Jak se dívat na film „Otrávená láska: Příběh Staceyho Castora“ online

Otrávená láska, Stacey Castor, doživotní

Celoživotní/YouTube Takto můžete sledovat celoživotní funkci „Otrávená láska: Stacey Castor Story“ online, bez kabelu.

Otrávená láska: Stacey Castor Story, celoživotní originální film, bude odvysílán tuto sobotu 1. února ve 20 hodin. EST. Funkce Celoživotní vypráví o Stacey Castorové, která byla v roce 2009 odsouzena za vraždu svého druhého manžela Davida Castora tím, že ho otrávila nemrznoucí směsí. ABC. Castor byl také usvědčen z pokusu o vraždu její dcery a obvinění z tohoto zločinu a z pokusu padělat vůli jejího manžela, což jí zanechalo jeho majetek ve výši 300 000 dolarů, CNY Central zprávy.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos po celý život na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Celoživotní je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete poté sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vzduch (a někdy i déle), i když je nenahráváte.

TV Philo

Doživotnost je zahrnuta v hlavním 58kanálovém balíčku Phila, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Součástí je také sedmidenní zkušební verze zdarma:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do služby Philo a poté můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo na telefonu (podporováno zařízení iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo .

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrát události, které byly vysílány za poslední tři dny.

Hulu s živou televizí

Součástí je životnost Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má nové epizody a speciály k dispozici po vysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR , což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Celoživotní film vypráví mrazivý příběh Stacey Castor, známé také jako „černá vdova“, která byla shledána vinnou z otravy jejího manželaHrát si

Otrávená láska: Stacey Castor Story | Premiéry 1. února 8/7c | Život Stacey Castor (Nia Vardalos) přežila bouři smrti jejího prvního manžela a dokázala znovu najít lásku se svým šéfem Davidem (Mike Dopud). Ale když je David odhalen mrtvý kvůli zjevné sebevraždě, policie má podezření na nějakou hru, protože Davidova smrt napodobuje smrt prvního manžela Stacey. Jak začínají padat důkazy… 2020-01-31T21: 51: 57 000Z

V roce 2009 byla Stacey Castor uznána vinnou z vraždy svého manžela Davida Castora otrávením nemrznoucí směsí a za pokus o vraždu její dcery Ashley Wallaceové. Když policie vyšetřovala zločiny, měla také podezření, že zavraždila svého prvního manžela Michaela Wallace, otce její dcery Ashley, podle Ve styku . Když se objevily další podrobnosti o otravách, konkrétně poté, co vyšetřovatelé začali mít podezření na špinavou hru ohledně smrti jejího prvního manžela, byla Castorová nakonec dabována Černými vdovami. Castor zemřel ve vězení v roce 2016 ve věku 48 let.

Celoživotní popis funkce Ripped from the Headlines čte, Stacey Castor (Nia Vardalos) přežila bouři smrti jejího prvního manžela a dokázala znovu najít lásku se svým šéfem Davidem (Mike Dopud). Ale když je David odhalen mrtvý kvůli zjevné sebevraždě, policie má podezření na nějakou hru, protože Davidova smrt napodobuje smrt prvního manžela Stacey. Jelikož důkazy začínají zapadat na místo, vyšetřování dále komplikuje pokus o sebevraždu její dcery Ashley (Chanelle Peloso). Stala se Stacey obětí tragických okolností nebo se kvůli útoku postavila Černá vdova?

Ladění v sobotu 1. února 2020 ve 20 hodin EST chytit film Otrávená láska: Stacey Castor Story na celý život. Do té doby se nezapomeňte podívat na profil tohoto autora, kde najdete všechny zprávy o televizi a zábavu.


Populární Problémy

Zde jsou všechny podrobnosti o tom, jak dnes v noci sledovat osmý díl Euphorie - finále sezóny - a to i bez kabelu. K dispozici jsou také bezplatné možnosti.

Jak ušít boty Pointe. Pointe boty jsou pro balet požadavkem a často se dodávají bez gumy nebo stuh, které by je držely na nohou. Vzhledem k tomu, že přiléhavý střih je nezbytný pro tanec v špičkových botách, budete si muset ušít vlastní elastické ...

Jak zabránit zánětu šlach. Tendonitida je, když se u vás objeví vzplanutí šlachy a nejpravděpodobněji se vyvine kolem hlavních kloubů, jako jsou kolena, lokty a ramena. Šlachy spojují svaly s kostí, takže jsou nedílnou součástí ...

V neděli má premiéru nový dokument „Cal Fire“ společnosti Discovery Channel. Zde je návod, jak můžete sledovat celý film online, pokud nemáte kabel.

Jak ošetřit zlomený zub u psů. U psů je běžným jevem zlomené zuby. Mohou si zlomit zuby skrz hrubý dům s jinými psy, žvýkat něco opravdu tvrdého nebo kvůli traumatu v ústech. To je jedno...

Chcete streamovat Johnny Tsunami právě teď? Zde je vše, co potřebujete vědět, včetně toho, kde to sledovat, obsazení, postav a zábavných faktů!