Cincinnati 2020: Andy Murray vs Milos Raonic náhled, head-to-head & prediction | Západní a jižní otevřeno

Andy Murray (L) a Milos Raonic na Western & Southern Open 2016

Andy Murray (L) a Milos Raonic na Western & Southern Open 2016Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Andy Murray vs Milos RaonicDatum: 25. srpna 2020Turnaj: Western & Southern Open 2020

Kolo: 16. kolochodící mrtvé tenisky

Místo: Flushing Meadows, New York, USAzákladní pravidla tenisu

Kategorie: ATP Masters 1000

Povrch: Venkovní hardcourtOdměna: 4 674 780 $Načasování zápasu: 17:00 EDT, 2,30 IST

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel / ESPN | Indie - Sony Ten 2

Andy Murray vs Milos Raonic náhled

Milos Raonic na Australian Open 2020

Milos Raonic na Australian Open 2020

Andy Murray se bude snažit pokračovat ve svém působivém návratu, když v úterý nastoupí s Milošem Raonicem v 16. kole na Cincinnati Masters v New Yorku.

vysvětleno bodování tenisu

Murray včera vypadal v dobrém kontaktu proti Alexandru Zverevovi a zaznamenal těsné vítězství 6-3 3-6 7-5, aby se poprvé od Madridu 2017 dostal do třetího kola Masters. To znamená, že měl velkou pomoc od Němce, kteří v několika zásadních momentech zápasu dělali nákladné nevynucené chyby.

Andy Murray, trojnásobný grandslamový šampion, také vypadal působivě při svém vítězství v prvním kole nad Frances Tiafoe. Tento zápas vyžadoval rozhodující set a trval více než dvě hodiny - což byl dobrý test kondice Skotů vzhledem k tomu, že to bylo jeho první vystoupení na profesionálním turné od uklonění z finále Davis Cupu 2019 kvůli zranění.

Murrayovým protivníkem je známý nepřítel Milos Raonic, který sám přichází do zápasu ve skvělé formě. Světová jednička 30 vyhrála své první dva zápasy na Western & Southern Open ve dvou setech, proti Samu Querreyovi a Danu Evansovi.

Andy Murray vs Milos Raonic proti sobě

Andy Murray (L) a Milos Raonic na Wimbledonu 2016

Andy Murray (L) a Milos Raonic na Wimbledonu 2016

Úterní setkání na Western & Southern Open proběhlo 13. mezi oběma hráči. Andy Murray v současné době vede v poměru 9: 3 před Milošem Raonicem.

V samotném roce 2016 se tento pár setkal neuvěřitelných šestkrát, přičemž Murray zvítězil pokaždé. Poté, co přežil Raonic v epickém semifinálovém střetnutí na Australian Open, Murray připsal vítězství ve čtvrtfinále Monte Carlo, finále Queens a Wimbledon a semifinále Cincinnati Masters.

Brit pak pokračoval těsně k Raonicovi v semifinále finále ATP končícího roku, když triumfoval 5-7 7-6 7-6.

jak dát tenisové míčky na nohy židle

Kanaďanovo první vítězství nad Murrayem přišlo na Barcelona Open v roce 2012. Ve stejném roce také porazil třiatřicetiletého hráče na Tokyo Open, než v roce 2014 zaregistroval výhru zezadu v Indian Wells.

Murray, dominantní hráč z těchto dvou, vyhrál také další tři velké události mezi nimi - na US Open 2012, 2014 ATP Finals a 2015 Madrid Masters.

Predikce Andy Murray vs Milos Raonic

Andy Murray na Western & Southern Open 2020

Andy Murray na Western & Southern Open 2020

Navzdory rozdílu v titulech a jejich předchozí historii přichází Miloš Raonic jako papírový favorit vzhledem k jeho puchýřkovité formě a Murrayovým nedávným problémům se zraněním.

Skot odehrál dva dlouhé zápasy v klusu a možná pocítí dopady na jeho problémový kyčel. V minulosti však dokázal, že se z fyzicky vyčerpávajících zápasů dokáže vzpamatovat během chvilky a jeho obranná hra byla během jeho dvou zápasů v New Yorku mimořádně solidní.

má rok disney plus

Největší Murrayovou výzvou bude čelit neuvěřitelnému podání Raonica. Kanaďan ve dvou zápasech připásal 42 es a získal 87% bodů za první podání, takže Skot bude muset být ostrý se svým návratem hned od začátku.

Předpověď : Andy Murray vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Jak pomoci pacientům se selháním ledvin, kteří odmítají dialýzu. Ledviny jsou primárně zodpovědné za oddělení močoviny, minerálních solí a toxinů z vašeho těla a za zachování vody, elektrolytů a soli. Vyrovnávají také tělesnou tekutinu a ...

Tom Brady zmeškal dostupnost médií začátkem tohoto týdne, a přestože v pátek hovořil s novináři, své zranění ruky blíže neupřesnil.

Camila Giorgi měla kontrolu nad rozhodujícím setem, ale nakonec podlehla první vlně vítězů WTA Tour Magdě Linette.

Elina Svitolina potvrdila, že po sňatku s Francouzem Gaelem Monfilsem bude po zbytek své hráčské kariéry nadále používat své rodné jméno.

Jak hrát hru Jail Break the Outdoor. Jail Break je vzrušující a zábavná venkovní hra, kterou lze hrát kdykoli bez potřeby vybavení. Shromážděte minimálně osm lidí, vyberte kapitány a týmy. ujistěte se, že týmy jsou vyrovnané ...