Jak přimět vaši lásku, aby vás měla ráda

Pokud na někoho máte zálusk a chcete, aby o vás měl stejný názor, můžete se pokusit získat jeho pozornost několika způsoby. Zkuste být nejprve jejich přítelem tím, že budete podporovat a učit se o jejich zájmech a koníčcích. Ukažte jim všechny úžasné vlastnosti o sobě, jako je schopnost bavit se, smysl pro styl a důvěra v sebe sama. Tím, že projevíte svůj zájem poznat svou zamilovanost a dělat malé věci, jako je usmívání se a navazování očních kontaktů, může se vaše zamilovanost začít líbit i vám. Pokud víte, že vaše zamilovanost zajímá někdo jiný, pravděpodobně není vhodné tyto techniky používat.

Metoda 1 ze 3: Formování přátelství

 1. Obrázek s názvem Get Your Crush to Like You Krok 1

  1 Buďte podporujícím přítelem. Nejlepší vztahy začínají jako silné přátelství. Soustřeďte se na to, abyste byli tím nejlepším přítelem, kterým můžete být, například pomáhat jim, když to potřebují, být aktivním posluchačem a prokazovat svou podporu, kdykoli je to možné.
  • Nechte svého milence, aby vám řekl vše o svém špatném dni, vzrušujícím úspěchu nebo cokoli, co má na mysli. Zkuste být angažovaní a soustředit se na ně. Dejte jim oční kontakt!
  • Podpořte je tím, že je budete povzbuzovat, pokud jsou v basketbalovém týmu, pomůžete jim studovat na zkoušku nebo jim dáte lahůdku, když se budou cítit na dně.


 2. Obrázek s názvem Get Your Crush to Like You Krok 2

  2 Zjistěte, pro co jsou nadšení. To zahrnuje věci jako hudba, sport, knihy a koníčky. Když zjistíte, jaké typy věcí milují, dá vám to něco, o čem byste si s nimi mohli promluvit, a dokonce byste mohli najít společný zájem, který oba sdílíte.
  • Například jsou nadšeni dobrovolnictvím v pečovatelském domě, plachtěním a zpracováním dřeva.
  • Zjistěte více o jejich vášních tím, že se jich zeptáte, co je zajímá, zeptáte se některého z jejich přátel nebo se podíváte na jejich profily na sociálních sítích.
 3. Obrázek s názvem Get Your Crush to Like You Krok 3

  3 Pokládejte otázky o jejich zájmech a životě. Toto je jeden z nejlepších způsobů, jak ukázat někomu, koho zajímáte, při navazování silného spojení. Zeptejte se jich na jejich rodinu, domácí mazlíčky, koníčky nebo jakékoli jiné téma, které vám pomůže je poznat. To ukazuje, že jste angažovaní a zajímáte se o jejich život.
  • Můžete se jich například zeptat, co by chtěli studovat na vysoké škole, jak se jmenují jejich mazlíčci nebo jak se naučili hrát na kytaru.
  • Pokládání otázek je pravděpodobně povzbudí k tomu, aby si na oplátku pokládali otázky o vašem životě, abyste se oba navzájem poznali na hlubší úrovni.
 4. Obrázek s názvem Get Your Crush to Like You Krok 4

  4 Poslouchejte, když s vámi mluví. To znamená ukázat známky dobrého posluchače tím, že se podíváte na svou zamilovanost, když mluví, a vyvarujete se přerušení. Zkuste si zapamatovat věci, které vám řekli, abyste ukázali, že opravdu posloucháte a chcete slyšet více o tom, co říkají.
  • Ukažte, že opravdu posloucháte, očním kontaktem a přiměřeným pokývnutím, když s vámi mluví.
  • Pokud s nimi mluvíte přes text nebo sociální média, zkuste na jejich zprávy reagovat včas a dávejte promyšlené odpovědi.
  • Pokud vám například vaše zamilovanost řekla, že milují určitého hudebníka, můžete mu dát vědět, když tento hudebník vystupuje poblíž vás, a ukázat tak, že posloucháte jeho zájmy.
 5. Obrázek s názvem Get Your Crush to Like You Krok 5

