Přímý přenos Auburn vs Alabama Basketball: Jak se dívat onlineGetty

Basketbalové mužstvo Alabama Crimson Tide bude ve středu hostit v Coleman Coliseum č. 4 Auburn Tigers.

Začátek hry je naplánován na 21:00. ET a bude vysílán na ESPN2. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Obsahují 45 až 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ESPN2. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

tenisové míče na židle

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Auburn vs Alabama na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - přichází s cloudovým DVR.

kolik profesionálních tenistů na světě

Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s 32 kanály, včetně ESPN2. První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s kanály ESPN, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete Auburn vs Alabama sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodáván s 10 hodinami cloudového úložiště DVR.

hrajte stolní tenis online

Hulu s živou televizí

ESPN2 je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos Auburn vs Alabama na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

odstranění zápachu tenisových bot

Náhled Auburn vs Alabama

Tigers jsou neporaženi v 15 hrách, včetně tří konferenčních náklonů. V sobotu doma porazili Georgia Bulldogs 82-60 za 17 body a 4 asistencemi od vrchního strážce Samira Doughtyho.

Auburn vystřelil 33 z 62 (53,2%) z pole a 7 z 15 (46,7%) z 3-bodového dosahu.

Strážce prváku Tygrů Allen Flanagan si užil odpočinkový výkon, když za 20 minut mimo lavičku stanovil maxima v bodech (12), doskoky (6) a krade (2).

Cítím se skvěle, víte, pro mě, když jsem přišel z lavičky a byl pro kluky velmi produktivní, řekl Flanigan podle Auburn Plainsman . A kluci, pokračovali ve vajíčkování a dodávali mi sebevědomí.

jak rychleji vyléčit tenisový loket

Tyto strany se naposledy setkaly 5. března, kdy Auburn hranoval Crimson Tide 66-60 v Tuscaloosa. Crimson Tide vyhrál osm z jejich předchozích 10 setkání s Auburnem v Coleman Coliseum.

Je to nebezpečný soupeř, řekl tento týden hlavní trenér Auburn Bruce Pearl Auburn Plainsman . Očividně je to pro nás rivalita a my budeme muset zvládnout životní prostředí a těšit se na příležitost získat výhru, kterou většina lidí v Alabamě nedostane.

Dodal: Toto bude pravděpodobně nejnepřátelštější prostředí, ve kterém budeme hrát.… Bude to zatím naše nejnáročnější hra. Saint Louis má evidentně nejlepší čistý počet týmů, ve kterých jsme hráli. Oba týmy, které jsme hráli v Brooklynu, Richmondu a Novém Mexiku, mají oba za sebou dobré roky. Kdykoli vyhrajete ve státě Mississippi, je těžké to hrát. Ale zatím to bude naše nejtěžší hra.

Alabama vyhrála šest z osmi, než prohrála s tehdejším Ne. 14 Kentucky Wildcats 76-67 v sobotu na silnici, kleslo na 8-7 za rok a 1-2 ve hře SEC.

Juniorský útočník Herb Jones vedl Crimson Tide s 18 body, chytil 7 doskoků a rozdal 4 asistence. Junior guard John Petty Jr. přidal 16 bodů a 7 vlastních desek.

Alabama vstoupila do noci poté, co byla v této sezóně držena na 70 nebo méně bodů jen jednou.

Je těžké je skórovat a odvedli na nás defenzivní práci jako kdokoli po celý rok, řekl hlavní trenér Alabamy Nate Oats. Associated Press . Říkáte svým chlapům, jaké to bude, když se pokusíte skórovat na okraji těchto lidí, možná si vezmete ještě pár trojek. Ale dokud se nedostanete do hry, nevím, jak ji napodobujete. Asi vyndej košťata nebo co.


Populární Problémy

Zde je vše, co potřebujete vědět o 1. dni Hopmanova poháru.

Základní myšlenkou swingového bowlingu je přimět kriketový míček, aby se při pohybu směrem k pálkaři švihl do strany. Nejdůležitějšími faktory, jak toho dosáhnout, jsou míra opotřebení míče, rychlost, jakou je míč zahnut, a ...

Pokud máte velká prsa, může být složité najít lichotivé oblečení, které by příliš nezdůrazňovalo váš hrudník. Mnoho stylů a módů vychází vstříc ženám s menším poprsím. Existuje však spousta možností, díky nimž ženy s velkými poprsími vypadají ...

Lexingtonská šampionka Jennifer Bradyová se utká s Annou Blinkovou ve svém zápase prvního kola na US Open 2020. Jedná se o druhé setkání mezi touto dvojicí. Blinkova vedla Bradyho 1: 0 při vzájemných setkáních.

Andrea Hlaváčková - Žít sen

Pokud jste si s trochou času, disciplíny a rehabilitace vykloubili nebo poranili rameno, nakonec zapomenete, že jste se dokonce zranili. To poskytuje několik návrhů, které vám pomohou zotavit se ze zraněného ramene. Vzít...