Jak udržet popruhy podprsenky na svém místě

Popruhy podprsenky, které sklouznou z ramen, mohou být otravné, nepohodlné a neatraktivní. Naštěstí můžete zabránit sklouznutí řemínků tím, že budete nosit správně padnoucí podprsenku a nastavovat popruhy tak, aby přesně seděly, nebo přidáním spon nebo kolíků na popruhy, aby držely na místě.Metoda 1 ze 4: Používání produktů k zabránění uklouznutí podprsenek

 1. 1 Pokud to funguje s vaším oblečením, zkuste popruh přitáhnout k sobě. Pokud vám podprsenka správně sedí, ale popruh vám stále klouže, můžete mít úzká ramena. Pokud tomu tak je, můžete znovu vytvořit vzhled podprsenky racerback pomocí speciálního klipu na podprsenku, který stáhne vaše ramínka k sobě vzadu. Klip jednoduše nasuňte na jeden popruh a poté jej připevněte k druhému popruhu.
  • Můžete najít klipy k podprsenkám, kde se prodává intimní oblečení, a balíček se obvykle pohybuje od 5 do 10 dolarů.
  • Pokud klip na řemínek nemáte, zkuste místo toho použít kancelářskou sponku. Jednoduše nasuňte kancelářskou sponku na popruhy zhruba uprostřed mezi lopatkami.
 2. 2 Pomocí podprsenky na podprsenku držte ramínka na svém místě. Pokud se vám podprsenky zarývají do kůže, polštář poskytne úlevu a udrží je na svém místě. Polštáře sedí mezi ramínky podprsenky a vašimi rameny a mohou se k páskům přichytit suchým zipem. Najdete je ve většině obchodních domů nebo na místech, kde se prodává intimní oblečení, a obvykle stojí kolem 10-15 $.
 3. 3 Rychlou fixací připevněte řemínky ke košili pomocí špendlíku. Popruhy nemohou sklouznout, pokud jsou připnuté na místě. Pokud potřebujete rychlou opravu, použijte malé špendlíky k připevnění popruhů podprsenky k ramenním švům vaší košile. Švy by měly pomoci skrýt špendlíky.
  • Pokud je špendlík dostatečně velký, místo pokusu o propíchnutí přes pásek smyčku zavěste kolem kolíku.
 4. 4 Pomocí módní pásky dočasně přilepte na kůži ramínka podprsenky. Módní páska je jasný lepicí doplněk k vašim podprsenkovým popruhům, které se přichytí na kůži. Přilepte oboustrannou pásku na spodní stranu popruhu podprsenky a poté druhou stranu pásky připevněte k pokožce, aby držela na místě.
  • Módní pásku najdete ve spodním prádle a obchodních domech, v blízkosti doplňků k podprsenkám a podprsenkám, nebo si ji můžete koupit online. Role módní pásky se obvykle prodává za 8 až 12 dolarů.
  reklama

Metoda 2 ze 4: Správná úprava podprsenky

 1. 1 Zapněte podprsenku na nejvolnější háček, aby se neroztáhla. Když si zapnete podprsenku, je přirozené ji napnout, jak pohodlně můžete, ale může to vést k roztažení pásky. Volný pásek způsobí, že vám ramínka budou více klouzat, proto zvolte podprsenku, která dobře sedí na posledním háčku.
  • Časem se vám podprsenka přirozeně natáhne. Když se vám podprsenka začne uvolňovat pod poprsím, přejděte k dalšímu háčku.
 2. 2 Utáhněte ramínka podprsenky, aby se vám pod ně vešel jeden prst. Aby byla zajištěna správná podpora, měly by být vaše ramínka dostatečně pevná, aby zůstala na místě, ale ne tak těsná, aby stahovaly podprsenku z místa. Pokud vám ramínka po sundání podprsenky zanechávají stopy na kůži, jsou ramínka příliš těsná.
  • Chcete -li utáhnout ramínka podprsenky, uchopte plastové sklíčko a pohybujte jím, aby se popruh zkrátil. Když máte podprsenku, měli byste být schopni pohodlně zasunout jeden prst pod popruh.
 3. 3 Zadní část podprsenky mějte i s přední částí. Sáhněte do zadní části podprsenky a stáhněte ji dolů pod lopatky, aby byla stejná s přední částí podprsenky. Když je vaše podprsenka příliš vysoko, způsobuje vám to nepohodlí a ramínka padají.
 4. 4 Ujistěte se, že nosíte správnou velikost podprsenky, aby popruhy neklouzaly. Jakmile poznáte správnou velikost podprsenky, bude snazší najít podprsenku, která správně sedí. I když znáte svou velikost, měli byste si podprsenky vyzkoušet, abyste se ujistili, že jsou správné velikosti, protože mezi styly nebo výrobci mohou existovat rozdíly ve velikostech. Příliš mnoho místa v šálcích nebo pásku bude znamenat, že popruhy nejsou dostatečně utažené a budou náchylné k uklouznutí. reklama

