Jak kmitat klikáním

Pokud vás baví hraní počítačových her, pak víte, že klikání je důležité. Ve střílečkách z pohledu první osoby a v Minecraftu vám rychlé klikání může přinést více zásahů a větší poškození. Rychlé klikání je důležité pro většinu populárních her. Tento wikiHow vás naučí, jak jitter-click zvýšit rychlost klikání.Kroky

 1. Obrázek s názvem Jitter Click Krok 1

  1 Kupte si slušnou myš. Nemusí to být Razer, Logitech nebo SteelSeries, ale snažte se nepoužívat myš z 80. let, která je zaprášená. Slušná myš je důležitá při kmitání.
 2. Obrázek s názvem Jitter Click Krok 2

  2 Napněte ruku. Když jitter-cvakáte, vaše ruka v podstatě vibruje, ale je dost tvrdá na kliknutí myší. Chcete, aby se váš prst dotýkal levého tlačítka, ale vaše zápěstí bylo mírně zvednuto z myši. Nemůže být v uvolněné poloze. Dbejte na časté přestávky.
 3. Obrázek s názvem Jitter Click Krok 3

  3 Ujistěte se, že vaše paže není skloněná. Ujistěte se, že je také mírně napnutý a není plochý na povrchu.
 4. Obrázek s názvem Jitter Click Krok 4

  4 Zdvihněte ruku. Vaše ruka by neměla být omotána celou myší. Váš prst by se měl pohybovat nad levým tlačítkem a měl by být mírně klenutý. Mějte na paměti, že to může být únavné a zdokonalit to vyžaduje praxi.
 5. Obrázek s názvem Jitter Click Krok 5

  5 Vibrujte rukou. Kmitáním ruky použijte svaly na paži nebo zápěstí. Můžete dosáhnout rychlejšího klikání pomocí celé paže, ale můžete dosáhnout lepší přesnosti pomocí zápěstí. Ujistěte se, že nestisknete tlačítko myši, ale vibrujete rukou, abyste klikli.
  • Buďte opatrní při kmitání. Kmitavé klikání může po dlouhou dobu zranit vaši paži, zápěstí, ruku a prsty. Snažte se nekmitat déle než 15 - 30 sekund. Může to vážně poškodit vaši ruku. Po cvičení protáhněte ruce a prsty.
  • Zkuste jitter-cvaknout dvěma prsty. Někdy můžete rychlost zlepšit pomocí ukazováku a prostředníku, nebo dokonce ukazováčku a palce. To vás však může stát přesnost.
  • Zkuste odstranit malíček z myši, abyste zvýšili rychlost.
 6. Obrázek s názvem Jitter Click Krok 6

  6 Proveďte online kliknutím testy, abyste otestovali rychlost kliknutí. Na internetu je spousta webových stránek, které otestují vaši rychlost klikání. Průměrná rychlost kliknutí je přibližně 6 kliknutí za sekundu (CPS). Rychlý klikr může kliknout přibližně 9–12 kliknutí za sekundu. Níže jsou uvedeny některé webové stránky, které můžete použít k testování rychlosti kliknutí:
 7. Obrázek s názvem Jitter Click Krok 7

  7 Pokračuj ve cvičení. Trvá to dlouho, než se v tom zorientujete. Použijte testery rychlosti kliknutí a zkuste ve hře kmitat. Kdykoli máte odpojenou myš, zkuste jitterovat několik sekund v kuse. Nakonec se to stane přirozeným. Pokud uspějete, měli byste se dostat kolem 7-9. Pokud se stanete mistrem, můžete dosáhnout 12 cps. Hodně štěstí! reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Můj přítel Jitter klikne v Minecraft PVP. Prý ho bolí ruka. Existuje způsob, jak tomu zabránit? FPSClicker Snažte se nenapínat celou paži až k rameni, jen napněte předloktí/loket. Chce to cvik, když to děláš dlouho a zvykneš si, neublíží ti to ruka.
 • Otázka Nechápu, jak při tom můžete správně mířit. Nějaké tipy? FPSClicker Držte boky myši palcem a malíčkem a najděte úchop levého tlačítka myši, které je pro vás to pravé (můj je můj ukazováček a můj prostředníček, nebo jen prostředník). Vibrujte a bude to snazší, jakmile najdete svou přilnavost.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Můžete jít na YouTube a najít nějaké způsoby.
 • Odpočívejte a zjistěte, zda někdo z vašich přátel ví, jak klepat.
 • Cvičení vám pomůže lépe kmitat, takže pokud chcete být dobří, cvičte!

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • To může způsobit bolest vašich rukou, a přestože to ještě nebylo prokázáno, někteří lidé dostali artritidu. Kmitavé klikání může poranit vaši paži, ruku, zápěstí a prsty. Proveďte denně protahování prstů, rukou a zápěstí.
reklama

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.Populární Problémy

Murray je vůbec první britskou světovou jedničkou na konci roku.Těchto pět aktivních hráčů má proti Djokovicovi vítěznou bilanci.

Světová jednička, která na včerejším US Open vyhrála svůj zápas prvního kola, je nyní držitelkou bakalářského titulu v oboru Business Administration z Indiana University East.Jak nosit sukni bruslaře. Bruslařské sukně jsou zářivé, zábavné a dodají každé příležitosti šmrnc. Ať už se chystáte na pláž, do práce nebo na formální akci, můžete si upravit stylovou sukni. Každý může nosit ...Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, jak sledovat hry Redskins online bez kabelu v roce 2019.