Přímý přenos volejbalu ze Stanfordu do Minnesoty: Jak se dívat online

GettyTřetí nasazený volejbalový tým Stanford Cardinal se ve čtvrtek v PPG Paints Arena v Pittsburghu setká v národním semifinále se sedmým nasazeným týmem Minnesota Golden Gophers.

Začátek hry je naplánován na 21:30. ET a budou vysílány na ESPN. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Obsahují 45 až 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ESPN a ESPN2. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

jak dlouho trvají tenisové zápasy

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Stanford vs Minnesota na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tablet Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

velikost tenisového kurtu ve stopách

Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s 32 kanály, včetně ESPN a ESPN2. První měsíc to stojí 25 $ (poté 35 $ za měsíc), což z něj činí zdaleka nejlevnější streamovací službu s kanály ESPN, pokud ji plánujete dlouhodobě udržovat:

Získejte Sling TVNebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

30 miluji tenis

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Stanford vs Minnesota naživo na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.

Hulu s živou televizí

Součástí jsou ESPN a ESPN2 Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos Stanford vs Minnesota na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Stanley vs Minnesota Volleyball Final Four Preview

Kardinál získal rekordních osm národních titulů a usiluje o čtvrtý po sobě jdoucí výlet do finále, když vyhrál vše v letech 2016 a 2017.

V sobotu smetli jedenáctý Penn State Nittany Lions 3: 0, aby dosáhli 23. semifinále v 38. splátce národního turnaje.

Seniorská třída byla neuvěřitelná, řekl po vítězství hlavní trenér Cardinalu Kevin Hambly Palo Alto online . Co na mě vyniká, je jejich příprava, vedení a konkurenceschopnost. Bylo zábavné být toho součástí tři roky.

jak vyhrát ve stolním tenise

Dodal: Hráči měli ofenzivně pozoruhodnou noc. Způsob, jakým jsme všichni hráli, a některá čísla, která jsme uvedli, byla vynikající.

Kardinál senior mimo útočník Kathryn Plummerová, národní hráčka roku 2017 a 2018, dosáhla na 24 zabití s ​​pouhými 2 chybami za procento zásahu 0,512 v jejím posledním zápase ve Stanford's Maples Pavilion, který hostil Palo Alto Regional .

DIY ortéza na tenisový loket

Naše starší třída před zápasem hovořila o tom, jak jsme chtěli vyrazit s ranou, řekl Plummer, podle Palo Alto Online. Je úžasné mít poslední zápas v Maples jako elitní osmičku na mistrovství republiky. Je to opravdu zvláštní, protože to je nejlepší jednotka, kterou jsme měli, vracet se, ujímat se vedení a udržovat tlak. Byl to skvělý pocit jít s tou výhrou.

Kardinálovi je 28-4. Na cestě ke svému třetímu titulu v pořadí Pac-12 šli 18-2 v konferenčním hraní. Gophers jim poskytl svou první letošní porážku a zajistil si vítězství 3-1 na State College v PA v soutěži Big Ten/Pac-12.

Stanford se v prohře dopustil nejhorších 29 chyb.

Jsem si jistý, že se oba týmy pravděpodobně vyvinuly, řekl hlavní trenér Gophers Hugh McCutcheon St. Paul Pioneer Press „Ale v určitém okamžiku musí existovat zásadní přesvědčení, že můžete zápas vyhrát, a pokud jste nikdy neporazili tým, je těžké tomu uvěřit. Ale pokud ano, možná si myslíte, že je to možné.

Gophers má celkově 27-5, když ve hře Big Ten odehrál 17-3.

V sobotu smetli nenasazené Louisville Cardinals 3: 0, aby vyšli z Austin Regional. Stejně jako dva týmy, které zůstaly na druhé straně držáku, první nasazená Baylor Lady Bears a čtvrtá nasazená Wisconsin Badgers, hledají Gophers svůj první národní titul.

Mám pocit, že jsme většinu sezóny byli smolařem, řekl McCutcheon. Měli jsme zranění, měli jsme všechny druhy věcí, které jsme se snažili zvládnout. Byla to pozoruhodná skupina a se vším se vypořádali opravdu dobře.


Populární Problémy

Při pohledu na odraz od dvou přímých ztrát Richmond hostí v sobotu George Washingtona. Zde je návod, jak můžete hru sledovat živě na ESPN Plus.

Roger Federer se v pondělí vítězně vrátil k grandslamovému tenisu, když ve dvou setech rozebral Denise Istomina, aby postoupil do druhého kola na Roland Garros.

Jak naplánovat zimní líbánky. Výhody zimní líbánky jsou téměř nekonečné: obecně je zde méně lidí, nižší ceny, a nezapomínejme, že všude není zima! Pochodujte do rytmu vlastního bubnu a naplánujte si ...

Reboot 'Are You Afraid of the Dark' je zpět na Season 2 s 'Curse of the Shadows.' Zde je návod, jak můžete sledovat nové epizody online, pokud nemáte kabel.

Stefanos Tsitsipas byl v neděli daleko od zisku svého prvního grandslamového titulu na Roland Garros.