Jak vytvořit federaci zápasů na dvorku

Chtěli jste někdy mít vlastní zápasovou federaci? Tak teď můžeš! Postupujte podle těchto jednoduchých pokynů a vydejte se na zápas s hvězdnou slávou.

jak cvičit tenis sám

Kroky

 1. Obrázek s názvem Make a Backyard Wrestling Federation Krok 1

  1 Dejte dohromady skupinu přátel, kteří rádi zápasí, aby se připojili k federaci.
 2. Obrázek s názvem Make a Backyard Wrestling Federation Krok 2

  2 Najděte si prsten, který chcete použít, spolu s pódiem a rampou jako WWE nebo TNA. (Prsten si můžete také vyrobit sami pomocí trampolíny.)
 3. Obrázek s názvem Make a Backyard Wrestling Federation Krok 3

  3 Připravte si zápasnické vstupy a jména.
 4. Obrázek s názvem Make a Backyard Wrestling Federation Krok 4

  4 Kupte si nějaké mikrofony (pouze pokud je vaše aréna velká) a reproduktory. Umístěte reproduktory na různá místa ve vaší aréně.
 5. Obrázek s názvem Make a Backyard Wrestling Federation Krok 5

  5 Kupte si (a) videokameru, abyste mohli filmovat VŠECHNY vaše zápasy.
 6. Obrázek s názvem Make a Backyard Wrestling Federation Krok 6

  6 Poté, co vaše federace získá určitou popularitu, najděte také nějaké dívky, které se přidají. Parta chlapů bez košile, která se navzájem praští, ztratí svou přitažlivost bez divas!
 7. Obrázek s názvem Make a Backyard Wrestling Federation Krok 7

  7 Sledujte, jak popularita federace roste, a když ano, začněte si hledat nějaké zápasnické koncerty. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Bude to stát peníze? Pokud chcete dobrou kvalitu, ano.
 • Otázka Kolik by to všechno stálo? Technicky můžete použít matraci nebo trampolínu. Pokud nemáte místní arénu, kterou používáte, je to zdarma, kromě nákladů na toto vybavení.
 • Otázka Dostanu se do vězení za napadení? Konsensuální zápas není útok, takže pokud se nepokusíte zápasit s někým, kdo se nechce zúčastnit, budete v pořádku.
 • Otázka Jak vyrobím wrestlingový prsten WWE? Prsteny, které vidíte, mají kovový rám s kovovými lamelami vespod (někdy s pružinou uprostřed), poté jsou pokryty dřevěnými deskami a poté polstrováním a plátnem. Nepokoušejte se vyrobit tento prsten sami, jinak pravděpodobně vytvoříte něco vadného, ​​co způsobí škodu. Mnoho indie wrestlingových společností vás může nasměrovat na někoho, kdo vám může postavit prsten.
 • Otázka Mohu to udělat jen pro zábavu? Samozřejmě. Může to být tak závažné nebo hloupé, jak chcete.
 • Otázka Kolik bych měl investovat? Jakkoli se cítíte nezbytní k dosažení svých cílů. Pokud si jen chcete vytvořit nějaké domácí zápasy s přáteli a kolegy, investujte do levných rohoží. Pokud chcete mít platící zákazníky, je to úplně jiná úroveň, kde budete muset investovat do pojištění a správného vybavení.
 • Otázka Mám začít boje s diváky jako někteří profesionálové? Měl bych kvůli tomu potíže? Když profesionálové začnou bojovat se členy publika, členové publika jsou „rostliny“ - což znamená, že jsou to herci najatí speciálně pro tento účel. Pokud jste to tedy neplánovali předem s konkrétním členem publika, nedoporučuji vám to zkoušet.
 • Otázka Jaký je nejlepší způsob výroby nebo nákupu zápasnických pásů? Vidět Vyrobte si zápasnický pás .


Nezodpovězené otázkyPoložit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Zajistěte, aby vaše divy byly tak krásné, jak je můžete získat !!! (Jak by řekl Larry the Cable Guy, ujistěte se, že jsou to oční bonbóny, ne oční brokolice, nebo vaši fanoušci budou šílenější než albínský závěs putující ve sněhové bouři.)
 • Pokuste se rozšířit svou zápasnickou federaci, jak jen můžete, ale neutrácejte všechny své peníze za rozšiřování.
 • Zajistěte, aby vaše koncerty byly dobře placené. To vyžaduje docela dost peněz a nějakou dobu potrvá, než začnete vydělávat.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Pozor na zbraně !!!
 • Nepokoušejte se o žádné vysoce rizikové pohyby, dokud vy a vaši přátelé nevíte, co máte dělat. Vyzkoušejte tajná školení, která jim pomohou správně provádět pohyby.
 • Dávejte si pozor na pohyby jako DDT nebo Swantonova bomba.
reklama

Populární Problémy

Patrioti vypadají, že zůstanou neporaženi, když se v zápase 5. týdne postaví Redskins. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.Cvičení je klíčovou součástí emocionálního a fyzického vývoje dítěte. Děti však stále více tráví více času na elektronických zařízeních, jako je počítač, televize a mobilní telefon. I když dítě tvrdí, že nesnáší ...Vítězové dvouhry na Roland Garros získají o 150 000 eur více než loni, v roce 2015.

Tijuana a Pumas otevírají sezónu 2021 Liga MX Clausura v pátek večer. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos zápasu online, pokud jste v USA.Vázání prsou je způsob, jak minimalizovat nebo zploštit hrudník a pro lidi všech druhů identit a situací. Ať už tedy přecházíte, potřebujete minimalizovat poprsí kvůli outfitu, nebo vás unavuje nechtěná pozornost, svazování ...Zde je návod, jak můžete sledovat online streamování HBO QAnon docuseries 'Q: Into the Storm'.