Jak zlepšit svůj cíl

Ve většině konkurenčních sportů a her je přesnost stejně důležitá jako jakékoli jiné dovednosti. Pokud jde o míření ve videohrách, na vašem nastavení a vybavení velmi záleží. Pokud míříte na míč nebo něco házíte, vaše mechanika a forma házení jsou klíčem k tomu, abyste dosáhli cíle. Bez ohledu na to, kde se pokoušíte zlepšit svůj cíl, vám praxe vždy pomůže zlepšit se, takže nezapomeňte strávit spoustu času cvičením své přesnosti.

Metoda 1 ze 3: Zaměřeno na videohry

 1. Obrázek s názvem Vylepšete svůj cíl Krok 1

  1 Sledujte svůj cíl pomocí mřížky, zatímco se ve hře pohybujete. Když se pohybujete ve hře, přesuňte nitkový kříž, což je váš zaměřovací kříž, abyste se vždy dívali na věc, na kterou míříte, bez ohledu na směr, kterým se pohybujete. I když před vámi není protivník nebo nepřítel, mějte záměrnou osnovu namířenou do rohů a dveří, kde se může nepřítel objevit. Pokud je před vámi nepřítel, mějte na něm záměrnou osnovu, i když ještě nestřílíte.
  • Různé hry mají různé rychlosti projektilu. V závislosti na hře můžete chtít mířit trochu před soupeře, pokud se pohybují do strany.
  • Pokud používáte zbraň s funkcí dalekohledu, nezapněte ji, dokud se neplánujete střílet. Pokud si ponecháte rozsah, zakrýváte své zorné pole bez užitku.


 2. Obrázek s názvem Vylepšete svůj cíl Krok 2

  2 Rychlými údery rozvíjejte přesné reflexy a střílejte na pohybující se cíle. Rychlé střílení je běžnou technikou pro odstřelovače a hráče s neautomatickými zbraněmi. Zahrnuje držení záměrné osnovy v neutrální poloze na obzoru a rychlý pohyb k cíli, jakmile se objeví ve vašem zorném poli. Poté, co vypustíte výstřel, okamžitě přesuňte kurzor zpět do stejné neutrální polohy. To procvičí váš zrak a reflexy, aby rychle vypouštěly přesné střely, když dostanete pouze jeden nebo dva výstřely.
  • Toto je dobrá obecná strategie, pokud kempujete. Udržujte svou neutrální polohu v místě, kde se objevíte, ve dveřích nebo v rohu, který zakrýváte, a rychle jím pohybujte, když cíle vstupují do oblasti.
  • Je těžké si na to zvyknout. Počítejte s tím, že pro prvních pár zápasů to bude trochu obtížné.
  • Pokud používáte automatickou zbraň, brokovnici nebo hrajete agresivnější styl, pravděpodobně to není nejlepší způsob míření.
  • Toto je také nejlepší způsob, jak zaměřit dovednosti v MOBA a RPG.
 3. Obrázek s názvem Vylepšete svůj cíl Krok 3

  3 Při střelbě přikrčte, abyste ovládli svůj záměrný kříž a zabránili jeho pohybu. Ve většině moderních her je zpětný ráz výrazně snížen, když střílíte ze skrčené pozice. Pokud je to ve vaší hře pravda, vždy stiskněte tlačítko přikrčení, než plánujete vypustit několik výstřelů.
  • Pokud si nejste jisti, zda přikrčení zvyšuje vaši přesnost, či nikoli, sledujte při skrčení velikost mřížky. Pokud se nitkový kříž zmenší, když se krčíte, pomáhá to s přesností.
  • Skrčení může být dobrý nápad, i když nesnižuje zpětný ráz. V boji 1 na 1 vám skrčení ztěžuje zasažení.
 4. Obrázek s názvem Vylepšete svůj cíl Krok 4

  4 Místo držení spouště použijte jednorázové nebo dávkové výstřely. Ve většině her platí, že čím déle stisknete spoušť, tím širší bude vaše ohnivé pole. To dramaticky snižuje vaši přesnost. Abyste tomu zabránili, stiskněte spoušť jednou za 1–2 sekundy nebo místo držení spouště uvolněte sérii rychlých jednotlivých výstřelů. To dramaticky zlepší vaši přesnost.
  • V některých hrách existuje nastavení, kde můžete změnit režim střelby pro určité zbraně.
 5. Obrázek s názvem Vylepšete svůj cíl Krok 5

