Jak John a Patrick McEnroeovi pomáhají odstraňovat rasové, sociální a ekonomické překážky úspěchu prostřednictvím tenisu

Johnny Mac Tennis Project pokračuje ve své práci na SPORTTIME Randall’s Island v NYC.NEW YORK – The Tenisový projekt Johnnyho Maca , založená Johnem McEnroem v roce 2010, je nezisková organizace, jejímž cílem je odstraňovat ekonomické, rasové a sociální bariéry prostřednictvím tenisu a v oblasti New York City.

„Můj bratr si poměrně rychle uvědomil, že získávání peněz na stipendium by byl nejlepší způsob, jak podpořit děti, které si nemohou dovolit platit za to, aby sem chodily na plný úvazek,“ řekl Patrick McEnroe webu TENNIS.com na SPORTTIME Randall's Island. „Pak to přerostlo v pomoc školním programům a komunitě. Mnoho dětí, které sem chodí hrát tenis, nikdy nevidělo takové zařízení, takže to rozhodně má obrovský dopad na jejich životy.'Patrick McEnroe se připojuje k inaugurační akci YPC na Randall's Island.

29. února JMTP představilo svou nejnovější pobočku, Young Professional Council, s tenisovým mixem pro všechny úrovně.Na akci se na kurty postavili bývalí závodníci, včetně Thomase Fawcetta, bývalého hráče Stanfordu, který během vysokoškolských studií porazil současnou 28. ATP Camerona Norrieho. Jeho bývalí spoluhráči spolu s bývalými Yale Bulldogs a významnými kolegiálními konkurenty se postavili k soudu na podporu mise rady.

„V loňském roce jsme vytvořili Radu mladých profesionálů, která pomáhá rozšířit náš dosah prostřednictvím jejich sítí, šířit informace o tom, co děláme, a přimět lidi, aby přišli na naše akce,“ řekl Ryann Cutillo, výkonný ředitel JMTP. „Pro nás je cílem pokračovat hluboko ve zdejších komunitách. Chceme, aby každé dítě v New Yorku mělo příležitost hrát tenis.“

Hráči všech úrovní soutěžili v různých minihrách.Rada je složena z osmi členů, z nichž každý věnuje svůj čas jako mentor studentům stipendií JMTP. Sabrina Xiong, prezidentka YPC, byla vůbec prvním příjemcem stipendia a poté hrála na Harvardské univerzitě, než se ocitla v neziskové organizaci.

„Vždy hledáme další lidi, kteří by se připojili, zaujali vedoucí pozice nebo byli jen součástí organizace, přišli na více těchto akcí a rozšířili povědomí do jejich komunity a sítí,“ řekl Xiong.

'Máme také mentorský program, na který jsme opravdu hrdí a do kterého bych ráda zapojila více lidí,' řekla. „Máme asi 20 studentů ze stipendijního programu JMTP, všichni s velmi odlišnými zájmy. Někteří z nich se buď již zavázali studovat vysokou školu, nebo se na tento proces chystají nyní, někteří ještě netuší, co by chtěli dělat, ale chtějí s někým příležitostně konverzovat, s někým, kdo by jim poskytl nezaujatou radu.“

S pozitivní účastí na akci, včetně speciálního vystoupení Patricka McEnroea, bude přibývat více tenisových mixů a akcí YPC.

Zjistěte více o projektu Johnny Mac Tennis Project a Radě mladých profesionálů tady .

Populární Problémy

„Love & Hip Hop: New York“ je zpět na svou desátou sezónu. Zjistěte, jak se dá sledovat online, pokud nemáte kabel.

John Isner se stal 11. mužem v otevřené éře, který získal šest a více titulů na jednom turnaji, když ve finále Atlanta Open 2021 v neděli porazil Brandona Nakashimu.

Může Kvitova kráčet dál na své cestě za třetím wimbledonským titulem, nebo Konta projde testem Kvitova, aby udržela britské naděje naživu? .

Váš průvodce streamováním Wall-E online-včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Bývalí profesionálové Jimmy Arias a Paul Annacone nedávno diskutovali o šancích Rogera Federera na Roland Garros.