Přímý přenos Porter vs Ugas: Jak se dívat online bez kabelu

Přímý přenos Porter v Ugas

Getty

Shawn Porter v sobotu večer poprvé obhájí titul mistra světa ve welterové váze WBC Yordenis Ugas uvnitř Dignity Health Sports Park v Carsonu v Kalifornii.

V USA je naplánován začátek hlavní karty ve 20 hodin. ET a bude vysílán na Foxu. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Fox na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

FuboTV : Fox (živě na vybraných trzích) je jedním z 95 kanálů zahrnutých v hlavním balíčku FuboTV, který je do značné míry přizpůsoben sportu.

streamování malé světové ligy

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos bojů na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV .

Hulu s živou televizí : Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně Fox (živě na vybraných trzích).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos boje na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

PlayStation Vue : PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů : Všechny čtyři zahrnují Fox (žijí na vybraných trzích).

tenisový sklad používal raketu

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue (vyberte Spustit streamování v pravém horním rohu) a poté můžete sledovat živý přenos ze zápasu na svém počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV , Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.


Náhled Porter vs Ugas

Porter poté, co v srpnu 2014 ztratil pás welterové váhy IBF na Kell Brook, zůstal bez světového titulu déle než čtyři roky, dokud v září neporazil Dannyho Garciu, aby získal titul welterové váhy WBC.

Nyní, když je konečně zpět na vrcholu, plánuje jednatřicetiletý muž poslat zprávu, že je tady, aby zůstal.

jaké slovo symbolizuje nulu v tenise

Vážím si Yordenise, že posílil a byl dalším chlapem v řadě, Řekl Porter . Chápu, co to je. Chápu, jaký to je pocit. Těším se na výzvu a těším se, až budu tento pás bránit se ctí a držet si ho kolem krku a kolem pasu.

Ugas, kdo je od BoxRec se umístila na devátém místě v divizi welterové váhy (Porter je třetí), zaznamenal osm přímých vítězství od vzájemných porážek v roce 2014. V roce 2018 byl silou, když vstřelil TKO proti Rayi Robinsonovi a Jonathanovi Batistovi a poté porazil Cesara Miguela Barrionueva se dvěma shutout skóre 120- 108.

V sobotu večer se tedy bronzový olympijský medailista z roku 2008 dočká své první kariéry v kariéře při titulu mistra světa.

Stovky procent, to je největší boj mé kariéry, řekl Ugas. Je to moje první šance na boj o titul mistra světa. Od devíti let jsem boxoval a o tom jsem vždy snil. Box je můj život. Je to pro mě všechno. Vždy to bylo. Já osobně miluji účast na bojích osobně, jen je sledovat a účastnit se jich a být součástí tohoto světa.

V [sobotu] vás čeká skvělý boj, vzrušující boj, válka, velký mistr světa a někdo, kdo chce být mistrem světa. Takže mám osud, který musím splnit, a [sobota] je moje příležitost to udělat.

Porter je oblíbený, ale nepodceňuje nebezpečného Ugase.

kde sledovat živou akci Popelky

Ugas je většinou boxu přehlížen, zejména moje váhová kategorie, řekl . Díváš se na sebe a díváš se na další velká jména. Pokud nepatříte mezi velká jména, je to jako: „Proč byste s tím chlapem bojovali?“ Tady je Keith Thurman, teď je Errol Spence, Pacquiao a tak dále. Yordenis je přehlížen. Všichni očekávají, že mu budu vládnout.

V hlavní akci, Francisco Santana (25-6-1) převezme Abel ramos (23-3-2).

Veřejnost chce velké boje. To je mentalita, kterou vždy přináším, Řekla Santana . Bojuji s takovým duchem, že je vše na řadě, a snažím se být tou nejlepší verzí sebe sama.


Populární Problémy

ETSU a UNCG se ve středu setkávají v zajímavé bitvě dvou nejlepších týmů SoConu. Zde je návod, jak hru sledovat.

Makarova vítězí v druhém zápase v řadě proti světové č. 2.

Dominic Thiem obdržel zástupný znak pro European Open 2021 Hamburg, událost ATP 500, která má začít 12. července.

Washington a Arizona se ve středu setkají v prvním kole turnaje Pac-12. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

„Ringside“, dokumentární film Showtime o boxerech Destyne Butler a Kenneth Sims, má premiéru dnes večer. Zde je návod, jak sledovat film online.

Na veletrhu Qatar Exxonmobil Open 2020, který začíná 6. ledna, nebude o hvězdnou sílu nouze.