Jak pomoci nakrmit bezdomovce

Máte zájem pomoci zajistit, aby váš bližní stále jedl? Pomáhat přidat něco lidstvu v chudých dobách, kdy se mnozí mohou stát sobeckými, je velmi chvályhodné. Zde je návod, jak začít dělat změnu!

Část 1 ze 3: Každodenní úsilí

 1. Obrázek s názvem Přestaňte jíst nezdravé jídlo Krok 2

  1 Mějte v autě potravinovou soupravu. Většina lidí nemá přístup ke komunitě bezdomovců. Na ulici může být stejná osoba, kolem které jedeme nebo ji míjíme, ale kromě toho je to zcela náhodné. Buďte tedy připraveni pomoci tím, že budete mít v autě (nebo mámě!) Potravinovou soupravu. Galonový znovu uzavíratelný sáček nebo dva s předměty, které se rychle nezkazí, je skvělý způsob, jak být vždy připraven.
  • Pokud jde o položky, které se rychle nezkazí, přemýšlejte o základech. Granola tyčinky, konzervované ovoce nebo zelenina, arašídové máslo, možná tyčinka - téměř cokoli, co můžete otevřít a sníst (co se nesmí rozdrtit, jako bramborové lupínky).
  • Nezapomeňte na krmivo pro domácí zvířata! Odhaduje se, že přibližně 10% lidí bez domova má domácí zvířata, která jim dělají společnost. To je 1 z každých 10! Krmivo pro domácí zvířata může být stejně užitečné - pokud jejich mazlíčci nejsou krmeni, je to další věc, se kterou si musí dělat starosti.


 2. Obrázek s názvem Získejte kreditní kartu bez kreditu Krok 3

  2 Mějte po ruce několik dárkových karet. Víte, jak prakticky každý pokladní řádek v dnešní době má řadu dárkových karet připravených k inspiraci k tomuto impulzivnímu nákupu? Místo zbytečného utrácení peněz je utrácejte na dobrou věc! Mít jednu nebo dvě dárkové karty je velmi snadné. Kam teď?
  • Udržujte to jednoduché, jako Starbucks, McDonald's, Walmart nebo Target. I 5 dolarů by bylo úžasné gesto. Dárkové karty je mnohem snazší nosit všude s sebou!
 3. Obrázek s názvem Pomozte šetřit životní prostředí Krok 52

  3 Uchovejte si recyklovatelné materiály. Pokud má váš stát hodnotu vrácení peněz, darujte je neziskové organizaci, která pomáhá bezdomovcům. Vratné kontejnery jsou ekvivalentem hotovosti. Nikdy je nedávejte přímo bezdomovcům.
 4. Obrázek s názvem Pomozte bezdomovcům Krok 8

  4 Přispějte na jídlo. Pokud se ve škole nebo v práci nikdo neděje, zjistěte, co se děje ve vaší komunitě. Některé organizace mají prakticky celoroční stravovací provoz. Zkontrolujte své noviny, místní školy a další zpravodajské kanály.
  • Pokud nemůžete najít jídlo ve vaší oblasti, existuje spousta dalších způsobů, jak darovat jídlo! Kontaktujte místní útulky, kostely a koalice a zeptejte se, co potřebují. To je užitečné zejména o prázdninách.
 5. Obrázek s názvem Help Fire Victims Step 2

  5 Obecně nedávejte hotovost. Už jste to slyšeli a řekneme to znovu: když dáte peníze, kdo ví, k čemu by mohly být použity? Některé organizace říkají, že dávání hotovosti je drží na ulici, takže nechodí hledat pomoc v útulcích a koalicích.
  • Neváhejte však darovat peníze neziskovým organizacím a dalším podobným organizacím, které pomáhají bezdomovcům. Když pomáháte pomocníkům, váš dolar může dosáhnout maximální efektivity. Vědí přesně, co s tím dělat!
  reklama

Část 2 ze 3: Zapojení do vaší komunity

 1. Obrázek s názvem Help Fire Victims Step 12

  1 Pracovat s místní církevní programy . V každém městě mají různá jména, ale jeden je váš místní katolík Charity (CC), což je zúčtovací středisko pro tento a další programy. Nezajímá je, jestli jste katolík, nebo ne. Budou vděční za jakoukoli pomoc, kterou můžete dát!
  • Ať už je vaše pomoc formou dobrovolnictví vašeho času, peněz, jídla nebo oblečení, uděláte pozitivní rozdíl. Ti, kteří chodí do kostelů a hledají pomoc, nemusí být nutně věřící; prostě vědí, že se dostanou k lidem, kteří jsou ochotni pomoci.
 2. Obrázek s názvem Provedení výzkumu Krok 7

