Jak vyrobit sortiment páchnoucích bomb

Pachové bomby jsou úžasný žert a snadno si můžete doma vyrobit několik různých typů. Všechny přísady jsou docela běžné, takže je pravděpodobně již máte doma. Pachové bomby nejsou nezákonné, ale přesto byste si měli oběti svého žertu vybírat pečlivě.

Metoda 1 ze 3: Vejce, mléko a ocet

 1. Obrázek s názvem Vytvořte sortiment smradlavých bomb Krok 1

  1 Shromážděte své materiály. Budete potřebovat nádobu s víkem (nebo prázdnou plechovku od sody), jedno vejce, jednu polévkovou lžíci mléka, jednu polévkovou lžíci octa, nůžky a pytlík na zip.
  • Pytlík na zip budete potřebovat pouze v případě, že používáte plechovku od sody, protože ta bude fungovat jako vzduchotěsné „víko“ plechovky.


 2. Obrázek s názvem Vytvořte sortiment smradlavých bomb Krok 2

  2 Odřízněte horní část prázdné plechovky od sody. Musíte použít nádobu, kterou už nikdy neplánujete použít, takže prázdná plechovka od sody je rychlá a snadná volba. Opatrně odstřihněte horní 2 palce plechovky ostrými nůžkami.
  • Pokud máte nějaký plastový obal s těsně přiléhajícím víkem (na který nemáte jiné využití), můžete improvizovat a použít ho místo plechovky od sody.
  • Dobře poslouží i skleněná nádoba (například zednická nádoba) s víkem.
 3. Obrázek s názvem Vytvořte sortiment smradlavých bomb Krok 3

  3 Rozbijte vejce do plechovky. Můžete vejce rozklepnout úplně a vložit obsah dovnitř, nebo ve vejci udělat prasklinu a hodit tam celou věc, skořápku a vše. V každém případě to bude hrozně vonět.
  • Můžete tam dokonce vložit celé vejce, aniž byste ho rozbili, ale doba vaření smradlavé bomby může trvat trochu déle.
  • Postačí jakýkoli druh vajíčka - bílá, hnědá, volný výběh atd. Jakýkoli typ, který je právě ve vaší chladničce, bude perfektní.
 4. Obrázek s názvem Vytvořte sortiment smradlavých bomb Krok 4

  4 Do nádoby přidejte mléko a ocet. Odměřte 1 polévkovou lžíci mléka a 1 polévkovou lžíci octa a oba vložte do nádoby s vejcem. Jakýkoli druh mléčného mléka bude fungovat, ale ujistěte se, že je mléčný (například mandlové mléko nebude fungovat, protože není mléčné). Použijte běžný bílý ocet.
  • Pokud jste tam upustili celé vejce a nepraskli ho, budete potřebovat více octa. Nalijte tolik, aby pokrylo celé vejce.
 5. Obrázek s názvem Vytvořte sortiment smradlavých bomb Krok 5

  5 Udělejte nádobu vzduchotěsnou a uložte ji na teplé místo. Pokud používáte plechovku od sody, vložte ji do pytlíku na zip a pevně uzavřete. Pytlík by měl být dostatečně velký, aby se plechovka snadno vešla dovnitř a abyste mohli po zavření pytle stále postavit plechovku na rovný povrch. Pokud pro svůj kontejner používáte něco jiného, ​​ujistěte se, že jste víko pevně nasadili.
  • Jakmile pytlík zavřete, dejte plechovku na teplé místo, kde nebude rušena.
  • Než použijete bombu, nechte pach asi týden vařit. Čím déle budete čekat, tím intenzivnější bude zápach.
 6. Obrázek s názvem Vytvořte sortiment smradlavých bomb Krok 6

  6 Sejměte pytle/víko, až budete připraveni bombu použít. Neodstraňujte zápach při odstraňování pytlů (nebo víka), dokud se nerozhodnete, kam bombu umístit! Tento typ bomby funguje nejlépe, když ho někde schováte, například v ložnici sourozence nebo pod kuchyňským stolem.
  • Tato bomba bude mít hrozný zápach - kombinace shnilých vajec a zkaženého mléka.
  • Dávejte pozor, abyste na sebe žádnou ze směsi nedostali - strašně to zapáchá!
  reklama

