Jak si vyrobit kostým Hillbilly

Pokud potřebujete halloweenský kostým na poslední chvíli, může se vám hodit kostým hillbilly. Je to jednoduchý, klasický kostým, který si můžete sestavit. Můžete použít staré oblečení nebo si udělat rychlý výlet do obchodu s oblečením nebo kostýmy. Pracujte na tom, abyste měli rozcuchané vlasy a make -up, abyste opravdu vyvedli estetiku kopce. Mějte na paměti, že termín „hillbilly“ a s ním spojené stereotypy jsou pro některé lidi urážlivé.

Metoda 1 ze 3: Vytvoření vašeho outfitu

 1. Obrázek s názvem Make a Hillbilly Costume Krok 1

  1 Zvažte kombinézu. Kombinézy jsou klasickým aspektem kostýmu na vrchu. Pokud máte kolem sebe ležet staré kombinézy, můžete je použít. Můžete si také koupit pár kombinéz v obchodě se spořivostí nebo v běžném obchodě s oblečením.
  • Může být dobrý nápad rozepnout si jeden pásek montérky, aby vypadal nepořádně, podobně jako na kopci.
  • Zvažte použití starých overalů, které jsou poněkud opotřebované. Vybledlý oděv nebo oděv s dírami nebo nášivkami může vypadat skvěle jako kostým do kopce.


 2. Obrázek s názvem Make a Hillbilly Costume Krok 2

  2 Sbalte si džíny. Pokud si nejste jisti, zda nosíte kombinézu, zkuste si srolovat vyhrnuté džíny. Můžete srolovat jednu nohu džínů nebo obě nohy. U žen to může fungovat obzvláště dobře, protože je to podobné stylu Daisy Duke, postavy z Vévodové z Hazardu .
  • Stejně jako u montérky fungují nejlépe staré džíny. Jděte na džíny s dírami nebo nášivkami nebo vybledlé džíny.
 3. Obrázek s názvem Make a Hillbilly Costume Krok 3

  3 Zkuste ořezané jean šortky. Oříznuté šortky mohou vypadat poněkud špinavě, a proto jsou spojeny se životním stylem na kopci. Pokud se opravdu chcete oddat stylu hillbilly, můžete si zkusit vyrobit vlastní střižené jean šortky oříznutím nohou starého džíny.
 4. Obrázek s názvem Make a Hillbilly Costume Krok 4

  4 Vyberte si košilku. Udělejte si čas na výběr košile, která vydává styl Hillbilly. Použijte staré tričko, které ležíte kolem, nebo si udělejte výlet do obchodu se spořitelnou a kupte si tričko, které vyjadřuje styl kopce.
  • Tílka a obyčejná bílá trička, zvláště když jsou spárována s kombinézami, mohou fungovat pro styl hillbilly.
  • Stejně jako u džín a kombinéz se vydejte po věcech, které jsou staré, pošramocené a roztrhané. Vyberte si košili s dírami nebo košili se skvrnami. Zvažte přidání nášivek na rukávy košile, kterou už moc nenosíte.
 5. Obrázek s názvem Make a Hillbilly Costume Krok 5

  5 Najděte vhodnou obuv. Budete také muset vybrat správnou obuv pro styl hillbilly. Existuje celá řada různých typů obuvi, které by mohly fungovat pro oblečení do vrchu.
  • Zvažte vyzkoušení sandálů s otevřenou špičkou, tenkých tenisek nebo pokud možno naboso. Pokud se chystáte například na domácí večírek, naboso může fungovat skvěle.
  • Přemýšlejte o koupi kovbojských bot. Ty mohou fungovat obzvláště dobře, pokud se snažíte zachytit styl Hillbilly. Jděte do pracovních bot přes kozačky.
 6. Obrázek s názvem Make a Hillbilly Costume Krok 6

  6 Jděte na kostkované vzory. Kostkované a kostkované vzory jsou často spojeny s vidláky, které jsou něco jako kopce. Zvažte investici do kostkovaných nebo kostkovaných košil pro svůj kostým. Kostkovaná košile pod kombinézou může znamenat skvělý kostým do kopce. Pokud jste žena, můžete také zkusit nosit kostkovanou sukni. reklama

Metoda 2 ze 3: Shromažďování příslušenství

 1. Obrázek s názvem Make a Hillbilly Costume Krok 7

  1 Investujte do falešných zubů. Falešné zuby můžete koupit v mnoha obchodech s kostýmy. Falešné zuby jsou často navrženy tak, aby vypadaly, jako by vám některé zuby chyběly. Můžete navštívit místní obchod s kostýmy nebo řemeslnými výrobky a zjistit, zda prodávají falešné zuby. Mnoho lidí si myslí o Hillbillies jako o lidech s chybějícími zuby.
 2. Obrázek s názvem Make a Hillbilly Costume Krok 8

  2 Zvažte klobouk pro řidiče. Truckerský klobouk může být dobrý nápad, buď pro muže, nebo pro ženu. Trucker klobouky jsou někdy spojovány s kulturou redneck/hillbilly. Rednecks se však mírně liší od hillbillies. Rednecks jsou považováni za jižanské dělnické třídy, zatímco hillbillies mají tendenci žít ve venkovských oblastech, ne nutně na jihu. Truckerský klobouk může být vnímán jako více hrdinský než Hillbilly.
 3. Obrázek s názvem Make a Hillbilly Costume Krok 9

