Jak streamovat meč v kameni: Váš průvodce prohlížením rodiny

proudový meč v kameni

DisneyStreamujte meč v kameni hnedMeč v kameni byl 18. animovaným celovečerním filmem; to bylo založeno na T.H. Bílý román, Meč v kameni , část jeho tetralogie The Once and Future King. Meč v kameni vydáno do kin 25. prosince 1963 a nyní se můžete dívat Meč v kameni online prostřednictvím nové streamovací služby Disney.Film nebyl tak populární jako jiná vydání Disney, přestože byl uveden v době Disneyho největšího rozkvětu. Navzdory nevýraznému výkonu filmu se jako celek objevily postavy z filmu v lexikonu Disney. Tato vystoupení zahrnují televizní seriál House of Mouse a také House of Villains a Merlin se v Disneylandu a Disney Worldu objevuje různě.

Merlin se také objevil v sérii videohry Disney’s Kingdom Hearts. Při sledování rodin se studio obnovilo zájem o film Meč v kameni streamování. Ve filmu hráli hlasoví herci včetně Normana Aldena, Marthy Wentworthové a Rickieho Sorensena. Zde je návod, jak streamovat Meč v kameni právě teď:tenisová raketa hlava lehká vs těžká

Jak streamovat „Meč v kameni“ - exkluzivně na Disney+

Meč v kameni je jedním z fanoušků oblíbených originálních filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Meč v kameni a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Hledejte Meč v kameni
  5. 5. Klepněte na Meč v kameni
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.Začít bezplatnou zkušební verzi
Meč v kameni: Přehled

Datum vydání: 25. prosince 1963
Tvůrci: Walt Disney, Bill Peet, T.H. Bílý
Ředitel:
Wolfgang Reitherman
V hlavních rolích:
Rickie Sorensen, Karl Swenson, Junius Matthews a Sebastian Cabot
Hodnocení:
G
Synopse:
Sirotek Arthur se snaží pomoci svému nevlastnímu bratrovi Kayovi stát se rytířem. Najde Merlina, kouzelníka, zatímco pomáhá Kay cvičit, a Merlin se ho snaží přesvědčit, že je vázán na velikost.

stream steelers hru živě zdarma

Jak dlouho je meč v kameni?

Meč v kameni má 79 minut


Meč v kamenném spiknutí

Poté, co anglický král zemře bez dědice, se v kovadlině v Londýně objeví meč s nápisem, že kdo sundá meč z kamene, bude novým králem. Když ji nikdo nemůže odstranit, země upadá do temného středověku. O několik let později sirotek jménem Arthur pomáhá svému nevlastnímu bratrovi Kayovi s lovem, ale místo toho v lese ztratí šíp. Tam se setká s Merlinem, čarodějem, který mu řekne, že je vázán na velikost.

Arthur Merlinovi nevěří, ale čaroděj prohlásí, že bude chlapce školit a společně se vrátí do Arthurova domu. Přichází přítel Arthurovy pěstounské rodiny se zprávou o rytířském turnaji v Londýně, na kterém jeden soutěžící dostane titul rytíře. Arthurův nevlastní otec se rozhodne, že Kay by měla soutěžit a že Arthur by mu měl pomoci trénovat.

Merlin mezitím pokračuje v Arthurově vzdělávání, učí ho vědu, čtení a magické transformace. To všechno, zejména Merlinovy ​​znalosti budoucnosti, Artura mate, a tak Merline přivede na pomoc Archimeda. Během jedné lekce se Arthur setká s paní Mim, čarodějnicí a nemesis Merlinovi. Snaží se chlapce ukrást, ale Merlin ji porazí. Kay se stane rytířem a Arthur jeho panošem, což rozzlobí Merlina. Ve svém hněvu omylem dopraví sebe a Arthura na Bermudy ve 20. století.

