Jak se dívat na dokumentární seriál „Americká hra“ online

Sledujte americkou hru online bez kabelu

Getty

ESPN bude debutovat Americká hra , dokumentární seriál z univerzitního fotbalu, v úterý večer.Jedenáctidílné dokumenty se budou vysílat v úterý v 19 hodin. ET/PT, počínaje premiérou 17. září. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos nových epizod na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelů -bezplatné služby streamování živého televizního vysílání:Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně ESPN.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z Americká hra na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TVBalíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s 25 a více živými televizními kanály, včetně ESPN.tenisová loketní ortéza s gelovou podložkou

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos z Americká hra na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně ESPN.

Můžete se zaregistrovat na YouTube TV přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z Americká hra na vašem počítači prostřednictvím webových stránek YouTube nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace YouTube. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů YouTube TV.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.

Náhled „The American Game“

ESPN se spojila s Herzog & Company oceněnou cenou Emmy a vytvořila 11dílný dokumentární seriál na počest 150. sezóny školního fotbalu.

Podle an Tisková zpráva ESPN The American Game se zaměří na mimořádný příběh univerzitního fotbalu prozkoumáním témat, díky nimž je tento sport nedílnou součástí americké krajiny, a bude konečným pohledem na historii univerzitního fotbalu nejen jako sport, ale také jako kulturní fenomén. studna.

Ve čtvrtek bude síť a produkční společnost debutovat The Greatest, další 11dílnou sérii, která podle tiskové zprávy zařadí mezi ostatní předměty nejlepší uniformy, soupeřící hry, hlasy a „Co kdyby?“.

Historie školního fotbalu je zralá na tento druh hlubšího ponoru do témat a příběhů, díky nimž je tak přesvědčivý, uvedl výkonný producent a viceprezident ESPN John Dahl podle tiskové zprávy. Tím, že jej prozkoumáme na hřišti i mimo něj prostřednictvím různých témat, máme možnost týden co týden bavit a osvětlit fanoušky čerstvým a poutavým obsahem.

Společnost Herzog & Company, kterou založil generální ředitel Mark Herzog, vyrobila dokumentární sérii CNN pro rok 2019 The Movies. Pro stejnou síť natočili také Šedesátá léta, Sedmdesátá léta, Osmdesátá léta, Devadesátá léta a Dvacátá léta a získali dokumentární cenu Emmy za dokument Gettysburg pro kanál 2011 History Channel.

Začal jsem pracovat pro společnost, která dělala spoustu zákulisních dokumentů, a pak jsem asi před 20 lety založil svou vlastní společnost (Herzog & Company/HCO), řekl Herzog IndieWire v roce 2014, uprostřed původního vysílání The Sixties. Náš chléb a máslo na začátku pracoval na tvorbě dokumentů o filmech a televizních pořadech. Uvědomil jsem si, že jsem se v zásadě učil dokumentárnímu umění. Jakkoli by tvorba dokumentu mohla být marketingovým nástrojem samotného filmu, stále to bylo natáčení hodin a hodin zákulisních záběrů, provádění nesčetných rozhovorů a vytváření příběhu.

A tak jsem si ostříhal zuby v malém dokumentu tím, že jsem dělal hodiny a hodiny a hodiny dokumentárních filmů ze zákulisí, a [poté] jsem se dostal do světa legitimních dokumentárních filmů, když jsme dělali „We Stand Alone Together“, což byl doprovodný dokument do minisérie HBO „Band of Brothers.“ Na tom jsem byl koproducentem. Byl to celovečerní film, který byl na HBO vysílán téměř jako jedenáctý díl 10dílné minisérie. Pokud si vzpomenete, jak jste to sledovali, začíná to tím, že veteráni mluví o určitém tématu, a pak se to vrací v čase narativně do války. To všechno byly rozhovory, které jsme dělali. Tak jsme se dostali ke skutečným dokumentům a dělám to posledních 15 let.

tenisový grip pro podání

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat Arlovski vs Harris, B. J. Penn vs Ryan Hall a všechny předběžné zápasy UFC 232 online bez kabelu.

Jak udělat hliněného člověka. Vytváření lidí z hlíny je snadný způsob, jak se chytře chytit rukama a bavit se! Možná jen chcete strávit čas trochou sochařství, nebo možná chcete natočit film o jílovitosti. Můžete dát své ...

Jak mít větší sebevědomí a mít se rád. Jste dívka a v současné době máte vážné problémy s nízkým sebevědomím? Pochybujete o sobě pravidelně? Tento článek vysvětlí, jak si můžete zvýšit sebevědomí, sebevědomí a ...

Real Madrid a Bayern Mnichov se setkávají v masivní přátelské sobotní noci. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu v USA.

Recenze knihy: OTEVŘENO- Andre Agassi se uvolní

Jak se mít rád Jednou z nejtěžších věcí, kterou můžeme udělat, je naučit se mít se rádi. To platí zejména v případě, že jsme toho dříve nebyli schopni dosáhnout. Je obtížné stanovit myšlenkový vzorec, ale dá se to zvládnout. Náš...