Miami Open 2021: Ashleigh Barty vs Bianca Andreescu náhled, head-to-head & prediction

Bianca Andreescu

Bianca Andreescu

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: (1) Ashleigh Barty vs (8) Bianca Andreescu

Datum: 3. dubna 2021

Turnaj: Miami Otevřeno 2021

Kolo: Finále

Místo : Miami Florida

Kategorie: WTA 1000

Povrch: Venkovní hardcourt

Finanční odměna: 3 260 190 $

Načasování zápasu: 13:00 místního času, 22:30 IS

Živé televizní vysílání: USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Eurosport

Náhled Ashleigh Barty vs Bianca Andreescu

Ve finále 2021 Miami Open se v sobotu světová jednička Ashleigh Barty utká s bývalou šampionkou US Open Biancou Andreescuovou.

Barty ve čtvrtečním semifinále překonala Elinu Svitolinovou, když zvítězila 6-3, 6-3. Ale Andreescu měl proti Marii Sakkari mnohem těžší čas, na uzavření výsledku 7-6 (7), 3-6, 7-6 (4) potřeboval téměř tři hodiny.

Andreescu závodil v první sadě na vedení 4: 1, ale vyžadoval tiebreaker, aby jej nakonec zajistil, čímž ušetřil pár set bodů. Kanaďan pokračoval ve druhém setu a otevřel vedení 3: 1.

Ale Sakkari měl jiné nápady, vytáhl několik skvělých střel od základní čáry, aby odvinul pět her v řadě a dostal zápas do rozhodující sady.

Tehdy bylo na Řekovi, aby si ve třetím setu vytvořil značný náskok 4: 2. Ale stejně jako celý týden, Andreescu reagoval důrazně, aby vyrovnal zápas.

jak cvičit tenis doma

Sakkari poté znovu prolomil podání Kanaďana a ve finále 6: 5 podával o místo ve finále. Tehdy se zhroutila, začala se lámat v lásce a dovolila Andreescuovi, aby se v následném tiebreaku vysmekl domů.

Jednalo se o 24. vítězství Andreescu na úrovni WTA 1000 (z 26 odehraných zápasů) a 33. vítězství (z 34 zápasů) v Severní Americe.

V sobotu se utká s Ashleigh Bartyovou, která vypadala jako hráčka, kterou by měla porazit druhý týden. Barty vypudil jako Victoria Azarenková, Aryna Sabalenka a Elina Svitolina některými klinickými ukázkami u soudu.

Ashleigh Bartyová

Ashleigh Bartyová

Australanka má nyní v roce 2021 skóre 12: 2 a v Miami (kde je od roku 2019 obhájcem titulu) také v sérii 11 výher. Zdálo se, že zhoršuje již existující zranění břicha během zápasu proti Svitolině, ale později tvrdila, že ji to ve finále neovlivní.

Barty zasáhl 27 výherců a pětkrát z devíti zlomil podání Svitoliny, aby nakonec pohodlně vyhrál.

Ashleigh Barty vs Bianca Andreescu hlava-nehlava

Ashleigh Barty a Bianca Andreescu nikdy předtím proti sobě nehrály, a proto jejich vzájemný zápas momentálně stojí 0-0.

Predikce Ashleigh Barty vs Bianca Andreescu

Ashleigh Barty byla svými výkony za poslední týden důslednější než Bianca Andreescu. Kanaďanova bojovnost však byla na špičkové úrovni a očekává se, že se znovu objeví v sobotním finále.

Bartyho návratová hra si pravděpodobně klade otázky na Andreescovo podání, které bylo v turnaji zlomeno 20krát. Ještě důležitější je, že Australanka má ve svém arzenálu spoustu rozmanitosti, což by její soupeřce ztěžovalo produkovat její velké rány.

Pokud má Barty držet na uzdě, musela by Andreescuová prokázat výrazné zlepšení v podání a důslednosti. Ale vzhledem ke všem hodinám, které v poslední době strávila na kurtu, by to mohla být pro dvacetiletou dívku příliš velká překážka.

Předpověď: Ashleigh Barty vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Pohledy na to, jak ITF a ATP vylepšují týmovou tenisovou soutěž.

Tenis: Makarova a Vesnina vyhrály čtyřhru žen na French Open

Zbývá jen několik hodin, než Mischa Zverev nastoupí proti Rogeru Federerovi, podívejte se na pět zajímavých faktů o Němci.

Jak používat mandolínu. Mandolinky krájí ovoce a zeleninu na krásné, rovnoměrné plátky. I když je můžete použít na salátové přísady, jsou zvláště užitečné pro jemné operace vaření. Například konzistentní velikost ...

Zde je návod, jak sledovat premiéru dr. Pimple Poppera ve čtvrté sérii na TLC, pokud nemáte kabelové předplatné.

Pokud jste byli na Internet Relay Chat (IRC), je pravděpodobné, že jste v určitém okamžiku narazili na robota. Boti jsou nezávislé programy nebo skripty, které se připojují k síti stejným způsobem, jako by to dělal člověk. Lze je naprogramovat tak, aby reagovaly na ...