Jak dosáhnout homerunu

Vyrazit jednoho z parku je snem každého těsta. Přináší slávu vašeho týmu a zaručený běh, domácí běhy jsou nejen vzrušující, ale obrovská část přestupku jakéhokoli baseballového nebo softbalového týmu. Houpání pro ploty začíná velkým švihem, ale existuje několik věcí, které můžete udělat, abyste zvýšili své šance dotknout se všech čtyř základen najednou.Metoda 1 ze 3: Tvrdé odpalování míče

 1. 1 Uchopte pálku oběma rukama poblíž spodní části rukojeti. Vaše dominantní ruka půjde nahoru. Střední klouby horní ruky by se měly srovnat se spodní částí prstů na spodní straně (část prstu mezi dlaní a středním kloubem).
  • Uchopení netopýra o 1–2 palce (2,5–5,1 cm) nad dno se nazývá „udušení“. Čím nižší ruce máte, tím více energie můžete získat, ale udušení zvyšuje rychlost netopýra. Najděte si pro vás pohodlné místo.
 2. 2 Držte pálku vzhůru a před sebou. Lokty by měly být zhruba ve výšce bradavky a netopýr bude vzdálen 20,3–30,5 cm od hrudníku. Ujistěte se, že jste v pohodě, uvolněni a můžete snadno házet pálkou.
  • Udržujte pálku vysoko - na výšku ramen nebo výše -, abyste se dostali na míč silou.
 3. 3 Postavte nohy o něco více než na šířku ramen. Vaše prsty by měly směřovat k talíři a nohy se roztáhnou od sebe.
  • Vaše nohy by měly směřovat před sebe. Nevytahujte prsty na stranu nebo dovnitř směrem k talíři.
 4. 4 Odpočívejte na nohách a udržujte váhu zpět. Míč vaší nohy je malá oblast mezi prsty na nohou a vašimi klenbami. Udržování váhy na chodidlech vám umožní rychlý pohyb. Odpočívejte zhruba 60% své hmotnosti na zadní noze směrem k lapači.
  • Měli byste být schopni rychle zvednout přední nohu a vykročit k hromádce džbánu.
 5. 5 Uvolněte lokty a kolena. Chcete mírné ohnutí loktů a kolen, které vám umožní pohybovat se rychle a plynule, když přijde hřiště. Jedná se o malý bod, ale zásadní, pokud chcete dohnat rychlé hřiště.
 6. 6 Namiřte oči a hlavu přímo na džbán. Musíte být schopni vidět nadhazovač a míč po celou dobu, kdy na vás míří. Pokud to pomůže, otočte přední nohu mírně směrem k džbánu, aby se vaše tělo otevřelo.
  • Dávejte pozor na míč po celou dobu, kdy se houpáte.
 7. 7 Pokud uděláte krok, načasujte si krok s džbánem. Pokud jste těsto, které šlapete přední nohou, načasujte, aby váš krok skončil, až se noha nadhazovače dotkne. Po uvolnění míče by měla být přední noha položena na zem.
 8. 8 Když se přední pata dotýká dolů, otočte zadní koleno směrem k míči. Tím se spustí silný a silný švih. Při zahájení švihu musí být přední noha pevně položena na zemi, jinak ztratíte rovnováhu a sílu.
 9. 9 Začněte svůj švih přes boky a přenášejte svou sílu z nohou na trup. Jak se vaše pálka přibližuje k míči, vaše zadní noha se bude otáčet na špičce a vaše boky se budou otáčet směrem k džbánu. Cítíte, jak se vaše váha začíná přenášet směrem k přední noze. Vaše boky jsou místem, kde rozvíjíte svoji sílu - představte si své boky jako pevně zabalenou gumičku, která se odvíjí při otočení směrem k míči.
  • Ujistěte se, že otáčíte boky před rukama. Pamatujte na přísloví: „tvoje boky vedou ruce.“
 10. 10 Spodní paží navádějte pálku k míči. Vaše spodní ruka je ta, která dává pálku na míč, takže se snažte sladit spodní ruku s trajektorií míče. Představte si, že na konci pálky vezmete knoflík a švihnete jím po stejné dráze jako míč.
  • Vaše spodní ruka vám také pomůže získat rychlost, ale nepokoušejte se „vytáhnout“ pálku dopředu. Vaše boky žene netopýra vpřed a vaše ruce pomáhají jej vést.
 11. jedenáct Přibližte loket horní části paže k hrudníku. Vaše horní paže udržuje váš švih rychlý a kompaktní. Začněte strkat loket směrem k hrudi, abyste si zkrátili švih, a rychle protáhněte pálku míčem.
  • Při zasouvání se ujistěte, že váš loket zůstává za rukama. Chcete, aby vaše ruce vedly pálku.
 12. 12 Otočte rukama míč, ne na něj. Chcete se stále houpat míčem, nezastavovat se po kontaktu, abyste získali skutečnou sílu. Při navazování kontaktu si představte, že hned za ním jsou další dvě koule, které musíte také zasáhnout. Vaše hybnost vezme netopýra kolem vašeho těla, jak se vaše váha posouvá dopředu.
 13. 13 Udeřte míč zpětným pohybem. Domácí míče potřebují backspin, aby jim pomohly létat déle. Existují dva dobré způsoby, jak získat zpětné roztočení:
  • Zůstaňte na vnitřní straně míče. Udržujte svůj švih kompaktní a myslete na to, že trefíte polovinu míče blíže k tělu.
  • Udeřte na spodní dvě třetiny míče. To zvedne míč a roztočí ho zpět z pálky, což mu umožní plavbu směrem k sedadlům tribuny. Můžete mít pocit, že se do míče téměř „sekáte“, ale jde o to chytit spodní dvě třetiny míče, abyste získali sílu.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Školení pro domácí běhy