Zpět v turnaji Arthur zapomněl na Kayův meč v hostinci, ale viděl meč v kovadlině a bez námahy ho uvolnil. Na turnaji jeho pěstoun a přátelé vidí meč a rozpoznají ho, ale nikdo nevěří, že ho Arthur skutečně vytáhl. Vložili meč zpět do kamene a každý se ho pokusil uvolnit. Nikdo kromě Arthura nemůže dokázat, že má být králem. Arthur požádá Merlina, aby mu pomohl, protože se necítí připraven na své povinnosti. Merlin stojí vedle Arthura a vypráví mu o skutcích, které bude dělat jako král a vůdce rytířů kulatého stolu.

Meč v kamenném obsazení

Zkušení herci Mel Blanc, Barbara Jo Allen a Fred Darian by propůjčili svůj hlas obsazení Meče v kameni. Zde jsou hlavní aktéři filmu:

tenisový loket se sám uzdraví

Rickie Sorensen jako Arthur/Wart

Někdy se mu říká Wart, Arthur je sirotek předurčený být anglickým králem. Rickie Sorensen je nejlépe známý tím, že poskytuje Arthurův hlas v Meči v kameni. Objevil se také v původním Otci nevěsty v roce 1961 a na letišti ‘77.

Sebastian Cabot jako Vypravěč a Sir Ector

Sir Ector je Arthurův nevlastní otec; chce, aby jeho syn Kay byl rytířem. Sebastian Cabot je veteránský herec, nejlépe známý jako Giles z úspěšné televizní show Family Affair. Kromě Meče v kameni by také poskytl hlas pro Bagheeru v Knize džunglí.

Karl Swenson jako Merlin

Po setkání s Arthurem v lese je Merlin přesvědčen, že je to chlapec, který bude králem. Merlin se chystá naučit Arthura vše, co potřebuje vědět o tom, že je vládcem. Karl Swenson byl charakterní herec, který se během své kariéry objevil v téměř 200 filmech. On je nejlépe známý pro jeho práci v Hodina zbraně, Ptáci a Meč v kameni.

Martha Wentworthová madam mě

Madam Mim je Merlinův úhlavní nepřítel. Martha Wentworth je nejlépe známá pro její příspěvky k 101 dalmatinům a Meč v kameni. Během své kariéry se objevila v 82 filmech, ale paní Mim v Meči v kameni byla její poslední role.

Norman Alden jako Sir Kay

Sir Kay je Arthurův nevlastní bratr a je přesvědčen, že by měl být rytířem. Zkušený herec Norman Alden se objevil ve 250 filmech a televizních seriálech včetně Návratu do budoucnosti, Rockfordských souborů a Meč v kameni.

Písně Sword in the Stone a soundtrack

Soundtrack k Meči v kameni napsali Richard a Robert Shermanovi, bratři skládající písničky, kteří by vytvořili hudbu pro několik Disneyho klasiků včetně Mary Poppins, což by jim vyneslo dvě ceny Akademie. Bratři Shermanové byli oceněni hvězdou na hollywoodském chodníku slávy a byli uvedeni do Síň slávy skladatelů v roce 2005 a v roce 2008 získali Národní medaili umění. George Bruns zaznamenal film a byl nominován na Oscara za jeho práci na filmu v roce 1963.

Meč v kameni u pokladny

Meč v kameni vydělal v pokladně v roce 1963 4,75 milionu dolarů, což z něj činí šestý nejlépe vydělávající film roku, a byl znovu vydán spolu s Medvídkem Pú a Dnem pro Eeyore v roce 1983. emise vydělala v pokladně 12 milionů dolarů. Celkově film, který měl rozpočet 3 miliony dolarů, vydělal něco přes 22 milionů dolarů.

Recenze Meč v kameni - Co řekli kritici

Recenze na film byly při vydání smíšené, přičemž mnoho recenzentů říkalo, že je příliš lehký a zábavný, s příliš malou zápletkou. To však nezabránilo fanouškům filmu, aby se objevili kvůli animaci a efektům.

