Přímý přenos hry Blazers vs Thunder 3: Jak se dívat bez kabelu

Přímý přenos hry Blazers vs Thunder Game 3

GettyPortland Trail Blazers (53-29; 2-0), které byly zameteny v prvním kole loňského play-off NBA, jsou dvě výhry od postupu do druhého kola. Oklahoma City Thunder (49-33; 0-2) se pokusí najít odpověď na Trail Blazers, až se série v pátek večer přesune zpět do srdce hry 3 v Chesapeake Energy Arena.položte tenisové míčky na chodítko

Začátek hry je naplánován na 21:30. ET a budou vysílány na ESPN, ale pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ESPN na vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů : Všechny čtyři obsahují ESPN.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně ESPN.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.Sling TV

ESPN je součástí balíčku kanálů Sling Orange.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Náhled hry Blazers vs Thunder 3Hrát si

Video Video související s živým přenosem Blazers vs Thunder Game 3: Jak se dívat bez kabelu 2019-04-19T17: 30: 42-04: 00

Oklahoma City vedlo k úsekům ve hře 1, nakonec padlo 104-99 do Portlandu. Trail Blazers bezpečněji ovládali hru 2 po poločase, když ve třetím čtvrtletí porazili Thunder 37-21 a odtáhli za domácím vítězstvím 114-94.

Během dvou her byl Damian Lillard zdaleka nejlepším hráčem v sérii pro oba týmy. Lillard vzal Russella Westbrooka do školy ve hře 1 a hře 2, skončil s téměř identickými 30- a 29bodovými výkony a zároveň ho stíhal na hřišti. Westbrook byl znatelně horší a svou hru zatím nenašel; po triple-double Game 1 (24 bodů, 10 doskoků, 10 asistencí) zaznamenal Westbrook při hře 5 z 20 ve hře 2 pouhých 14 bodů, 11 asistencí a devět doskoků.

Paul George však hrál velmi dobře. George udělal ve hře 2 11 z 20 pokusů o branku, skončil s 27 body a dosáhl osmi doskoků. George však potřebuje pomoc z lavičky Thunder, která ohledně jejich dopadu na hru téměř neexistovala.

Hlavní trenér Thunderu Billy Donovan ví, že je třeba provést úpravy, aby byl jeho tým po prohře Game 2 schopen vyrovnat sérii v Oklahoma City. Na druhé straně, hlavní trenér Trail Blazers Terry Stotts, po nevysvětlitelném odchodu ze čtyř her v minulé sezóně, řekl novinářům že je spokojený s výkonem v prvních dvou hrách, konkrétně s jejich obranným úsilím na Westbrooku.

Pravděpodobně minul nějaké střely na ráfek, které mohl udělat, a byly chvíle, kdy jsme si vynutili nějaké chyby, řekl trenér Portlandu Terry Stotts. Naši kluci odvedli pěknou práci, když alespoň ztěžovali některé jeho střely.

Přidal Stotts:

přímý přenos barcelona vs madrid zdarma

Je opravdu soutěživý. Jako skupina se všichni snažíme hrát na obranu, ale „Dame“ se opravdu soustředí na oba konce parketu. Ví, jak je to důležité.

Hra CJ McCollum ztracená v náhodném souboji lillard-Westbrook proti sobě. McCollum byl ve hře 2 senzační, když dosáhl 33 bodů za střelbu 12 z 22 a přidal osm doskoků. Enes Kanter je i nadále příjemným překvapením, když nahradila startéra Jusufa Nurkiće; Kanter byl +12 za 20 minut a během prvních dvou zápasů nebyl na obranném konci.


Populární Problémy

49ers dali v neděli svůj neporažený rekord na řadu proti 4-2 Panthers. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Oblečení a obuv Gore Tex jsou ideální, pokud pracujete hodně venku. To ale také znamená, že pravděpodobně budou jednou za čas potřebovat vyčistit! Pokud si všimnete, že váš Gore-Tex vypadá špinavě, nebo se zdá, že už neodvádí vodu, ...

Nejmladšímu šampionovi bylo pouhých 16 let !.

Colts a Steelers se v neděli setkají v důležitém zápase AFC. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat Yair Rodriguez vs Jeremy Stephens a všechny zápasy UFC Mexico City online, pokud jste v USA.

Po třech relativně snadných výhrách proti třem Australanům může Rafaela Nadala čeká jeho nejpřísnější test v příštím kole proti Tomáši Berdychovi.