 1. 1 Vyberte si správnou pálku. I když existuje mnoho různých způsobů, jak si vybrat pálku, nejdůležitějším kritériem je pohodlí. Při houpání byste se měli v první řadě cítit přirozeně. Chcete -li najít správnou pálku, vezměte dominantní ruku a držte ji rovnoběžně se zemí. Mělo by se cítit mírně těžké a obtížné vydržet. Vyberte si pálku o 1/3 unce lehčí, než je tato hmotnost.
 2. 2 Uvolněte svůj švih. To je to nejlepší, co můžete udělat, abyste rychle získali větší sílu na míči. Chcete, aby vaše ruce a kolena byly mírně pokrčené a volné, ne napnuté. Pracujte na přirozeném a plynulém švihu, vyhýbejte se trhavým pohybům, které by znamenaly tvrdý úder míčku.
  • Pamatujte, že dobrá mechanika a plynulý švih jsou důležitější než snaha vnutit vašemu švihu tolik síly, kolik dokážete.
 3. 3 Sraz z odpaliště. Přes svou pověst nástroje malé ligy je odpaliště skvělým způsobem, jak si procvičit mechaniku švihu a zapracovat na zasažení spodní 2/3 míče. Každý den proveďte 20-30 opakování, procvičujte nejen to, jak trefíte míč, ale kam.
  • Soustřeďte se na odpalování spodních dvou třetin míče, abyste získali co nejlepší výšku a vzdálenost míče. Když to trefíte dobře, poznáte to podle srovnání vzdáleností.
 4. 4 Zvedněte závaží, abyste se stali silnějšími. Zatímco i menší hráči mohou odpalovat míč z parku s dobrou mechanikou, je jednodušší odpálit míč dál, když jste silnější. Pamatujte však, že švihat pálkou vyžaduje celé tělo, nejen paže. Mezi oblasti, na které je třeba se zaměřit, patří:
  • Abs a jádro: Silné jádro vám pomáhá přenášet energii z nohou přes váš trup a je nezbytné pro rychlost a sílu netopýra. Do každého tréninku začleňte sedy-lehy, kliky, prkna a hody medicinbalem.
  • Nohy: Většina vaší síly přichází skrz vaše nohy, takže často můžete dosáhnout nejdramatičtějších zisků pomocí dřepů, leg pressů a skoků do boxů.
  • Zbraně: Samozřejmě musíte mít silné paže, abyste tvrdě trefili míč. Procvičování švihů a odpalování z odpaliště by mělo být součástí každého tréninku, ale můžete také začlenit řady činek, bench-press a kadeře předloktí, abyste získali rychlost pálky potřebnou pro domácí běhy.
 5. 5 Nahrávejte na pásku, abyste našli chyby. Toto je jeden z nejlepších způsobů, jak diagnostikovat problémy s houpačkou a získat více energie. Nastavte kameru a vezměte 10–20 švihů z džbánu a 10–20 z odpaliště. Všimněte si několika běžných problémů:
  • Pád nebo ruce před švihem.
  • Pohyb spodní části těla často před a během švihu.
  • Zapomněl otočit boky.
  • Otevírání nohou od talíře.
 6. 6 Procvičte si odpalování různých džbánů. Nejlepší způsob, jak dosáhnout homerunů, je pokračovat v tréninku. Musíte tvrdě pracovat, abyste si zvykli na různá hřiště, zdokonalili svou mechaniku a budovali sílu s pálkou. Cvičení je dokonalé, takže využijte co nejvíce šancí, abyste zasáhli hřiště. Mít trenéra nebo důvěryhodného přítele, který upozorní na chyby nebo vyladí vaši formu, často pomůže. reklama

