Přímý přenos CMA Country Christmas 2020: Jak se dívat online zdarma

Moderuje tým manželů, country hvězda Thomas Rhett a autorka bestsellerů New York Times Lauren Akins, 11. ročník hudebního speciálu se koná v pondělí 30. listopadu ve 21 hodin. ET/PT na ABC.

ABC Moderuje tým manželů, country hvězda Thomas Rhett a autorka bestsellerů New York Times Lauren Akins, 11. ročník hudebního speciálu se koná v pondělí 30. listopadu ve 21 hodin. ET/PT na ABC.

Každoroční prázdninový hudební speciál Country CMA Country Christmas vrací se k 11. ročníku, vysílá se v pondělí 30. listopadu ve 21 hodin. ET/PT na ABC.

Pokud nemáte kabel, můžete bezplatně sledovat živý přenos CMA Country Christmas 2020 online zde:

sledujte ufc 240 online zdarma
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, CMA Country Christmas 2020 můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích) a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Hra o trůny sezóna 8 epizoda 4 zdarma online

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, CMA Country Christmas 2020 můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích) a více než 65 dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, CMA Country Christmas 2020 můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled CMA Country Christmas 2020Hrát si

CMA Country Christmas 2020 s Thomasem Rhettem a Lauren Akins (exkluzivní) Mediální osobnost Noah Wilson bere diváky na sérii „CMA Country Christmas“ se speciálními vystoupeními Thomase Rhetta, Lauren Akins, Dan + Shay, Lady A, Florida Georgia Line, Lindsey Stirling, Kelsea Ballerini a Gabby Barrett. CMA Country Christmas se ponoří do nostalgie a kouzla prázdnin s představeními Kelsea Ballerini (Santa Baby),… 2020-11-28T20: 02: 02Z

Tyto roky Country CMA Country Christmas bude vzhledem k COVID-19 vypadat trochu jinak, ale intimní domácí prostředí bude návratem ke klasickým svátečním speciálům minulosti. Moderuje tým manželů, country hvězda Thomas Rhett a nejprodávanější autorka Lauren Akins z New York Times, představí představení nových a originálních písní i tradiční vánoční oblíbené.

Country CMA Country Christmas vstupuje do nostalgie a kouzel prázdnin s představeními Kelsea Ballerini (Santa Baby), Gabby Barrett (The First Noel), Lady A (Wonderful Christmasmast and Little Saint Nick), Little Big Town (Christmas Time Is Here), Tim McGraw (Nebylo to jeho dítě) a Darius Rucker s Lindsey Stirlingovou (Co je to za dítě?). S přikývnutím do současnosti zahrnuje speciál také tři světové televizní premiéry od Dan + Shay (Christmas Is’t Christmas), Florida Georgia Line (Lit This Year) a Thomas Rhett (Christmas In The Country).

Účelem letošní přehlídky bylo udělat návrat k velkým vánočním speciálům 60. a 70. let, uvedl výkonný producent Robert Deaton v tiskové zprávě. Andy Williams, Perry Como, Bing Crosby, Judy Garland a Frank Sinatra měli klasické vánoční speciality, kdy byl divák pozván do domovů hostitele, aby oslavil svátek jako nejlepší přítel, který přijde na návštěvu. To jsme chtěli vytvořit pro letošní show. Místo velké honosné produkce jsme z těchto ikonických speciálů vzali stránku, kde jsme řekli: „Pojďte si odpočinout a oslavme společně svátky.“

CMA Country Christmas, které bylo natočeno poprvé bez živého publika v září minulého roku, je produkcí Country Music Association.

sledujte fantasy ostrov online zdarma

Další prázdninové programování ABC zahrnuje Disney Holiday Singalong 30. listopadu ve 20 hodin ET/PT, Velký vánoční světelný boj premiéra 9. prosince Shrek the Halls 18. prosince Zvuk hudby 20. prosince a Kouzelné oslavy Štědrého dne v Disney Parks 25. prosince, což je každoroční vánoční oslava společnosti Disney, která vysílá vánoční ráno na ABC a nabízí potěšující příběhy a úžasná vystoupení celebrit.

Country CMA Country Christmas 2020 vysílá v pondělí 30. listopadu ve 21 hodin ET/PT na ABC.


Populární Problémy

Lance Armstrong je předmětem nejnovějšího dokumentu ESPN 30 pro 30 s názvem Lance. Zde je návod, jak sledovat celý film online, pokud nemáte kabel.

Srnčí zvěř je jednou z nejtradičnějších a nejrozšířenějších odrůd divoké zvěře. Raní američtí kolonisté se spoléhali na jeleny, kteří jim poskytovali zdroj bílkovin a dostávali je přes dlouhé a tvrdé zimy. Jak zemědělství nahradilo lov, ...

Státní soupeři Iowa a Iowa State se ve čtvrtek večer setkávají na tvrdém dřevě. Zde je návod, jak sledovat hru bez poskytovatele kabelu.

Linka PICC (nebo „periferně vložený centrální katétr“) je tenká trubice používaná k podávání tekutin, antibiotik a léků přímo do žíly na paži. Péče o linku PICC zahrnuje výměnu obvazu přibližně jednou týdně (nebo pokud ...

Jak vytvořit federaci zápasů na dvorku. Chtěli jste někdy mít vlastní zápasovou federaci? Tak teď můžeš! Postupujte podle těchto jednoduchých pokynů a vydejte se na zápas s hvězdnou slávou. Dejte dohromady skupinu přátel, kteří ...

Jak dostat máslo z oblečení. Ať už vaříte nebo jíte, pokud si nedáte pozor, můžete si na oblečení udělat skvrnu od másla. Máslo má bílkoviny z oleje a mléka, které za sebou zanechávají kombinované skvrny, které lze obzvláště obtížně ...