Jak vyrobit mini kuše

Mini kuše vyrobíte za dvacet minut z domácích předmětů. Pokud máte více času a pár ručních nástrojů, vytvořte verzi, která se dá složit do tyče pro rychlé ukrytí.

Metoda 1 ze 3: Základní mini kuše

 1. Obrázek s názvem Vytvořte mini kuše Krok 1

  1 Najděte plastovou lahev. To by mělo být dostatečně měkké, abyste do něj mohli proříznout štěrbinu plochým šroubovákem. Získejte několik, pokud můžete, pro případ, že byste pokazili svůj první pokus.
 2. Obrázek s názvem Vytvořte mini kuše Krok 2

  2 Udělejte pár děr poblíž ráfku. Položte víčko lahve dolů na stůl, jeho horní část nahoru. Prostrčte plochý šroubovák svislou stranou, pod víčko lahve a druhou stranou. Tato dvojice otvorů by měla být velmi blízko spodního okraje.
  • Otvory udělejte dostatečně široké, aby se do nich vešla tyčinka od nanuku.


 3. Obrázek s názvem Vytvořte mini kuše Krok 3

  3 Otočte uzávěrem lahve. Otočte víčkem o 90 stupňů. Otvory budou nyní vlevo a vpravo. Strana před vámi nebude mít žádné otvory.
 4. Obrázek s názvem Vytvořte mini kuše Krok 4

  4 Píchněte druhý pár děr. V tomto směru protlačte šroubovák a vytvořte otvory v úhlu 90 ° vůči ostatním. Tyto otvory budou v polovině stran čepice. Nechte prostor pod nimi i nad nimi.
  • Ty by také měly být dostatečně široké, aby se do nich vešla tyčinka od nanuku.
 5. Obrázek s názvem Vytvořte mini kuše Krok 5

  5 Protáhněte otvory nanuky. Jedna nanuková tyčinka prochází dvěma nejnižšími otvory a vystrčí jeden konec. Druhá hůl prochází středními otvory a vyčnívá rovnoměrně na obou stranách. Nyní máte přes víčko lahve tvar †.
 6. Obrázek s názvem Make a Mini Crossbow Step 6

  6 Vytvořte menší otvory. Udržujte víčko namířené stejným směrem. Vystrčte šroubovák vysoko po stranách, poblíž ploché horní části. Vytvořte tyto otvory malé a držte je rovně přes spodní tyč. K zaoblení otvorů můžete použít větší šroubovák Philips, aniž byste je zvětšili.
 7. Obrázek s názvem Make a Mini Crossbow Step 7

  7 Připevněte gumičkou. Vezměte si širokou gumičku. Umístěte jej přes uzávěr lahve nad tyčinky. Přidržte jej proti horní části †. Přetáhněte spodní konec přes levou paži, poté za pravou. Opakujte, dokud není gumička většinou těsná.
 8. Obrázek s názvem Make a Mini Crossbow Step 8

  8 Nabijte kuše. Stáhněte gumičku dolů přes horní část uzávěru lahve. Sundejte bavlnu z jednoho konce vatového tamponu. Protáhněte tampon horním párem otvorů, počínaje v horní části †. Stáhněte gumičku a pusťte se do ohně.
  • Pokud gumička netáhne dostatečně daleko, jednou ji rozbalte z paží.
  • Pokud se vatový tampon nevejde (bez konce vaty), zvětšete otvor šroubovákem.
 9. Obrázek s názvem Vytvořte mini kuše Krok 9

  9 Přidejte zámek. Vytáhněte gumičku zpět tak daleko, jak to jen půjde. Označte toto místo na tyči perem. Zatlačte připínáček těsně před toto místo. Nyní můžete gumičku udržet „zamčenou“ natažením přes připínáček. Chcete -li střílet, vytáhněte připínáček nebo zvedněte gumičku a pusťte.
  • Pokud ji necháte zamčenou, guma se rychle opotřebuje. Odpojte pásku, kdykoli nepoužíváte kuše.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Vyrobeno ze značek

