Istanbul 2021: Elise Mertens vs Lara Arruabarrena Náhled, souboj a předpověď | TEB BNP Paribas Tennis Championship

Elise Mertensová

Elise Mertensová

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: (1) Elise Mertens vs Lara Arruabarrena

Datum: dvacet Dubna 2021

Turnaj: TEB BNP Paribas Tennis Championship Istanbul

Kolo: První kolo (kolo 32)

Místo : Istanbul, Turecko

loketní opěrná síla

Kategorie: WTA 250

Povrch: Jíl

Odměna: 235 238 $

Živé televizní vysílání: USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Europsort

jak se dívat na sezónu 5 na zelené listí

Náhled Elise Mertens vs Lara Arruabarrena

Top seed Elise Mertens zahajuje v úterý svoji istanbulskou kampaň proti světové jedničce 181 Lara Arruabarrena.

Mertensová pokračovala tam, kde v roce 2020 skončila, a spojila tak další konzistentní období na turné WTA. Sezónu 2021 zahájila ziskem šestého singlového titulu své kariéry na Gippsland Trophy, po kterém se dostala do semifinále také v Dubaji.

To znamená, že houpačka na antuce nezačala pro Belgičanku dobře, protože v Charlestonu utrpěla úvodní prohru s francouzskou veteránkou Alize Cornetovou. Nečekaná porážka 5-7, 3-6 byla pro jinak hvězdnou sezónu pro Mertensa skokem.

Světová jednadvacítka teď bude toužit odskočit si zpět v Istanbulu a získat pár zápasů pod opaskem.

Lara Arruabarrena

Lara Arruabarrena

Stáhněte si disney plus na notebook

Bývalá světová jednička 52, Lara Arruabarrena se už nějakou dobu potýká s problémy, což je patrné z jejího aktuálního žebříčku č. 181. Devětadvacetiletá žena je dvojnásobnou vítězkou dvouhry na turnaji WTA, ale její výsledky byli v poslední době na sestupu.

Jediným dosud pozoruhodným výkonem Arruabarreny v roce 2021 byl tento měsíc na Copa Colsanitas v Bogotě. Z kvalifikace se tam dostala na čtvrtky, když v klusu vyhrála čtyři zápasy.

Španělka vyrostla na antuce a její běh v Bogotě jí dodá jistou míru sebevědomí do zápasu proti Mertens.

Elise Mertens vs Lara Arruabarrena proti sobě

Elise Mertensová a Lara Arruabarrenaová se na WTA Tour ještě nikdy nezkřížily, takže jejich vzájemné souboje stojí na mrtvém bodě 0: 0.

Predikce Elise Mertens vs Lara Arruabarrena

Elise Mertensová

Elise Mertensová

Přestože je Elise Mertens známá spíše díky své tvrdohlavé síle, nemá ani ošuntělou bilanci na antuce.

bodování v tenisové čtyřhře

Mertensová získala ve své kariéře dva tituly v jílovém kurtu a celkem se dostala na čtyři finále na špínu, přičemž poslední byla loni v Praze. Rychlá práce a konzistence Belgičana od základní čáry jsou skutečným přínosem na pomalém povrchu.

Mertensová by se však musela rychle zbavit ztráty z Charlestonu a pustit se do práce v Istanbulu, vzhledem k tomu, že je postavena proti soupeři, který může svou váhou výstřelu věci ztěžovat.

Arruabarrena má v poslední době na tomto povrchu více zápasových tréninků než Mertens. Poté, co Španěl utekl do ubikace Copa Colsanitas a získal několik kvalifikačních vítězství v Istanbulu, je dobře testován na nástrahy jílu.

Forruhand Arruabarreny je její největší zbraní a má také slušné volejbalové schopnosti. Ale její služba je závazek, a to je oblast, kterou by chtěl Mertens využít.

Belgičanka může svou robustní odvetnou hrou vyvinout tlak na Arruabarrenu hned od začátku, což by jí nakonec mělo přinést požadovaný výsledek.

Předpověď: Elise Mertensová vyhraje ve dvou setech.

Populární Problémy

Andre Agassi nedávno přemýšlel o debatě „KOZA“, ale vyhnul se tomu, že by si za nejzaslouženějšího kandidáta na titul vybral někoho z Novaka Djokoviče, Rogera Federera nebo Rafaela Nadala.

Jak získat větší hrudní svaly (Pecs). Kdo by nechtěl větší prsa? Chcete-li posílit svaly hrudníku a rozproudit je, zaměřte se na cvičení zlepšující hrudník, používejte správné cvičební techniky a zdravě budujte svaly ...

Bývalý šampion French Open Michael Chang hovoří o aktuální sklizni amerických tenistů.

Jak hrát petanque. Pétanque je forma koulí, kde je cílem házet duté kovové koule (nazývané koule) a dostat je co nejblíže k malému dřevěnému míči (zvedáku). Tato klasická francouzská hra je skvělá, pokud hledáte ...

Marin Cilic hovořil o své konečné porážce ve Wimbledonu 2017 s Rogerem Federerem, kde jeho šance poškodil puchýř na noze. Díky vítězství se Roger Federer stal prvním hráčem v historii, který vyhrál osm wimbledonských titulů.