Jak zavěsit těžkou tašku

Těžká taška je cvičební pomůcka, která pomáhá budovat sílu z tréninku odporu paží a nohou a poskytuje intenzivní kardio cvičení. Abyste mohli používat těžkou tašku, nemusíte být profesionální boxer ani člen tělocvičny. Těžké tašky lze připevnit na strop, zeď nebo na stojan a lze je úspěšně nainstalovat do vašeho domova.

Metoda 1 ze 3: Visí z paprsku

 1. Obrázek s názvem 1362083 1

  1 Rozhodněte, kam taška půjde. Přemýšlejte o prostoru ve vašem domě. Máte suterén nebo pracovnu? Množství místa, které máte, bude určovat, kam můžete tašku dát.
  • Můžete si vybrat mezi stropním nebo nástěnným držákem. Pro optimální trénink většina lidí navrhuje, aby se mohli pohybovat o 360 stupňů kolem tašky. To vám mimo jiné pomáhá pracovat na práci nohou, pohybech.
  • Pokud taška není uprostřed místnosti, mohla by něco rozbít nebo se odrazit od zdi a vrátit se k vám a způsobit zranění.
  • Většina lidí navrhuje namontovat těžkou tašku na strop v suterénu nebo garáži.


 2. Obrázek s názvem 1362083 2

  2 Najděte silný opěrný paprsek. Nosné nosníky jsou úzké nosníky, které vedou podél stropu s mezerami mezi nimi. Obecně je prostor mezi nosníky 16 ', ale mohou být až 24'. Většina lidí chce pro lepší mobilitu zavěsit tašku na strop. Při tom se ujistěte, že máte v plánu připevnit těžký vak na silný nosný nosník. Paprsek musí být schopen unést nejen váhu těžkého pytle, ale také náraz při jeho houpání. Jedním z nejjednodušších způsobů, jak najít podpůrný nosník, je použít hledáček svorníků.
  • Dalším způsobem, jak najít nosník, je použít test klepání. Klepejte podél stropu; pokud uslyšíte dutý zvuk, není za ním žádný podpůrný paprsek. Když narazíte na nosný paprsek, zvuk se změní a přestane být dutý, protože klepete na kus dřeva.
  • Můžete také měřit ze zdi a najít podpůrný paprsek. Umístěte svinovací metr na hranu zdi a změřte 16 '. Pokračujte v měření po 16 'krocích, dokud nedosáhnete požadovaného umístění. Klepnutím na zeď dvakrát zkontrolujte umístění nosného nosníku.
  • Instalace těžkého pytle na strop může při nesprávném provedení způsobit vážné poškození vašeho domu. Proto je tak důležité najít paprsek dostatečně silný. Zavěšení těžkého pytle na krokve nebo stropní spoje může sádrokarton zničit.
  • Stropní stropní nosníky, které se používají k uchycení těžkých tašek, by měly být schopné unést větší hmotnost než taška.
 3. Obrázek s názvem 1362083 3

  3 Do nosného nosníku vyvrtejte otvor. Do tohoto otvoru umístěte šroub s okem. Zasuňte šroub s okem nejprve do otvoru a poté jej utáhněte klíčem.
  • Vyhněte se používání háčků místo očních šroubů, protože těžké tašky mohou snadno spadnout z háčků.
 4. Obrázek s názvem 1362083 4

  4 Zavěste tašku. Řetězy připevněte k rohům tašky. Měly by být součástí vaší těžké tašky. Součástí by měl být také s-hák, který byste měli připojit k řetězům. Nakonec sáček připevněte k očnímu šroubu.
 5. Obrázek s názvem 1362083 5

  5 Vyhodnoťte bezpečnost tašky. Několikrát udeřte do vaku, abyste se ujistili, že je bezpečně držen na svém místě. Pokud se přílohy zdají slabé nebo křehké, převeďte vak. reklama

Metoda 2 ze 3: Zavěšení těžké tašky s držákem

 1. Obrázek s názvem Hang a Heavy Bag Krok 6

  1 Kupte si držák. Ty se pohybují od levných až po velmi drahé. Většina držáků je dodávána se všemi maticemi a šrouby potřebnými k jejich instalaci. Držáky najdete v obchodech se sportovním zbožím nebo online.
 2. Obrázek s názvem Hang a Heavy Bag Krok 7

  2 Najděte 3 nebo 4 stropní nosníky nebo nosné trámy. Stropní nosníky nebo podpůrné nosníky můžete najít pomocí hledače svorníků. Ujistěte se, že najdete stropní nosníky v oblasti, která umožňuje pohyb. Taška bude upevněna na středním nosníku.
  • Nosníky jsou obvykle umístěny 16 'od sebe. Pokud nemáte cvoček, můžete použít měřicí pásku k měření od okraje zdi a označovat každých 16 '. V některých domech mohou být nosníky až 24 'od sebe. Pomocí testu klepání dvakrát zkontrolujte. Pokud klepete na strop a slyšíte dutý zvuk, není tam žádný trám. Pokud zvuk není dutý, klepete na stropní trám.
  • Vyberte si místo ve stropě, kde se trám setkává s příčným nosníkem, pokud je to možné. Přidáním podpory můžete držák vycentrovat na příčný nosník.
 3. Obrázek s názvem Hang a Heavy Bag Krok 8

