Jak vyrobit meč ninja

Ať už chcete, aby meč bojoval s vašimi přáteli, nebo chcete naprosto vražednou rekvizitu pro svůj halloweenský kostým, wikiHow má vaše černě oděná záda. Součástí je návod na výrobu základního dřevěného meče a také způsob výroby meče z kovu. Začněte prostudováním kroku 1 nebo výše uvedených částí.

Metoda 1 ze 2: Dřevěný meč

 1. Obrázek s názvem Make a Ninja Sword Step 1

  1 Získejte tlustou, rovnou tyč. Můžete ho najít v lese nebo si můžete koupit něco podobného, ​​jako je tyč na hmoždinky o průměru 2 '.
  • Tyče na hmoždinky si můžete koupit v místním železářství za pouhých pár dolarů. Obrázek s názvem Make a Ninja Sword Step 2 2. Obrázek s názvem Make a Ninja Sword Step 3

  2 Uřízněte meč na délku. Skutečné ninja meče byly krátké, což jim umožňovalo bojovat v boji zblízka a snadněji se pohybovat. Dobrou zásadou je, aby čepel měla stejnou délku jako vzdálenost od lokte ke konečkům prstů. Ujistěte se, že na konci necháte dalších 4-8 'za rukojeť.
 3. Obrázek s názvem Make a Ninja Sword Step 4

  3 Vyčistěte dřevo. Oholte kůru pomocí nože nebo bičovacích nástrojů. Pokud používáte tyč na hmoždinky, nebude to potřeba.
 4. Obrázek s názvem Make a Ninja Sword Step 5

  4 Vyřezejte meč do požadovaného tvaru. Pomocí nože nebo šlehacích nástrojů vyryjte čepel meče do požadovaného tvaru. Namiřte hrot a přidejte nějakou křivku, pokud chcete, ale skutečné ninja meče měly pravděpodobně malou křivku a šikmý hrot.
 5. Obrázek s názvem Make a Ninja Sword Step 6

  5 Brousit čepel hladce. Jakmile získáte požadovaný hrubý tvar, použijte brusný papír, abyste získali konečný vzhled. Brusný papír usnadní získání dokonalého tvaru, protože se odstraní jen po jednom.
 6. Obrázek s názvem Make a Ninja Sword Step 7

  6 Zabalte rukojeť. Pomocí elektrické pásky omotejte rukojeť meče.
 7. Obrázek s názvem Make a Ninja Sword Step 8

  7 Vytvořte chránič ruky. Odřízněte kus lepenky tak, aby se vešel dolů na čepel. Natřete jej černou barvou a navlékněte jej, abyste vytvořili chránič ruky.
 8. Obrázek s názvem Make a Ninja Sword Step 9

  8 Nasaďte tvrdý kryt na meč. Udělejte to ze strany čepele, ne z rukojeti.
 9. Obrázek s názvem Make a Ninja Sword Step 10

  9 Přilepte chránič ruky na místo. Použijte nějakou pásku navíc, abyste opravdu zalepili chránič ruky k hlavní části meče.
 10. Obrázek s názvem Make a Ninja Sword Step 11

  10 Přidejte finální úpravy. Pokud chcete, můžete svůj meč nechat vypadat ještě chladněji tím, že čepel natřete stříbrnou barvou. Chraňte si rukojeť páskou a novinami a poté stříkací metalickou barvou natřete čepel. Udělejte to venku. Když je sušení hotové, užijte si svůj nový meč! reklama

Metoda 2 ze 2: Kovový vrtulový meč

 1. Obrázek s názvem Make a Ninja Sword Step 12

  1 Získejte své materiály. Budete potřebovat list 1/4 '' plochého hliníku, pásovou pilu nebo skládačku, kovový pilník, kus překližky, hmoždinku o průměru 1-1,5 ', elektrickou pásku nebo stuhu a kovové lepidlo nebo epoxid.
 2. Obrázek s názvem Make a Ninja Sword Step 13

  2 Vytvořte si šablonu. Nakreslete šablonu na papír nebo kartón, abyste získali požadovaný obrys čepele meče. Ve spodní části ponechte rovnou část pro rukojeť, asi 1-1,5 palce širokou.
 3. Obrázek s názvem Make a Ninja Sword Step 14

  3 Zhruba vystřihněte svůj meč. Vytáhněte šablonu na hliníkový list pomocí Sharpie nebo jiné značky. Poté jej vystřihněte pomocí pásu nebo skládačky. Buďte opatrní: chcete řezat kov, ne prsty. Při provádění tohoto řezu se chcete dostat co nejblíže k obrysu, aniž byste ve skutečnosti řezali podél čáry.
 4. Obrázek s názvem Make a Ninja Sword Step 15

  4 Uložte jej do tvaru. Upněte meč na místo a poté pilníkem dostaňte okraj kovu dolů k obrysu. Kovová bruska tuto práci urychlí.
 5. Obrázek s názvem Make a Ninja Sword Step 16

