Jak streamovat Bambi: Průvodce prohlížením rodiny

stream bambi

DisneyStreamujte Bambi hnedNyní můžete sledovat Bambi online. Disney chtěl jelena dovnitř Bambi být „realističtější“ než jeleni a zvířata v předchozích filmech, což přimělo animátory navštívit losangeleskou zoo a načrtnout jelena pro referenci. Bambi je také prvním filmem Disney, v němž nejsou uvedeni lidé; obsazení všech zvířat je antropomorfizované, ačkoli dvě herečky byly použity jako referenční body pro scénu, ve které Bambi a Thumper klouzají po ledovém rybníku.Více než sedmdesát let po jeho prvním vydání Bambi vydělal více než 267 milionů dolarů a se spuštěním Disney+mohou nyní rodiny sledovat Bambi streamování. Zde je návod, jak streamovat Bambi právě teď:

Jak streamovat Bambi - výhradně na Disney+

Bambi je jedním z fanoušků oblíbených animovaných filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .ortéza paže pro zánět šlach

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Bambi a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Bambi
  5. 5. Klepněte na Bambi
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi
Bambi: Přehled

Datum vydání: 9. srpna 1942
Tvůrci: Felix Salten, Larry Morey, Perce Pearce, Vernon Stallings, Melvin Shaw, Carl Fallberg, Ralph Wright, Chuck Couch
Režie: David Hand, James Algar, Samuel Armstrong, Graham Heid, Bill Roberts, Paul Satterfield, Norman Wright
Hrají: John Sutherland, Sam Edwards, Sterline Holloway, Ann Gillis
Hodnocení: G
Synopse: Mladý kolouch, syn lesního prince, se v dětství spřátelí s králíkem a skunkem.Jak dlouho je Bambi?

Bambi má výdrž 70 minut.

rozměry kyvadlového kurtu

Bambiho zápletka

Jednoho jara jsou lesní tvorové nadšení z jednoho nového příchodu: mladého babíka, který se stane princem lesa, jehož úkolem je chránit všechna zvířata, která tam žijí. Matka mu říká Bambi a vychovává ho k laskavosti. Nejlepšími přáteli Bambi jsou králík jménem Thumper, skunk jménem Flower a samice plavá jménem Faline. Bambiho matka ho varuje před nebezpečím lesa, zvláště Člověka, ale to Bambimu a jeho přátelům nebrání v malých dobrodružstvích. Jednoho dne ho Bambiho matka vezme najít jídlo, ale je zastřelen lovcem. Bambi je smutný, ale před Člověkem ho zachránil jeho otec, babka, který je Velký princ. Pokračuje ve výchově Bambiho a příští rok na jaře si Bambi a jeho přátelé hrají, když přítel Sova varuje před zamilováním. Myslí si, že je Sova hloupá, ale brzy poté se setká s dívkou svého druhu a zamiluje se. Bambi se zamiluje do Faline, ale Ronno, další mladý dolar, ho vyzve. Ti dva bojují, ale Bambi zvítězí a pokračuje ve svém dvoření s Faline. Později Bambi spí a probouzí se k vůni kouře. Velký princ ho varuje, že se člověk vrátil a založil oheň. Bambi a jeho otec pomáhají lesním zvířatům v bezpečí, ale Faline je od nich oddělena a zahnána do kouta loveckými psy. Bambi ji zachrání a jdou na břeh řeky, kde se ostatní lesní zvířata uchýlí. Všichni přežijí a příští podzim mají Faline a Bambi sadu dvojčat a Bambi se stává novým velkým princem lesa.

Bambi Cast

Disney poprvé v celovečerním filmu použil různé herce, aby poskytl hlasům postav v různých fázích jejich života. Mnoho herců zůstává ve filmu samotném, ale mezi nimi jsou Donnie Dunagan, Ann Gillis, Hardie Albright, Stan Alexander a Peter Behn. Zde jsou herci nejuznávanější za svou práci v Bambi:

Paula Winslow jako Bambiho matka, Bažant

Bambiho matka ho chrání, jak nejlépe umí, ale je zabit Manem. Paula Winslow byla veteránská herečka a hlasová herečka, která se objevila ve 35 filmech a televizních seriálech včetně My Mother the Car, The Adventures of Ozzie and Harriet a Bambi.