  2 Získejte seznam úkrytů. Internet a zlaté stránky zde budou velmi užitečné. Jakmile máte seznam složený, můžete:
  • Telefonujte a ptejte se, jak můžete každému pomoci. Někdo může potřebovat dobrovolníky, někdo jídlo a někdo další osobní věci atd.
  • Když mluvíte s bezdomovcem, mějte připravené informace. Dávat jim plechovku jídla je dnes živí, ale vyprávět jim o útulku je živí mnohem, mnohem déle.
 3. Obrázek s názvem Pomozte chudým lidem jíst zdravě za rozpočet Krok 10

  3 Kontaktujte místní polévkovou kuchyni. Proč se zastavit s darováním jídla, když můžete pomoci s jeho přípravou? Bezdomovci nepotřebují jen jídlo, ale i usmívající se tvář. Jejich víru v lidstvo můžete obnovit pouhým podáním pomocné ruky, jako by byli hodnými lidskými bytostmi.
 4. Obrázek s názvem Pomoc tajfunu Haiyan Oběti Krok 2

  4 Fundraise. Chcete své úsilí posunout na další úroveň? Získejte finanční prostředky ve škole nebo na pracovišti! I když dáte dohromady pár přátel, v číslech je síla. Čím více lidí se zapojíte, tím více lidí můžete pomoci. Ať už je to den nebo měsíc, je to dobrý nápad.
  • Pokud máte zájem o větší finanční sbírku, ozvěte se! Vytvářejte letáky, rozesílejte je, posílejte e -maily, udělejte pár facebookových výkřiků - cokoli, co může zasáhnout většinu lidí. I když všichni přispěli jeden dolar, to by bylo něco!
 5. Obrázek s názvem Help the Homeless Step 6

  5 Zapojte se do místní koalice. Ačkoli to možná nevíte, ve vaší oblasti pravděpodobně existují koalice s hlavním cílem pomoci bezdomovcům. Jde o neziskové organizace, jejichž cílem je snížit počet lidí na ulici. Zapojte se do toho svého!
  • V Americe vás volání na linku 211 nebo 311 může zavolat na krizovou horkou linku, pokud najdete někoho, kdo to zoufale potřebuje. Nouzový dispečer může někoho z koalice do oblasti okamžitě upozornit.
  reklama

Část 3 ze 3: Přejít na extra míli

 1. Obrázek s názvem Help Fire Victims Step 3

  1 Uspořádejte jídlo. Stejně jako získávání finančních prostředků můžete uspořádat jídlo! Někdy jsou lidé více nakloněni rozdávat konzervované zboží za peníze - v kapesnících toho zaznamenáváme méně. Začněte s tím ve škole nebo v práci! Stanovte si cíl a dostaňte se k němu. Jak dlouho to bude fungovat?
  • Jít velký nebo jít domů, že? Obraťte se na místní noviny nebo zpravodajskou stanici. Dejte vědět! Máte tak dobrou věc; kdo by řekl ne? Dostaňte slovo na sociálních médiích a řekněte všem svým přátelům - budete potřebovat zálohu!
 2. Obrázek s názvem Přesvědčte svého šéfa, aby vám umožnil pracovat z domova Krok 5

  2 Zapojte vládu. Jelikož bezdomovci příliš nevolí, nedostává se jim velké pozornosti, pokud jde o naše zástupce. Dejte svým vědět, že chcete převzít iniciativu!
  • Právě teď se „zákon Bring America Home Act“ snaží prosadit prostřednictvím legislativy. Pro více informací navštivte webové stránky Národní koalice pro bezdomovce .
  • Kromě již existujícího úsilí pište dopisy! Čím více dopisů váš zástupce dostane, tím více bude muset sedět a brát to na vědomí.
 3. Obrázek s názvem Přesvědčte svého šéfa, aby vám umožnil pracovat z domova Krok 3

