Jak sledovat Rose Parade 2020 online bez kabelu

Rose Parade 2020

Getty Přehlídka Turnaje růží 2020 je milovanou každoroční novoroční tradicí. Zde je návod, jak sledovat letošní průvod online bez kabelu.Přehlídka růží začíná v 11:00 EST/10:00 SELČ 1. ledna 2020. Průvod je zaměřen na téma Síla naděje a pořádat ji budou velkomaršálové Rita Moreno, Gina Torres a Laurie Hernandez.ABC, NBC a Hallmark Channel budou vysílat Rose Parade 2020 od 11:00 ET. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos z přehlídky na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:co je badmintonová hra
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

NBC (živé na vybraných trzích) a Hallmark Channel jsou dvě z nich Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Rose Parade 2020 na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů a událostí až tři dny poté, co odvysílají, i když jste je zapomněli zaznamenat.

pozice uchopení tenisu

TV Philo

Hallmark Channel je součástí hlavního 58-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Součástí je také bezplatná sedmidenní zkušební verze:Bezplatná zkušební verze PhiloJakmile se zaregistrujete do Philou, můžete Rose Parade 2020 sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo na telefonu (podporováno iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco DVR neděláte, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrávat přehlídky a události, které byly vysílány za poslední tři dny.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny zahrnují ABC, NBC (oba žijí na vybraných trzích) a Hallmark Channel. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

jak získat platbu za zhlédnutí na firestick

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Rose Parade 2020 na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.


Očekává se, že se průvodu zúčastní více než 800 000 lidíHrát si

FULL SHOW LIVE: 131. Turnaj růží v Kalifornii - 2020 Šťastný nový rok FULL SHOW LIVE: 131. Rose Parade v Kalifornii - 2020 Šťastný nový rok 2020-01-01T14: 23: 43 000Z

Letos se na přehlídce představí několik pochodových kapel, jezdeckých jednotek a celkem 39 plováků soutěžících o ceny na základě různých kritérií od kreativního designu a tematické interpretace přes květinové řemeslné a umělecké zásluhy až po počítačovou animaci a tematickou interpretaci, podle zábal .

jak sušit polštáře bez tenisových míčků

Očekává se, že se Rose Parade a Rose Bowl zúčastní více než 800 000 osob, a navíc je připraveno speciální speciální zabezpečení, které chrání davy účastnících se lidí. Nejbarevnější průvod Pasadeny začne na rohu Green Street a Orange Grove Boulevard a podle Colorado Boulevard pojede 5,5 míle Los Angeles Times .

Přehlídka Turnaje růží v lednu 2020 bude znamenat 131. ročník výroční akce, která odstartovala 1. ledna 1890, uvádí Wrap. Od té doby se událost vždy konala na Nový rok, pokud rok nezačal v neděli, v takovém případě se přehlídka uskutečnila další den.

Oregon Ducks se dnes odpoledne postaví proti Wisconsin Badgers ve hře Rose Bowl 2020. Nezapomeňte se naladit na Rose Parade 2020 v 11:00 EST/10:00 CST, abyste stihli všechny akce před hrou.


Populární Problémy

Chcete streamovat Disney's Clue? Zde je vše, co potřebujete vědět, včetně toho, jak se na to právě dívat, herci, postavy a zábavná fakta!

Jak držet ukulele. Ukulele je malý a nádherný nástroj, který se snadno učí. Než však budete moci hrát, musíte se naučit správně držet nástroj. Ukulele byste měli vždy podporovat kolébkou těla, ...

Nicolas Mahut věří, že Novak Djokovic je z hlediska počtu největším hráčem všech dob. Počítá ale s tím, že Srbovi se Roger Federer vlivu na sport nikdy nevyrovná.

Státní soupeři Navy a Maryland se v pátek střetli na basketbalovém hřišti. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry, pokud nemáte kabel.

Nejlepší tenisté, kteří se prosadili za tenisovým kurtem