Jak se dívat na dokumentární seriál „Americká hra“ online

Sledujte americkou hru online bez kabelu

Getty

ESPN bude debutovat Americká hra , dokumentární seriál z univerzitního fotbalu, v úterý večer.

Jedenáctidílné dokumenty se budou vysílat v úterý v 19 hodin. ET/PT, počínaje premiérou 17. září. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos nových epizod na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelů -bezplatné služby streamování živého televizního vysílání:

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně ESPN.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z Americká hra na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s 25 a více živými televizními kanály, včetně ESPN.

tenisová loketní ortéza s gelovou podložkou

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos z Americká hra na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně ESPN.

Můžete se zaregistrovat na YouTube TV přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z Americká hra na vašem počítači prostřednictvím webových stránek YouTube nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace YouTube. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů YouTube TV.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.

Náhled „The American Game“

ESPN se spojila s Herzog & Company oceněnou cenou Emmy a vytvořila 11dílný dokumentární seriál na počest 150. sezóny školního fotbalu.

Podle an Tisková zpráva ESPN The American Game se zaměří na mimořádný příběh univerzitního fotbalu prozkoumáním témat, díky nimž je tento sport nedílnou součástí americké krajiny, a bude konečným pohledem na historii univerzitního fotbalu nejen jako sport, ale také jako kulturní fenomén. studna.

Ve čtvrtek bude síť a produkční společnost debutovat The Greatest, další 11dílnou sérii, která podle tiskové zprávy zařadí mezi ostatní předměty nejlepší uniformy, soupeřící hry, hlasy a „Co kdyby?“.

Historie školního fotbalu je zralá na tento druh hlubšího ponoru do témat a příběhů, díky nimž je tak přesvědčivý, uvedl výkonný producent a viceprezident ESPN John Dahl podle tiskové zprávy. Tím, že jej prozkoumáme na hřišti i mimo něj prostřednictvím různých témat, máme možnost týden co týden bavit a osvětlit fanoušky čerstvým a poutavým obsahem.

Společnost Herzog & Company, kterou založil generální ředitel Mark Herzog, vyrobila dokumentární sérii CNN pro rok 2019 The Movies. Pro stejnou síť natočili také Šedesátá léta, Sedmdesátá léta, Osmdesátá léta, Devadesátá léta a Dvacátá léta a získali dokumentární cenu Emmy za dokument Gettysburg pro kanál 2011 History Channel.

Začal jsem pracovat pro společnost, která dělala spoustu zákulisních dokumentů, a pak jsem asi před 20 lety založil svou vlastní společnost (Herzog & Company/HCO), řekl Herzog IndieWire v roce 2014, uprostřed původního vysílání The Sixties. Náš chléb a máslo na začátku pracoval na tvorbě dokumentů o filmech a televizních pořadech. Uvědomil jsem si, že jsem se v zásadě učil dokumentárnímu umění. Jakkoli by tvorba dokumentu mohla být marketingovým nástrojem samotného filmu, stále to bylo natáčení hodin a hodin zákulisních záběrů, provádění nesčetných rozhovorů a vytváření příběhu.

A tak jsem si ostříhal zuby v malém dokumentu tím, že jsem dělal hodiny a hodiny a hodiny dokumentárních filmů ze zákulisí, a [poté] jsem se dostal do světa legitimních dokumentárních filmů, když jsme dělali „We Stand Alone Together“, což byl doprovodný dokument do minisérie HBO „Band of Brothers.“ Na tom jsem byl koproducentem. Byl to celovečerní film, který byl na HBO vysílán téměř jako jedenáctý díl 10dílné minisérie. Pokud si vzpomenete, jak jste to sledovali, začíná to tím, že veteráni mluví o určitém tématu, a pak se to vrací v čase narativně do války. To všechno byly rozhovory, které jsme dělali. Tak jsme se dostali ke skutečným dokumentům a dělám to posledních 15 let.

tenisový grip pro podání

Populární Problémy

Jak jezdit na špinavém kole. Pokud máte rádi pocit větru, který se řítí vysokou rychlostí, může být pro vás jízda na kole. Jízda na špinavém kole může být úžasný adrenalin, jakmile si obléknete správné bezpečnostní vybavení. Budete se muset naučit ...

Goran Ivanisevic věří, že jeho svěřenec Novak Djokovič dosáhne nesmrtelnosti, pokud se mu letos podaří vyhrát Calendar Slam.

Polská teenagerka Iga Swiatek uspořádala mistrovskou třídu, aby v neděli na 4. kole French Open rozrušila nejlepší nasazenou Simonu Halepovou. Swiatek je bývalý wimbledonský juniorský šampion a aktuálně mu patří číslo 54 na světě.

Tenisové hvězdy to vypotily v sauně v Sydney

Milo Yiannopoulos, autor pravice a veřejný mluvčí, pořádá v New Yorku tiskovou konferenci, jejímž cílem je řešit nedávné kontroverze kolem něj. Sledujte zde.

Jak zacházet s omrzlinami. K omrzlinám dochází, když maso zmrzne v důsledku dlouhodobého vystavení chladným teplotám. Omrzliny se nejčastěji vyskytují na prstech rukou, nohou, nosu, uší, tvářích a bradě; v závažných případech může vést k amputaci postižených ...