  5 Procvičte si svůj cíl s trenažéry nebo reflexními hrami. Trenéři zaměřování jsou jednoduché online hry, které vám pomohou procvičit si reflexy a míření. Online jsou stovky trenažérů, takže si jen vyberte jeden pro hru, kterou hrajete. Alternativně můžete hrát reflexní hry jako OSU, Beat Aim nebo Audiosurf a zlepšit tak své zaměřovací schopnosti.
  • Hraní zaměřovacího trenéra nebo reflexní hry po dobu 15–20 minut denně je skvělý způsob, jak se v průběhu času zlepšovat.
 6. Obrázek s názvem Vylepšete svůj cíl Krok 6

  6 Pokud používáte herní ovladač, snižte citlivost. Pokud hrajete hru na konzole, přejděte do nastavení hry. Snižte ve hře citlivost osy x a y, aby vaše joysticky byly pomalejší než obvykle. To usnadní ovládání vašeho pohybu a míření ve vaší hře.
  • Mnoho hráčů předpokládá, že vyšší míra je lepší pro míření. To není. Když je citlivost vysoká, jakákoli malá chyba může váš cíl odhodit. Pokud je nižší, poskytnete si širší rozpětí chyb. Je také mnohem těžší se dezorientovat, když jsou vaše pohyby pomalejší.
  • Jako konzolový hráč zde můžete stále těžit z technik míření ve hře, ale nedělejte si starosti s nastavením myši, DPI nebo technickými tipy.
  • Pokud vás zajímá konkurenceschopné hraní nebo opravdu vylepšujete svůj cíl, přepněte na myš a klávesnici. Ovládání ovladačů je mnohem obtížnější než myš a klávesnice.
 7. Obrázek s názvem Vylepšete svůj cíl Krok 7

  7 Kupte si lehkou kabelovou myš s vysokým DPI pro hraní na PC. Čím je vaše myš lehčí, tím snadněji se bude pohybovat. Držte se dál od bezdrátových myší, protože mívají menší zpoždění. Když zvažujete myš, kupte si myš s DPI 1 000 nebo vyšší. DPI znamená body na palec a udává, kolik pixelů kurzor pokrývá při pohybu myší.
  • Vysoké DPI není vždy lepší pro míření, ale vysoké DPI v kombinaci s nízkou citlivostí ve hře je receptem na úspěch.
  • Některé myši mají proměnlivé DPI, které můžete změnit stisknutím tlačítka na myši. Jsou to skvělá volba, pokud chcete mít větší kontrolu nad nastavením.
  • Levné myši na vyhození, které si můžete koupit za 5–10 $ v obchodě s kancelářskými potřebami, mají často DPI mezi 400–600. Špičková herní myš na druhé straně může mít až 16 000 DPI. Většina lidí DPI tak vysoké nepotřebuje, takže pokud je vyšší než 1 000, měli byste být v pořádku.
  • Podložky pod myš jsou z hlediska funkce víceméně stejné, ale velikost je docela důležitá. Získejte největší podložku pod myš, která se vejde na váš stůl, abyste měli dostatek prostoru k pohybu.
 8. Obrázek s názvem Vylepšete svůj cíl Krok 8

  8 Změňte citlivost ve hře na základě DPI vaší myši. Když otevřete hru, přejděte na panel nastavení a snižte citlivost cíle. Čím vyšší je vaše DPI, tím nižší budete chtít nastavit citlivost. I když je to do značné míry věcí osobních preferencí, pohrajte si s nastavením citlivosti, dokud se kurzor nepohybuje trochu pomaleji, než byste normálně nastavili.
  • Ve většině her s 1600 DPI budete chtít nastavit citlivost na 10-30%.
  • Dokud se můžete pohybovat podložkou pod myš z jedné hrany podložky na druhou o 180 stupňů, jste v pořádku.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Zaměřeno na míčové sporty

 1. Obrázek s názvem Vylepšete svůj cíl Krok 9

  1 Použijte rukavice a ramena k vyrovnání úderů v baseballu. Otočte nohy, abyste se seřadili se svým cílem. Při vyndávání míče z rukavice nasměrujte rukavici na cíl. Zaměřte své oči na to, kam chcete míč hodit. Když otáčíte trupem, abyste hodili míč, přitáhněte si rukavici k hrudníku a přestaňte otáčet rameny, když jsou v souladu s cílem.
  • Pokud chcete, můžete místo rukavice použít loket. Džbány obvykle používají místo rukavice loket.
  • Proveďte postup švihnutím zápěstí směrem k cíli a nechte míč sklouznout z konečků prstů.
 2. Obrázek s názvem Vylepšete svůj cíl Krok 10