  5 Zkoste hranu. Pomocí pilníku zkoste hranu čepele, abyste získali „ostří“. Nechcete však, aby to bylo příliš ostré: pak si s tím nemůžete hrát.
 6. Obrázek s názvem Make a Ninja Sword Step 17

  6 Vytvořte rukojeť. Z překližky ustřihněte hranatý, oválný nebo kruhový chránič ruky a uprostřed vystřihněte mezeru, do které se vejde váš nůž. Natřete strážce černou barvou. Dále pomocí pily rozřízněte hmoždinku na polovinu, abyste se dostali do půlkruhů. Chcete použít hmoždinku, která má stejnou velikost jako rukojeť, kterou jste vystřihli. Jedna polovina půjde na každou stranu rukojeti, čímž vytvoříte kulatý povrch, který budete držet. K upevnění kusů na místo můžete použít kovové lepidlo nebo epoxid.
  • Jakmile jsou hmoždinky na místě, zajistěte stranu čepele krytu rukojeti trochou čirého tmelu.


 7. 7 Zabalte rukojeť. Pomocí elektrické pásky nebo široké pásky omotejte rukojeť, dokud nebude celá věc zakryta. Můžete jej zabalit do základní spirály, nebo můžete zkusit udělat ozdobné omotání skutečnými japonskými meči. Užijte si svůj nový meč! reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Potřebuji k výrobě kovového meče pracovní stůl? S pásovou pilou ne. Možná skládačkou. U mlýnku to závisí. Řekl bych, že byste si měli pořídit pracovní stůl, protože pokud si chcete později vyrobit podrobnější meče, je užitečné ho mít.
 • Otázka Jak vyrobím pochvu nebo pochvu? Omotejte měkký materiál kolem čepele meče, poté sešijte, slepte nebo slepte konce dohromady.
 • Otázka Jak mohu získat stříbrný kovový sprej? Najdete ji ve svém místním železářství nebo hobby/řemeslném obchodě.
 • Otázka Co když nemám přístup k noži? Pokud nemáte nůž, je velmi těžké to udělat. Pokud nůž nevlastníte, protože jste příliš mladí, můžete vždy požádat o pomoc rodiče nebo dospělého.
Nezodpovězené otázky
 • Jak silné jsou ty kovové?
 • Kdybych řezal mečem nožem, jak by to fungovalo a proč?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Ujistěte se, že se hůl nezlomí, pokud do něčeho narazíte. Tvrdě narazte na strom, ne tak silně, jak můžete, ale dostatečně tvrdě. Pokud to potom nezacvakne, máte perfektní hůl.
 • Namočte meč do vody. Nalijte na meč trochu vody papírovým kelímkem nebo čímkoli nejlepším. Nyní jej nechte deset minut namočit ve vodě. Díky tomu bude oholení meče mnohem snazší.
 • Pokuste se nepoužívat borovici, protože je lepkavá, má silnou kůru a slabne, když ji necháte dlouho v dešti, proto použijte platan nebo bílý dub.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Není to hračka, pokud je hloupě zacházeno, může někoho vážně zranit nebo dokonce zabít, takže při jeho výrobě pro sebe nebo někoho jiného vážně zvažte, zda jsou dostatečně zralí na to, aby měli něco nebezpečného a někdy smrtelného.
 • Policajti vás nemají rádi, pokud máte zbraň, takže se vyhýbejte federálům.
 • Pokud má prasklinu nebo praskliny, vyhoďte ji, protože manipulace s ní je nyní velmi nebezpečná.
 • Nezasahujte do toho zvířata a bijte lidi pouze tehdy, pokud k tomu máte dobré důvody nebo jejich souhlas, nebo pokud s nimi bojujete.
 • Neřežte se nožem ani nůžkami - bolí to, věřte mi
 • Pokud tvoji rodiče nemají rádi zbraně, tak to nedělej.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Silná hůl
 • Elektrická páska (libovolná barva)
 • Nůžky
 • Lepenka
 • Nůž
 • Voda
 • Zdravý rozum

Populární Problémy

V sobotu večer se Notre Dame a Georgia setkají v obrovské bitvě o top 10. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Váš průvodce streamováním Zootopie online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Dvojnásobný olympijský medailista Roger Federer je v současné době v Chorvatsku, protože se stále vzpamatovává z problému s kolenem, který ho přinutil odstoupit z olympijských her v Tokiu.

Seahawks a Falcons se setkávají v 1. týdnu sezóny NFL 2020. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online, pokud nemáte kabel.

Roger Federer - Muž, kterého člověk prostě nemůže nenávidět.

Být divoškou může být spousta zábavy, ale může nastat chvíle, kdy se budete chtít dostat do kontaktu se svou dívčí stránkou. Naštěstí můžete být dívčí, aniž byste se vzdali svého vnitřního divoška. Vyberte si oblečení, které kombinuje váš styl tomboy a vaše dívčí ...