Jak vytvořit sportovní centrum na Animal Jam

Máte rádi sport a Animal Jam? Proč ty dva nespojit? Vše, co potřebujete, jsou nějaké položky, vhodný doupě, a máte hotovo!Metoda 1 ze 2: Výroba doupěte

 1. 1 Najít vhodný den není snadné. Vydejte se do přírody a jednoduše vypadajícího doupěte, jako je Ol 'Barn, Mushroom Hut, Enchanted Hollow nebo Tree House. Možná použijte tapetu Blue Skies nebo Coral Canyons, abyste vypadali, jako byste byli venku. Přizpůsobte ji květinové nebo kaňonové podlaze, aby vypadala, že je více venku.
 2. 2 Začněte z vnější strany. Umístěte „stojany na kola“ spojením jízdních kol a dirtbiker a vytvořte tak stojan plný kol, které budou lidé moci zaparkovat a pronajmout si pro jízdu na kole.
  • Vložte také dlouhé desky a skateboardy do malého stojanu.
  • Umístěte stromy, sezónní i epické, a třešňový květ a dejte je do přirozeně vypadající zahrady s houpačkou.
 3. 3 Jděte do prvního patra domu. Umístěte pogo hole, putting green, golfový bag a vytvořte malé lavičky s malými policemi. Přidejte různé věci s kroketovými sadami. Toto bude vaše menší verze sportu.
 4. 4 Jděte do dalšího patra. Vložte basketbal, fotbal a fotbalový míč. Dejte dvě fotbalové branky a dvě fotbalové. Zkuste si vyrobit basketbalový koš s pirátskou truhlou na zdi. Bude to vaše druhá oblast, kde se budou hrát hlavní sporty.
 5. 5 Do třetího patra, pokud existuje, dejte tenisové rakety a dva kurty, pokud mají. Vložte plážové míče na volejbalové míče, pokud je nemají, a můžete hrát plážový, volejbalový a tenisový míč. reklama

Metoda 2 ze 2: Spouštění!

 1. 1 Propagujte to. Můžete také potřebovat pracovníky, takže pro to také inzerujte, jako trenéři. Přátelé mohou pomoci, ale ujistěte se, že máte dostatek lidí.
 2. 2 Začni to! Řekněte lidem, aby tam dostali své přátele a ať se mají dobře. Nedovolte však lidem, aby se chovali drsně.
 3. 3 Až budete hotovi, vyčistěte všechny nepořádky.
 4. 4 Bavte se! Nebylo by to skvělé sportovní centrum, kdyby to nebyla zábava, že? reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Až budou hotové, vyčistěte všechny nepořádky.
 • Pokud se někdo zraní, přidejte ho a vezměte ho do zdravotního střediska. Můžete také najmout lidi, aby to také udělali.
 • Najměte si nějaké lidi na pomoc, jako je úklid, převoz lidí do zdravotního střediska, koučovací hry atd.
 • Dávejte pozor na malé děti.
 • Zavřete, když všichni odejdou nebo když budete muset odejít.

reklama

Varování

 • Nevyhazujte lidi bez dobrého důvodu.
 • Nenechte lidi převzít vládu.
reklama

Populární Problémy

Video: Agassi žádá Federera, aby se nechal ostříhat

Jak se připravit na běh. Běh je jedním z nejjednodušších cvičení na planetě a zvládne ho téměř každý. Vše, co potřebujete, je pěkný den a dobrý pár běžeckých bot, abyste mohli začít. Ale stále se musíte připravit, abyste získali maximum ...Zde je návod, jak můžete sledovat dnešní epizodu 90denního snoubence: Před 90 dny online bez kabelu. 7. epizoda s názvem „Kdo teď pláče“ se vysílá ve 20 hodin.

Zde je návod, jak sledovat nedělní týden 10 Chiefs vs Titans online bez kabelu, ať už jste na trhu nebo mimo trh.

Jak vyrobit třpytivou bombu. Třpytivé bomby se dodávají v různých tvarech, velikostech a provedeních. Všechny však mají stejný účel-po otevření explodují a vytvoří kaskádu lesku. Https://www.dailydot.com/lol/ship-your-enemies-gl ...Caroline Garcia cvičila v akademii Rafaela Nadala a na toto zařízení nemá nic jiného než chválu. Garcia také hovořil o tom, jak Nadal sám trénuje na akademii a jaký druh energie je v areálu přítomen.