Jak se naučit hrát golf

Golf je velmi populární sport, kterému se můžete věnovat mnoho let. Je skvělé dělat to ve volném čase i s obchodními kolegy. Můžete se naučit hrát golf tak, že se naučíte správně odpalovat míč, porozumíte základům hry a procvičíte si své dovednosti. Chcete -li uspět, golf vyžaduje hodně tréninku a odhodlání.

Metoda 1 ze 3: Naučit se trefovat míč

 1. Obrázek s názvem Naučte se hrát golf Krok 1

  1 Srovnejte své tělo s míčem. Vaše tvář, ramena, boky a chodidla by měla před míčem směřovat k míči. Vaše tělo by mělo být rovnoběžné se zamýšleným cílem. Pro maximální rovnováhu se ujistěte, že jsou vaše nohy od sebe na šířku ramen. Pokud používáte dřevo (hůl, hůl na fairway nebo hůl s větší hlavou), umístěte míč těsně před střed vašeho postoje, abyste získali maximální kontrolu a vzdálenost. Mírně se předkloňte, když umístíte kyj k míči.
  • Mírně pokrčte kolena a ohněte se dopředu jen trochu od pasu, abyste udrželi správné držení těla.


 2. Obrázek s názvem Naučte se hrát golf Krok 2

  2 Umístěte ruce správně na hůl. Položte ruku blíže k cíli na horní část ruky, která je dále od cíle. Ruce mějte rovné, ale uvolněné. Protože se předkloníte, vaše paže budou viset dolů téměř přímo z ramen.
  • Pokud jste například praváci, vaše nastavení bude mít levou ruku blíže k cíli. Vaše pravá ruka tedy bude blíže k zemi.
 3. Obrázek s názvem Naučte se hrát golf Krok 3

  3 Zdokonalte svůj zpětný švih. Přesuňte hůl zpět od míče. Jste-li praváci, přesunete hůl dozadu doprava. Váš pravý loket by se měl mírně ohnout, ale levý loket zůstane rovný. Vaše ramena se mírně pootočí ve směru hodinových ručiček. Při otáčení zvedněte kyj, dokud nebude někde mezi výškou boků a ramen. To by se mělo cítit pohodlně. Nenuťte své tělo švihnout kyjem vysoko. Při švihu nemusíte odpalovat míč tak silně, jak můžete. Měla by to být houpačka pod kontrolou, takže jděte snadno a plynule odpalujte míč. Nepokoušejte se odpalovat míč, ale jen houpat kyjem a nechat hlavu dělat veškerou práci.
  • Pokud jste levák, bude to obrácené. Palici přivedete dozadu dozadu, ohnete levý loket a pravý loket držíte rovně.
 4. Obrázek s názvem Naučte se hrát golf Krok 4

  4 Trefujte míč. Otočte hůl silou k míči a skrz něj. Pokud jste pravák, otočíte kyjem doleva. Jakmile trefíte míč, pokračujte v otáčení těla a kyji. Nechte hůl, aby se nadále houpala přes vaše levé rameno. V tomto okamžiku budou vaše lokty ohnuté.
  • Během švihu dávejte pozor na míč. Než švihnete, podívejte se, kam chcete míč dostat. To vám nejen pomůže zasáhnout míč, ale také zabrání přílišnému pohybu vašeho těla.
  • Pokud jste levák, otočíte kyjem doprava.
 5. Obrázek s názvem Naučte se hrát golf Krok 5

  5 Zkraťte houpání zadkem. Jak se dostanete blíže k otvoru, budete chtít mírně změnit svůj švih. Když například puttujete, použijte kratší backswing. Lehce klepněte na míč. Míč by se měl otáčet po zemi, místo aby létal vzduchem. Pokračujte ve sledování a sledujte míč během švihu, nadhozu, chipu nebo puttu.
 6. Obrázek s názvem Naučte se hrát golf Krok 6

  6 Použijte správný klub. V sadě golfových holí je několik různých typů holí. Řidič je hůl, která slouží k odpalování míče na velkou vzdálenost. To by mělo být použito při vašem prvním zásahu mimo odpaliště. Putter je hůl, která se používá, když je váš míč na greenu. Železa se používá pro zásahy, které jsou vzdálené méně než 180 yardů (180 m). Nedávno byly vyvinuty hybridní kluby, které kombinují výhody řidičů a žehliček. reklama

Metoda 2 ze 3: Pochopení hry

 1. Obrázek s názvem Naučte se hrát golf Krok 7

  1 Respektujte pravidla kurzu. I když existují specifická golfová pravidla, která jsou dodržována na každém hřišti, často existují také pravidla specifická pro hřiště.
  • Pravidla specifická pro kurz například udávají, kde jsou v kurzu hranice.
 2. Obrázek s názvem Naučte se hrát golf Krok 8

  2 Určete pořadí hry. Každý hráč ve hře by měl zasáhnout své první kolo. V tomto prvním kole nezáleží na tom, kdo jako první odpalí míč z odpaliště. Jakmile se však všichni hráči odvrátí, měl by jako první zasáhnout hráč, který je nejdále od jamky.
 3. Obrázek s názvem Naučte se hrát golf Krok 9

  3 Udržujte skóre. Za každý švih, který potřebujete, abyste dostali míč do jamky, bude přidělen jeden bod. Pokud míček míří mimo, bude přidán další bod. Tyto hranice se liší kurz od kurzu. Vyhrává hráč s nejnižším skóre na konci hry.
  • Hráči mohou také ke svému skóre přidat trestné údery, pokud dělají věci, jako je odpal míče do vodní překážky nebo odpalování míče mimo hřiště.
 4. Obrázek s názvem Naučte se hrát golf Krok 10