  5 Trávit s nimi spoustu času. Čím více času strávíte kolem někoho, tím větší je pravděpodobnost, že si pro vás vytvoří přitažlivost. Pokuste se co nejvíce potloukat se svou zamilovaností, ať už ve velké skupině, s několika dalšími přáteli nebo sami.
  • Zkuste spolu dělat různé činnosti, například jít do kina, posedět si v parku s přáteli nebo si jen tak sedět společně u oběda.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Zobrazovat své nejlepší já

 1. Obrázek s názvem Get Your Crush to Like You Krok 6

  1 Dodržujte osobní hygienu. To znamená dělat věci, jako je čištění zubů, sprchování a používání deodorantu. Udržujte své tělo čisté tím, že si každý den umyjete obličej a napěníte se mýdlem. Když se budete starat o své tělo, budete vypadat a cítit se atraktivnější.
  • Pokud je to žádoucí, umyjte si vlasy každých pár dní pomocí šamponu.
  • Noste denně čisté oblečení, abyste vypadali a voněli svěže.
 2. Obrázek s názvem Get Your Crush to Like You Krok 7

  2 Ukažte jim svoji hravou a zábavnou stránku. Pokud vás vaše zamilovanost vidí dobře se bavit, bude s větší pravděpodobností chtít s vámi trávit čas, aby se také bavili. Zkuste vyprávět své rozdrcené vtipné příběhy o sobě nebo o tom, že jste kolem nich jen uvolnění a praštění, abyste ukázali svou humornou stránku.
  • Uvažujte o tom, že budete hraví a koketní tím, že budete svou rozdrcenost jemně strkat nebo klepat.
  • Pochlubte se svým důvtipem nebo vtipy, které znáte, když jste poblíž, nebo nad textem.
 3. Obrázek s názvem Get Your Crush to Like You Krok 8

  3 Oblečte se do oblečení, které předvádí váš styl. Vyberte si trendy oblečení, které se vám opravdu líbí a které dobře sedí vašemu tělu. Snažte se nenosit určité oblečení jen proto, že je v módě, nebo si myslíte, že by se vám líbilo - vyberte si oblečení, ve kterém se cítíte sebejistě a které odráží vaši osobnost.
  • Pokud chcete vypadat módní a dívčí, najděte si šaty nebo plynulé topy v potiscích nebo vzorech, které se vám líbí.
  • Chcete-li ukázat své zájmy, noste přiléhavé džíny a tričko s obrázkem své oblíbené kapely nebo knihy.
 4. Obrázek s názvem Get Your Crush to Like You Krok 9

  4 Udržujte úroveň tajemnosti. Místo toho, abyste o sobě najednou řekli všechno, pokuste se to zpomalit a nechte je, aby se o vás dozvěděli v maličkostech. Neustálé povídání o sobě zahltí vaši zamilovanost. Místo toho rozmístěte informace, které jim řeknete, aby o vás chtěli slyšet více.
  • Pokud vám vaše zamilovanost položí otázku týkající se vašeho života jako „Co nejraději děláš ve svém volném čase?“ můžete odpovědět na otázku a poté položit svému rozdrcení otázku, aby konverzace přirozeně proběhla.
 5. Krok 10

  5 Buď sám sebou! Snažte se nechovat jinak nebo předstírat, že vás zajímají věci, kterými nejste, jen aby se vám vaše zamilovanost líbila. Když jste svým pravým já, rozdáváte více sebevědomí a energie, než kdybyste to předstírali, takže je pravděpodobnější, že vás vaše zamilovanost bude přitahovat. Zůstaňte věrní sobě a nedělejte si starosti, pokud si vaše zamilovanost neuvědomuje, jak jste skvělí.
  • Podělte se o své vášně se svou zamilovaností, ukažte jim, co vás zajímá, a zjistěte, zda máte nějaké společné zájmy.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Používání řeči těla

