Jak se bavit venku, když nikdo z vašich přátel není doma

Může se cítit osaměle, pokud se s vámi vaši přátelé nemohou potloukat venku, ale existuje mnoho aktivit, které si můžete užít, když jste sami! Pokud si chcete odpočinout venku, zkuste si číst, dívat se do přírody nebo si užívat počasí. Pokud se snadno začnete nudit, buďte aktivní prozkoumáváním svého okolí nebo sportováním, abyste si mohli zacvičit. Bez ohledu na počasí budete moci najít něco zábavného, ​​co byste mohli dělat sami!raketbalové rakety pro začátečníky

Metoda 1 ze 2: Relaxace v přírodě

 1. 1 Pokud chcete relaxační den, lehněte si do trávy s knihou. Najděte si jednu ze svých oblíbených knih nebo knihu, kterou jste ještě nečetli, a vezměte ji s sebou ven. Najděte si pohodlné místo v travnaté oblasti pod stromem nebo ve stínu, abyste si mohli odpočinout, aniž by se vám slunce dostalo do očí. Věnujte čas čtení své knihy bez rušivých vlivů, když se nadýcháte čerstvého vzduchu.
  • Pokud nemůžete ležet v trávě, zkuste místo toho rozložit deku na zem. Pokud nemůžete ležet přímo na zemi, můžete najít pohodlnou židli nebo houpací síť.
  • Pokud žijete v hlučném prostředí, poslouchejte při čtení hudbu ve sluchátkách.
 2. 2 Pokud chcete použít svou představivost, najděte tvary v oblacích. Lehněte si někam, kde vám umožní podívat se na oblohu a vidět kolem procházející mraky. Použijte svou představivost k zamyšlení nad tím, jaké jsou mraky ve tvaru, abyste mohli být kreativní. Zkuste delší dobu sledovat stejný mrak, abyste zjistili, jak mění tvary při pohybu. Nakreslete to, co vidíte, na list papíru, abyste nezapomněli na tvary, které jste našli, a můžete je později ukázat někomu jinému.
  • Pokud je jasný den, noste sluneční brýle, abyste nemuseli mžourat očima.
  • Nedívejte se na mraky, které jsou na stejném místě jako slunce, protože byste si mohli poranit zrak.
 3. 3 Pokud chcete být kreativní, nakreslete na chodník křídou z chodníku. Křída na chodník je skvělý způsob, jak ozdobit příjezdovou cestu nebo chodník. Získejte krabici, která má uvnitř více barev, abyste mohli vytvářet podrobné kresby. Procvičte si své kreslířské schopnosti a vytvářejte návrhy na chodníku, aby bylo na co koukat. Vyfoťte své kresby, abyste si je mohli pamatovat, než budou vymazány.
  • Pokud se vám vaše kresba nelíbí, opláchněte ji vodou a nechte dlažbu vyschnout.
  • Zkuste nakreslit a peklo design na zemi a hraní, abyste viděli, jak daleko se můžete dostat.
 4. 4 Mít piknik venku, pokud si chcete pochutnat na jídle. Připravte si jídlo, které můžete snadno přepravovat, například sendviče, chipsy, ovoce a zeleninu. Zabalte jídlo do obědového boxu nebo na piknikový koš a vezměte si ho s sebou, kamkoli chcete mít svůj piknik. Rozložte si deku nebo si sedněte ke stolu, abyste si jídlo mohli vychutnat venku. Nezapomeňte sebrat všechny úlomky nebo odpad, abyste nepohazovali odpadky.
  • Můžete si udělat piknik na dvoře nebo můžete cestovat do nedalekého parku.
  • Pokud si nemůžete připravit vlastní jídlo, požádejte o pomoc rodiče.
  • Chyby nebo zvířata mohou být přitahovány k vašemu jídlu, takže nenechávejte nic bez dozoru déle než několik minut.
 5. 5 Vydejte se do přírody lov mrchožroutů najít původní rostliny a zvířata. Podívejte se online na seznam rostlin a živočichů, kteří pocházejí z vaší oblasti, a napište si je všechny do sešitu. Procházejte svůj dvůr nebo sousedství a hledejte divokou zvěř, kterou jste si zapsali. Jakmile najdete něco, co je na vašem seznamu, škrtněte, abyste ukázali, že jste to našli. Pokuste se ve svém seznamu najít tolik rostlin nebo zvířat, kolik dokážete.
  • Můžete také fotografovat, pokud máte fotoaparát nebo telefon, který můžete použít.
  • Případně se můžete podívat na rostliny a zvířata kolem vašeho domova a napsat si o nich popis. Až budete hotovi, zkuste online vyhledat divokou zvěř, kterou jste našli, abyste mohliidentifikovatjim.

