Jak získat univerzitní dopis

Univerzitní dopis je čest, kterou na střední škole rozdávají studenti, kteří uspějí v určitém oboru. Zatímco se tradičně rozdává pro atletiku, můžete také získat univerzitní dopisy za dobrovolnickou práci a někdy i další mimoškolní programy. Pokud chcete univerzitní dopis, berte svou práci vážně, ukažte se praktikám a událostem a snažte se vyniknout. S trochou tvrdé práce a obětavosti můžete dosáhnout cti univerzitního dopisu.

Část 1 ze 3: Výběr aktivity

 1. Obrázek s názvem Získejte univerzitní dopis Krok 1

  1 Prozkoumejte sportovní možnosti. Většina škol rozdává univerzitní dopisy pro atletiku. Pokud již hrajete konkrétní sport, jako je baseball nebo basketbal, přejděte v této oblasti na univerzitní dopis. Pokud ještě nejste v týmu, vyzkoušejte si tým během školního roku. Pokud jste přijati do týmu, můžete pracovat na vyniknutí v tomto konkrétním sportu a získat univerzitní dopis.
 2. Obrázek s názvem Získejte univerzitní dopis Krok 2

  2 Vyberte si něco, s čím máte zkušenosti. Vyberte si typ sportu nebo aktivity, se kterou již máte zkušenosti. Pokud jste nikdy předtím nehráli basketbal, bude těžké se připojit k basketbalovému týmu. Pokud máte rozsáhlé zkušenosti s bruslením, vyzkoušejte si hokejový tým.
 3. Obrázek s názvem Získejte univerzitní dopis Krok 3

  3 Zkuste získat univerzitní dopis pro veřejně prospěšné práce. Nemusíte nutně dostávat univerzitní dopis prostřednictvím školy. Místní charitativní organizace nebo komunitní centra často vydávají univerzitní dopisy za to, že vykonávají stanovené množství obecně prospěšných prací. To může být obohacující zážitek, který vypadá skvěle na životopisu na vysoké škole. Může to být také alternativní možnost, pokud se nechcete věnovat sportu.
  • Můžete navštívit místní komunitní centrum nebo si promluvit s poradcem ve vaší škole a najít organizace, které vám umožní vydělat univerzitní dopis na veřejně prospěšné práce.


 4. Obrázek s názvem Získejte univerzitní dopis Krok 4

  4 Podívejte se, jestli vaše škola nabízí písmena v netradičních oborech. Některé školy mohou nabízet univerzitní dopisy pro mimoškolní předměty, které se výslovně netýkají atletiky. Podívejte se, jestli můžete dostat univerzitní dopis na něco jako Quiz Bowl, šachový klub, drama nebo jiný klub nebo obor ve škole. reklama

Část 2 ze 3: Splnění kritérií

 1. Obrázek s názvem Získejte univerzitní dopis Krok 5

  1 Projděte si kritéria stanovená vaší školou. Vaše škola by měla poskytovat informace online nebo studentskou příručku o tom, jak se kvalifikovat pro univerzitní dopisy. Kvalifikace se velmi liší podle školy a oboru, ve kterém chcete psát. Nezapomeňte si pečlivě prohlédnout kvalifikace pro vaši konkrétní školu a obor.
  • Pokud si nejste jisti, kde najít kritéria pro získání univerzitního dopisu, zeptejte se trenéra nebo učitele, kde ho lze najít.
 2. Obrázek s názvem Získejte univerzitní dopis Krok 6

  2 Nenechte si ujít hry, praktiky a události. Získání univerzálního dopisu vyžaduje dovednosti i odhodlání. Účast na všech cvičeních, akcích a hrách je často podmínkou pro získání dopisu. Účast na cvičeních a akcích vám také pomůže vybudovat si sadu dovedností. To vám pomůže získat zkušenosti a odborné znalosti potřebné k psaní v konkrétním oboru.
  • Pamatujte, že polehčující okolnosti vám často brání zúčastnit se každé hry a tréninku. Pokud dojde k nouzové situaci, měla by vaše škola chápat, pokud o tom předem informujete svého trenéra nebo učitele.
 3. Obrázek s názvem Získejte univerzitní dopis Krok 7

  3 Zkontrolujte, kolik hodin potřebujete. U něčeho jako veřejně prospěšných prací může být vyžadováno dokončení stanoveného počtu hodin, abyste dostali univerzitní dopis. Ověřte si u organizace, se kterou pracujete, nebo ve vaší škole, kolik hodin je požadováno.
 4. Obrázek s názvem Get a Varsity Letter Krok 8

  4 Sledujte své hodiny. Nezapomeňte sledovat, kolik hodin o víkendech a po škole strávíte dobrovolnictvím. Hodiny budete muset pečlivě sledovat. Můžete také potřebovat někoho, jako koordinátora dobrovolníků, aby podepsal složenku potvrzující, že jste vložili své hodiny.
  • Naplánujte si, abyste dostali čas. Snažte se o víkendech a během školních přestávek pracovat jako dobrovolníci. Přes léto můžete také dobrovolně.
 5. Obrázek s názvem Get a Varsity Letter Krok 9

