Jak přimět svého přítele k francouzštině, aby vás políbil, když neví, jak na to

Teenageři a mladí dospělí mají tendenci se ve vztahu líbat. Existuje mnoho způsobů líbání, jako je francouzské líbání, ale někteří kluci prostě nevědí jak. Protože se nikdo nenarodí, aby věděl, jak líbat, uvolněte se, komunikujte a nechte okamžik, aby vám řekl, co máte dělat.

Část 1 ze 3: Příprava vašeho přítele

 1. Obrázek s názvem Nechte svého přítele, aby vás políbil, když to neudělá

  1 Buďte trpěliví a věnujte svému příteli čas. Někteří lidé potřebují více času než ostatní. Je normální, že lidé nemají zkušenosti, a je také normální, že se ten člověk cítí sebevědomě, když ví, že nemá zkušenosti.
  • Pokud vyjádřil své znepokojení nad tím, že není „dost dobrý“ nebo „neví jak“, dejte mu jasně najevo, že byste to chtěli prostě zkusit a že ho nebudete soudit.


 2. Obrázek s názvem Nechte svého přítele, aby vás políbil, když to neudělá

  2 Ujistěte se, že vás váš přítel chce políbit. I když někdy může být v pořádku přečíst si řeč těla, abyste zjistili, zda chce, je nejlepší se vždy zeptat. Získání souhlasu před tím, než někoho políbíte (nebo se zapojíte do jakékoli fyzické aktivity, zejména intimní / sexuální), je neuvěřitelně důležité.
  • Může vám to připadat trochu trapné, ale ve skutečnosti byste o tom měli být upřímní. Ale nebuďte dotěrní, protože by to mohlo vypadat, že budete světovější než on, což by v něm mohlo vyvolat nejistotu. Především poslouchejte, co říká, a buďte k tomu citliví a chápaví.
  • Ujistěte se, že je s tím spokojený, protože by mohl mít platný důvod, aby mu v tom zabránil, ale nechce vám to říct. Například jeho kultura nebo náboženství může takové činnosti zakázat.
 3. Obrázek s názvem Nechte svého přítele, aby vás políbil, když to neudělá

  3 Udělejte mu pohodlí. Vyberte si čas a místo, kde je nálada romantická a nemáte šanci být vyrušeni a začít pomalu. Mějte na paměti atmosféru, přistupujte k ní jako ke hře nebo zábavné aktivitě, ne jako k úkolu.
  • Pokud mu to není příjemné, dejte mu prostor a dejte mu na výběr.
 4. Obrázek s názvem Nechte svého přítele, aby vás políbil, když to neudělá

  4 Řekněte mu, že byste chtěli zkusit francouzské líbání. Promluvte si s ním o tom a vysvětlete, proč to chcete zkusit. Také mu dejte najevo, že je v pořádku, pokud to neudělal dříve nebo neví jak, protože se chcete společně učit.
  • Pokud si z toho dělá starosti, netlačte na něj. Je důležité nechat lidi dělat tato rozhodnutí vlastním tempem. Neznamená to, že vás nemá rád nebo že ho to nezajímá - například může být jen nervózní.
 5. Obrázek s názvem Nechte svého přítele, aby vás políbil, když to neudělá

  5 Nechte ho, ať se podívá na průvodce. Pokud oba nevíte, jak francouzsky líbat, podívejte se společně na několik návodů a dokonce zajděte tak daleko, že se zeptáte lidí, jak to dělají.
  • To může být nepříjemné; Můžete požádat mladého člena rodiny, jako je starší sourozenec nebo bratranec, o radu.
 6. Obrázek s názvem Nechte svého přítele, aby vás políbil, když to neudělá

  6 Naučte ho to sami. Pokud máte nějaké zkušenosti s francouzským líbáním, zkuste mu pomoci s technikou. Například si k němu sedněte a řekněte, že byste si s ním chtěli dát francouzský polibek, pokud řekne něco o jeho nedostatku dovedností, řekněte, že můžete pomoci, protože jste to už zkoušeli.