 1. Obrázek s názvem Vytvořte mini kuše Krok 10

  1 Horké lepidlo spojte dvě značky vedle sebe.
 2. Obrázek s názvem Make a Mini Crossbow Step 11

  2 Na vrchy přilepte další značku a vytvořte „T“.
 3. Obrázek s názvem Make a Mini Crossbow Step 12

  3 Na oba konce horního fixu přilepte gumičku.
 4. Obrázek s názvem Vytvořte mini kuše Krok 13

  4 Na dvě značky poblíž konce přilepte klip pojiva.
 5. Obrázek s názvem Make a Mini Crossbow Step 14

  5 Stáhněte gumičku, otevřete sponu na pořadač, vložte gumičku dovnitř spony a mezi obě značky umístěte fixu, pero nebo tužku. To bude vaše munice.
 6. Obrázek s názvem Vytvořte mini kuše Krok 15

  6 Otevřete sponu pořadače a vaše mini kuše vystřelí! reklama

Metoda 3 ze 3: Skládací mini kuše

 1. Obrázek s názvem Make a Mini Crossbow Step 16

  1 Najděte hůl dřeva a šroubů. Začněte obdélníkovým kusem šrotu o rozměrech 1 'x 2' nebo menším (20 x 40 mm). Mělo by být asi 8–9 palců (20–23 cm) dlouhé. Budete také potřebovat pět krátkých šroubů, dostatečně malých na provrtání nanuku.
 2. Obrázek s názvem Make a Mini Crossbow Step 17

  2 Do tří nanuků vyvrtejte otvory. Vezměte tři tyčinky nanuku, každá standardní 4, 5 palce (11,5 cm) dlouhá. Do každé nanuky vyvrtejte tři otvory o velikosti vašich malých šroubků.
  • Jedna díra blízko jednoho konce.
  • Jedna díra blízko druhého konce.
  • Jedna díra přesně uprostřed.
 3. Obrázek s názvem Vytvořte mini kuše Krok 18

  3 Vyvrtejte dva otvory poblíž jednoho konce řeziva. Vyvrtejte dva otvory na stejném povrchu řeziva, aniž byste vrtali do dřeva. Otvory umístěte ½ palce (2,5 cm) od stejného krátkého konce do stejné řady.
  • Tyto otvory by měly odpovídat velikosti šroubů.
 4. Obrázek s názvem Make a Mini Crossbow Step 19

  4 Do každého otvoru našroubujte nanukovou tyčinku. Zašroubujte šroub otvorem na konci nanuku a do jednoho z otvorů ve vaší tyčce. Opakujte s druhým nanukem na druhé straně. Toto jsou vaše zbraně z kuše .
 5. Obrázek s názvem Make a Mini Crossbow Step 20

  5 Půlku nanuku rozkrojte na polovinu. Rozřízněte poslední nanukovou tyčinku na dva kusy, přesně skrz středový otvor. Použijte malou ruční pilu nebo zoubkovaný nůž, abyste se ujistili, že řez je rovnoměrný.
 6. Obrázek s názvem Make a Mini Crossbow Step 21

  6 Připojte poloviny k ramenům kuše. Položte poloviční hůl na jednu z kuší. Zarovnejte je tak, aby celý otvor na poloviční tyči byl přes středový otvor na paži. Sešroubujte je dohromady. Opakujte s druhou poloviční tyčinkou na druhé straně.
 7. Obrázek s názvem Make a Mini Crossbow Step 22

  7 Do dřeva vyvrtejte další dvě díry. Přidejte je v souladu se šrouby, které drží ramena kuše, abyste měli čtyři otvory ve čtvercovém vzoru. Umístěte je o 1,9 cm od ostatních otvorů.
 8. Obrázek s názvem Make a Mini Crossbow Step 23

  8 Namontujte ramena do těchto otvorů. Zašroubujte šroub přibližně do poloviny do jednoho z nových otvorů. Přesuňte jednu z kuší tak, aby se poloviční tyč dotýkala šroubu. Poloviční otvor v poloviční tyči by měl spočívat kolem šroubu. Opakujte se šroubem na druhé straně.
  • Tyto šrouby neutahujte úplně. To vám umožní položit paže z kuše do pevné polohy pro střelbu, poté je posunout a sklopit proti dřevu.
 9. Obrázek s názvem Make a Mini Crossbow Step 24

  9 Jako tětivu přidejte gumičku. Vezměte si dlouhou gumičku. Protáhněte jeden konec otvorem ve špičce pravého ramene kuše. Omotejte ho jednou nebo dvakrát kolem špičky, abyste jej upevnili. Natáhněte druhý konec pásky k levé paži a opakujte na druhé straně.
 10. Obrázek s názvem Make a Mini Crossbow Step 25