  3 Vyvrtejte otvory do stropních nosníků. Použijte úroveň, abyste se ujistili, že otvory, které vrtáte, jsou přímo přes nosníky. Při vrtání otvorů je vyvrtejte do středu nosníku.
  • Budete potřebovat 3palcové šrouby do dřeva. Závity na šroubu se musí zachytit a navléknout do stropního nosníku.
  • Vyberte vrták tak, aby otvory ve stropě byly dimenzovány tak, aby vyvrtaný otvor byl o něco větší než stopka vrutu do dřeva, nikoli závity.
 4. Obrázek s názvem Hang a Heavy Bag Krok 9

  4 Na strop připevněte desku z tvrdého dřeva 2x6. Toto bude základna držáku. 2x6 by měl být dostatečně dlouhý, aby překryl všechny stropní nosníky a podepřel šrouby. Pomocí nově vyvrtaných otvorů a vrutů do dřeva připevněte desku ke stropu. Chcete připojit desku ke stropu u každého trámu.
  • Pokud máte traverzu, vycentrujte dřevo podél traverzy. To bude místo, kde zavěsíte tašku.
  • Můžete použít 2x4, ale 2x6 nebo vyšší poskytne větší podporu vaší těžké tašce.
 5. Obrázek s názvem Zavěste těžkou tašku, krok 10

  5 Připojte držák k desce z tvrdého dřeva. Většina držáků obsahuje veškerý hardware potřebný k připevnění držáku ke stropu. K připevnění držáku budete možná potřebovat šroubovák, vrtačku nebo jiný nástroj. Nohy držáku byste měli připevnit uprostřed středního stropního nosníku.
  • Ujistěte se, že nikdy neinstalujete držák do sádrokartonu.
  • Zkuste mezi držák a řetězy nalepit těžký vak nebo pružinu. Snižuje to vibrace a může to případně zachránit vaši sádrokartonovou desku.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Zavěšení těžké tašky jinými prostředky

 1. Obrázek s názvem Zavěste těžkou tašku, krok 11

  1 Použijte nástěnný držák. Pokud vám dělá starosti zavěšení těžké tašky na strop, zkuste ji připevnit na zeď. Většina sportovních obchodů prodává držáky na zeď, které obsahují veškerý hardware potřebný k připevnění na zeď. Tato metoda se doporučuje pouze u zděných stěn. V opačném případě můžete poškodit svůj dům.
  • Konzola držáku na zeď je přišroubována ke stěně blízko stropu.
 2. Obrázek s názvem Zavěste těžkou tašku, krok 12

  2 Kupte si stojan zdarma. Pokud není možné zavěsit těžkou tašku na strop nebo zeď, je k dispozici mnoho volných stojanů. Některé mají dokonce kola pro větší mobilitu. Volné stojany musí být zváženy, aby se zabránilo pohybu během používání. Těžší tašky obvykle vyžadují kolem 300 liber hmotnosti, aby se zabránilo pohybu, i když lehčí tašky lze držet dolů až za 100 liber.
  • Pokud používáte volně stojící stojan, jednoduše připevněte řetěz na těžkém pytli k háku S na stojanu. Není nutná žádná instalace.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mám tašku, je vysoká asi 4 stopy. Jaká by měla být vzdálenost od spodní části tašky k podlaze, když je taška zavěšena? To opravdu závisí na vaší výšce. Střed boxovacího pytle by měl být před hrudníkem nebo o něco níže.
 • Otázka Který materiál je vhodný pro plnění boxovacího pytle? Písek, roztrhané staré oblečení, rozdrcené pneumatiky a dokonce i matrace budou fungovat. Můžete také použít kombinaci těchto materiálů.
 • Otázka Co mám dělat, když je moje střecha betonová? Galasy4969 Top Answerer Použijte podlahový stojan a položte jej na tvrdý povrch. Můžete také použít podlahovou tašku, která používá těžkou základnu.
 • Otázka Fungoval by boxovací pytel, který visí ze stromu, v pořádku? Ano. Když jsem trénoval v domě profíka, měl na stromě pověšené 3 těžké tašky.
 • Otázka Jsem 5'10 'vysoký. Jak daleko by měl být pytel od podlahy? V závislosti na výšce tašky by dno mělo být kolem výšky pasu a horní část by měla být nad úrovní vašich očí. Takže asi 3 stopy nad zemí pro průměrně vysokého muže.
Nezodpovězené otázky
 • Byl by držák na stěnu schopen držet 70 liber boxovací pytel uvnitř ložnice?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Instalace stropního těžkého vaku do vašeho domu může být velmi nebezpečná. Riskujete pád pytle, který vám může způsobit zranění z pytle a řetězů.
 • Pokud do svého domu nainstalujete těžkou tašku, může dojít ke strukturálnímu poškození. Zajistěte, aby váš dům měl podporu potřebnou pro těžkou tašku. Nadměrné trámy nebo diagonální ztužení v rámu fungují nejlépe pro stropní držáky. Pokud to nemáte, můžete zvážit alternativní způsoby, jak zavěsit těžkou tašku.
reklama

Populární Problémy

Ať už chcete streamovat hraní a video nebo chcete streamovat pouze sami, zde je přehled nejlepších notebooků pro streamování na Twitchi a YouTube.

Jak nosit chrániče holení. Chrániče holení jsou druhem ochranného vybavení používaného k prevenci poranění bérce při sportovních hrách. Některé sporty, jako je fotbal, vyžadují, aby všichni hráči na hřišti nosili chrániče holení. Ale stejně jako u jiných typů ...

Jak chránit bílé boty. Pokud máte bílé boty, myšlenka na skvrny od trávy, šmouhy nebo škrábance vás může přimět k opatrnosti, abyste je skutečně nosili. Svou obuv však můžete chránit a také odstranit skvrny pomocí několika jednoduchých ...