Gstaad 2021: Casper Ruud vs Hugo Gaston náhled, head-to-head & prediction | Swiss Open

Casper Ruud

Casper Ruud

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (3) Casper Ruud vs Hugo Gaston

Datum: 25. července 2021

Turnaj : Swiss Open Gstaad 2021

Kolo : Konečné

skládané tenisové sukně

Místo : Gstaad, Švýcarsko

Kategorie : ATP 250

Povrch : Jíl

Odměna : 481 270 EUR

pomocí tenisových míčků k masáži

Živé televizní vysílání : USA - ESPN a tenisový kanál

Casper Ruud vs Hugo Gaston náhled

Casper Ruud a Hugo Gaston se v neděli utkají ve finále 2021 Swiss Open v Gstaadu. Zatímco se Ruud probojoval do druhého finále turnaje, Gaston narušil všechny šance, aby se střetl vůbec poprvé na summitu ATP.

Ruud, který před pár dny získal titul v Bastadu, porazil v sobotním semifinále Víta Koprivu 6: 3, 6: 0. Dvaadvacetiletý mladík se v roce 2021 zaměří na tři tituly v antuce, když před pár měsíci triumfoval v Ženevě.

miluji lucy vánoce speciální celá epizoda

Kopriva prolomil Ruudovo podání v první hře zápasu, ale skončil poměrně rychle.

Ruud nyní vyhrál všech šest zápasů, které během tohoto evropského antukového švihu odehrál. Světová č. 14 za toto období ztratila pouze jeden set, což bylo před dvěma dny proti Benoit Paire.

Ruud během semifinále pětkrát přerušil podání Koprivy a získal neuvěřitelných 73% svých servisních bodů. Možná ještě působivěji byl Nor v Gstaadu zlomen zatím jen dvakrát.

Na druhé straně měl Hugo Gaston mnohem těžší cestu. Dvacetiletý mladík se po loňském čtvrtém kole na Roland Garros dlouho trápil, ale tento týden dokázal věci velkolepě zvrátit.

Gaston knokautoval čtyři extrémně zdatné špíčkáře v Gstaadu - Juana Manuela Cerundola, Federica Delbonise, Cristiana Garina a Lasla Djereho. Francouz je nejmladším finalistou v Gstaadu od doby, kdy se tehdy dvacetiletý Richard Gasquet v roce 2006 střetl na summitu.

Casper Ruud vs Hugo Gaston proti sobě

Casper Ruud a Hugo Gaston se v neděli poprvé utkají na turné, takže jejich vzájemný souboj momentálně stojí 0: 0.

výsledková listina tenisového zápasu

Casper Ruud vs Hugo Gaston predikce

Hugo Gaston

Hugo Gaston

jak starý je tenis

Zatímco hra Huga Gastona je trochu omezená, tento týden se na antukových kurtech v Gstaadu ukázala jako velmi účinná. Gaston miluje využití své široké levé služby k otevření hřiště a jeho podpisová střela způsobila, že se mnoho soupeřů marně škrábalo.

Francouz je také zarputilý obránce, což hráčům ztěžuje důsledné zasažení.

Casper Ruud je však mnohem univerzálnějším hráčem, než kdokoli, s kým se Gaston dosud na turnaji potýkal. Nor je skálopevný ve všech aspektech, ale obzvláště silný je svým forhendem.

To znamená, že Gastonovy střely mohly Ruuda shodit z jeho rytmu od základní čáry. Světová č. 14 musí neustále měnit směr a útočit na Gastonův forhend, který je dostatečně zkušený, aby to poznal.

Předpověď: Casper Ruud vyhraje ve dvou setech.

Populární Problémy

Váš průvodce streamováním hry Santa Clause 3: The Escape Clause online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Raketa Stefanose Tsitsipase se velkolepě rozpadla při jeho šokové ztrátě s Filipem Krajinovičem ve čtvrtečním čtvrtfinále Hamburg Open 2021 v pátek.

Být populární je společným přáním mnoha dívek. Kdo by nechtěl být populární od idolizace až po zasypání láskou? Přestože se dosažení tohoto cíle může zdát nemožné, tento článek vám může pomoci splnit si sny. Podle...

Průvodce, jak sledovat živý přenos Kansas vs Auburn v 32. kole turnaje NCAA 2018-19.

Zde je návod, jak sledovat hry Steelers online bez kabelu v roce 2019.

2. nasazený Denis Shapovalov se ve středu v prvním kole St Petersburg Open utká se srbským Viktorem Troickim. Shapovalov a Troicki rozdělili svá dvě předchozí vzájemná setkání na turné.