Část 2 ze 3: Správná technika

 1. Obrázek s názvem Nechte svého přítele, aby vás políbil, když to neudělá

  1 Navažte oční kontakt a flirtujte. Věci můžete ulehčit tak, že půjdete na jednoduché píchnutí nebo polibek na tvář.
  • Můžete dělat věci trochu pomaleji než normálně, abyste dali najevo, že jdete jiným směrem, než na jaký je zvyklý.
 2. Obrázek s názvem Nechte svého přítele, aby vás políbil, když to neudělá

  2 Začněte pomalu a začněte líbat se zavřenými rty. Když je připraven to zkusit, pokračujte v líbání tak, jak byste normálně, dokud nebudete oba dostatečně pohodlní na to, abyste se pohnuli vpřed.
  • Věnujte tolik času, kolik potřebujete.
 3. Obrázek s názvem Nechte svého přítele, aby vás políbil, když to neudělá

  3 Rozdělte rty, ale držte jazyk ve vlastních ústech. Když se zdá, že líbání na rtech přechází do vášnivější činnosti, začněte otevírat ústa, zvát interakci a doufat, že jeho ústa budou následovat váš dotek. Znovu pokračujte tímto způsobem, dokud se oba nebudete cítit připraveni jít vpřed.
  • Změny pohybu a tlaku znamenají, že bude chtít udržovat kontakt. Někteří lidé mají rádi intenzivní a okamžitá překvapení, ale to se může lišit od člověka k člověku.
 4. Obrázek s názvem Nechte svého přítele, aby vás políbil, když to neudělá

  4 Použijte svůj jazyk. Při líbání otevřete ústa a jazykem se lehce dotkněte jeho rtů. Pokud otevře pusu, máte hotovo! Pokud neotevře pusu, ne zkuste každopádně strčit jazyk dovnitř. Jinak ho můžete vyděsit. Držet rty zavřené je v podstatě jeho způsob, jak říct, že se necítí připraven.
  • Můžete začít se spodním rtem, procházet k hornímu a potom, ve chvíli pravdy, se pokusíte dotknout jeho jazyka svým.
  • Zkuste trochu škádlit, přimějte ho, aby chtěl víc, odpoví.
  • Může to trvat několik sezení, takže buďte trpěliví a uvidíte, zda se vrátí.
 5. Obrázek s názvem Nechte svého přítele, aby vás políbil, když to neudělá

  5 Vyzkoušejte různé částky a styly, když začnete používat jazyk. Někteří lidé rádi používají hodně jazyka, zatímco jiní dávají přednost použití pouze malého množství. Základní francouzský polibek obvykle začíná jemným zaváděním jazyků druhému do úst.
  • Netlačte jazyk příliš dovnitř ani nezavírejte oba rty přes jejich ústa.
  • Můžete zkusit rychle švihnout jazykem dovnitř a ven, přejet mu po rtech / okrajích zubů, lehce sát jazyk / rty atd.
 6. Obrázek s názvem Nechte svého přítele, aby vás políbil, když to neudělá

  6 Vyzkoušejte různé věci, dokud oba nevíte, co vás baví. Pamatujte, že pokud se někdo z vás cítí nepříjemně nebo chce přestat, musí s tím přestat.
 7. Obrázek s názvem Nechte svého přítele, aby vás políbil, když to neudělá

  7 Určitě se přihlaste a ujistěte se, že si to užívá a chce pokračovat. Zajistit, aby druhá osoba souhlasila s jakýmkoli typem intimní činnosti, je pokračující proces.
  • Pokud je váš přítel na tom stále špatně, nebo pokud je něco, co se vám nelíbí nebo byste to chtěli změnit, promluvte si s ním.
 8. Obrázek s názvem Nechte svého přítele, aby vás políbil, když to neudělá

  8 Dejte mu vědět, jak moc vás to baví. Povzdech nebo tiché zasténání může signalizovat vaše potěšení. Držte hlavu blíže, hladte ho po vlasech, okusujte uši a šeptejte, co se vám líbí.
 9. Obrázek s názvem Nechte svého přítele, aby vás políbil, když to neudělá

  9 Buďte konkrétní a laskaví, když mu řeknete, co se vám nelíbí. Nabídněte rady ohledně způsobů, jak by se mohl zlepšit. Vždy mu můžete říct, co se vám líbí, protože líbání je skvělý způsob komunikace.
  • Pokud udělá něco divného nebo ne podle vašich představ, řekněte „Hej, takhle“ a jděte příkladem. Napoprvé to nebude dokonalé, ale chlapi najdou rovnováhu s praxí.
  • Dejte mu najevo, že nejste naštvaní ani zklamaní, ale že chcete spolupracovat, abyste si oba užili intimní chvíle.
  • Nabídněte mu, že mu ukážete, co se vám líbí, což ho může více uklidnit.

