Živý stream Orlando City vs Inter Miami: Jak se dívat onlineGetty Majitel Inter Miami a prezident fotbalových operací David Beckham.

Turnaj MLS je zpět začíná ve středu, když Orlando City ve středu nastoupí na Inter Miami z ESPN Wide World of Sports.

Ve Spojených státech začíná zápas ve 20 hodin. ET a budou vysílány na ESPN. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak můžete sledovat Orlando City a všechny ostatní zápasy MLS is Back Tournament (ESPN, ESPN2, Fox nebo FS1) na počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení :

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Jak sledovat MLS je turnaj zpět na Vidgo

Vidgo je relativně nová streamovací služba, která obsahuje celkem 68 kanálů, včetně ESPN, ESPN2, Fox (živé na vybraných trzích) a Fox Sports 1. Je to nejlevnější streamovací služba s kanály ESPN i Fox a navíc přichází s bezplatným soud.

Zde je návod, jak sledovat turnaj MLS je zpět na Vidgo:

 1. 1. Zahajte bezplatnou zkušební verzi Vidgo právě zde
 2. 2a. Chcete -li sledovat na počítači, přejděte na webový přehrávač Vidgo
 3. 2b. Chcete -li sledovat na streamovacím zařízení, stáhněte si do svého zařízení aplikaci Vidgo
 4. 3. Přihlaste se pomocí informací, které jste použili k registraci
 5. 4. Přejděte na ESPN a ve 20:00 sledujte Orlando City vs Inter Miami. ET

Jak sledovat MLS je turnaj zpět na Hulu

Kromě knihovny televizních pořadů a filmů připomínající Netflix nabízí Hulu také balíček živé televize. Hulu s živou televizí přichází s více než 60 kanály, včetně ESPN, ESPN 2, Fox (živě na vybraných trzích) a Fox Sports 1. Je to nejlepší kombinace živé televize a zábavy na vyžádání a přichází s bezplatnou zkušební verzí.

Zde je návod, jak sledovat turnaj MLS je zpět na Hulu s živou televizí:

tenisový grip
 1. 1. Zahajte bezplatnou zkušební verzi Hulu With Live TV právě zde
 2. 2a. Chcete -li sledovat na počítači, přejděte na web Hulu
 3. 2b. Chcete -li sledovat na streamovacím zařízení, stáhněte si do svého zařízení aplikaci Hulu
 4. 3. Přihlaste se pomocí informací, které jste použili k registraci
 5. 4. Přejděte na ESPN a ve 20:00 sledujte Orlando City vs Inter Miami. ET

Pokud nemůžete sledovat zápas naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam) .


Jak sledovat turnaj MLS je zpět na Sling TV

Sling TV nabízí dva hlavní balíčky kanálů: Sling Orange a Sling Blue. ESPN a ESPN 2 jsou součástí Sling Orange a Fox (živé na vybraných trzích) a Fox Sports 1 jsou součástí Sling Blue, takže se budete muset zaregistrovat na Sling Orange + Blue, abyste mohli sledovat všechny zápasy. Je to druhá nejlevnější streamovací služba s kanály Fox i ESPN a přichází s bezplatnou zkušební verzí.

Zde je návod, jak sledovat turnaj MLS je zpět na Sling TV:

 1. 1. Zaregistrujte se na Sling Orange + Blue právě zde
 2. 2a. Chcete -li sledovat na počítači, přejděte na web Sling TV
 3. 2b. Chcete -li sledovat na streamovacím zařízení, stáhněte si do svého zařízení aplikaci Sling TV
 4. 3. Přihlaste se pomocí informací, které jste použili k registraci
 5. 4. Přejděte na ESPN a ve 20:00 sledujte Orlando City vs Inter Miami. ET

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV také přichází s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled na Orlando City vs Inter Miami

MLS ve středu zahajuje svůj úvodní turnaj ve stylu Světového poháru, kde Orlando City nastoupí do Inter Miami. Oba týmy jsou ve skupině A, která bude mít tři nejlepší v postupu do vyřazovací fáze.