Metoda 2 ze 3: Amoniak a síra

 1. Obrázek s názvem Vytvořte sortiment smradlavých bomb Krok 7

  1 Shromážděte své materiály. Budete potřebovat jednu plastovou nádobu, například láhev s vodou, s víkem (nepoužívejte sklo ani nic, co se rozbije). Kromě toho budete potřebovat čpavek, nůžky a jednu knihu zápalek.
  • Amoniak je čisticí roztok. Buďte s tím opatrní.
 2. Obrázek s názvem Vytvořte sortiment smradlavých bomb Krok 8

  2 Odřízněte zápalky od všech zápasů v knize. Pomocí nůžek opatrně odstřihněte hlavy (nápadné konce) všech zápalek ve vaší knížce. Odhoďte dřevěné hole a prázdnou zápalku - budete potřebovat pouze zápalkové hlavy. Vložte zápalkové hlavy do plastové lahve.
  • Hlavy zápalky obsahují síru, kterou potřebujete k vytvoření této bomby.
  • Mohli byste jít ven a koupit chemickou síru v práškové formě, ale to je obecně těžké najít a drahé.
  • Zápalkové hlavy se nacházejí mnohem snáze a bezpečněji se používají.
 3. Obrázek s názvem Vytvořte sortiment smradlavých bomb Krok 9

  3 Naplňte plastovou láhev do poloviny amoniakem. Nalijte čpavek na zápalkové hlavy, které jste již vložili do nádoby. Naplňte nádobu přibližně do poloviny a poté víčko nebo víčko pevně přišroubujte zpět na nádobu.
  • Jakmile na páchnoucí bombu nasadíte víko, nechejte ji asi 3-4 dny odležet. Chemikálie uvnitř budou reagovat a vařit zápach.
  • Dávejte pozor, abyste čpavek nerozlili, a nezapomeňte jej po použití důkladně zrekapitulovat a odložit.
  • Nikdy nemíchejte čpavek s bělidlem - vytvoří vysoce toxický plyn, který může být smrtelný.
 4. Obrázek s názvem Vytvořte sortiment smradlavých bomb Krok 10

  4 Sejměte víko z nádoby, až budete připraveni bombu použít. Nesundávejte víko, dokud nebudete připraveni! Skryjte páchnoucí bombu u kohokoli, koho žertujete (například v pokoji vašeho sourozence, pod kuchyňským stolem atd.).
  • Tato bomba bude cítit strašně, jako shnilá vejce.
  • Dávejte pozor, abyste na sebe nic nerozlili!
  reklama

Metoda 3 ze 3: Vaječné bílky a Drano

 1. Obrázek s názvem Vytvořte sortiment smradlavých bomb Krok 11

  1 Shromážděte své materiály. Budete potřebovat prázdnou skleněnou nádobu a víko (například zednickou nádobu), krystaly Drano (hydroxid sodný), teplou vodu, 6 bílků a lžíci.
  • Drano je čisticí roztok, takže s ním a kolem něj buďte opatrní.
 2. Obrázek s názvem Vytvořte sortiment smradlavých bomb Krok 12

  2 Nalijte ½ palce krystalů Drano do skleněné nádoby. Není třeba používat žádnou měřicí lžičku, stačí ji zavřít očima. Po Drano nalijte do skleněné nádoby asi 1 palec teplé vody.
  • Opět to můžete jednoduše sledovat - nemusí to být přesné.
  • Po použití produktu krystaly Drano bezpečně odložte a odložte.
 3. Obrázek s názvem Vytvořte sortiment smradlavých bomb Krok 13

  3 Rozklepněte 6 vajec a oddělte bílky od žloutků. Vejce rozklepněte po jednom a oddělte bílek od žloutku. Bílky dejte do mísy nebo hrnku a zlikvidujte žloutky a vaječné skořápky. Poté, co jste oddělili 6 bílků, vylijte je do skleněné nádoby s Dranem a teplou vodou a směs dobře promíchejte lžící.
  • Pokud jste ještě nikdy neoddělili vaječné bílky od žloutků, můžete vždy požádat rodiče, aby vám ukázal, jak (i ​​když jim možná budete chtít říct, že je to pro omeletu, ne pro smradlavou bombu).
  • Obchody s potravinami prodávají malé kartony vaječných bílků již oddělené od žloutků, takže si je můžete kdykoli koupit a použít, pokud chcete.
 4. Obrázek s názvem Vytvořte sortiment smradlavých bomb Krok 14