  2 Vyvažte se a držte lokty pevně, abyste v basketbalu zasáhli střely. Vyložte si nohy pod ramena tak, aby vaše prsty směřovaly k okraji. Pokrčte kolena a pomocí síly spodní části těla vyskočte a zvedněte míč před sebe. Držte oba lokty a střelecký loket zarovnejte svisle s okrajem. Když jste na vrcholu skoku, pusťte míč nad hlavu.
  • Při uvolňování míčku přitlačte střelecké zápěstí dopředu, abyste na něj navrátili backspin.
  • V basketbalu chcete v zásadě používat stejnou mechaniku pro každý jednotlivý výstřel, který není pokládkou. Měníte, jak tvrdě střílíte, abyste mohli ovládat vzdálenost, kterou míč urazí.
 3. Obrázek s názvem Vylepšete svůj cíl Krok 11

  3 Uchopte tkaničky dvěma prsty a luskněte zápěstím, abyste hodili fotbal. Uchopte tkaničky tak, aby vaše malíček a prsteníček byly na zadní polovině tkaniček. Omotejte míč na druhé straně palcem a dejte index nahoru kolem zadní části míče. Vyrovnejte nohy s cílem a zvedněte přední loket, abyste zamířili. Když házíte fotbalem, přitiskněte zápěstí k cíli a uvolněte spirálu, kam míříte.
  • Čím je spirála čistší, tím přesnější by měl být váš hod. Pokud se míč kymácí vzduchem, neputuje čistým obloukem směrem k vašemu cíli.
 4. Obrázek s názvem Vylepšete svůj cíl Krok 12

  4 Zasaďte nohu a zvedněte opačnou ruku, abyste kopli do fotbalového míče. Udělejte velký krok se svou nedominantní nohou a postavte ji vedle míče. Přitom zvedněte dominantní paži, abyste se vyrovnali. Než se podíváte zpět na míč, podívejte se rychle na svůj cíl. Projděte míč dominantní nohou a švihněte jím směrem k cíli.
  • Část chodidla, kterou používáte, určuje rychlost a přesnost. Nakopávejte míč bočním chodidlem, aby vaše kopy byly přesné. Pokud chcete více síly, použijte přední část chodidla.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Bít na cíle pomocí zbraní

 1. Obrázek s názvem Vylepšete svůj cíl Krok 13

  1 Uchopte zbraň oběma rukama a zaměřte své dominantní oko na střelbu. U ruční zbraně položte obě ruce na rukojeť a ukazováčkem směřujte dolů po hlavně. Na pušku nebo brokovnici položte svou nedominantní ruku na sekundární rukojeť nebo pod hlaveň. Zvedněte zbraň a použijte zaměřovač na konci zbraně k zarovnání hlavně s vaším cílem. Jemně stiskněte spoušť místo silného zatažení, abyste udrželi svůj cíl, když vystřelíte z kola.
  • Předpokládejme, že zbraň je vždy nabitá a nikdy na nikoho nemiřte. Držte prst mimo spoušť a kryt spouště, dokud se nechystáte střílet.
  • Pokud můžete, vystřelte při výdechu nebo během přestávky v dýchání, abyste se vyhnuli nechtěnému odklonění zraku od cíle.
 2. Obrázek s názvem Vylepšete svůj cíl Krok 14

  2 Stabilizujte luk a podržte křídlo pod bradou, abyste vystřelili šíp. Zarovnejte nohy s cílem a směřujte prsty od sebe v úhlu 90 stupňů k cíli. Mírně pokrčte kolena, nakreslete šíp a prstem zavěste zpět na provázek. Zaměřte se svým dominantním okem a vytáhněte šíp zpět, aby vám šipka spočívala pod bradou. Zarovnejte výstřel se zaměřovači na přídi a držte pozici, když uvolňujete šíp.
  • Zarovnejte šipku nahoru tak, aby jedno křídlo směřovalo přímo k. Tím zajistíte, aby šíp z luku doputoval naplocho.
  • Při míření nemusíte držet luk pevně. Ve skutečnosti by vaše tělo mělo být uvolněné, protože se snažíte držet šíp zarovnaný s vaším cílem.
  • Nakreslete šipku rovně dozadu. Pokud jej zatáhnete pod úhlem, nesmíte vystřelit čistý šíp. Pokud potřebujete zvětšit vzdálenost, zvyšte úhel luku, nikoli šípu.
 3. Obrázek s názvem Vylepšete svůj cíl Krok 15