Stejně jako ostatní sportovní ligy ve Spojených státech, hra byla pozastavena MLS v březnu po pouhých dvou hrách. Orlando šlo 1: 1, zatímco Miami shodilo oba své zápasy. Oba týmy se touží vrátit na hřiště, zvláště když vezmeme v úvahu, že to bude floridská rivalita, která odstartuje věci. Je to poprvé od roku 2001, kdy se soutěžní zápas na Floridě hraje v Major League Soccer, podle webových stránek ligy.

Je to rozhodně rivalita mezi fanoušky a tím veškerá rivalita začíná, řekl útočník Orlanda Tesho Akindele MLSsoccer.com po telefonu. Jakmile s nimi vykročíme na hřiště, ucítíme to. Pak čím více proti nim budeme hrát, tím bude rivalita narůstat.

live stream hry unc duke

Hlavní trenér Orlanda City Oscar Pareja tento sentiment zopakoval.

Očekávám dva týmy, které se dlouho připravovaly a snaží se být na tento turnaj připraveny. Když to bude otvírák, přinese to velké napětí, řekl Pareja o zápase. Očekáváme hodně energie. Naše energie tam určitě bude a vsadím se, že bude i jejich. Jsme připraveni, kluci odvedli skvělou přípravu a těšíme se na zahájení turnaje.

Zatímco kondice bude otázkou pro týmy, útočník Inter Miami Juan Agudelo očekává rychlé tempo.

Snažili jsme se vyvinout styl, který chceme hrát, řekl a nazval Inter týmem, který rád hraje míč a hraje atraktivní fotbal, a zároveň je agresivní a nebezpečný. … Očekávám tedy celkem rychlé tempo hry.

Zde je potřeba znát několik doplňujících informací o turnaji:

 • 25 týmů bude rozděleno do šesti skupin
 • Východní konference bude mít tři skupiny, jednu se šesti týmy a dvě se čtyřmi týmy.
 • Západní konference bude mít tři skupiny, jednu se třemi týmy kvůli odstoupení FC Dallas z turnaje a dvě se čtyřmi týmy.
 • Každý tým odehraje tři zápasy skupinové fáze v průběhu 16 po sobě jdoucích dnů.
 • Postupují první tři týmy ze skupiny A a dva nejlepší ze skupin B, C, D, E, F. Také další tři nejvýše umístěné týmy ve skupinové fázi na základě celkového počtu bodů postupují do 16. kola.
 • Pokud se dva nebo více klubů shodují na bodech ve skupinové fázi, použijí se postupové přestávky v pravidelné sezóně MLS.
 • Tiebreakery pro určení tří nejvýše umístěných týmů jsou: (1) body, (2) rozdíl gólů, (3) vstřelené góly, (4) nejméně disciplinárních bodů.Populární Problémy

Jak chránit podlahy před nábytkem. Těžký nábytek - zejména při jeho stěhování - může poškodit jakoukoli podlahu, ačkoli nejzranitelnější je přírodní tvrdé dřevo. Naštěstí existují produkty, které si můžete koupit a vyrobit na ochranu ...

Jak zjistit, zda jste připraveni randit s dívkou. Jste zmatení z toho, zda se přesunout na dívku? Ať už jste nikdy s nikým nechodili nebo se po rozchodu vracíte zpět na seznamovací scénu, může být těžké zjistit, zda ...

Manželka Rafaela Nadala Maria Francisca Perello, lépe známá jako „Xisca“, nedávno dlouze hovořila o dobře zdokumentované velkorysosti světové dvojky.

Fondant je univerzální poleva, kterou lze použít k vytvoření opravdu jedinečných a krásných dortů. Může být válcován na plocho, aby pokryl celý dort, nebo se vytvaroval do postav a postav. Jakmile vytvoříte svou válcovanou fondánovou polevu nebo ...

Zde je návod, jak sledovat speciální přenos ABC Royal Divide: Harry, Meghan a The Crown online stream online bez kabelu.

Když je pes zraněn nebo má operaci, často opouštějí ordinaci veterináře se stehy. Během této doby je důležité pečovat o jeho ránu, aby se mohl řádně uzdravit. Velká část zajištění hladkého zotavení je vědět, co ...