Jak sledovat play off NHL 2019 online bez kabelu

Jak sledovat play -off NHL online

Getty

jaké jsou rozměry badmintonového hřiště

Hledáte návod, jak sledovat play -off NHL online bez kabelu? Máme vše, co potřebujete vědět, abyste zachytili živý přenos z každé hry od prvního kola až po finále Stanley Cupu.

Ve Spojených státech se hry budou vysílat v televizi NBC, NBC Sports Network, CNBC nebo USA. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos všech těchto kanálů na svém počítači, telefonu, Roku, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně NBC (živé na vybraných trzích), NBC Sports Network, CNBC a USA Network.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos play -off NHL na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch , Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

FuboTV

NBC (žijí na vybraných trzích), NBC Sports Network, CNBC a USA Network jsou čtyři z nich Více než 85 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos play -off NHL na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat jakoukoli hru (a další programy) na vyžádání do tří dnů od jejího závěr, i když to nezaznamenáte.

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují NBC (živé na vybraných trzích), NBC Sports Network, CNBC a USA Network.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos play -off NHL na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

servírování pravidel stolního tenisu

Náhled play -off NHL 2019

Po historicky úspěšné sezóně se Tampa Bay Lightning přihlásila jako favorit na vynesení Stanley Cupu v červnu.

Mezi rekordními 62 vítězstvími Tampy Bay byla trojice vítězství proti jejich soupeři z prvního kola, Columbusu Blue Jackets. A nebyli si ani zvlášť blízcí: 8-2 13. října, 4-0 8. ledna a 5-1 18. února Kombinovaná výprask 17-3.

Přesto se Bolti nechystají brát nic jako samozřejmost, když od konce sezóny předčasně vždy budou maximálně čtyři porážky.

Jen základní část a play -off, to je úplně jiné, řekl útočník Tyler Johnson . Nemyslím si, že bys mohl jít do seriálu a říct: „Ach, tohle jsme dělali v základní části.“ Na tom prostě upřímně nezáleží.

Pokud Lightning postoupí kolem Columbusu podle očekávání, ve druhém kole se setkají buď s Boston Bruins nebo Toronto Maple Leafs. Je to podruhé za tolik let, co se Boston a Toronto střetly v prvním kole play -off, a Maple Leafs se těší na šanci na odvetu po loňské porážce ve hře 7.

Ano, rozhodně, kdykoli prohrajete jako [v minulé sezóně], bude to pro vás každý rok ještě lepší, ale toto je jiný tým, Řekl obránce Maple Leafs Jake Gardner . V týmu jsou noví kluci, takže je to trochu nový začátek.

Boston vyhrál tři ze čtyř vzájemných vzájemných zápasů v této sezoně, když překonal Maple Leafs kombinovaným skóre 16-10.

Na druhé polovině žebříčku Východní konference si každý může domyslet, kdo přežije z kvarteta Washington Capitals, New York Islanders, Pittsburgh Penguins a Carolina Hurricanes. Nejenže je v pořadí dělilo pouhých pět bodů, ale Caps proti dalším třem skončili 7-4, Islanders proti dalším třem 7-4 a Penguins proti dalším třem 6: 4.

Na Západě měli Nashville Predators pouze třetí nejlepší rekord na konferenci, ale přesto získali špičkové semeno, když vyhráli Central. Pokud se dostanou do finále Stanley Cupu, může to být velmi zajímavé, protože byli jediným týmem v lize, který dvakrát porazil Lightning, ačkoli oba tyto zápasy přišly v listopadu.

Existuje však mnoho potenciálních překážek, než k tomu dojde. Dallas Stars, soupeř prvního kola Nashvillu, vyhrál v této sezóně proti Predátorům dva z pěti a další dva zápasy vzal do prodloužení.

A na druhé polovině držáku stojí Calgary Flames a San Jose Sharks jako hrozivé hrozby. První z nich byl kromě Lightning jediným dalším týmem, který v této sezóně dosáhl hranice 50 výher, zatímco Sharks jsou hluboký, talentovaný tým s devíti střelci s 50 plusovými body.

Ať už se stane cokoli, hokej v play off je zpět a jako vždy to bude zábavná jízda, dokud jeden tým nezůstane stát.


Populární Problémy

Poté, co Roger Federer nechal šanci vyhrát další slam, vzal matný pohled na otázku, kolik dalších příležitostí dostane.

Jak zůstat aktivní, jak stárnete. Jak stárnete, může se zdát obtížné začít cvičit, zvláště pokud jste v minulosti moc necvičili. Je však důležitější než kdy jindy cvičit, jak stárnete. Posilování...

Rafael Nadal ve 4. kole French Open 2014 porazil Dušana Lajoviče.

Nový dokument Bruce Lee 30 za 30 „Be Water“ má premiéru v neděli večer na ESPN. Pokud ale nemáte kabel, podívejte se na celý film online.

Stát Nové Mexiko se v sobotu večer setkává s Cal Baptistem. Zde je návod, jak hru sledovat.

Když se dostanete na hloupost, je hubnutí o ztrátě kalorií. Vypálit ty přísavky co nejrychleji je ideální pro naše plány, naše pasy a naše zdraví. Chcete -li spálení maximalizovat, čtěte dále. Vyzkoušejte vysokou intenzitu ...