Metoda 3 ze 4: Měření podprsenky

 1. 1 Oblečte si nepolstrovanou podprsenku, pokud ji máte. Když provádíte měření poprsí, podprsenka vám pomůže zvednout prsa, ale ujistěte se, že neexistuje žádná další výplň pro změnu velikosti.
  • Pokud nemáte nevycpanou podprsenku, je dobré provést měření bez podprsenky.
 2. 2 Změřte si pod prsy a vypočítejte velikost pásma. Pomocí měřicí pásky měřte těsně pod poprsím. Měřicí pásku udržujte v rovině a tahejte ji napnutou, ale ne dostatečně pevnou, aby se vám zarývala do kůže. Pokud získáte zlomek, zaokrouhlete měření na další celé číslo. Přidejte k měření 4, je -li to sudé číslo, nebo 5, pokud je to liché číslo. Výsledné číslo je velikost vašeho pásma.
  • Pokud je například vaše měření pod poprsím 31 palců, velikost vašeho pásma bude 36.
 3. 3 Změřte kolem poprsí v nejplnějším bodě. Nejplnější část vašich prsou je obvykle kolem linie bradavek. Ujistěte se, že je svinovací metr rovnoměrný, a vytáhněte jej tak, aby byl dostatečně těsný, aby o vás celou dobu opíral.
  • Zaokrouhlete měření poprsí nahoru na nejbližší celé číslo. Pokud například vaše poprsí měří 33,5 palce, zaokrouhlete na 34.
 4. 4 Odečtěte měření poprsí od velikosti poprsí. Rozdíl v měření poprsí a měření pod kalíškem vám poskytne velikost šálku. Při měření poprsí použijte originál, nikoli vypočítanou velikost pásma. Rozdíl mezi velikostmi šálků je asi palec. Pokud je rozdíl mezi měřeními 1, velikost vašeho šálku je A, pokud 2, bude B a tak dále.
  • V případě předchozích příkladů byste odečetli 31 od 34 a získali 3, což by znamenalo, že vaše měření bude 36C.
  reklama

Metoda 4 ze 4: Výběr jiné podprsenky

 1. 1 Vybírejte podprsenky s podpůrnými ramínky. Krajkové popruhy mohou vypadat hezky, ale nabízejí malou podporu. Podívejte se na popruhy vyrobené z pevného materiálu s bezpečnými švy. Polstrované popruhy mohou nabízet další neklouzavou podporu.
 2. 2 Pro větší bezpečnost vyzkoušejte podprsenku typu racerback. Podprsenky Racerback se zavírají vpředu místo vzadu, takže popruhy drží bezpečněji na svém místě.
  • Popruhy na podprsence racerback se mohou u některých košil zobrazovat nad zády, takže si buď vyberte ozdobný design, kterým se chcete pochlubit, nebo si oblečte košili s vysokým výstřihem.
 3. 3 Pokud máte problémy s klouzajícími ramínky, vyhněte se konturovaným push-up podprsenkám. Tvarované podprsenky si udržují tvar, i když je nenosíte. Jsou hezké a oblíbené, ale nemusí být tou nejlepší volbou, pokud máte problém s prokluzováním popruhů. Když nosíte tvarovanou podprsenku, vaše prsa se usadí ve spodní části košíčku. V horní části šálku tak zůstane mezera, která může uvolnit oporu na vašich popruzích.
 4. 4 Pokud budete fyzicky aktivní, noste sportovní podprsenku. Pokud sportujete nebo rádi cvičíte, podpůrná sportovní podprsenka vám zajistí větší pohodlí. Vysoce odolné sportovní podprsenky jsou navíc navrženy tak, aby zůstaly na svém místě, takže se nebudete muset starat o to, že vám během třídy spinů sklouznou popruhy z paží. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co mohu udělat, aby můj přítel přestal zmiňovat, že se mi ukazují řemínky?Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci redakce Zaměstnanci Odpověď Pokud vám z komentářů vašeho přítele bude nepříjemné, požádejte ho, aby přestal zmiňovat vaše podprsenky. Můžete také vyzkoušet výše uvedené tipy, aby se vám neukazovaly ramínka podprsenky.
 • Otázka Jak mohu při používání nosit podprsenku se sponami na zádech nebo sponami na zádech? Podprsenku jste mohli nechat připnutou a přes hlavu si podprsenku navléknout a sundat.
 • Otázka Jaký je dobrý trik, jak zajistit, aby mi nikdo neviděl ramínka podprsenky, když nemám něco jako 'řemínek'? Dobrou volbou je bezpečnostní připnutí podprsenky na vrchol. Možná budete muset kolíky několikrát upravit, aby se zajistilo, že se nezobrazí.
 • Otázka Kde najdu držák popruhu na podprsenku? Amazon je nejjednodušší a nejlepší místo. Google také využije možnosti různých prodejců.
Nezodpovězené otázky
 • Moje jednodílné plavky se uvolnily a při plavání mi padají popruhy. Jaká řešení pro to existují?
 • Kde najdu podprsenku, která mi nesklouzne z ramen?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Kerber se dostává do amerických otevřených čtvrtí a uzavírá číslo jedna

Zde je návod, jak sledovat epizody nové série „In the Dark“ online, i když nemáte kabel ani CW.„All American“ je zpět na řadu 3. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat nové epizody streamované online, než se dostanou na Netflix.

Jak se připravit na horký den ve škole. Ať už jste student, který v horkém dni zamíří do školy, nebo učitel, který se snaží zchladit třídu, existuje mnoho způsobů, jak zahnat teplo. Pokud jste student, vezměte si s sebou vodu na ...