 1. Obrázek s názvem Nechte se unést líbivostí Krok 11

  1 Usmívejte se co nejčastěji. Úsměv okamžitě rozjasní celý váš vzhled, což z něj činí jednoduchý způsob, jak přilákat zamilovanost. Pokuste se častěji usmívat, když jste kolem své zamilovanosti, i když s nimi přímo nemluvíte. Díky tomu budete vypadat a cítit se přirozeně šťastnější!
  • Usmívejte se na svou zamilovanost, pokud je vidíte na chodbě, nebo se na ně usmívejte, když s nimi mluvíte o jejich víkendových plánech.
  • Pokud píšete textové zprávy nebo používáte sociální média, zkuste jim poslat symbol smajlíka nebo emoji.
 2. Obrázek s názvem Získejte svou lásku, aby se vám líbil, krok 12

  2 Udržujte oční kontakt, abyste ukázali svůj zájem. Když se na vás vaše zamilovanost podívá, držte jejich pohled několik sekund, než se odvrátíte. Tento zvláštní oční kontakt naznačuje, že se vám líbí, a může v nich také vyvolat pocity.
  • Pokud mluvíte do své lásky, podívejte se jim do očí, když mluvíte.
  • Pokud si vaše zamilovanost všimne, že se na ně díváte, držte oční kontakt několik sekund a usmějte se na ně.
 3. Obrázek s názvem Získejte svou zamilovanost, aby se vám líbila Krok 13

  3 Nakloňte se, když s nimi mluvíte. To ukazuje, že vás zajímá, co říkají nebo dělají. Ať už sedíte naproti nim u stolu nebo stojíte pár stop jeden od druhého, zkuste se k nim naklonit pár palců, abyste ukázali, že jste zasnoubení.
  • Pokud například sedíte ve třídě u samostatných lavic, nakloňte své tělo k nim, když položíte své rozdrcené otázce nebo jí řeknete o svém dni.
  • Ukázat své tělo na někoho je signál, že vás přitahuje.
 4. Krok 14

