Jak sledovat hry Bears online bez kabelu 2019

Sledujte medvědy bez kabelu

GettyNejlevnější streamovací služba, která zahrnuje každý kanál, který bude mít hru Bears, je Hulu s živou televizí . Další informace o Hulu With Live TV a dalších možnostech živého přenosu najdete níže.Po odpočinkové sezóně 12-4 v loňském roce se Chicago Bears přihlásilo na rok 2019 do užšího výběru mezi oblíbenými NFC a Super Bowl.Hry s medvědy letos budou buď na Foxu (10 her - vysílaných na vybraných trzích), CBS (2 hry - vysílané na vybraných trzích), NBC (3 hry - na národní úrovni) nebo ESPN (1 hra - na národní úrovni). z her Fox (5. prosince vs. Dallas) budou také zapnuty Amazon Prime .

Pokud nemáte kabel, můžete hry Bears sledovat živě na počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Hry s pravděpodobným zájmem o koupi a televize vysílané na národní úrovni: Hulu s živou televizí

Medvědí kanály v ceně : Fox, CBS, NBC, ESPN (Fox, CBS a NBC jsou k dispozici naživo v Chicagu a na dalších vybraných trzích)obrázek tenisové rakety

Cena : 44,99 $ za měsíc

Nejen, že je to nejlevnější streamovací služba, která zahrnuje každý kanál, který bude mít v této sezóně hru Bears, ale Hulu s živou televizí přichází také s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání podobnou Netflixu.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a hry Bears pak můžete sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.Pokud nemůžete sledovat hru naživo, přichází Hulu With Live TV s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed reklamy.


Trhy a hry vysílané na národní úrovni: FuboTV

Medvědí kanály v ceně : Fox, CBS, NBC (všechny dostupné naživo v Chicagu a na dalších vybraných trzích), NFL Network, NFL RedZone (doplněk Sports Plus)

Cena : 54,99 $ za měsíc; 10,99 $ měsíčně za Sports Plus

ESPN není zahrnuto, ale na ESPN je pouze jedna hra Bears během sezóny a jinak FuboTV je fantastická možnost. To je dodáván s více než 100 kanály v hlavním balíčku , zahrnuje NFL Network a NFL RedZone (doplněk Sports Plus), má několik her Fox ve 4K a je z velké části přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a hry Bears pak můžete sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV je dodáván s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenáte je.

kontinentální přilnavost v tenise

Hry s pravděpodobným zájmem o koupi a hry vysílané na národní úrovni: Sling TV & CBS Naplno

Medvědí kanály v ceně : Fox (Sling Blue), NBC (Sling Blue), ESPN (Sling Orange), CBS ( Kanál CBS Amazonu Prime nebo CBS All-Access )

Cena : 40 $ měsíčně za Sling Blue + Orange (25 $ měsíčně za každý balíček zvlášť); 5,99 $ měsíčně za CBS kanál Prime nebo CBS All-Access

Tato možnost je dohromady 46 $ za měsíc, takže je to v podstatě stejná cena jako Hulu With Live TV, ale je dražší, pokud chcete přidat DVR (5 $ za měsíc navíc), postrádá zábavní hodnotu knihovny Hulu na vyžádání a navíc je tu další nutnost používat dvě různé streamovací služby, jako Sling TV nezahrnuje CBS. Pokud ale chcete pouze hry Fox a NBC (na těchto kanálech bude 13 her Bears), je možnost Sling Blue nejlevnější cestou za pouhých 25 $ měsíčně.

Zde se můžete zaregistrovat do Sling TV , a poté můžete hry Bears, které jsou na Foxu, NBC nebo ESPN, sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

U her CBS můžete sledovat buď CBS kanál Amazon Prime, nebo CBS All-Access:

Kanál CBS Amazonu Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který stojí 5,99 $ měsíčně a je dodáván se 7denní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos her CBS na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

CBS Naplno

To je nakonec stejné jako u možnosti Amazon Prime, pouze se díváte spíše na digitální platformu CBS než na Amazon.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos her CBS na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.


Hry mimo trh

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelit (byty, byty atd.), Stejně jako obyvatelům San Franciska, Philadelphie a New Yorku. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, kterou si můžete zdarma stáhnout na mnoho různých zařízení .

jordan tenisky na podpatku

Sledujte na svém telefonu: NFL Mobile

Streamování her na trhu a her v hlavním vysílacím čase lze na telefonu sledovat prostřednictvím mobilní aplikace NFL.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a hru NFL po sezóně živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos her Bears a všech ostatních her NFL na počítači prostřednictvím DAZN.com nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN.