jak hrát raketbal se 3 hráči

Kam pasuje meč v kameni v Disney Movie Pantheonu

Meč v kameni je jedním z méně známých filmů Disney, ale to neznamená, že by měl být ignorován. Filmová partitura byla nominována na Cenu Akademie a skladatelé Richard a Robert Shermanovi pokračovali ve vytváření mnoha úspěšných písní jak ve vesmíru Disney, tak mimo ni. Film byl také nominován na Seznam 10 nejlepších animovaných filmů AFI ; nedostal se do top 10, ale zůstává na delším seznamu. Merlin i Arthur se objevili v dalších Disney show, včetně House of Mouse, a ve videohrách včetně Kingdom Hearts.

co je dobrá tenisová raketa

Trailer Meč v kameniHrát si

Meč v kameni - 1983 Reissue Trailer Meč v kameni, (film) Animovaný celovečerní film odehrávající se ve středověku v době, kdy anglický král umírá a nezanechává žádného dědice. Na hřbitově londýnské katedrály se objeví meč zasazený do kamene s nápisem: Kdo vytáhl tento meč z tohoto kamene a kovadliny, je právem králem ... 2014-08-12T16: 50: 20 000Z

Streamujte meč v kameni hned

Meč v kamenných vědomostech: 5 rychlých faktů

Ačkoli nebyl Meč v kameni tak známý jako jiné filmy od Disneyho, byl diváky dobře přijat v roce 1963. Zde je pět rychlých faktů o filmu.

1. Sherman Brothers oceněn národní medailí umění

V roce 2008 dostali skladatelé Richard a Robert Shermanovi Národní medaile umění ; nejvyšší čest udělovaná umělci nebo mecenáši umění vládou Spojených států. Cenu předal prezident George HW Bush.

2. Ředitel Meč v kameni pojmenovaný Disney Legend

Wolfgang Reitherman, animátor, který začal pracovat pro Disney v roce 1933, byl s názvem Disney Legend v roce 1988 . Režíroval mnoho oblíbených Disney, včetně Meč v kameni, The Aristocats, Robin Hood a 101 Dalmations.

3. Sword je finální produkce Walta Disneyho

Ačkoli Walt Disney Productions pokračovala v produkci stovek filmů, Meč v kameni byl posledním filmem, který vytvořil sám Walt. Je to proto, že by v roce 1967 zemřel, když byla Kniha džunglí stále ve výrobě, na rakovinu.

4. 3 Chlapci dali Arturovi svůj hlas

Ačkoli Rickie Sorensen má největší zásluhu na poskytnutí hlasu pro Arthura, postava byla ve skutečnosti vyjádřena třemi různými chlapci: Rickie Sorendsen, Richard Reitherman a Robert Reitherman .

5. Živě-akční předělávka The Sword in the Stone Ordered

Po úspěších živých akčních předělávek pro Popelku a Krásku a zvíře oznámila společnost Disney předělávky několika svých animovaných klasik. A živý akční remake Meče v kameni , s režií Juan Carlos Fresnadillo, bylo objednáno. Neexistují žádné podrobnosti o tom, kdy bude film uveden.

Streamujte meč v kameni hned


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos dnešní hry Spurs vs Lakers online bez kabelu.

Pokud nemáte přátele na střední škole, střední škole nebo vysoké škole, je snadné se cítit sklíčený a smutný, zvláště pokud jste obklopeni odcházejícími lidmi s rušným sociálním životem. I když život bez přátel může být někdy těžký, ...

Bryan Cranston se vrací na televizní obrazovku s novou minisérií z Showtime 'Your Honor'. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat show online.

Jak pěstovat větší svaly na krku. Pokud hledáte objem, vybudování větších svalů krku pomůže vaší hlavě a krku vypadat úměrně zbytku těla. Je to také snadný způsob, jak vypadat svalnatý a fit, protože svaly krku jsou ...

Jak přestat stříhat (pro dívky). Pokud jste se řezali, musíte vyhledat pomoc. Řezání je vážným problémem duševního zdraví a může být způsobeno problémy, jako je úzkost a deprese. Je dobře, že chceš přestat stříhat, ale ...

Jak zastavit slinění. Nadměrné slinění nebo hypersalivace může být na obtíž. V závažných případech může mít zásadní dopad na kvalitu života. Chcete -li se vypořádat s menšími případy, zkuste se vyvarovat jídla a pachů, které stimulují slinění ....