Dubaj Duty Free Tennis Championships: Výsledky

Novak Djokovic Australian Open Dubaj Duty Free Tennis 2016

Djokovič je nejlepší semeno v Dubaji

jak skórujete v badmintonu

Právě probíhá dubajské bezcelní tenisové mistrovství, na turnaji je na prvním místě světová jednička Novak Djokovič. Úřadující šampion Roger Federer odsedí turnaj a zotavuje se z operace kolena.

Zde jsou výsledky z každého hracího dne:

Den 1

Hyeon Chung bt Andreas Seppi 6-3, 6-4

66. korejský Chung z Koreje zvládl první rozruch dne a přesvědčivě porazil mnohem výše umístěného Andrease Seppiho.

Teprve 19 let starý Chung čelil v 19 odehraných zápasech jedinému bodu zlomu.

Malek Jaziri bt Michail Youzhny 6-4, 6-1

Jednorázový hráč top 10 Michail Youzhny neviděl v tenisu nejlepší roky. V současné době na 78. místě ve dvouhře vstoupil Youzhny do turnaje jako kvalifikace, když hrál tuniského Maleka Jaziriho, u kterého by se podle očekávání dalo prohrát s Rusem.

sledujte survivor online plné bezplatné epizody

Po přestávce v prvním setu se Jaziri uvolnila a poté ještě jednou zlomila Youzhnyho a od té doby zcela dominovala zápasu této dvojice.

jak nosit ortézu na tenisový loket

V dalším kole se utká s Novakem Djokovičem, přičemž se očekává, že Srb dnes v noci zvítězí v jeho zápase nad Tommym Robredem.

Novak Djokovic bt Tommy Robredo 6-1, 6-2

V extrémně očekávaném výsledku špičkový Djokovič zcela přehrál Tommyho Robreda na 41. místě, což mu nedovolilo ani jednu hru do 5 zápasů, a bylo na pokraji bagel, že se Robredo vrátil a vyhrál první servisní hru v první soubor.

Djokovič ve druhém setu nadále dominoval, Španělce nedal dech.

Robredo nemá za sebou silný rok, protože v žebříčku klesl již po prohře s níže umístěným Martinem Klizanem v Rotterdamu. Srb mezitím pokračoval ve své dominanci v minulých letech do roku 2016.

Populární Problémy

Monica Seles si vezme miliardáře Thomase Golisana.

Jak zabalit alkohol do zavazadla. Balení alkoholu do zavazadel může být matoucí. Než se rozhodnete přepravovat alkohol v letadle, ujistěte se, že rozumíte pravidlům a předpisům, kterými se alkohol v letadle řídí, jako jsou limity ...

Tennessee otevírá fotbalovou sezónu 2019 vs. Georgia State. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online, pokud nemáte kabel.

Po prohře z minulého týdne FCS č. 11 Kennesaw State vypadá, že zůstane v závodě Big South, když pojede v sobotu Campbell. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Premiéra 4. série seriálu Love and Hip Hop: Miami má premiéru dnes v noci. Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat streamování pořadu online.

Zde je návod, jak můžete online sledovat návrat 'Modern Family' v sezóně 11.