  3 Noste batoh. Můžete zkusit nosit batoh, což je malá taška obvykle vyrobená z přikrývky nebo hadru. Vzhledem k tomu, že kopce jsou často považováni za bezdomovce nebo toulky, mohlo by vám to pomoci získat obraz dolů.
  • Zkuste v batohu nosit něco jako toaletní papír. Můžete jej vytáhnout a nosit na večírcích nebo při fotografování. Toaletní papír může naznačovat, že musíte použít koupelnu v lese, což vám dává rustikální pocit na kopci.
 4. Obrázek s názvem Make a Hillbilly Costume Krok 10

  4 Přidejte šátek. Bandany jsou často spojovány s outfity do vrchu. Zkuste si uvázat šálu kolem krku nebo si vlasy obalit šatkou. Můžete si vybrat jakýkoli styl, který se vám líbí, ale kostkovaný styl může nejlépe vyjadřovat estetiku kopce.
 5. Obrázek s názvem Make a Hillbilly Costume Krok 11

  5 Noste plechovku od piva. Pivo vám může pomoci uvolnit rustikální atmosféru dělnické třídy. Zvažte nošení plechovky piva nebo něco jako čtyřicet uncí piva.
  • Mějte na paměti, že pivo je o něco více spojeno s vidláky než s kopci. Jak bylo uvedeno, tyto dva jsou odlišné. Pivo může mít za následek, že si váš kostým spletete s kostýmem redneck.
 6. Obrázek s názvem Make a Hillbilly Costume Krok 12

  6 Jděte na slaměný klobouk. Slaměné klobouky jsou často spojeny s životním stylem hillbilly. Zvažte koupi slaměného klobouku se širokým okrajem a přidejte jej ke svému outfitu. reklama

Metoda 3 ze 3: Účes a líčení

 1. Obrázek s názvem Vytvořit kostým Hillbilly Krok 13

  1 Udělejte si nedbalý culík. Nedbalý boční culík, pro ženy, může rozdávat atmosféru na kopci. Pokud jste muž s delšími vlasy, můžete si vlasy stáhnout v nedbalém culíku. Ujistěte se, že sbíráte vlasy chaotickým způsobem, takže některé vlasy padají.
 2. Obrázek s názvem Vytvořit kostým Hillbilly Krok 14

  2 Zkuste copánky. Pigtaily vám mohou poskytnout atmosféru podobnou venkovské dýni, která vám může pomoci se stylem hillbilly. Zkuste si zaplést vlasy do dvou copů nebo si vlasy jednoduše svažte na obě strany hlavy.
 3. Obrázek s názvem Make a Hillbilly Costume Krok 15

  3 Jděte na rozcuchané a rozcuchané vlasy. Pokud jste chlap, možná nebudete chtít dělat culík nebo copánky. Můžete zkusit vlasy jednoduše zacuchat, aby vypadaly rozcuchané. Můžete si také zastrčit vlasy pod klobouk, takže máte dojem, že jsou vlasy mastné nebo špinavé.
 4. Obrázek s názvem Make a Hillbilly Costume Step 16

  4 Naneste make -up, aby váš obličej vypadal špinavě. Kostým Hillbilly může těžit ze špinavého líčení. Sady na líčení můžete zakoupit v obchodech s kostýmy, které jsou navrženy tak, aby váš obličej vypadal špinavě. K vytvoření špinavého vzhledu můžete také použít hnědé a černé oční stíny.
  • Zkuste použít štětec na make -up, kterým otřete do tváře odstíny hnědé a černé.
  • Můžete také namočit mírně mokré kávy na tváře a krk. To vám může pomoci vypadat, jako by váš obličej byl pokrytý špínou a troskami.
 5. Obrázek s názvem Make a Hillbilly Costume Step 17

  5 Přidejte falešné opálení. Vzhledem k tomu, že kopci jsou hodně venku, možná budete chtít použít falešné opálení. Falešné opálení můžete koupit ve většině kosmetických salonů a obchodních domů. Přečtěte si pokyny pro bezpečné použití a poté aplikujte na obličej, paže a další části těla. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak se obléknu jako farmář? Noste slaměný klobouk, zapnutou flanelovou košili a kombinézu nebo volné džíny zastrčené do hnědých šněrovaných bot.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Složitějším způsobem, aby vaše zuby vypadaly ještě černěji, by bylo pořídit si černou barvu zubu. Vysušíte zub, nanesete na něj barvu, zaschne, a pak až budete hotovi, můžete si buď vyčistit zuby a ono se to uvolní, nebo to můžete seškrábat. Nebo si pořiďte černý kryt zubů.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku vzdělávacího obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Jedinou pozitivní věcí na životě Davida Goffina po podivném zranění oka je mít jeho partnera jako osobního řidiče, žertoval Belgičan.

Jednání s patrovým expandérem-ať už je to vaše nebo vaše dítě-lze usnadnit jemnými úpravami stravy, ústní hygieny a rozvrhu. Tato malá zařízení, která se technicky nazývají Rapid Palatal Expander, jsou vybavena proti ...

Východní Washington a Jacksonville State se v sobotu setkají v bitvě 20 nejlepších FCS. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Senzační běh Reillyho Opelky na National Bank Open 2021 pokračoval v pátek, když ve čtvrtfinále porazil Roberta Bautistu Aguta 6: 3, 7: 6 (1), aby se dostal do semifinále.

Rafael Nadal má ve své legendární kariéře jedno vážné zranění za druhým, ale vždy se mu podaří odrazit se. Francouzský osteopatický lékař Ben Illouz nedávno hovořil o zraněních a bolestech, se kterými se Nadal ve své kariéře potýkal.

Jak zavěsit volejbalovou síť. Ať už hrajete doma nebo venku, volejbal je zábavná a energická hra se snadným procesem nastavení. I když jste nikdy nezavěsili volejbalové hřiště, je to jednoduché, jakmile to pochopíte. Tak dlouho jak...