  4 Vraťte víčko zpět na sklenici a skryjte na teplém místě po dobu 1 týdne. Během tohoto týdne se látky uvnitř vaří dohromady a vytvoří páchnoucí bombu. Během této doby dejte sklenici na bezpečné místo, aby na ni nikdo nezakopl.
  • Každých pár dní sklenici pořádně protřepejte.
 5. Obrázek s názvem Vytvořte sortiment zapáchajících bomb Krok 15

  5 Sejměte víčko ze sklenice, až budete připraveni bombu použít. Držte víko, dokud nebudete přesně vědět, kam ho chcete umístit! Můžete ho někam schovat, například v ložnici sourozence, pod umyvadlem v koupelně nebo pod kuchyňským stolem, až budete připraveni vytáhnout žert.
  • Dávejte pozor, abyste na sebe žádnou ze směsi nedostali - strašně to zapáchá!
  • Namísto skrytí zavřené nádoby můžete obsah kdykoli vysypat, kamkoli chcete, aby bomba byla - ale to se opravdu nedoporučuje, protože byste mohli být nakonec nuceni rodičem nebo sourozencem vyčistit ji sami.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mohu je nechat déle sedět kvůli horšímu zápachu? Ano. Čím déle ho necháte, tím více mléčných sraženin a vajec hnije a zesiluje vůni.
 • Otázka Čím jej mohu nahradit, když nemám vejce? Můžete jej nahradit sýrem, ale budete ho muset nechat déle louhovat.
 • Otázka Existuje nějaký způsob, jak bych mohl provést metodu 1 jen přes noc nebo za několik hodin? Vejce a mléko se dostatečně nezkazí, takže páchne! Čím déle to necháte, tím více to zkazí!
 • Otázka Pokud jde o první řešení, pokud nebudu čekat týden, jen 3 nebo 4 dny, bude to stále páchnout nebo ne? Bude, ale ne tak silné. Ideální je jeden týden, jakékoli kratší či delší období nebude mít nejlepší výsledky.
 • Otázka Dráždí kůži nebo oči? Ano. Některé z chemikálií, které se v nich používají, jsou žíravé. Drano a čpavek jsou pravděpodobně nejsilnější.
 • Otázka Existuje způsob, jak mohu přes noc vyrobit páchnoucí bombu? Můžeš, ale nebude to moc silné.
 • Otázka Je možné udělat první recept lepivým? Ano. Můžete zkusit přidat několik lžic džemu, nechat jeden nebo dva dny odležet a pak otevřít.
 • Otázka Lze u metody 2 použít místo amoniaku moč? Ne, v metodě 2 byste neměli používat moč.
 • Otázka Jaký je poloměr zápachu směsi vajec/mléka/octa? Pro tento žert bych upřednostnil přetrvávající nepříjemný zápach (jako dlouho hnijící odpadky) před jednorázovým efektem „bomby“, ale chci ovládat poloměr. Záleží na tom, kolik použijete a na jak dlouho bombu necháte, než ji otevřete. Otestujte svou bombu s kamarádem, abyste zjistili, kam až vůně zapadá s vaším plánovaným odvarem.
 • Otázka Mohu použít pouze vejce a mléko pro první bombu, když nemám ocet? Ano, protože vejce a mléko se zkazí a zanechá hrozný zápach. Ocet je volitelný, protože někteří lidé nemají rádi vůni.
Zobrazit více odpovědí Nezodpovězené otázkyPoložit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Populární Problémy

Sezóna ATP 2020 byla do značné míry skličující, hlavně kvůli pandemii COVID-19, která zuřila po celém světě.

Švýcarský maestro se bude snažit získat v Madridu svůj 4. titul.

Jak používat Ike v Super Smash Bros Ultimate. Hrajete Super Smash Bros Ultimate nebo necháváte sbírat prach v rohu? Tato hra má mnoho zábavných a jedinečných postav! Naučte se hrát jako Ike v Super Smash Bros Ultimate pro Nintendo ...

Prohlášení Alexandra Zvereva byla smetena jeho bývalou přítelkyní, která zopakovala svá tvrzení o zneužívání. Sharypova také uvedla, že se cítila zdrcena vylitím podpory, které se jí dostalo od fanoušků.

'Awkwafina je Nora z královen' se vrací pro 2. sezónu dnes večer. Zde je návod, jak můžete sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte kabel.

Oznámení blížícího se odchodu Andyho Murraye do důchodu je smutným dnem pro celý tenis, říká Nick Kyrgios.