Jak vyrobit stojan na lustrový košíček

Lustrový stojan na košíčky je elegantní způsob, jak vystavit své dekadentní lahůdky! Tyto stojany jsou oblíbené pro svatby, večírky a svátky, takže je příjemné mít jeden poblíž. Místo toho, abyste si jeden pořídili, shromážděte levné materiály, abyste si vyrobili vlastní za mnohem méně. Sestavení stojanu je jednoduchý proces slepování servírovacích podnosů, misky a držáků svícnů. Jakmile je váš stojan sestaven, můžete jej ozdobit, ale chcete, aby byl ještě více lustrový.

Část 1 ze 3: Navrhování stojanu na košíčky

 1. Obrázek s názvem Vyrobte si lustrový stojan na košíčky Krok 1

  1 Kupte si 1 servírovací podnos pro každou úroveň, kterou chcete zahrnout. Levné servírovací podnosy najdete v antikvariátu nebo v dolarovém obchodě. Vyberte si plastové tácy pro něco lehčího a levnějšího, nebo se rozhodněte pro skleněné nebo dřevěné pro něco odolnějšího. Chcete-li, aby měl váš košíček výrazný vzhled podobný lustru, rozhodněte se pro 3 plechy v různých velikostech. Vyberte 1 velký, 1 střední a 1 malý zásobník.
  • V případě potřeby můžete provést více než 3 úrovně, ale budete potřebovat více zásobníků.
  • Servírovací podnosy můžete použít v jakékoli barvě nebo designu, který se vám líbí. Jen se ujistěte, že mají na obou stranách rovný povrch, abyste je mohli přilepit na tyčinky svíčky.


 2. Obrázek s názvem Vytvořte stojan na lustr Cupcake Krok 2

  2 Vyberte 15 až 20 cm vysoké kuželové držáky svíček. Pro každou úroveň, kterou chcete zahrnout do stojanu na košíčky, budete potřebovat 1 držák svíčky, proto si pořiďte stejné množství držáků svíček jako úrovní. Ujistěte se, že jste vybrali dostatečně vysoké držáky svíček, které vytvoří prostor mezi plechy na košíčky poté, co byly namrzlé, tedy alespoň 6 palců (15 cm), abyste byli v bezpečí.
  • Můžete také vybrat držáky svíček, které odpovídají nebo doplňují barvy vašich servírovacích podnosů. V případě potřeby je však můžete vždy namalovat.
 3. Obrázek s názvem Vytvořte stojan na lustr Cupcake Krok 3

  3 Kupte si misku, která pojme 4 šálky (0,95 l) nebo více. Toto je volitelné, protože spodní servírovací tác můžete umístit přímo na rovný povrch, ale přidáním misky vzhůru nohama na dno zvýšíte spodní vrstvu ze stolu a zajistíte, aby byl stojan na košíčky při nastavování stabilní. Vyberte misku, která odpovídá nebo doplňuje vaše servírovací podnosy a držáky svíček.

  Spropitné : Pokud se rozhodujete pro čiré tácky a svíčky, vyberte si čistou misku. To vám umožní umístit do mísy bezplamennou svíčku nebo provázková světla, která osvětlí váš stojan na lustrové košíčky.

  je při badmintonu nezákonné dotýkat se rakety sítí?
 4. Obrázek s názvem Vytvořte stojan na lustr Cupcake Krok 4

  4 Vyberte korálkový věnec a ozdobte spodní vrstvu stojanu. Pro zřetelně lustrový vzhled si kupte cívku duhové nebo čiré korálkové girlandy ve velikosti a designu podle vašeho výběru. Můžete odstřihnout prameny a přilepit je na spodní vrstvu stojanu na košíčky, aby vypadal ještě více jako lustr.
  • Můžete si také vybrat korálky, které nejsou jasné, pokud budete malovat svůj stojan, nebo pokud jste vybrali servírovací podnosy a tyčinky svíček, které nejsou jasné, například zlaté kovové korálky nebo matné černé korálky.
  • Podívejte se na korálkový věnec v sekci stuhy místního obchodu s řemeslnými potřebami nebo si nějaký kupte online.
  reklama

Část 2 ze 3: Připojení zásobníků

 1. 1 Otočte první servírovací tác dnem vzhůru. To vám umožní připevnit misku na její dno. Miska bude sloužit jako základna pro stojan na košíčky, takže horní část tácu bude po připevnění lícem nahoru.
  • Ujistěte se, že vy odstraňte všechny značky na servírovací tácek a mísu a umyjte je, než začnete.
 2. 2 Na dno misky naneste horké lepidlo. Kolem spodního okraje mísy naneste kroužek lepidla, aby byl otevřený konec mísy stále přístupný. Poté nakreslete X horkého lepidla také přes střed mísy. Vytvořte X stejné velikosti jako spodní konec misky.

  Varování : Dávejte si velký pozor, aby se vám na kůži nedostalo horké lepidlo, protože vás spálí.