Will Wright jako Friend Owl

Friend Owl je moudrý obyvatel lesa, který varuje Bambiho a jeho přátele před zamilováním. Will Wright byl známý herec s více než 200 filmy a televizními pořady na svém kontě. Je známý především díky svým rolím ve filmech Podél Oregonské stezky, Všichni královi muži a Rhapsody in Blue.

Fred Shields jako Velký princ/Bambiho otec

Bambiho otec je Velký princ a chrání lesní tvory. Fred Shields byl známým majitelem divadelní skupiny a hlasatelem v Kansas City, než se přestěhoval do Hollywoodu. Tam by se objevil ve filmech jako Tři Caballeros, Meet Corliss Archer a Donald Duck Visits Lake Titicaca. Ve většině svých rolí se objevil jako vypravěč.

John Sutherland jako dospělý Bambi

Bambi je laskavý koloušek, který vyroste jako Velký princ lesa. Jeho nejlepšími přáteli jsou králík jménem Thumper a skunk jménem Flower. Ožení se s Faline. John Sutherland byl spisovatel, režisér a herec na počátku Hollywoodu. Jeho nejznámější role byly ve filmech Too Many Winners, Lady at Midnight a The Strange Mrs. Crane.

Cammie King Conlon jako Young Faline

Faline je Bambiho přítel a zamilují se. Cammie King Conlon byla dětská herečka v Hollywoodu nejlépe známá pro hraní Bonnie blue v Gone with the Wind. Kromě toho se objevila v několika dokumentech, včetně Living Famously, Change in the Wind a The Making of ‘Bambi‘.

badmintonové věci

Sterling Holloway jako dospělá květina

Flower je Bambiho přítel, šmejd. Sterling Holloway byl oceněný herec, který se během své kariéry objevil ve 181 filmech a televizních pořadech. On je nejlépe známý pro jeho hlasovou práci, objevit se v několika filmech Disney včetně Alice in Wonderland, The Jungle Book a The Aristocats, stejně jako Bambi.

Sam Edwards jako dospělý Thumper

Thumper je králík, který se spřátelí s Bambim, když je kolouch. Sam Edwards se narodil v rodině showbyznysu; jeho matka byla Edna Park. Sam by se objevil ve více než 150 produkcích, včetně Twelve O’Clock High, The Beatniks a televizního seriálu Little House on the Pairie.

Bambi písně a soundtrack

Frank Churchill a Edward H. Plumb zaznamenali film, ale Bambi byl první funkcí Disney, která nepředstavovala píseň nazpívanou jednou z postav. Místo toho Disney používala k zpívání písní sólisty nebo sbory mimo obrazovku.

Bambi u pokladny

Bambi byl pátým celovečerním animovaným dílem vydaným společností Disney a šlo o počáteční selhání pokladny. Druhá světová válka uzavřela pro film mnoho trhů a výrobní náklady byly vysoké. Film byl vytvořen s rozpočtem 1,7 milionu dolarů a počáteční pokladna přinesla jen asi 1,6 milionu dolarů. Film bude znovu uveden do kin v letech 1947, 1957, 1966, 1975, 1982 a 1988, než bude uveden na trh domácího videa. Tato vydání a dětská fascinace filmem z něj udělaly jednu z nejúspěšnějších franšíz Disney a do dnešního dne se odhaduje, že film vydělal nejméně 267 milionů dolarů.

Recenze Bambi - Co řekli kritici

Bambi drží a Hodnocení 90% schválení na webu Rotten Tomatoes , ale původně to kritizovali kritici, protože to byl odklon od předchozích filmů Disney. Mnozí říkali, že ve filmu chybí prvky fantasy, díky nimž byly předchozí filmy Disney populární. Film také získal kritiku od lovců, kteří věřili, že film byl pro ně urážkou. Dokonce i dcera Walta Disneyho údajně neměla ráda části filmu s tím, že není nutné, aby Bambiho matka zemřela.