Metoda 3 ze 3: Nalezení správného hřiště k zasažení

 1. 1 Najděte bod uvolnění džbánu. Toto je bod v hodu, kdy nadhazovač uvolní míč a obvykle je to tehdy, když má paži nejvyšší. U softballu se míč obvykle uvolní těsně za stehnem džbánu. Začněte svůj švih krátce po vypuštění míče.
  • Toto je nejlepší způsob, jak načasovat švih. Pokud víte, kdy je míč uvolněn, víte, kdy zahájit švih.
 2. 2 Sledujte zápěstí džbánu, abyste zjistili, jak se hodí míč. Kromě uchopení, které je často nemožné říci, způsob, jakým nadhazovač postupuje, často určuje pohyb hřiště. To platí i pro softbalové nadhazovače, kromě toho, že se jejich zápěstí zacvaknou nahoru, nikoli dolů.
  • Pokud nadhazovač praskne zápěstím dolů, pak hází rychlým míčem nebo se mění nahoru, který se pohybuje pouze svisle. Tato hřiště jsou obvykle rychlejší, takže houpejte dříve.
  • Pokud džbán kroutí zápěstím do strany, pravděpodobně vrhnou změnu nebo jezdec, což hřiště donutí pohybovat se ze strany na stranu. Tato hřiště jsou obvykle pomalejší, držte tedy švih půl sekundy.
  • Pokud nadhazovač nepohybuje zápěstím, vrhá nepředvídatelné hřiště na koleno. Ty jsou často pomalé a těžko předvídatelné
 3. 3 Podívejte se na hřiště na vnitřní a střední část desky. Když je míč hozen blíže k vašemu tělu, můžete za míč dostat veškerou svou sílu. Při švihu se vaše tělo otočí a zachytí míč zevnitř, „zatáhne“ ho a naváže kontakt se „sladkým bodem“ netopýra.
 4. 4 Vězte, že nižší výšky se z parku snáze odpalují. Podle statistiků je optimální výška pro domácí běh 2 až 3 stopy nad zemí, obvykle mezi koleny a pasem. I když má každý své preference, do nižších výškových stupňů se snáze dostanete a vyjedete nahoru a ven z parku. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Je těžké dosáhnout homerunu?Isaac Hess
  Basebalový trenér a instruktor Isaac Hess je baseballový trenér, instruktor a zakladatel programu MADE Baseball Development and Champion Mindset Training Program, baseballového tréninkového programu se sídlem v Los Angeles, Kalifornie. Isaac má více než 14 let zkušeností s koučováním baseballu a specializuje se na soukromé lekce a turnaje. On hrál baseball pro profesionální i vysokoškolské ligy, včetně Washington State University a University of Arizona. Isaac byl zařazen jako jeden z 10 nejlepších vyhlídek Baseball America na roky 2007 a 2008. Získal titul BS v regionálním rozvoji na University of Arizona v roce 2007.Isaac HessExpert na baseball a trenér Odpověď Ano, ale je to určitě možné! Pokud chcete dosáhnout homerunu, budete muset mít přehnanější zátěž neboli hybnost, než kdybyste se jen pokoušeli odpálit míč, abyste se dostali na základnu. Tímto způsobem budete mít výbušnější švih, takže budete moci na míč působit větší silou.