  Varování: Nemanipulujte se žádnými rostlinami ani zvířaty, která neznáte, protože by mohla přenášet nemoci nebo vám ublížit.

 6. 6 Snaž se pozorování hvězd pokud jste v noci venku. Pokuste se najít na obloze místo, kde není mnoho mraků, abyste snáze viděli hvězdy. Položte přikrývku na zem, abyste si mohli lehnout nebo najít pohodlnou židli, do které se posadíte. Zkuste na obloze najít známá souhvězdí, jako jeVelký a Malý vůz, nebo si vymyslete vlastní tvary, abyste použili svoji představivost.
  • Pokud žijete v oblasti, kde je hodně jasných světel, možná nebudete moci dobře vidět hvězdy.
  • Můžete si stáhnout aplikace pro sledování hvězd online, abyste mohli snadno najít souhvězdí na noční obloze.
 7. 7 Na podzim si pro zábavu skočte do hromádek listí. Počkejte, až většina listů spadne ze stromů, abyste mohli udělat největší hromady. Hrabejte listy na velké hromady, než do nich skočíte. Vždy skákejte nejprve nohama, abyste si při přistání na hromádce neublížili. Pokud se hromádka rozpadne, znovu shrabejte listy, abyste do nich mohli znovu skočit.
  • V odumřelých listech mohou žít brouci, takže se po skoku do listí určitě oprášte, abyste je dostali pryč.
  • Sbírejte některé listy, které shrabujete, pokud chcete později zjistit, ze kterého stromu pocházejí.
 8. 8 Postav sněhuláka pokud chcete relaxační zimní aktivitu. Než ho budete valit sněhem na zemi, vytvořte v ruce malou sněhovou kouli. Jakmile bude mít první sněhová koule průměr asi 61 cm, umístěte ji tam, kde chcete sněhuláka. Začněte valit další sněhovou kouli, dokud to nebude 1 1/2 46 cm široký a postavte jej na první. Přidejte třetí sněhovou kouli na hlavu. Ozdobte svého sněhuláka, aby měl oči, nos, ústa a paže.
  • Mokrý sníh funguje nejlépe na výrobu sněhuláka, protože se snáze lepí a vytváří koule.
  • Když jste venku, noste sněhové vybavení, aby vám nebyla zima.
  • Pokud chcete přidat další příslušenství, dejte svému sněhulákovi klobouk a šálu.
  reklama

Metoda 2 ze 2: Aktivní venku

 1. 1 Projděte se popř jízda na kole pokud chcete prozkoumat okolí. Naplánujte si trasu, než odejdete z domova, abyste mohli rodičům říct, kam jdete. Při chůzi a jízdě na kole zůstaňte na chodníku, abyste mohli zůstat v bezpečí. Projděte se po svém okolí, abyste viděli, co je poblíž, a zacvičte si. Ujistěte se, že jste si vždy vědomi svého okolí, abyste se neztratili nebo neměli problémy.
  • Při jízdě na kole vždy noste přilbu, abyste se v případě nehody nezranili.
  • Vezměte si s sebou mobilní telefon, abyste mohli v případě nouze kontaktovat své rodiče.
  • Promluvte si s rodiči, abyste zjistili, zda mají nějaké hranice, jak daleko můžete jít. Nechoďte dále, než co říkají, abyste neměli potíže.
 2. 2 Cvičte jógu venku, abyste měli blíže k přírodě. Najděte si stinné a rovné místo, kde položíte podložku na jógu, takže je menší pravděpodobnost, že během pózy spadnete. Projděte si pravidelnou jógovou rutinu nebo ji proveďte na telefonu nebo notebooku. Pokuste se soustředit na zvuky přírody kolem sebe, abyste se během své rutiny cítili klidně a uvolněně.
  • Pokud je to možné, použijte starou podložku na jógu, aby ta, kterou používáte uvnitř, nebyla příliš špinavá.
  • Pokud jsou ve vaší oblasti hlasité zvuky, zkuste při pózování nosit sluchátka.
 3. 3 Pokud se chcete pobavit na vybavení dětského hřiště, navštivte nedaleký park. Zkontrolujte, zda existují nějaké parky, po kterých se můžete snadno projít nebo jet na kole, kde si můžete užít čas o samotě, a zeptejte se svých rodičů, jestli je v pořádku jít na vlastní pěst. Až se dostanete do parku, zkuste jít na houpačky, hrát si v prolézačce nebo si promluvit s jinými dětmi, které si tam hrají. Mějte přehled o denní době, abyste se mohli vrátit domů, než bude příliš tma.
  • Pokud se vám nechce hrát v parku, můžete si místo toho přinést knihu na čtení nebo si udělat piknik.
  • Pokud vás rodiče nenechají jít do parku sami, požádejte je, aby vás vzali, abyste si měli čas hrát.
 4. 4 Zdokonalte své atletické schopnosti, pokud se chcete zlepšit sportovní . Pokud se věnujete sportu, najděte si cvičení nebo techniky, které můžete dělat sami, abyste mohli cvičit. Pokud máte aBasketballobruč, zkuste vystřelit míč z různých míst nebo zdokonalit techniku ​​driblování. Pokud hrajetefotbal, zkuste driblovat s míčem nebo jej kopnout do cvičného cíle. Pokračujte v cvičení, dokud se nebudete cítit unavení a budete si chtít odpočinout.
  • Pokud neznáte žádné cvičné techniky, zkuste si je najít na internetu, než půjdete ven.
 5. 5 Jít na a túra pokud jste blízko stezek nebo přírodních rezervací. Zeptejte se rodičů, jestli je v pořádku jít na túru, a dejte jim vědět, když se plánujete vrátit. Obujte si pevnou obuv nebo turistickou obuv, abyste si neublížili a neklouzali tak snadno. Udělejte si čas na procházky po stezkách a poznávání přírody, abyste mohli trávit čas bez jakékoli elektroniky. Jděte jen tak daleko, jak vám to vyhovuje, abyste se při zpáteční cestě příliš neunavili.
  • Pokud se chystáte do zalesněné oblasti, vezměte si s sebou sprej proti hmyzu, abyste se nenechali ničím kousnout.
  • Vezměte si mobilní telefon, abyste jej mohli používat pro navigaci nebo někomu zavolat v případě nouze.
 6. 6 Snaž se plavání pokud máte přístup k bazénu nebo na pláž. Převlékněte se do plavek a vezměte si s sebou ručník, abyste se mohli snadno osušit. Věnujte čas hraní s kterýmkoli z bazénových zařízení nebo plavecká kola pokud chcete cvičit. Hledejte další lidi v oblasti plavání, se kterou byste mohli trávit čas nebo si hrát, pokud nechcete plavat sami. Nechoďte do vody, která je hlubší, než vám vyhovuje, abyste se neutopili.
  • Určitě používejte opalovací krém, abyste se nespálili, když jste venku na slunci.
  • Nechoďte plavat v oblasti bez dozoru pro případ nouze.