  10 Udělejte zářez do řeziva. Stáhněte gumičku, aby byla napnutá, jako byste ji chtěli vystřelit. Netahejte ho tak daleko, jak to půjde, nebo se zlomí po několika použitích. Označte toto místo na řezivu. Na tomto místě vytvořte zářez přes řezivo pomocí ruční pily. V tomto zářezu můžete ponechat gumičku, aby byla připravena ke střelbě.
  • Možná budete stále muset držet palec nad tímto zářezem, zvláště pokud není zářez hluboký nebo je gumička velmi natažená.
 11. Obrázek s názvem Make a Mini Crossbow Step 26

  jedenáct Vytvořte drážku pro šrouby. Pomocí kulatého pilníku vytvořte drážku v řezivu. Spusťte jej tam a zpět po dřevě, od špičky střelby po zářez. Jděte zpočátku pomalu, abyste se ujistili, že zůstane ve středu. Opakujte, dokud není opotřebovaný do hluboké drážky. Nyní můžete z kuše vystřelit dřevěné hmoždinky.
 12. Obrázek s názvem Make a Mini Crossbow Final

  12 Hotovo. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak složím mini kuše? Kuša č. 3 je složena zatažením dvou dlouhých tyčí Popsicle zpět. Je možné, že bude nutné šrouby povolit nebo vyměnit za miniaturní šrouby nebo hřebíky s koncovým zakončením
 • Otázka Mohu to udělat bez kusu dřeva? Nemusíte používat řezivo konkrétně, ale potřebujete silnou a stabilní středovou podporu, abyste drželi kuši pohromadě.
 • Otázka V kroku 2 musím použít spojovací klip? Spona na pojivo slouží k tomu, abyste gumu nemuseli držet vzadu. Funguje jako druh spouště, což vám umožní uložit výstřel poté, co jste gumičku stáhli zpět.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Věci, které budete potřebovat

Základní:

napravit bolest tenisového lokte
 • Plastová lahvička
 • Plochý šroubovák
 • 2 nanuky (tyčinky na lízátko)
 • Široká gumička
 • Vatové tyčinky (na munici)

Vyrobeno ze značek:

 • Tři fixy
 • Gumička
 • Pojivový klip - střední
 • Horká lepicí pistole

Skládací:

 • 9 'délka řeziva 1'x2' (nebo menší)
 • Vrtat
 • 5 malých šroubků
 • 3 tyčinky od nanuku
 • Dlouhá, široká gumička
 • Ruční pila
 • Zaoblený soubor
 • Dřevěné hmoždinky (pro munici)

Tipy

 • Spolehlivější spoušť můžete vyrobit pomocí rozřezaného špendlíku na prádlo nebo malé páky vyrobené ze párátka a dentální nitě.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Nikdy to nemiřte na lidi nebo zvířata. I malá munice dokáže uhasit oko.
 • Neberte si to do školy. Mohli byste být vyloučeni za to, že nosíte zbraň.
reklama

Populární Problémy

Jak skladovat své airsoftové zbraně. Pokud jde o airsoftové sporty, spousta zábavy přichází s pořízením všech různých zbraní a budováním vaší sbírky. Existuje mnoho způsobů, jak ukládat zbraně, takže si vyberte způsob skladování na základě ...

Chcete se dívat na UFC 264 a budoucí události PPV na Apple TV? Zde je kompletní průvodce a postup krok za krokem.

Každý hráč by měl povrch, který se mu nejvíce líbí, nikdo nemá rád tyto 3.

Jak roztavit měď. Měď je přechodový kov, který snadno vede teplo a elektřinu, což z něj činí cennou látku při stavbě mnoha předmětů. Měď se taví buď jako ingoty pro skladování nebo prodej, nebo pro odlévání ...

Sacharidy se dodávají ve dvou formách - složité a jednoduché. Lidské tělo mění všechny druhy sacharidů na glukózu nebo krevní cukr. Složité sacharidy však umožňují pozvolnému vzestupu hladiny glukózy, zatímco jednoduché sacharidy se přeměňují na glukózu velmi ...

Ukrajinský Alexandr Dolgopolov v ohromujícím rozrušení porazil v Indian Wells obhájce titulu a světovou jedničku Rafaela Nadala 6-3, 3-6, 7-6 (5).