Živý přenos Jaguars vs Texans: Jak se dívat online bez kabeluGetty Texans hvězdy J.J. Watt a Deshaun Watson.

V neděli vyrazili Jacksonville Jaguars do Houstonu, aby se utkali s Texasany na stadionu RNG ve hře, kterou oba týmy nutně potřebují, aby se vyhnuly jamce 0: 2 pro začátek roku.

Začátek hry je naplánován na 13:00. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílána na CBS . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Jaguars vs Texans na svém počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:

Pokud je hra na vašem trhu: Kanál CBS Amazonu Prime

Chcete-li sledovat hry CBS s prodejem a nepotřebujete žádné další kanály, Kanál CBS společnosti Amazon Prime je skvělá volba.

pravidla tenisu

Pokud již máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos Jaguars vs Texans na vašem počítači přes web Amazon, nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Pokud chcete sledovat co nejvíce NFL nad rámec této hry, CBS, Fox, NBC (všechny žijí na vybraných trzích, včetně Jacksonville a Houstonu) a NFL Network patří mezi Více než 100 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , zatímco NFL RedZone je součástí doplňku Sports Plus.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Jaguars vs Texans na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Další možností sledování co nejvíce NFL je Hulu With Live TV s více než 60 živými televizními kanály, včetně CBS, Fox, NBC (všechny žijí na vybraných trzích, včetně Jacksonville a Houstonu) a ESPN.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Jaguars vs Texans na vašem počítači přes web Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Stejně jako kanál Amazon Prime CBS je to dobrá volba, pokud chcete jednoduše sledovat hry CBS na trhu. To je nakonec stejné jako u možnosti Amazonu, místo toho budete sledovat pouze digitální platformy CBS.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi CBS All-Access , a pak můžete sledovat živý přenos Jaguars vs Texans na vašem počítači přes web CBS nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

tabulka bodování tenisu

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků přes SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a hru NFL po sezóně živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos Jaguars vs Texans a všechny ostatní hry NFL na počítači přes DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Náhled Jaguars vs Texans

Těžká zkouška Jacksonvillu na zahájení roku proti obraně NFL MVP a Patricka Mahomese byla ještě tvrdší, když quarterback Nick Foles odešel se zlomenou klíční kostí jen pár minut po debutu Jaguars. Foles, který v roce 2017 pomohl Orlům k prvnímu titulu v Super Bowlu, podepsal s Jacksonvillem mimo sezónu čtyřletou smlouvu za 88 milionů dolarů.

Foles však není jediným klíčovým prvkem v zatáčce pro Jaguary. Starting cornerback A.J. Bouye, defenzivní pochůzkář Yannick Ngakoue a přijímač Marqise Lee všichni zmeškají zápas i proti Texanům.

tenisový tiebreak

Zranění Ngakoue znamená, že přihrávka v prvním kole Josh Allen bude více utíkat proti Texanům, ale je zklamaný, když vidí, jak se jeho obranný kolega sklání.

Chybí mi můj kamarád, chybí mi partner ve zločinu, řekl Allen. Pro mě to změna nebude. Když jsme hráli, hráli jsme spolu (stejné) množství úderů. Je to jen krok - teď musím být rychlý.

Nováček z Jacksonvillu Gardner Minshew vstoupil minulý týden v úlevě od Folese a brzy zahrál světla. Výběr ze šestého kola dokončil svých prvních 13 přihrávek, skončil 22 z 25 na 275 yardů se dvěma přistáními a zachycením. Nyní bude mít první start v kariéře proti Texanům a trojnásobnému defenzivnímu hráči roku J.J. Watt.

Je to jako každý jiný týden, řekl Minshew. Snažím se být pro tým co nejlepší. Role se mění, ale tlak ne.

Rozehrávač Texans Deshaun Watson se může vztahovat k situaci, ve které se Minshew nachází. Při debutu v NFL vystoupil z lavičky, aby nahradil Toma Savageho. Watson pokračoval v hodu na 1699, 19 přistání a osm zachycení v šesti startech jako nováček.

Je to jen jiná energie přicházející z lavičky (hrát), když se na vás každý soustředí, řekl Watson novinářům. Páska a všichni se celý týden soustředili na vše, v čem jste dobří, jaké jsou vaše slabé stránky. Mají celý den na to, aby se na ty věci soustředili a pokusili se kolem vás dát herní plán a ... je těžké to opravdu vysvětlit, pokud nejste v té pozici. Je to jiný typ pocitu.

Texasané minulý týden utrpěli žal v pondělí večer, když zdánlivě vstřelili vítězný touchdown, než Drew Brees a Saints pochodovali zpět a vyhráli thriller 30-28.

Navzdory ztrátě je Houston stále favorizován proti Jags, přičemž Odds Shark je na svém domácím trávníku zařadil mezi favority s 8,5 body.Populární Problémy

Kentucky a Penn State se snaží uzavřít sezóny vítězstvím v Citrus Bowl 2018. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak zmenšit těžká stehna. V naší kultuře založené na image je snadné zapomenout, že každý má na svém těle něco, co se mu nelíbí a že důležitou součástí osobního štěstí je naučit se přijímat to, jak vypadáme. Tento...

ATP tour tento týden putuje do Barcelony, což bude pátý turnaj ATP 500 v tomto roce.

Ukázka z semifinále US Open žen - Serena Williamsová a Victoria Azarenková jsou krůček od finále

Oregon a UConn se v pondělí večer setkávají na masivním zápase mezi ženami v basketbalu Top-5. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak se zbavit akné. Většina lidí trpí propuknutím akné v určitém okamžiku, obvykle během dospívání, když procházejí pubertou. Ať už je to kvůli hormonům nebo stresu. Na rozdíl od obecné víry, pupínky ...