  Spropitné: Pokud nemáte přístup k plaveckému areálu, podívejte se, jestli si můžete na zahradě postavit postřikovač nebo dětský bazén, abyste se ve vodě mohli pořád bavit. 7. 7 Jít sáňkování pokud je zima a poblíž jsou kopce. Noste kabát, sněhové kalhoty a boty, abyste při sáňkování zůstali v suchu. Noste saně na vrchol kopce a umístěte je tak, aby přední směřovaly zpět z kopce. Sedněte si na saních, aby vaše nohy byly nejblíže vpředu, a vyrazte vpřed, abyste se vydali z kopce. Držte se držadel nebo boků saní, abyste nespadli, když jedete z kopce. Pokračujte ve stoupání a sjíždění kopce, dokud vás neomrzí.
  • Vyhněte se sáňkování na zledovatělých oblastech, protože byste si mohli snadno vypadnout.
  • Při sáňkování noste zimní helmu pro případ, že vypadnete a praštíte se do hlavy.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Zeptejte se členů své rodiny, jestli s vámi chtějí trávit čas venku, abyste se s nimi mohli spojit.
 • Než někam vyrazíte, vždy si vyžádejte svolení rodičů.
 • Když jste venku a svítí slunce, noste opalovací krém, abyste se nespálili.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Dodržujte veškerá pravidla nebo hranice, které vaši rodiče stanovili, abyste neměli problémy.
reklama

Populární Problémy

Destruktivní chování u psů není běžným stavem bytí - obvykle k němu dochází, když se štěně nebo dospělý pes začne nudit nebo mu chybí přiměřené cvičení. U takových psů se pravděpodobně vyvinou nervózní nebo frustrované sklony jako žvýkání a ...

Jak používat jógu pro syndrom karpálního tunelu. Karpální tunel, který je složen z kostí, vazů a flexorových šlach, je zodpovědný za pohyb vašich ručních svalů a prstů. Střední nerv prochází karpálním tunelem; když...

Jak získat magické brnění v Zelda Twilight Princess. Získat Magic Armor, také známé jako 'neviditelné brnění' v Legend of Zelda: Twilight Princess, není snadné. Je to komplikovaný vedlejší úkol, který začíná v chrámu u jezera a končí ...Pokud nemáte kabel, nabízíme několik různých možností, jak sledovat dnešní předsezónní hru Texans vs Cowboys online.

Bývalý olympijský vítěz Marc Rosset věří, že návrat Rogera Federera na turné závisí na tom, jak dobře jeho další operace proběhne.

Rafael Nadal a Phil Mickelson: Levice má pravdu