Jak se dívat na Wonderstruck: Zvířecí děti online bez kabelu

Mládě medvěda grizzlyho (Ursus arctos horribilis) vykukujícího zpoza své matky, Khutzeymateen Grizzly Bear Sanctuary, Britská Kolumbie, Kanada, červen - Zvířata - sezóna 1, epizoda 3

BBC Amerika Mládě medvěda grizzlyho (Ursus arctos horribilis) vykukujícího zpoza své matky, Khutzeymateen Grizzly Bear Sanctuary, Britská Kolumbie, Kanada, červen - Zvířata - sezóna 1, epizoda 3

BBC America má se svým úspěchem takový úspěch Wonderstruck série, ve které nyní uvádí premiéru speciální epizodu zcela zaměřenou na nejroztomilejší členy zvířecí říše - miminka! Premiéru má v sobotu 14. září ve 20 hodin. ET/PT na BBC America.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Wonderstruck - Zvířecí děti online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte na Philo TV

Můžete sledovat živý přenos BBC America a 60 dalších televizních kanálů na televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

kde sledovat boj canelo

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Philo, můžeš se dívat Wonderstruck - Zvířecí děti žít v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .

bekhendový tenis

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.

Sledujte na FuboTV

Můžete sledovat živý přenos BBC America a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Wonderstruck - Zvířecí děti živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

kreslení tenisové rakety

Sling TV

Živý přenos BBC America a dalších 35 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete získat první měsíc slevu 10 $ a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Wonderstruck - Zvířecí děti živě v aplikaci Sling TV, která je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled „Wonderstruck - Animal Babies“Hrát si

Nejroztomilejší dětská zvířata | BBC Země Přírodní svět je plný rozkošných miminek! Zde jsou některé z našich oblíbených na BBC Earth. Přihlásit se k odběru: bit.ly/BBCEarthSub Sledovat více: Planeta Země bit.ly/PlanetEarthPlaylist Modrá planeta bit.ly/BluePlanetPlaylist Planeta Země II bit.ly/PlanetEarthIIPlaylist Planeta Dinosaurus bit.ly/PlanetDinoPlaylist Vítejte na BBC EARTH! Svět je úžasné místo plné příběhů, krásy a přírodních divů. Zde najdete 50… 2019-08-19T16: 00: 00Z

V listopadu 2019 měla premiéru BBC America Wonderstruck , týdenní 24hodinová destinace volně žijících živočichů, která každou sobotu vysílá. Šlo o to, že show vzbudí pocit úžasu a inspirace a zároveň spojí diváky s něčím větším, než jsou oni sami. Wonderstruck přichází v době, kdy jsou tyto výhody zvláště potřebné. Lidé dnes čelí rostoucí polarizaci, neustálým technologickým změnám, rostoucímu extremismu a rostoucí urbanizaci, což vše vedlo k pocitu odpojení.

čištění tenisek

Po úspěšném spuštění 24hodinového programování přírody se BBC America zdvojnásobila a ve čtvrtek zahájila druhý 24hodinový blok programování, který měl premiéru v dubnu 2020. Ve spojení s druhým dnem programování přírody spustila společnost BBC American WonderstruckTV. com, bezplatný digitální doprovodný web s robustní knihovnou krátkého přírodního obsahu, optimalizovanou pro mobilní nebo stolní počítače.

Na vlastní oči jsme viděli neuvěřitelné výhody programování přírody při snižování stresu, podpoře úžasu a inspirace a usnadňování pocitů propojenosti, zvláště v dobách úzkosti a nejistoty. Nedokážeme si představit okamžik, kdy by tyto výhody byly potřebnější než nyní, řekla Courtney Thomasma, výkonná ředitelka BBC America. My v BBC America děláme vše, co je v našich silách, abychom rozšířili přístup k tomuto neuvěřitelnému a přenosnému programování a umožnili divákům prozkoumat svět a zažít výhody přírody, a to i z bezpečí svých domovů.Hrát si

Wonderstruck | Každou sobotu | BBC Amerika Příroda mluví. Posloucháš? BBC America je DOMEM programování přírodní historie. Dorazí 2. listopadu Přihlaste se nyní: bit.ly/1aP6Fo9 Twitter: twitter.com/bbcamerica Facebook: facebook.com/bbcamerica Tumblr: bbcamerica.tumblr.com Instagram: instagram.com/bbcamerica Snapchat: snapchat.com/add/bbcamerica_tv Visit naše oficiální webové stránky, kde můžete sledovat celé epizody a další: bbcamerica.com/ 2019-10-05T13: 44: 00Z

Nyní kanál spouští speciální zaměření výhradně na dětská zvířata. Skládá se ze tří filmů, které zahřejí u srdce o dětských zvířatech vyrůstajících v neuvěřitelně náročných prostředích-v horách, na otevřených pláních Afriky a kolem vody. Zvířecí děti následuje první nádechy, první kroky a první krmení několika rozkošných dětských zvířat a odhaluje výzvy, kterým čelí, aby přežily v některých z nejtěžších, ale nejkrásnějších míst na planetě.

Wonderstruck - Animal Babies premiéra v sobotu 12. září ve 20 hodin ET/PT na BBC America.


Populární Problémy

Jak identifikovat své silné a slabé stránky. Vědět, kde jste silní a kde potřebujete pomoc, vám může pomoci stabilizovat váš osobní život a podpořit vaše profesionální interakce. Sebepoznání je mocný nástroj, který také ...

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy Blazers vs Thunder Game 4 online bez kabelu.

Jak vyrobit auto v Minecraftu. Tento wikiHow vás naučí, jak vytvořit pohyblivé auto v Minecraftu. I když nemůžete změnit směr auta, můžete vytvořit vozidlo, které se samo pohybuje vpřed. To je možné ve všech verzích ...

Jak zmírnit křeče rukou. Křeče rukou se nám všem stávají. Mohou se objevovat častěji, jak stárnete, nebo pokud máte práci, která vyžaduje opakované pohyby rukou a zápěstí. Většinu křečí rukou lze snadno léčit doma, ale lékařské ...