 • Otázka Co mohu dělat, když jsem levák a nadhazovači házejí ven na mě? Donagan Nejlepší odpalovač Každý odpalovač, levák nebo pravák, se může houpat na venkovním hřišti a odpalovat míč do protějšího pole. Je pravděpodobné, že dostanete zásah do opačného pole, stejně jako do svého silového pole. Míč prostě nemusí dojít tak daleko.
 • Otázka Co když jsem proti dobrému nadhazovači? Pokud je to dobrý nadhazovač, podívejte se a podívejte se, kde míč vypouští. Počkejte, až dostanete úder, abyste viděli rychlost míče a místo, kam ho potřebujete trefit. Nebojte se švihnout pálkou tak tvrdě, jak jen můžete, a projděte se.
 • Otázka Jak mohu jako kontaktní hráč s průměrem 0,817 zvýšit svoji sílu, aniž bych ublížil svému průměru? Pokuste se trefovat oběhy pouze tehdy, když na vás hrají outfielders, pokud to trefíte hluboko, ale ne dostatečně daleko, nebudou to moci spustit a vy se přesto dostanete na základnu.
 • Otázka Musím smetnout pálku, abych dosáhl homerunu, nebo mohu zasáhnout pravidelně? Donagan Nejlepší odpovídač Pokud se sesunete dolů, je menší pravděpodobnost, že trefíte přes domácí plot. Někteří útočníci se zvednou, pokud se snaží trefit homerun, ale mohlo by to zvýšit riziko vyskakování.
 • Otázka Nějaké tipy, jak znovu získat důvěru? Cvičte s přítelem. Přátelé budou povzbuzovat a dělat to zábavnější.
 • Otázka Co když se bojíte míče? Zeptejte se svého trenéra, zda můžete zkusit chytat. Když se vrátíte do normální polohy nebo do boxu na těsto, budete mít menší strach.
 • Otázka Záleží na tom, jak rychle švihnu pálkou při odpalování v softbalu? Ano, čím rychleji švihnete, tím těžší budete trefovat míč, pokud se připojíte. Pokud tedy chcete, aby míček došel daleko, musíte švihnout pálkou rychle.
 • Otázka, kterou neustále skláním - nějaká rada? Donagan Nejlepší odpovídač Udělejte delší krok přední nohou.
 • Otázka Co mám dělat, abych se nedostal ven, když jsem narazil na homerun? Trefujte míč přes plot. To vám umožní pobíhat po základnách tak pomalu, jak chcete, aniž by hrozilo, že se dostanete ven.

Populární Problémy

Češi omráčili Španělsko v daviscupové čtyřhře

Djokovič zkazil Ferrerovu narozeninovou oslavu a porazil ho ve dvou setech, aby si rezervoval semifinálové místo na Miami Open.„All On the Line“, nová rybářská show Discovery Channel, má premiéru v pátek večer. Zde je návod, jak sledovat epizody online bez kabelu.

Roger Federer zkouší s houslemi struny jiného druhu.

United States Tennis Association (USTA) představila novou iniciativu na pomoc hráčům na US Open.Box

Ačkoli se zdá, že jsou vaše ruce důležitější, vaše nohy a práce nohou jsou možná nejdůležitější věci, na které se musíte při učení boxu zaměřit. Správný pohyb nohou vám poskytne rovnováhu a stabilitu, která vám umožní rychle se bránit ...