  4 Věnujte pozornost svému držení těla. Budete vypadat atraktivněji a sebevědoměji, pokud budete mít skvělé držení těla. Posaďte se nebo se postavte rovně s uvolněnými rameny a zády a vyhněte se zkřížení rukou před sebou.
  • Vyhněte se hrbení, když procházíte nebo sedíte u stolu.
 5. 5 Smějte se vtipům o své zamilovanosti. A jak se smějete, hravě a lehce udeřte se do něj zamilovaně, tím dáte najevo, že dáváte pozor na to, co říká. Nepřehánějte to, protože budete vypadat divně. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak můžete přimět svou lásku, aby se do vás zamilovala? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. Odpověď zaměstnanců wikiHow Zaměstnanci Zaměstnanci Ve skutečnosti nemůžete nikoho přimět, aby se do vás zamiloval - jen on může rozhodnout, jak se cítí! Nejlepší, co můžete udělat, je strávit čas jejich poznáváním, chovat se k nim laskavě a s respektem a být v jejich okolí vaším nejlepším já. Odtud je to na nich!
 • Otázka Mohu se přimět, abych se mi líbil, aniž bych s nimi mluvil? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. Zaměstnanci redakce wikiHow Odpověď zaměstnanců Možná se vám podaří upoutat pozornost tím, že budete vypadat co nejlépe a budete se chovat sebevědomě a zábavně, když jste v jejich blízkosti. Pokud je však opravdu chcete poznat (a aby oni poznali vás), budete si s nimi muset nakonec promluvit.
 • Otázka Jak se dostanu k tomu, že se mi líbí text? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci redakce Zaměstnanci Odpověď Komunikace nad textem může být složitá, protože vám i vaší zamilovanosti uniknou jemné narážky, jako je řeč těla a tón hlasu. Ale i přes text můžete stále koketovat, povídat si a být přátelští, což jim může pomoci zaujmout. Udržujte své konverzace pozitivní a promyšlené a používejte emodži, které vám pomohou ukázat vaše emoce jasněji.
 • Otázka Jak poznáte, že vás má váš zamilovaný rád? Můžeš řekni, že tě má rád pokud najde omluvy, aby s vámi mluvil nebo se vás dotýkal. Pokud je vaše zamilovanost stydlivá, může se na vás jen z dálky dívat a usmívat se nebo vypadat rozpačitě, když si toho všimnete.
 • Otázka Co když moje zamilovanost bývala do mě zamilovaná, ale teď už ne? Víte jistě, že už vás nemají rádi? Pořád tam něco může být. Nejlepší bude, když mu řeknete, jak se cítíte, a zeptáte se ho, jestli je to stále zajímá.
 • Otázka Chlap, kterého mám rád, může být někdy opravdu zlý. Co mám dělat? Pokud ten chlap ví, že vám to vadí, a přesto nepřestane, je příliš nezralý na to, aby byl ve zdravém vztahu.
 • Otázka Co když je váš zamilovaný bývalý? Podívejte se upřímně na svůj starý vztah a proč skončil. Nesnažte se začít znovu, pokud neuvidíte dobrý důkaz, že se něco změnilo k lepšímu. To je velmi obtížné, pokud byl rozchod nedávný.
 • Otázka Pokud je můj mužský zamilovaný gay, měl bych ho nechat jít? I když ho máš rád, ano, moje rada je nechat to být. Nelze změnit něčí sexualitu, takže nemá smysl zavěšovat se na někoho, kdo o vás pravděpodobně nikdy nebude mít zájem.
 • Otázka Chci se zeptat na to, jak jsem se zamilovala, ale nevím, jak na to jít. Co bych měl dělat? Nechte si poradit náš článek na téma. Pokud chcete shrnutí: nechte se unést, řekněte, že se vám líbí, a pozvěte ho na konkrétní událost.
 • Otázka Co kdybyste je pozvali dříve, ale oni řekli ne? Můžete to zkusit znovu, pokud se vy dva lépe poznáte. Pokud to nefunguje, je čas jít dál.
Zobrazit více odpovědí Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Vyhněte se přilepení k telefonu, když jste v tlačenici.
 • Pokud jste nervózní z toho, že s nimi strávíte čas jeden na jednoho, zkuste se poflakovat ve skupině.
 • Pochválte svou zamilovanost a pomozte tak projevit o ně zájem.
 • Zkuste být přímí a řekněte svému milenci, jak se cítíte - nikdy nevíte, možná vás nakonec budou mít rádi.
 • Nezapomeňte si vždy být jistí sami sebou, bez ohledu na to!
 • Nesledujte svou zamilovanost všude, bude si myslet, že je pronásledujete.
 • Udělejte svůj úsměv normální (nepřehánějte to).
 • Pokud vás vaše zamilovanost nemá ráda, nedělejte si z toho hlavu, může se ukázat, že není dobrý člověk. A také si pamatujte, že na světě je spousta dalších lidí.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Zde je 10 nejlepších tipů na stroje na tenisové míčky, které si tenisté mohou koupit. .

Bitva mezi Colby Covingtonem a Robbie Lawlerem je v sobotu na titulcích UFC Newark. Zde je návod, jak sledovat všechny zápasy online bez kabelu.

Nárůst armádního programu otevírá fotbalovou sezónu 2019 proti Riceovi v pátek večer. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jsou vaše potrubí bolest v odtoku? Vlastní potrubí můžete odemknout doma bez pomoci - nebo nákladů - profesionálního instalatéra. Naučit se několik různých technik vám pomůže zvládnout i ty nejnáročnější drény. Udělat...

Nejnovější epizoda seriálu Rick and Morty s názvem Childrick of Mort má premiéru v neděli večer. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak jej sledovat online zdarma.

Okamžik, který byl zachycen na videu, ukazuje, jak silné je mezi nimi pouto.