  3 Hoďte nůž tím, že ho hodíte dolů, jako byste házeli míč. Pořiďte si nůž určený pro vrhání nožem. Držte rukojeť zasunutím mezi palec a ukazováček. Zvedněte nůž pomalu za ucho a zaměřte se na místo, kam chcete nůž hodit. Vyrazte ho dopředu a uvolněte rukojeť tak, že ji necháte vyklouznout z ruky, aniž byste švihli zápěstím.
  • K tomu musíte použít nůž určený k vrhání nožem. Tyto nože mají těžší čepele než běžné nože. Protože musíte hodit nůž uchopením za nejlehčí část, budete muset čepel držet, pokud používáte běžný nůž. Není bezpečné to dělat!
  • Když při házení švihnete zápěstím, snížíte pravděpodobnost, že čepel zůstane dostatečně stabilní, aby čistě zasáhla cíl.
  • Házení sekerou se provádí téměř shodně s házením nožem. Jediným rozdílem je, že k uchopení rukojeti můžete použít dvě ruce. Pořád ho hodíte na zem jako baseball a vaším cílem je nepustit zápěstí, když jej pustíte.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mohu mít lepší cíl při hraní basketbalu? Procvičte si začátek blíže k síti a pak udělejte krok zpět pokaždé, když vytvoříte koš. Vyzkoušejte hru „Kolem světa“. Začnete nalevo nebo napravo od sítě a střílíte. Pokud to zvládnete, přesunete se dále do dvora. Pokud vám chybí, začnete úplně od začátku. Hrajte dál, dokud se nedostanete po kurtu.
 • Otázka Jak mohu lépe zaměřit lukem a šípem? Procvičte si střelbu na kratší vzdálenosti a postupně se dopracujte k větším.
 • Otázka Jak se mohu naučit lépe mířit ve videohrách? Procvičte si větší kontrolu nad svými pohyby. V mysli si stanovte cíl, kam chcete zaměřit střed obrazovky. Řekněme například, že hrajete Apex Legends nebo Fortnite a jste na výsadkové lodi, v mapě níže si ve své mysli nastavte cestu a poté přesuňte ovládací páčku nebo kurzor po této cestě co nejpřesněji. Postupem času se budete zlepšovat, a to přímo koreluje s bojovým bojem.
 • Otázka Jak dosáhnu lepšího míření pomocí střelné zbraně? Postupujte podle základů v Namiřte BB zbraň .
 • Otázka Jak mohu zlepšit svůj cíl ve Fortnite? Hrajte s přáteli hodně, pomáhá to. Zkuste také drop drop.
Nezodpovězené otázky
 • Je to užitečné pro střílečky?
 • Pokud se snažím vylepšit svůj cíl pomocí vrhacího nože, jak poznám, zda přistane na čepel nebo rukojeť?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud jen házíte předmět na krátkou vzdálenost a podhození, bude téměř vždy přesnější než házení na blízko.
 • Pokud něco házíte a vaše hody vám stále chybí, zkuste trochu snížit vrhací sílu. Mírně pomalejší hody bývají přesnější než hody na plný výkon.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Pokud sportujete, vždy se zahřejte a protáhněte, než něco hodíte. Snížíte tím pravděpodobnost zranění a zvýšíte pravděpodobnost, že své házíte nehty.
reklama

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Jak přestat mít nevhodnou zamilovanost. Možná jste slyšeli výraz: „Srdce chce to, co srdce chce.“ Ale co se stane, když vaše srdce chce někoho nevhodného - například malou sestru vaší manželky nebo vaši vysokou školu ...

Odborníci se shodují, že syndrom karpálního tunelu obvykle způsobuje necitlivost, brnění a slabost v zápěstí a ruce. Vaše příznaky jsou způsobeny stlačením středního nervu, který prochází úzkým průchodem ve vaší ruce ...

Jak si vyrobit Crop Top. Crop topy existují už desítky let a nezdá se, že by v nejbližší době opouštěly obchody. Pokud jste si někdy chtěli vyrobit vlastní, pak máte štěstí, protože tyto topy se snadno vytvářejí. Můžete transformovat ...

Přišel můj čas, cítí se ruské tenistky Kirilenko

Gilles Simon a Mohamed Safwat se v pondělí setkají v prvním kole US Open v New Yorku. Zápas je prvním setkáním obou hráčů na turnaji ATP Tour.

Jak se dostat na stadion Yankee. Stadion Yankee, domov baseballového klubu New York Yankees, je dominantou čtvrti Bronx v New Yorku (NYC). Ať už hrajete hru nebo jen navštěvujete, naplánujte si cestu, abyste porazili provoz. Protože...