Jak pomoci veteránům bez domova

Pomoc veteránům bez domova je skvělý způsob, jak ukázat své uznání za jejich služby. Veteránům bez domova můžete pomoci, ať už jste jednotlivec nebo organizace. Pokud jste jednotlivec, darujte jídlo, oblečení nebo své profesionální služby veteránům. Pokud jste organizace, spojte se s VA a najměte veterány bez domova nebo jim poskytněte dostupné bydlení.

Metoda 1 ze 3: Darování přístřeškům

 1. Obrázek s názvem Pomoc veteránům bez domova Krok 1

  1 Najděte si ve svém okolí úkryt pro bezdomovce. Místní útulky pro bezdomovce najdete na webových stránkách Národní koalice pro veterány bez domova na adrese http://www.nchv.org nebo na webových stránkách ministerstva pro záležitosti veteránů na adrese https://www.va.gov . Do vyhledávače zadejte své PSČ. Zobrazí se seznam úkrytů umístěných poblíž vás.
  • Útulky najdete také na telefonním čísle 1-800-VET-HELP.


 2. Obrázek s názvem Pomoc veteránům bez domova Krok 2

  2 Darujte oblečení a předměty osobní péče. Darujte čisté a neporušené košile, kalhoty, bundy, svetry, šály a obleky. Osobní potřeby jako zubní pasta, zubní kartáčky, deodoranty, šampony, mýdla a dámské hygienické potřeby jsou také v útulcích pro bezdomovce vždy potřeba.
  • Darujte pouze nové a nepoužité osobní potřeby, spodní prádlo, trička a ponožky.
  • Protože veteráni bez domova nejvíce potřebují osobní péči a oblečení, jsou to skvělé dary.
 3. Obrázek s názvem Pomoc veteránům bez domova Krok 3

  3 Darujte potraviny, které se nedají rychle podat. Mezi položky, které se netýkají trvanlivosti, patří konzervy a balená jídla s vytištěným jasným datem spotřeby. Darujte konzervy, jako je zelenina, ovoce, tuňák a polévka. Darujte předem zabalená jídla, jako jsou makarony a sýry, ramen a další krabicová jídla.
  • Vzhledem k tomu, že útulky potřebují denně doplňovat své spíže, je darování potravin skvělý způsob, jak podpořit místní útulek pro bezdomovce.
 4. Obrázek s názvem Pomoc veteránům bez domova Krok 4

  4 Pokud nemáte jídlo nebo oblečení, můžete darovat peníze. Napište šek nebo přispějte v hotovosti do místního útulku nebo charity pro bezdomovce. Peněžní dary umožňují útulkům a charitativním organizacím poskytnout veteránům bez domova oblečení, jídlo a osobní věci, jakmile jim tyto položky dojdou. reklama

Metoda 2 ze 3: Dobrovolnictví vašich služeb

 1. Obrázek s názvem Pomoc veteránům bez domova Krok 5

  1 Nabídněte své služby útulku pro bezdomovce. Útulky pro bezdomovce mají různé pozice dobrovolníků. Pomozte s rozdáváním oblečení, jídla a osobních věcí. Můžete také pomoci připravit jídlo v útulcích. Zavolejte do útulku pro bezdomovce ve vašem okolí a zeptejte se na jeho dobrovolnické příležitosti.
  • Pokud máte dovednosti, jako je psaní nebo kreslení, podívejte se, zda můžete v útulku nabídnout aktivity nebo bezplatné školení.
 2. Obrázek s názvem Pomoc veteránům bez domova Krok 6

  2 Propagujte svůj místní úkryt pro bezdomovce. Obraťte se na školy, obchodní skupiny a církve a požádejte je o pomoc při koordinaci a získávání finančních prostředků. Můžete také pomoci propagovat svůj místní útulek pro bezdomovce vytvářením a rozdáváním letáků pro jejich akce.
  • Zavolejte a zeptejte se útulku ve vaší místní oblasti na způsoby, jakými je můžete pomoci propagovat ve vaší místní komunitě.
 3. Obrázek s názvem Pomoc veteránům bez domova Krok 7

  3 Dobrovolně se zapojte do akcí Stand Down. Chcete -li se dozvědět o akcích Stand Down ve vaší oblasti, navštivte web Národní koalice pro veterány bez domova. Web obsahuje seznam Stand Downs, které v současné době působí v různých státech USA. Zavolejte kontaktní osobě pro tento program a zjistěte více informací o nadcházející události.
  • Stand Down jsou 2 až 3denní akce, které poskytují veteránům bez domova jídlo, oblečení, zdravotní služby, služby osobní hygieny, doporučení ohledně bydlení a zaměstnání a poradenství v oblasti výhod.
 4. Obrázek s názvem Pomozte veteránům bez domova, krok 8

