Jak sledovat pekaře a krásku online bez kabeluABC

Pokud hledáte rozkošný rom-com televizní pořad, který byste přidali do svého letního plánu sledování, nehledejte nic jiného než nový ABC Pekař a kráska , premiéra v pondělí 13. dubna ve 22 hodin ET/PT. Je to tak zábavné a sladké, jako pochoutky, které titulární pekař vytváří.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Pekař a kráska na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte ABC na Hulu pomocí živé televize

Součástí je ABC (živé na vybraných trzích) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Pekař a kráska živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která bude mít po vysílání k dispozici nové epizody) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

tenisová raketa nejlepší

Sledujte nyní ABC na AT&T TV

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ABC (živé na vybraných trzích). Balíčky Plus a Max zahrnují bezplatnou sedmidenní zkušební verzi:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete nyní sledovat Pekař a kráska žijte na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Sledujte ABC na YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně ABC (živé na vybraných trzích):

Získejte YouTube TV

Jakmile se zaregistrujete na YouTube TV, můžete sledovat Pekař a kráska živě na počítači prostřednictvím webových stránek YouTube nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace YouTube.

pamatujte na titány, kde se dívat

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Náhled „Pekař a kráska“Hrát si

The Baker and the Beauty - Trailer Předplatné: goo.gl/mo7HqT 2020-01-08T22: 33: 13 000Z

V této moderní pohádce hraje Victor Rasuk jako Daniel Garcia, muž, který pracuje v pekárně své kubánské rodiny a dělá vše, co od něj milující rodiče a sourozenci očekávají. Ale všechno se obrátí vzhůru nohama, když potká Noa Nathalie Kelley), mezinárodní superstar. Začnou milostný románek, ale Daniela to vrhne na výsluní, což si není jistý, že je připraven podniknout. Zvládne to nepravděpodobný pár, když vtáhnou své rodiny do střetu kultur?

Přehlídka je ve skutečnosti založena na izraelském programu, ale výkonný producent Dean Georgaris řekl zimnímu tiskovému turné Asociace televizních kritiků 2020, že to použili jako odrazový můstek a poté si udělali show vlastní.

Izraelská show opravdu zůstala zaměřená především na pekaře a krásu, víte, a byla to půlhodinová show. Dokázali jsme to na hodinu rozšířit a udělat to opravdu pro celou rodinu, což nás, myslím, odlišuje a také nám umožňuje dělat to, z čeho jsme opravdu nadšení, což jsou ty rodinné příběhy, které můžeme vše se týká, řekl Georgaris.

Hvězdná Kelley také řekla, že milovala původní Noa, ale nevycházela z izraelské verze.Hrát si

The Baker and the Beauty - Featurette Předplatné: goo.gl/mo7HqT 2020-04-10T01: 21: 22.000Z

Miloval jsem původní Noův výkon. Ale náš je zasazen do úplně jiného světa a já jsem rozhodně postavil Noa Hamiltona od základů, řekl Kelley. A to byl opravdu zábavný a obohacující zážitek. Je to úžasná postava, kterou můžete hrát. Jsem tak vděčná, že mi ABC dala příležitost ztvárnit inteligentní, aspirační ženu jako Noa. Myslím, že je to něco, co publikum, a zejména mladé ženy, musí právě teď vidět.

A i když se Kelley určitě dokáže ztotožnit s hraním celebrity, Rasuk řekl, že se také může ztotožnit s někým, kdo je vržen do centra pozornosti.

Myslím, že je to závratné v tom smyslu, že - narodil jsem se a vyrostl v New Yorku, super skromné ​​začátky, řekl Rasuk. A jak moje kariéra postupovala, mohl jsem být svědkem mnoha hvězd ... na hollywoodské scéně. Takže jsem vždycky měl nějaké příběhy nebo anekdoty z věcí, které jsem nutně nezažil, ale byl jsem tak trochu součástí. A tak když došlo na obsazení této role, dokázal jsem toho hodně zapracovat, zkušenosti, které jsem měl z příchodu z Lower East Side, Manhattanu, do Hollywoodu a všechny příběhy mezi nimi. A tak jsem toho hodně přinesl do příběhu mezi mnou a Nathalie.

tipy na tenis

Tato nová komedie ABC také hraje Carlose Gomeze jako Rafaela Garciu, Dana Bucatinského jako Lewise, Lisu Vidalovou jako Mari Garcii, Davida Del Ria jako Mateo Garciu, Belissu Escobedo jako Natalie a Michelle Veintimillu jako Vanessu.

The Baker & the Beauty vysílá v pondělí ve 22 hodin ET/PT na ABC, v návaznosti na nové Bakalář spinoff, Naslouchej svému srdci .


Populární Problémy

Serena Williamsová je pravděpodobně největší tenistkou všech dob a je také jednou z nejmódnějších.

'Gen: LOCK' má svůj televizní debut v sobotu večer. Zde je návod, jak sledovat epizody streamované online bez kabelu.

Jak vyměnit těsnění dvířek chladničky. Vadné nebo netěsnící dveře chladničky plýtvají energií, zvyšují vaše účty za energii a zatěžují vaši chladničku a zkracují její životnost. Riskujete také zkažení jídla. Výměna těsnění dveří (často ...

Rafael Nadal se zapsal do historie v neděli zvednutím svého 10. titulu na Italian Open, když ve finále porazil Novaka Djokoviče 7-5, 1-6, 6-3.

Zde je vše, co potřebujete vědět o zítřejších zápasech.

Zde je návod, jak sledovat nový noirový thriller Dare Me od USA Networks, kde se středoškolská roztleskávačka potácí poté, co šokující zločin šokuje jejich malé město.