  5 Pracujte na tom, abyste ve svém oboru vynikli. Je důležité, abyste ve zvoleném oboru dosáhli, pokud chcete získat dopis. Většina škol má požadavky na univerzitní dopisy, pokud jde o výsledky. Například u sportovního týmu možná budete muset během sezóny získat určitý počet bodů.
  • Cvičte ve svém volném čase. O víkendech a po škole věnujte nějaký čas práci na svém cíli získat univerzitní dopis.
  • Pokud máte spoluhráče, dejte se s nimi dohromady. Pokud jste v kvízu, můžete si společně prohlédnout vědomostní otázky. Pokud se snažíte psát v atletice, můžete mít tréninkové zápasy.
 6. Obrázek s názvem Získejte univerzitní dopis Krok 10

  6 Zůstaňte v dobrém akademickém postavení. Většina škol kromě dovednosti ve zvoleném oboru vyžaduje také dobré akademické postavení. Ujistěte se, že budete držet krok s domácími úkoly a studovat na testy a kvízy. Pokud vaše GPA klesne pod určitý bod, možná nebudete moci získat univerzitní dopis, i když splňujete další kritéria.
  • Na začátku každého týdne si vytvořte rozvrh, abyste měli čas na cvičení i domácí úkoly.
  • Pokud máte potíže s určitým předmětem, požádejte o pomoc učitele. Můžete si také promluvit se svými rodiči o najímání soukromého učitele.
 7. Obrázek s názvem Získejte univerzitní dopis Krok 11

  7 Udržujte si dobrý přístup. K získání univerzitního dopisu je obvykle zapotřebí sportovního ducha. Pracujte na dobrém přístupu k tréninku a během her. Buďte podpůrní a povzbuzující k ostatním hráčům. Na konci her si potřeste rukou s týmem soupeře. Vyhněte se předvádění nebo chlubení. Pamatujte, že dobrý hráč má na srdci spíše týmové zájmy než své vlastní. reklama

Část 3 ze 3: Dokončení procesu

 1. Obrázek s názvem Získejte univerzitní dopis Krok 12

  1 Dokončete školní rok nebo sezónu. Chcete -li vydělat univerzitní dopis, zůstaňte oddaní po celý školní rok nebo sezónu. Dopis obvykle nemůžete získat, dokud sezóna neskončí a váš trenér nebo učitel nebude mít příležitost zhodnotit vaše úspěchy.
  • Vyhořet na konci školního roku může být snadné. Pracujte však na tom, aby se vám to nestalo. Nechcete vrátit pokrok v dobré sezóně tím, že necháte své nadšení klesat na konci školního roku nebo semestru.
 2. Obrázek s názvem Získejte univerzitní dopis Krok 13

  2 Zjistěte, zda máte nárok na dopis. Po skončení školního roku se poraďte se svým trenérem, učitelem nebo nadřízeným, abyste zjistili, zda máte nárok na dopis. Pokud jste, různé školy mají různé zásady pro rozdávání dopisů. Ve vaší škole může být obřad nebo shromáždění. Dopis vám může být také předán během tréninku nebo po závěrečné hře nebo události sezóny.
 3. Obrázek s názvem Získejte univerzitní dopis Krok 14

  3 Rozhodněte se, kam dopis vložíte. Dopis můžete přišít na univerzitní sako, což je nejtradičnější možnost. Hrozí však riziko znečištění nebo ztráty dopisu. Můžete se také rozhodnout dopis zarámovat a nechat ho někde u vás doma.
  • Zarámovaný univerzitní dopis může být příjemnou vzpomínkou, kterou si můžete vzít s sebou na vysokou školu.
 4. Obrázek s názvem Získejte univerzitní dopis Krok 15

  4 Zkuste to příští rok znovu, pokud neprovedete řez. Navzdory vašemu maximálnímu úsilí bohužel nemůžete provést řez. Pamatujte, vždy je tu příští rok. Zkuste se z této překážky poučit a požádejte svého trenéra, učitele nebo nadřízeného o upřímnou zpětnou vazbu o tom, jak se v příštím roce můžete zlepšit. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Celoživotní premiéra trilogie nových filmů v po sobě jdoucích nocích s názvem Obsession Thrillogy. Zde je návod, jak sledovat filmy online bez kabelu.

Jak na podlahové lisy. Pokud chcete budovat sílu paží a hrudníku, je podlahové lisy skvělým cvičením, které můžete přidat do své rutiny. Funguje to jako bench press, ale tím, že ležíte přímo na podlaze, poskytnete svým zádům lepší oporu a vezmete ...

Coldplay vydávají v pátek své poslední studiové album. Zde se dozvíte, jak streamovat a stahovat.

Novak Djokovič-hrající poprvé od vítězství ve Wimbledonu-si v úterý připsal vítězství 7-5 6-1 nad Samem Querreyem.

Jak naformátovat kartu SD na přepínači Nintendo. Tento wikiHow vás naučí, jak formátovat kartu micro SD na Nintendo Switch. Před použitím karty Nintendo Switch musíte kartu micro SD naformátovat. Všechna data uložená na mikro ...

Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos Vánoc v Rockefellerově centru slavnostního rozsvícení stromku online bez kabelu.