  4 Buďte si vědomi svého času. Pamatujte, že v kurzu jsou další lidé. Nespěchejte na lidi před sebou. Věnujte také velkou pozornost tomu, jak dlouho vám kurz trvá. Pokud vám to trvá dlouho nebo jste spadli přibližně do díry za skupinou před vámi, nechte lidi za vámi, aby se pohybovali před vámi. reklama

Metoda 3 ze 3: Procvičování vašich dovedností

 1. Obrázek s názvem Naučte se hrát golf Krok 11

  1 Udělejte si golfovou lekci. Učte se golf od lidí, kteří tuto hru znají a rozumí jí. Může to být formou formální, placené lekce nebo neformální lekce s přítelem. Trenér vám ukáže správný způsob odpalu a jaké hole je v určitých situacích nejlepší použít.
 2. Obrázek s názvem Naučte se hrát golf Krok 12

  2 Golf pravidelně. Jakmile dobře porozumíte základům golfu, měli byste pravidelně cvičit. Můžete cvičit konkrétní kroky, jako je odpalování, znovu a znovu, dokud to nevylepšíte. O své praxi buďte záměrní.
 3. Obrázek s názvem Naučte se hrát golf Krok 13

  3 Sledujte ostatní golf. Sledováním ostatních se můžete hodně naučit. Sledujte golfová videa online nebo turnaje v televizi. Přejít na živé zápasy. Všímejte si polohy a techniky těla golfisty. Zkuste si tyto techniky osvojit při příštím hraní golfu. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak poznám, který typ klubu je levostranný nebo pravostranný? Držte před sebou kyj, plochý a způsob, jakým byl vyroben. Pokud je holeň (plochá strana) otočena doleva, pak je to pravotočivá hůl. Pokud je clubface otočen doprava, pak je to levostranný klub.
 • Otázka Jak mohu odpálit míč různými kluby? Váš švih by se neměl příliš lišit, kromě vkládání a štěpkování. Pokud jste opravdu blízko k greenu, pak byste pravděpodobně měli použít poloviční vzdálenost vašeho normálního švihu.
 • Otázka Co jsou hřiště, údery a propadáky? Flop je docela vysoká rána; tento výstřel je navržen tak, aby pomohl hráčům zasáhnout vlajku, když je málo zeleně, se kterou je možné pracovat, a otáčení míče je obtížné a riskantní. Děrování se provádí, když jste v úzkém úhlu s něčím jako stromem v cestě. Udeříte ho tak, že zasáhnete míč opravdu nízko, aby se nesl pod vaší překážkou. Pitch je jen chip chip 40-50 yardů (nebo blíže) k jamce.
 • Otázka Jak si udržujete skóre? Skóre se uchovává spočítáním počtu švihů, které byly potřeba k tomu, aby se míč dostal do jamky. Trestné body jsou také zahrnuty, když trefíte míč mimo hřiště nebo do vody.
 • Otázka Jak poznáte, jakou délku golfových holí potřebuji? A co bych s tím měl dělat? Délka hole je většinou dána vaší výškou. Pokud jste průměrného vzrůstu, můžete obvykle použít hole, o kterých se říká, že `` vystupují z regálu``, bez jakéhokoli vlastního přizpůsobení klubu. Pokud jste však výjimečně vysoký nebo nízký, můžete těžit z přizpůsobených holí. Téměř všechny renomované golfové obchody (ať už na golfových hřištích nebo v samostatných maloobchodních golfových obchodech) si mohou buď ověřit a ujistit se, že jsou hole pro vás vhodné, nebo zda potřebujete hole na míru.
 • Otázka Jak to všechno víte a stanete se profesionálem Nejprve byste se měli vypořádat se základy. Golf má silnou křivku učení a dostat se tam vyžaduje značnou praxi a talent.
 • Otázka Jak daleko průměrný golfista zahání míč? Asi 200 yardů (200 metrů) pro muže a asi 200 yardů (180 metrů) pro ženy.
 • Otázka Hraji šest let a nemůžu zůstat pod 100. Jak se zlepšuji? Zkuste absolvovat golfovou lekci od profesionála.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Vezměte si lekce golfu od renomovaného učitele golfu.
 • Sledujte profesionální hráče golfu a všímejte si jejich techniky.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Naučit se hru golfu chvíli trvá. Buď trpělivý.
 • Neschopnost trénovat svou golfovou techniku ​​bude mít za následek špatné golfování.
reklama

Populární Problémy

Podvrtnutí kolene je poranění vazů v koleni, což jsou tuhé elastické pásy v koleni, které spojují vaše kosti dohromady a drží klouby na místě. Vyvrtnutí může ovlivnit mnoho vazů v koleni roztržením ...Bez ohledu na to, jak moc milujete tyto plátěné návleky nebo nízkoprofilové trenéry, je smutnou pravdou, že prostě nejsou střiženi do vlhkého počasí. Zatím je ale není nutné vyměnit za pár brodivých ptáků. Díky spolehlivé hydroizolaci ...BNP Paribas Open: Analýza široce otevřeného hřiště WTA - Li Na, Sharapova, Azarenka, Radwanska.

Rafael Nadal zahájil kampaň za 13. titul Roland Garros, ale tentokrát není drtivým favoritem na vítězství. Novak Djokovic také hledá další French Open a Dominic Thiem bude doufat, že naváže na své nedávné vítězství v USOMilujete své Converse All Stars, ale nemilujete, jak špinavé jsou vaše tenisky. Nepropadejte panice! Tenisky Converse můžete snadno vyčistit některými domácími čisticími prostředky, takže vaše Chucks budou zase vypadat jako nové. Zajistěte si úklid ...Zde je náhled do přizpůsobeného sportu tenisu na invalidním vozíku.