  4 Staňte se mentorem veteránů bez domova. Mnoho veteránů bez domova potřebuje pomoc s osvojením základních sociálních, životních a pracovních dovedností. Kontaktujte místní útulek pro bezdomovce nebo charitu, abyste zjistili, jaký druh mentorských programů mají k dispozici.
 5. Obrázek s názvem Pomoc veteránům bez domova Krok 9

  5 Pokud jste poradce, poskytujte služby v oblasti duševního zdraví. Pokud jste licencovaným odborníkem na duševní zdraví, můžete nabídnout své služby veteránům bez domova. Dobrovolně pracujte v místní nemocnici VA nebo zdravotním středisku. Navštivte webové stránky Národní koalice pro veterány bez domova, kde najdete zdravotní střediska a nemocnice VA ve vašem okolí.
 6. Obrázek s názvem Pomoc veteránům bez domova Krok 10

  6 Pokud jste advokát, nabízejte právní služby. Mnoho veteránů bez domova potřebuje pomoc s žádostí o dávky, programy bydlení a další programy, na které mají nárok. Dobrovolně poskytněte své právní služby zdarma nebo za nízkou cenu v místním útulku pro bezdomovce nebo charitě ve vaší oblasti. reklama

Metoda 3 ze 3: Partnerství s VA

 1. Obrázek s názvem Pomoc veteránům bez domova Krok 11

  1 Pokud jste zaměstnavatel, najměte si veterána. Aby se veteráni dostali z bezdomovectví, potřebují práci. Pokud jste zaměstnavatel, můžete poskytnout veteránům bez domova pracovní školení. Můžete také spolupracovat s komunitními koordinátory zaměstnanosti VA (CEC) VA, abyste mohli přijímat, přijímat pohovory a najímat veterány pro vstup a zaměstnání na střední úrovni.
 2. Obrázek s názvem Pomoc veteránům bez domova Krok 12

  2 Pokud jste pronajímatel, poskytněte dostupné bydlení. Jako pronajímatel můžete vyvinout nebo vyčlenit procento bytových jednotek pro veterány s nízkými příjmy. Můžete také uzavřít partnerství s VA tím, že souhlasíte s přijímáním poukázek na bydlení a rozvoj měst-podpora bydlení veteránů (HUD-VASH) jako platby za nájem.
  • V závislosti na vašem městě nebo státě možná budete moci získat daňové výhody za poskytnutí dostupného bydlení veteránům bez domova.
 3. Obrázek s názvem Pomoc veteránům bez domova Krok 13

  3 Proveďte řízení společnosti, pokud spravujete organizaci. Kontaktujte místní úkryt nebo charitu pro veterány bez domova. Dejte jim vědět, že by vaše společnost chtěla uspořádat cestu pro sběr domácích potřeb, oblečení a potravin pro veterány bez domova. Útulek nebo charita vám bude moci poskytnout zdroje, jako jsou kontakty a propagační materiály, které vám usnadní cestu.
  • Jako organizace je hostování pohonů pro veterány bez domova skvělým způsobem, jak získat pozitivní mediální pokrytí jako společensky odpovědná společnost.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Kde najdu někde darování oblečení pro veterány bez domova? Matthew Goldman Vždy můžete vyzkoušet místní nadace věnované veteránům. Mnoho nadací, jako jsou Wounded Warriors, přijímá dary oblečení pro veterináře, kteří jsou bez domova nebo jsou zraněni. Zkuste kontaktovat místní útulek pro bezdomovce a zeptejte se ho, kde můžete darovat oblečení pro veterináře bez domova.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Populární Problémy

Jak odstranit barvivo z semišových bot. Semišové boty vypadají velmi chladně. Bohužel se však snadno barví. Odstranění skvrn, jako je barvivo, ze semišových bot může být obtížné. Riskujete nejen zhoršení skvrny, ale můžete poškodit ...Louisville basketbal otevírá sezonu exhibicí proti Bellarmine v úterý. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.Dnes večer se vrací sezóna 3 MTV „Siesta Key“. Zde je návod, jak sledovat nové epizody naživo online, i když nemáte kabel.

Jak vypadat dobře na střední škole. Ať už se snažíte zapůsobit na toho roztomilého chlapce nebo dívku v hodině angličtiny, nebo prostě chcete proměnu do školy, dobrý vzhled posílí vaše sebevědomí a ostatní si vás všimnou. Začněte tím, že se zaměříte na ...Alexander Zverev získal minulý týden zlatou medaili na olympijských hrách v Tokiu, když porazil Novaka Djokoviče a Karen Chačanovovou na cestě k získání nejvyššího ocenění.Poté, co byla Petra Kvitova bodnuta během domácí invaze v prosinci, se zamyslela nad rokem emocionálního návratu.