 3. Obrázek s názvem Vytvořte stojan na lustr Cupcake Krok 7

  3 Zatlačte základnu misky do misky a podržte ji 30 sekund. Najděte střed podnosu tak, že se na něj podíváte shora, a poté misku ihned přitlačíte do středu podnosu. Je důležité to udělat rychle, protože horké lepidlo rychle schne! Držte misku na místě po dobu 30 sekund, abyste zajistili, že správně přilne.
  • Do misky nebo na ni můžete také dát něco těžkého, například knihu nebo cívku korálkového věnce.
 4. 4 Otočte podnos a misku a na držák svíčky naneste horké lepidlo. Jakmile horké lepidlo vychladne, otočte servírovací tácek tak, aby byla mísa pod ním. Poté seberte jeden z držáků svícnu a na jeho spodní okraj naneste prsten horkého lepidla.
 5. 5 Zatlačte držák svíčky do středu servírovací misky. Najděte střed servírovací misky a zatlačte do ní držák svíčky. Stiskněte na něj asi 30 sekund, aby lepidlo mělo šanci vychladnout.
  • Nezapomeňte pracovat rychle, protože horké lepidlo po vychladnutí zaschne.
 6. 6 Přilepte další servírovací tác na druhý konec držáku svícnu. Kolem horního okraje držáku svícnu naneste prstenec lepidla. Poté přitlačte další vrstvu na držák svícnu tak, aby byl vycentrován. Zatlačte na něj na 30 sekund, aby na něj lepidlo přilnulo.
  • Vyberte si další nejmenší podnos, který chcete přilepit na horní část tohoto svícnu, aby se vaše patra s postupujícím směrem nahoru zmenšovala.
 7. 7 Opakujte postup pro zbývající úrovně. Pokračujte v lepení svícnů a servírovacích táců dohromady, abyste postavili lustrový cupcake výš. Dokončete servírovací tác pro vaši nejvyšší vrstvu.
  • Můžete použít tolik servírovacích podnosů a svícnů, kolik chcete, abyste vytvořili víceúrovňový stojan na košíčky, ale 3-5 je ideální. Přidání příliš mnoha úrovní může způsobit, že váš stojan bude nestabilní.
  reklama

Část 3 ze 3: Přidávání dekorací

 1. 1 V případě potřeby natřete stojan kovovou barvou. V případě potřeby můžete stojan na košíčky namalovat akrylovou barvou a štětcem nebo sprejem. Mějte však na paměti, že malování stojanu zabrání průniku jakéhokoli světla, takže je nejlepší to nedělat, pokud jste vybrali jasné podnosy a svícny.
  • Pokud například vaše podnosy a svícny nejsou čisté, můžete je všechny natřít kovovou barvou, aby vypadaly jako lustr, například stříbrný nebo zlatý.
 2. Obrázek s názvem Vytvořte stojan na lustr Cupcake Krok 13

  2 Přilepte šňůry korálků tak, aby visely svisle kolem spodní vrstvy. Odřízněte prameny korálků, které jsou dostatečně dlouhé, aby se dostaly ze spodní části patra na povrch, na kterém bude váš stojan na košíčky. Ujistěte se, že všechny prameny mají stejnou délku. Poté naneste tečku lepidla na okraj servírovacího tácku a zatlačte do něj konec pramene. Držte jej na místě asi 30 sekund. Přilepte další pramen k tácu asi 0,5 palce (1,3 cm) od prvního.
  • Toto opakujte až do konce spodní vrstvy.
 3. Obrázek s názvem Vytvořte stojan na lustr Cupcake Krok 14

  3 Pod nebo kolem základny umístěte bateriová řetězová světla. Pokud jste vybrali čirou misku, držáky na svícny a podnosy, můžete pod misku na základně stojanu umístit bezplamennou svíčku a ta osvětlí celý stojan na dort, jako by to byl opravdu lustr. Pokud váš stojan na dort není jasný, můžete jej stále osvětlit umístěním řetězových světel napájených baterií kolem základny stojanu.

  Spropitné : Vyberte si světla, která doplní váš stojan. Pokud máte například jasný stojan, pak barva bezplamenných svíček nebo řetězových světel může změnit barvu vašeho stojanu, například červená světla, aby svítila červeně.

  reklama

Udělali jste tento recept?

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Věci, které budete potřebovat

 • 3 nebo více servírovacích podnosů
 • 3 a více držáků svíček
 • 1 velká mísa
 • 1 cívka korálkového věnce
 • Horká lepicí pistole s lepicími tyčinkami
 • Bezplamenná svíčka nebo bateriová řetězová světla
 • Akrylová barva nebo barva ve spreji (volitelně)

Populární Problémy

Státní soupeři UNC a NC State se v sobotu setkají na basketbalovém zápase. Takto můžete sledovat hru bez kabelu.

Jak spustit záchranu morčete. Morčata jsou milovaná domácí zvířata, která jsou skvělými přírůstky do každé rodiny, ale často jsou vyhozena nebo opuštěna v procesu navádění. Vzhledem k přílivu morčat v mnoha zemích existuje spousta ...

Jak otevřít žárovku. Prázdné žárovky lze znovu použít pro řadu řemesel, dekorací a vědeckých projektů. Otevření žárovky může být napoprvé trochu složité, ale úkol je velmi proveditelný, jakmile víte, co ...

Jak nosit kotníkové boty s šaty. Přemýšleli jste někdy o tom, jak nosit ty roztomilé kotníčkové boty v zadní části skříně k vašim oblíbeným šatům? Nyní můžete za šaty s kotníčkovými botami zjistit a prozkoumat celý svět módy ....

Jak opravit Achillovu tendonitidu. Šlachy jsou tkáň, která připevňuje svaly ke kostem a umožňuje pohyby. Vaše Achillovy šlachy spojují svaly v lýtkách s patními kostmi v dolních končetinách. Achillova tendinitida (nebo ...

Zde je návod, jak sledovat nový speciál HBO Mel Brooks Unwrapped, který má premiéru v pátek 13. prosince ve 21 hodin. ET/PT.