Jak uspořádat módní výměnný večírek

Módní výměnné párty mohou být skvělá zábava a fantastický způsob, jak osvěžit svůj šatník nebo šatník. Existují však některé věci, které byste měli vědět, než začnete.Kroky

 1. 1 Rozhodněte o datu své výměnné párty a pozvěte všechny, o kterých si myslíte, že by měli nějaké skvělé oblečení. Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je pomocí e -mailů. V e -mailu nezapomeňte svým přátelům sdělit, o co jde. Například:

  Ahoj milovníci módy! Rozhodl jsem se, že potřebuji nějaké nové oblečení, ale nechci utrácet žádné peníze, a tak jsem se rozhodl uspořádat FASHION SWAP PARTY! K tomuto rozhodnutí jsem dospěl poté, co jsem prohlédl svůj šatník a viděl všechny ty skvělé šaty, ze kterých jsem trochu unavený, ale vím, že někteří z vás by mohli milovat. Pokud tedy chcete obnovit svůj šatník, ponechte sobotní večer zdarma od 17:30 hodin. Přineste si prosím co nejvíce oblečení. Čím více přinesete, tím více získáte. Ujistěte se, že všechny své položky vyperete a vylisujete. Zkuste je mít ve stavu, v jakém byste chtěli oblečení jiných lidí. Prosím RSVP. Emily.
 2. 2 Vytvořte 3 „hodnotná místa“ na stole nebo na podlaze. Označte je jako levné, střední ceny a drahé.
 3. 3 Vytvořte lístky pro každou hromádku (asi 20 pro každou). Ujistěte se, že necháte lidem místo, kde mohou uvést svá jména. Dobrou věcí je zajít do trafiky a vyzvednout si 3 různě barevné post-it poznámky, jednu barvu pro každou hromádku.
 4. 4 Když dorazí vaši návštěvníci party, řekněte jim, aby každou položku, kterou mají, zařadili na hodnotné místo, které si myslí, že jí nejlépe vyhovuje. Ke každé položené položce jim dejte odpovídající tiket a řekněte jim, aby na každou uvedli svá jména.
 5. 5 Jakmile všichni dorazí, řekněte večírku, aby vložil své lístky do krabice.
 6. 6 Pusťte si skvělou hudbu, abyste udrželi slavnostní náladu.
 7. 7 Získejte krabičku vstupenek a všechny protřepejte. Natáhněte se a vyberte si lístek (můžete o to požádat náhodné lidi, aby to bylo zábavnější.)
 8. 8 Každý lístek, který si vyberete, řekne jméno a bude mít barvu hodnotného místa. Pokud tedy například na lístku je EMILY a MID-PRICE, pak si Emily může jít vybrat něco z hromádky střední ceny.
 9. 9 Když si Emily vybrala svůj předmět, usedla a cyklus se opakoval.
 10. 10 Pokud si Emily vybere věc, kterou někdo jiný opravdu chce, musí vznést námitku. Pokud existuje námitka, můžete si zahrát hru a zjistit, kdo předmět získá. Her je hromada (viz Tipy). Předmět získá ten, kdo hru vyhraje. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Hry rozhodující o námitkách
  • Kámen, nůžky, papír.
  • Přidružené slovní hry jako slovní hry ping pong. Kdo zaváhá jako první, prohrává. Můžete například začít s druhy rostlin a hráči nemohou odpovědět déle než 2 sekundy. Nelze opakovat slova.
  • Prý hry.
  • Časované šarády.
  • Proveďte změnu bílého slona nebo Yankee

reklama

Varování

 • Někteří lidé mohou být velmi rozrušení, když přinesou dobré věci a odejdou s věcmi, které se jim tolik nelíbí. Musíte tedy všechny varovat, že je to pro zábavu a že by to neměli brát příliš vážně.
reklama

Populární Problémy

Jak doma prát šidítko velikosti King. Přikrývku velikosti King můžete snadno vyprat doma! Přečtěte si štítek vašeho přikrývky a určete nejlepší způsob praní. Většinu přikrývek velikosti king lze prát v pračce a sušit ...

Williams Cartoon neporušil mediální standardy.Změna jména Marie Šarapovové přináší vzpomínky na ostatní sportovní hvězdy, které dělají totéž