Část 3 ze 3: Stavíme na základě vašich zkušeností

 1. Obrázek s názvem Nechte svého přítele, aby vás políbil, když to neudělá

  1 Zůstaňte pozitivní a navzájem se podporujte. V bezpečném prostředí používejte slova potvrzení, jako: „To bylo tak skvělé, že se díky tobě cítím tak úžasně, když ...“, „Opravdu se mi líbilo, když ...“ nebo „Prosím, ochutnám tvůj jazyk ',' Líbilo se ti to stejně jako mě? '
 2. Obrázek s názvem Nechte svého přítele, aby vás políbil, když to neudělá

  2 Pamatujte, že komunikace ve vztahu je nejdůležitější. Mluvte o všem, od emocí, které vy dva cítíte, až po malé věci, o kterých si myslíte, že na nich nezáleží. Pokud vám například více vyhovuje líbání s hudbou, dejte mu to vědět.
 3. Obrázek s názvem Nechte svého přítele, aby vás políbil, když to neudělá

  3 Experimentujte s ním. Jakmile už budete mluvit o francouzském líbání dostatečně, nebojte se ho zeptat, co je dobré, a totéž očekávat.
 4. Obrázek s názvem Nechte svého přítele, aby vás políbil, když to neudělá

  4 Užijte si líbání! Cvičte dál a bavte se. Pokud uděláte něco špatně nebo poněkud trapně, vysmějte se tomu a pokračujte a brzy bude líbání zábavné.

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit

Tipy

 • Pokud se pokusit to uskutečnit přirozeně nevyšlo, nebo pokud se sami nechcete hýbat, je na čase s ním promluvit.
 • Pravděpodobně se cítí stydlivý, takže k tomu přistupujte něžně.
 • Dobrý milenec si udělá čas, aby tomu druhému umožnil užít si to, co se děje.
 • Některé věci je lepší nechat nevyřčené, takže budete muset učinit takové odhodlání, na nevyřčené okamžiky se často s láskou vzpomíná.
 • Počítejte s tím, že bude vlhčí než zavřený polibek na rty a že je příjemné nemít páchnoucí dech
 • Buďte připraveni, ale nepřemýšlejte o tom.
 • Pohodlí a čas jsou zásadní.

Varování

 • Pokud na svého přítele spěcháte, možná s vámi nebude chtít být nebo se s vámi políbit.
 • Nikdy byste neměli tlačit na ostatní ani se cítit pod tlakem, abyste pokračovali v nechtěné intimní / sexuální aktivitě.
 • Nestrkejte mu jen jazyk do pusy.

Populární Problémy

Ačkoli se mu nikdy nepodařilo vyhrát Grand Slam, Ferrer důsledně dosahoval posledních fází velkých turnajů.

Takže máte základy toho, jak hrát squash dolů: pravidla, základní techniky a jak se hýbat. Nyní chcete vědět, jak vyhrát. Když se rozhodnete, že jste připraveni vyhrát, můžete se propracovat k hraní turnajů - kde je ...

River Plate a Palmeiras se setkají v semifinále Copa Libertadores. Zde je návod, jak sledovat zápas, pokud jste ve Spojených státech.

Alexander Zverev porazil v pátečním semifinále olympijských her v Tokiu Novaka Djokoviče, čímž skončila Srbova nabídka na Kalendář Golden Slam.

Gael Monfils a Dominik Koepfer se střetnou ve čtvrtečním druhém kole Rome Masters. Toto je Monfilsův první výlet na tenisový kurt od začátku pandemie COVID-19.

Russell Crowe hraje v nové sérii 'The Loudest Voice' o Rogerovi Ailesovi. Zde je návod, jak sledovat show online bez Showtime nebo kabelu.