  3 Zapojte se do místní politiky . Vaši současní zástupci nic nedělají? Zapojte se sami! I to, že jste ve školní radě, je krok správným směrem! Někdy za vás lidé nebudou mluvit, takže se musíte ozvat sami!
  • Začněte na začátku schůzí výborů. Seznamte se s lidmi, které potřebujete poznat. Bude těžké nastartovat hybnou sílu sami. Ostatní lidé to pravděpodobně cítí stejně jako vy - stačí se spojit!
 4. Obrázek s názvem Pomozte bezdomovcům, krok 18

  4 Pomoc s Habitat for Humanity. Krmit bezdomovce je jedna věc, ale proč se tam zastavovat? Jakmile mají střechu nad hlavou, mají o tolik méně starostí - a více peněz, které utratí za jídlo. Nemyslete jen na azylové domy - udělejte si čas i jinde!
  • Můžete také nakrmit pracovníky stanovišť! Obraťte se na místní divizi a zeptejte se, zda můžete sponzorovat oběd, nebo si sakra postavte stánek s limonádou. Každý kousek pomáhá!
 5. Obrázek s názvem Pomozte své komunitě Krok 8

  5 Spusťte místní program, kde jste. Očividně to zabere nejvíce práce-schválení komunity, náklady na spuštění, případné licencování atd. Ale je to možné-je to tak, jak začaly programy, které znáte: jedna osoba. Existují ve vaší komunitě nějaké mezery, které by bylo možné vyplnit? reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Pokud jim koupím jídlo, jaký typ by to měl být? Slyšel jsem, že dávání některých potravin je pro ně příliš bohaté a může vést ke zdravotním následkům. Zkuste jim dát balené zboží, jako jsou tyčinky müsli, hranolky, preclíky a balenou zeleninu a ovoce (například ovocné poháry). Tyto potraviny jim neublíží a brzy se nezkazí. Nezapomeňte zahrnout nádobí, pokud jim dáte ovocné poháry nebo balenou zeleninu.
 • Otázka Mohu jít do parků, kde pobývají bezdomovci, a dát jim jídlo a oblečení? Ano, ale vezměte s sebou někoho z bezpečnostních důvodů. A pokud jste dítě/dospívající, ujistěte se, že dostanete souhlas rodičů a vezměte s sebou dospělého.
 • Otázka Kde jsou nějaká místa, kde mohu darovat v Comptonu, CA? Armáda spásy, haitská americká potravinová banka nebo regionální potravinová banka v Los Angeles.
 • Otázka Jak uvařím spoustu jídel předem, abych mohl sloužit lidem bez domova? Tara Burke Nejlepší odpovídač Pokud je rozdáváte jednotlivcům, vyzkoušejte obědové balíčky! Několik nápadů, co zahrnout, je: ovoce, sendviče, snack bary, trail mix atd. Všechny tyto věci jsou levné a snadno se připravují. Snažte se vyhnout přebytečnému balení!
Nezodpovězené otázky
 • Jaké jsou kroky pro zahájení místního programu na krmení bezdomovců?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Del Potro vítězí ve vídeňském otvíráku po střetu 59 es

Serena Williamsová a Tsvetana Pironková se ve středu setkají ve čtvrtfinále US Open 2020. Setkání je pátým mezi oběma hráči, přičemž Williams aktuálně vede hlavou proti sobě 4: 0.

Novak Djokovič otevřeně prozradil, jak je to, že vyrůstá ve válkou zmítané Jugoslávii důvodem, proč cítí potřebu pomáhat druhým. Srb také bránil svou kontroverzní Adria Tour a tvrdil, že situace je v balkánském regionu mnohem odlišnější než v jiných částech světa.

Dirk Hordorff, viceprezident Německého tenisového svazu, nedávno dlouze hovořil o nešťastných pokusech Alexandra Zvereva s vysoce postavenými trenéry.

Tento wikiHow vás naučí, jak přeložit soubor PDF do jiného jazyka. K tomu můžete použít bezplatnou online aplikaci s názvem DocTranslator; pokud potřebujete pouze přečíst text PDF v jiném jazyce, můžete také použít Google ...

Šarapovová je ve čtvrtfinále Grand Prix Porsche Tennis ve Stuttgartu v Německu Jaký je příběh? Bývalá světová jednička Maria Sharapov.