Jak zabít mouchu

Mouchy mohou být nepříjemnými škůdci, zejména uvnitř vašeho domova. Pokud nemůžete mouchy odstranit lidsky, možná je budete chtít zabít. Použijte flyswatter pro snadný způsob, jak zabít několik osamělých much. Zkuste použít spreje, abyste se zbavili mnoha much. Mouchy můžete také zabíjet pomocí návnad a pastí, jako jsou mucholapky, kutilské pasti nebo pasti na Venuši. Eliminaci much lze provést rychle, snadno a levně, ať už máte jedinou mouchu nebo desítky k odstranění.

Metoda 1 ze 3: Pomocí Flyswatter

 1. Obrázek s názvem Kill a Fly Krok 1

  1 Počkejte, až muška přistane. Sledujte létání, dokud nepřistane, a pak se připravte na svůj krok. Přistupujte k mouše tiše a pomalu, aby neodletěla.
  • Pokud nemáte mouchu, můžete použít jiné předměty s rovným povrchem, například noviny, boty nebo knihu.


 2. Obrázek s názvem Kill a Fly Krok 2

  2 Swat mouchu rychlým pohybem dolů. Zvedněte svůj flyswatter nad hlavu a přiveďte jej dolů nad mouchu jediným silným pohybem. Drtíš mouchu mezi tvou muškou a tvrdým povrchem.
  • Pokud mušku zmeškáte poprvé, počkejte, až přistane, a znovu zapněte.
 3. Obrázek s názvem Kill a Fly Krok 3

  3 Otřete mouchu a vyčistěte mou mouchu. Mouchu opláchněte mýdlem a vodou a nepořádek setřete ubrouskem nebo papírovým ručníkem. Určitě si umyjte ruce!
  • Můžete také dezinfikovat čisticím roztokem, abyste zabránili šíření choroboplodných zárodků.
 4. Obrázek s názvem Kill a Fly Krok 4

  4 Zkuste použít elektrickou flyswatter pro snadnější a efektivnější možnost. Elektrické mušky jsou zařízení, která lákají na mouchy světlem a při kontaktu je zabíjejí. Postavte se do blízkosti mouchy se svou elektrickou muškou a zabijte ji snadno a rychle.
  • Před použitím si pečlivě přečtěte pokyny. Nedotýkejte se oblasti rakety a vždy ji nechejte před uložením zcela vychladnout.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Postřik mouchy

 1. Obrázek s názvem Kill a Fly Krok 5

  1 Vybírejte buď z chemických sprejů, domácích čisticích prostředků nebo laku na vlasy. Chemické spreje zabíjejí mouchy okamžitě po kontaktu, přestože obsahují drsné chemikálie. Mouchy můžete také stříkat čisticími prostředky pro domácnost, jako je Windex nebo Formula 409, nebo sprejem na vlasy. Všechny tyto spreje vám pomohou zabít mouchu.
  • Nakupujte chemické moučné spreje v domácích obchodech s potřebami. Hledejte značky jako Hot Shot a Raid.
  • Pokud chcete velmi rychle odstranit mnoho much, použijte sprej. Chemické spreje je zabijí nejrychleji, přestože obsahují škodlivé chemikálie. Čisticí prostředky pro domácnost jsou levnější alternativou a pravděpodobně je již máte doma.
 2. Obrázek s názvem Kill a Fly Krok 6

  2 Důkladně rozprašujte vzduch v blízkosti mouchy. Postříkejte mouchu, když je ve vzduchu, nebo když moucha přistane. Přidržením spouště uvolněte sprej a stříkejte přímo do vzduchu kolem mouchy. Chcete nasytit mouchu ve spreji.
  • Pokud používáte chemické postřiky, moucha okamžitě zemře.
  • Pokud používáte domácí čisticí prostředky nebo laky na vlasy, sprej pokryje křídla mouchy, což znemožní létání. Moucha stejně uhyne, jen ne tak rychle jako u chemikálií.
 3. Obrázek s názvem Kill a Fly Krok 7

  3 Poté, co nastříkáte jakoukoli nebezpečnou chemikálii, opusťte místnost. Chemické látky obsažené ve většině postřiků proti hmyzu jsou toxické a smrtící. Čisticí prostředky pro domácnost také používají chemikálie, i když nejsou tak toxické. Vyhněte se vdechování těchto chemikálií tím, že opustíte místnost bezprostředně po stříkání.
  • Nechejte prostor jak pro chemické postřiky, tak pro domácí čisticí prostředky.
  • Pokud máte domácí zvířata nebo děti, měli by se také vyhnout místnosti, dokud se chemikálie neusadí.
  • Můžete počkat asi hodinu, než znovu vstoupíte do místnosti, aby se chemikálie mohly rozptýlit. To bude záviset na tom, jak je vaše místnost větraná a kolik chemikálií stříkáte. Je bezpečné se vrátit do místnosti, když už necítíte chemikálie.
 4. Obrázek s názvem Kill a Fly Krok 8