Kam se Bambi hodí v Disney Movie Pantheonu

Bambi možná nebyl pro Disney tvůrcem peněz z brány a v době, kdy Disney potřeboval, aby se film stal hitem. Od té doby se však stal oblíbeným pro rodinu a ohodnotil pokračování. Set v zimě poté, co jeho matka zemře, Bambi II představuje Bambi a jeho otce. V době vydání byl Bambi nominován na devět cen, včetně tří cen Akademie. Walt Disney získal v roce 1948 Zlatý glóbus za svou hindustánskou verzi filmu, vždy se jedná o film oceněný Genesis a Hugo. V roce 2011 byl Bambi přidán k Národní filmový registr seznam pro uchování a objeví se na Seznam 10 nejlepších 10 od AFI pro animované funkce u čísla tři a Člověk je uveden jako 23. nejlepší padouch ze 100 let AFI ... 100 seznamů hrdinů a padouchů . Film byl také nominován na Seznam AFI 100 let ... 100 filmů a jejich seznam 100 let filmových skóre.

Bambi TrailerHrát si

(Původní 1942) Bambi Trailer 1942 2007-06-30T04: 30: 13 000Z

Streamujte Bambi hned

tenisový začátečník

Bambi Trivia: 5 rychlých faktů

Bambi je klasika a jeden z nejoblíbenějších klasických filmů společnosti Disney a byla zařazena do několika seznamů Best Of. Zde je několik rychlých faktů o Bambi:

1. Postava „Bambi“ vytváří nové slovo

Slovo „Twitterpated“ vstoupil do kulturního lexikonu . Znamená to být překonán romantickými pocity. Ale to slovo nebylo vždy slovo, to vymyslel Friend Owl, postava ve filmu Bambi, který říká nyní mladistvým postavám, že se brzy zamilují.

2. Disney, Twin Books Publisher in Copyright Fight

Autor původní knihy „Bambi, život v lesích“ původně prodal práva na svou knihu Sidneymu Franklinovi. Když si Franklin uvědomil, že nemůže vytvořit verzi této knihy pro živou akci, prodal Waltovi Disneyovi pouze filmová práva. Nicméně, Disney začal zahrnovat Bambiho do komiksu a dalších funkcí, což si vyžádalo a boj autorských práv mezi filmovým producentem a vydavatelem Twin Books , kterým byla později prodána práva na tisk knihy. Disney tvrdil, že kniha je veřejně dostupná, což soud potvrdil až do zrušení 1996 devátým obvodním soudem.

3. Postavy Bambi pro hašení požárů

Walt Disney povolil použití Bambi propagační reklamy o prevenci lesních požárů , ale jen na rok. Po počátečním roce musela vláda přijít s dalším mluvčím, a tak byl vytvořen medvěd Smokey. Bambi by se vrátil ke kampani lesnického oddělení v roce 2006, kdy bylo Radě pro reklamy povoleno používat záběry z filmů ve svých reklamách k prevenci požárů.

4. Umělci klepněte na Hvězdy pro živé akční pohyby

Při výrobě Bambi nebyly většinou použity žádné lidské ani pohybové modely. Existuje jedna výjimka: pro scénu, ve které Bambi a Thumper klouzají po ledovém rybníku, umělci cítili, že potřebují referenční body. Zeptali se Hollywoodská hvězda Jane Randolph a krasobruslařka Donna Atwood jim budou modelovat .

5. Práva na text Bambi prodaný dvakrát

Bambi Walta Disneye volně vychází z fiktivního příběhu Felixe Saltena. Práva na knihu poprvé koupil producent Sidney Franklin , který chtěl o knize natočit hraný film. Uvědomil si, že tato technologie neexistuje, aby to bylo možné udělat dobře, prodal práva Waltovi Disneymu a věřil, že Disney by se mohl filmu věnovat spíše jako animovaný film než jako živá akce. Práce na verzi Disney začaly v roce 1936, ale zpoždění výroby znamenalo, že nebyla vydána ještě několik let. Původní filmová práva byla prodána za 1 000 $

sledujte broskvovou misku online zdarma

Streamujte Bambi hned


Populární Problémy

Největší tenisté všech dob - č. 16

V neděli večer má premiéru sezóna 2 seriálu „The L Word: Generation Q“. Zde je několik způsobů, jak můžete sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte Showtime.

Jak si sami nasadit náramek. Když jste sami doma, může být obtížné nasadit si náramek na zápěstí. Pokaždé, když si myslíte, že se chystáte zavřít sponu, náramek sklouzne a vy jste zase na začátku. Ale ty ...