Roland Garros 2021: Victoria Azarenka vs Svetlana Kuznetsova náhled, head-to-head & prediction

Victoria Azarenková

Victoria Azarenková

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (15) Victoria Azarenka vs Svetlana Kuznetsova

Datum: 30. května 2021

Turnaj : Roland Garros 2021

Kolo : První kolo (kolo 128)

Místo : Paříž, Francie

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Červený jíl

Odměna : 17 171 108 €

Načasování zápasu: Cca. 16:00 místního času, 14:00 GMT, 10 EST, 19:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - NBC Sports / Tennis Channel | UK - ITV | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP


Victoria Azarenka vs Svetlana Kuznetsova náhled

15. nasazená Victoria Azarenková otevírá v neděli kampaň Roland Garros 2021 proti bývalé šampionce Světlaně Kuzněcovové v senzačním souboji dvou grandslamových vítězů.

Bývalá světová jednička Azarenková letos dorazila do Paříže s malou nebo žádnou přípravou na antuce. Azarenkově sezóně 2021 zpustošilo zranění zad, které ji omezilo na pouhé dva zápasy na červené špíně.

S otazníky kolem její kondice má semifinalistka French Open 2013 před sebou monumentální výzvu, zejména proti soupeřce prvního kola, které se daří na antuce.

Svetlana Kuzněcovová

Svetlana Kuzněcovová

Světlana Kuzněcovová může být na WTA Tour slabnoucí silou, ale její rodokmen z jílu jí dělá nebezpečnou nabídku. Pětatřicetiletý hráč má na Roland Garros pěkné vzpomínky, když v roce 2009 zvedl Coupe Suzanne Lenglen.

jak sledovat napájení na ps4

Světová čtyřicítka ale nezažila to nejlepší ze sezón, které vedly k Roland Garros. Po semifinálovém vystoupení v Petrohradě Rus odseděl hůl na antuce a vstoupí na French Open na sérii dvou zápasů porážek.

Victoria Azarenka vs Svetlana Kuznetsova hlava-nehlava

Victoria Azarenková vede Světlanu Kuzněcovovou 6: 4 na zápasy, když vyhrála posledních pět zápasů.

Rus má ale na antuce náskok 2: 1 nad Azarenkovou. Kuznetsova vyhrála svůj French Open v roce 2008 a v Římě následujícího roku, zatímco Azarenková okusila úspěch v Madridu v roce 2012.

Victoria Azarenka vs Svetlana Kuznetsova predikce

Victoria Azarenková

Victoria Azarenková

S ohledem na její pořadí a konzistentní výkony v minulém roce je světová jednička 16 Victoria Azarenková favoritem, který tento střet prošel. Bělorus si v této rivalitě užívá převahu od roku 2012 a během tohoto úseku neudelil ani set.

Brutální návraty Azarenkové a přesné údery země se v minulosti ukázaly jako obtížné pro Rusa. Díky brzkému odebrání míče může dvojnásobná šampionka Australian Open okrást Kuznetsovou o čas, aby zasáhla své topspinové forhendy.

Tentokrát to však nemusí být tak jednoduché. To se teprve uvidí, jestli se Běloruska dokázala ze zranění zad plně zotavit. Pokud bude ovlivněna Azarenkova práce nohou a pohyb, otevře to Rusovi dveře, aby se dostal do běloruské hry.

To znamená, že jakmile se Azarenková usadí v zápase, měla by mít dost palebné síly, aby zvládla výzvu Ruska.

Předpověď: Victoria Azarenka vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Vaporizéry se používají místo tradičních kuřáckých zařízení k vdechování přirozených výparů vašich kouřových kouřů, místo aby je spalovaly a dýchaly kouř plný karcinogenů. Údajně „zdravější“ vaporizéry jsou pochopitelně ...

Rafael Nadal v pohlcujícím finále porazil Novaka Djokoviče 7: 5, 1: 6, 6: 3 a v neděli si zajistil desátou trofej na Italian Open. Byl to Nadalův 88. titul v kariéře a 62. na antuce.

Jak používat jógu, abyste zůstali zdraví. Jóga je starodávná praxe, která vám může pomoci zbavit se stresu a udržet vás pod napětím a soustředěnou po celý den. Abyste zůstali zdraví, nemusíte být tím nejúspěšnějším jogínem - stačí si vzít ...

Jak přejít na veganskou dietu pro zdraví srdce. Vyzkoušení veganské stravy může být dobrým způsobem, jak zlepšit zdraví svého srdce. Veganská strava neobsahuje cholesterol a obsahuje málo nasycených tuků. Studie naznačují, že vegetariáni a vegani mají ...

Jak složit papír pro trojnásobné brožury. Trojnásobná brožura je skvělý způsob, jak uspořádat spoustu informací na jeden list papíru. Tento typ letáku se vyrábí neuvěřitelně snadno a jakmile se seznámíte s technikou, budete ...

Jak se zbavit Chipmunků. Chipmunkové mohou způsobit zmatek na vašich zahradních rostlinách a vykopat nežádoucí otvory ve vašem dvoře. Existují také okolnosti, kdy se veverka může dostat do vašeho domu z podkroví nebo otevřeného okna nebo dveří. Naštěstí,...