  4 Zlikvidujte mrtvou mušku a umyj si ruce . Naberte mrtvé mouchy papírovým ručníkem nebo ubrouskem a vyhoďte je do koše. Nezapomeňte si důkladně umýt ruce mýdlem a vodou!
  • Pokud jste zabili více much, vyhoďte je všechny, než si umyjete ruce.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Odstranění much pomocí pastí

 1. Obrázek s názvem Kill a Fly Krok 9

  1 Zavěste papír na mouchy v oblastech s mnoha muškami, abyste získali levnou a snadnou možnost. Papíry na létání nebo stužky jsou pruhy papíru potažené lepkavým atraktantem. Mouchy přistupují k papíru, protože je přitahuje vůně, a oni se přilepí k papíru a zemřou.
  • Papír na létání můžete zavěsit například poblíž vchodů, nad okna nebo vedle koše.
  • Létající papír lze zavěsit uvnitř i venku.
  • Poté, co nasbíráte hrst mrtvých much, vyměňte papír za mouchy.
 2. Obrázek s názvem Kill a Fly Krok 10

  2 Vytvořte si vlastní past za nákladově efektivní řešení. S cukrovou vodou, sklenicí a papírovým kornoutem si můžete vyrobit vlastní past. Vyřízněte malou díru kolem bodu papírového kužele. Do sklenice nalijte 1 díl cukru a 2 díly vody a do nádoby vložte kužel dnem vzhůru. Mouchy budou přitahovány sladkou vůní, a jakmile jsou uvnitř, uvíznou a utopí se v kapalině.
  • Do sklenice můžete přidat kousek nakrájeného ovoce, abyste mouchy dále sváděli. Zkuste kousek jablka.
  • Do plastové lahve můžete místo sklenice přidat také směs cukru a vody.
 3. Obrázek s názvem Kill a Fly Krok 11

  3 Vydejte se na mucholapku Venuši na přirozenou, praktickou možnost. Mucholapky Venuše jsou masožravé rostliny, které se živí hmyzem. Mucholapka má načervenalý, sladce vonící interiér, který si hmyz mýlí s květinou. Moucha přistane uvnitř a mucholapka se zaklapne. Moucha nemůže uniknout a mucholapka mouchu pohltí.
  • Umístěte mucholapku do oblíbených oblastí s létáním, jako je vaše kuchyně nebo poblíž dveří.
  • Mucholapky Venus zakoupíte ve většině obchodů s domácími potřebami nebo zahradních centrech.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Zkoušel jsem levanduli a heřmánek, ale ani mouchy to neodradí. Nemohu mít otevřená okna, protože budu mít 15-20 v domě. Co se vlastně těchto much zbaví? Naneste několik kapek eukalyptového oleje na pásky nebo látkové proužky a zavěste je poblíž dveří nebo oken. Také položte 20-25 hřebíčků na poloviny citronu. To jsou přirozené způsoby, jak se zbavit much. Dříve jsem měl problém s létáním, a to se o ně postaralo.
 • Otázka Chci z mouchy udělat svého mazlíčka. Ví někdo, jak omráčit mouchu a nejen ji zabít? Použijte lahvičku na sodu s trychtýřem, kam snadno vejdou, ale těžko se dostanou ven. To pro vás bude past, abyste je chytili. Můžete dát jídlo nebo něco podobného, ​​abyste je přilákali k lahvi.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Pokud k likvidaci své mouchy používáte chemikálie, přečtěte si varování na lahvích. Udělejte to jak pro domácí čisticí prostředky, tak pro chemické postřiky.
reklama

Populární Problémy

Jak poskytnout první pomoc koni. Byl váš kůň zraněn? Potřebuje první pomoc? Přestože jsou nehody s koňmi neobvyklé, může nastat chvíle, kdy se budete muset ponořit a poskytnout první pomoc, když to nejméně čekáte. Vědět ...

Rubíny mohou být tím nejcennějším barevným drahokamem na základě ceny za karát. nemovitý. Nakonec nejjistější způsob, jak to zjistit, je vzít ...

Tiger Woods se vrací na tento týden na Memorial Tournament. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat turnaj online naživo.

Je to střet v jižní Kalifornii, protože basketbal UCLA v sobotu nastupuje na USC. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Jak vyrobit sýrový sendvič. Sýr je základem sendviče, ale ne vždy chutná, když se používá samostatně. Budete potřebovat přinejmenším něco k navlhčení chleba, například máslo. Sýrové sendviče se dodávají ve všech typech, od ...

Capitals se ve čtvrtek utkají se Sabres v otvíráku sezony NHL. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos hry, ať už jste na trhu nebo mimo trh.