho mít přítel nebo učitel.
 • Otázka Co mám dělat s vlasy, pokud jsou krátké? Můžete použít čelenku, nebo si ji jednoduše připnout. Je to tvoje volba. Můžete to dokonce nechat být, pokud vám to nebude létat do obličeje, když děláte P.E.
 • Otázka Co když nemám skříňku? Rozložte si výstroj noc předtím, abyste se ráno mohli podívat ven nebo do aplikace o počasí a rozhodnout se, jaké oblečení si vezmete do posilovny. Poté vložte tyto oblečení do sportovní tašky.
 • Otázka Co mám dělat, když jsem si vědom sebe sama? Nebojte se, nikdo není dokonalý! Pokud máte pocit, že se před ostatními měníte, najděte si odloučený prostor v šatnách, kde se nikdo jiný nemění, nebo pokud jsou nějaké kóje nebo sprchy, můžete se tam převléct. Pamatujte si, že každý je krásný bez ohledu na to. Pokud jste stále sebevědomí, promluvte si s důvěryhodným dospělým nebo přítelem, jako je poradce, učitel, rodič atd.
 • Otázka Chci si zaplést vlasy ráno nebo ve škole, ale nikdy nemám čas. Nemám ráda culíky, tak jak si mám dát vlasy? Zkuste se probudit o něco dříve, nebo si jen na noc vyložte věci. Cestou do školy si dokonce můžete svázat vlasy.
 • Otázka Co když máte obavy z vyjmutí náušnic? Můžete si koupit nějakou mikroporézní pásku, kterou můžete před lekcí jednoduše vložit přes každou náušnici. Tímto způsobem je můžete nechat zapnuté, ale zakryté.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Buďte si jisti sami sebou. Nezáleží na tom, jak vypadáš.
 • Před cvičením se ujistěte, že jste hydratovaní, a dejte si pár doušků vody z pítka nebo láhve s vodou. Pokud poblíž není cvičiště, kde se koná hodina tělocviku, vezměte si s sebou láhev s vodou.
 • Ujistěte se, že jste si kód skříňky uložili do paměti, a do skříňky vložte všechny své věci. Kdokoli mohl vstoupit do šatny, když cvičíte, a ukrást vám denní oblečení, mobilní telefon, doplňky nebo tašku na knihy, takže zamknout si věci je vždy dobrý nápad.

reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Oblečení do tělocvičny
 • Denní oblečení
 • Vlasové vazby
 • Hluboký kondicionér
 • Deodorant nebo antiperspirant
 • Mýdlo
 • Voda (volitelně)
 • Make -up a balzám na rty
 • Taška na knihy

Populární ProblémyManchester City se v neděli utká s Birminghamem ve třetím kole FA Cupu. Zde je návod, jak můžete zápas sledovat, pokud jste v USA.

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli sledovat živý přenos 2019 Arnold Palmer Invitational online.

Je čas na každoroční Harvard-Yale Regatta. Zde je návod, jak sledovat vydání slavného závodu pro rok 2019.