Sledujte Games on Demand: NFL Game Pass

Pokud dobře sledujete hry na vyžádání, další možností je Domácí průkaz hry NFL , což vám umožní sledovat opakování každé hry NFL za poplatek 99,99 $ za sezónu. V rámci této služby nejsou k dispozici žádné živé hry, ale budete je moci sledovat později během dne.

Po registraci můžete sledovat hry na vyžádání na počítači prostřednictvím webové stránky NFL Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .


Pokud jste mimo Spojené státy a Mexiko

Pokud nejste ve Spojených státech, okolních oblastech nebo Mexiku, můžete sledovat zápasy NFL naživo prostřednictvím NFL Game Pass International . Cena balíčku závisí na tom, ve které zemi se nacházíte.

Po registraci můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webové stránky NFL Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .


Náhled sezóny Bears 2019

Medvědi šli 12-4 v roce 2018, jejich první sezóna pod hlavním trenérem Matt Nagy. Chicago nezaznamenalo vítězný rekord od roku 2012.

Ve své druhé sezóně zahájil quarterback Mitchell Trubisky 14 her, dokončil 66,6 procenta svých přihrávek na 3 223 yardů, 24 přistání a 12 zachycení, přidal 421 spěchajících yardů a trojici přistání na zemi.

Nagy řekl, že pětadvacetiletý hráč převzal v této předsezóně více vůdčí role.

Na schůzkách převzal trochu více vlastnictví, řekl Nagy Chicago Sun-Times . Udělal to loni, ale letos je to agresivnější.

Hlavní trenér dodal: Je jen hlasitější. Je si jistější v tom, o čem mluví, protože ví, o čem mluví.

Loni nevěděl, co nevěděl. Letos roste. Je úplně tam, kde nakonec bude? Ne. Je daleko. Ale jeho růst od roku 1 v tomto přestupku až dosud je podstatný, a to se mi líbí.

Během své nováčkovské sezóny dokončil Trubisky pouhých 59,4 procenta svých přihrávek, zahodil sedm přistání a tolik zákroků za 12 startů.

Jsme na tom stejně, řekl Trubisky o svém vztahu s Nagym ChicagoBears.com . Jsme si velmi podobní, pokud jde o házení míče na hřiště, agresivní mentalitu a péči o fotbal. Mluvím jeho terminologií a jsem na stejné stránce. Jsou to všechno takové věci.

Týden před sezónou tým nabarvil levého strážce Codyho Whitehaira na prodloužení o pět let. Všech pět ofenzivních linemenů, u nichž se očekávalo zahájení v otvíráku sezony v Chicagu, provedlo v minulé sezóně minimálně osm startů.

Z pohledu hráče vím, že vynakládají opravdu velké úsilí, aby zde hráče udrželi, řekl Trubisky pro ChicagoBears.com.

profesionální tenisové turnaje v Kalifornii

Dodal: Jako hráč určitě chcete být tady v této úžasné budově hrající za město Chicago a být součástí skvělého týmu.

Medvědi se umístili na devátém a 21. místě v bodových bodech a yardech od rvačky v loňském roce. Jejich vizitkou byla obrana: Žádný tým se nevzdal méně bodů a jen dva postoupili méně yardů.

Jsme vždy sebevědomí, bezpečí, řekl Eddie Jackson ChicagoBears.com . To je jedna věc o nás, jdeme tam a vidíme to - zvláště když se postavíme proti svému útoku, typu talentu, který máme na útočné straně míče. To, že tam můžeme jít, soutěžit a odvést dobrou práci proti těmto klukům, nám jen ukazuje, že jsme připraveni.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat čtyřdílný dokumentární seriál Epic Yellowstone, který zkoumá úžasný národní park.

Nick Kyrgios přirovnal postavení Rogera Federera v tenise ke stavu basketbalové legendy Michaela Jordana. Australan také chválil Rafaela Nadala, zejména za jeho výkon při zisku 13 titulů French Open.

Se třemi týmy Top 10 se turnaj SEC 2019 stane divokým. Zde je návod, jak sledovat živý přenos z každé hry.

Pokud žijete v USA, zde je návod, jak sledovat každý zbývající zápas Ligy mistrů 2020, včetně semifinále a finále.

Rafael Nadal a Sam Querrey se ve středu setkají ve wimbledonském čtvrtfinále. Zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu online v USA.